رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

تهدید و گیر الکی ادمین Romel

Vahidkorde

ارسال‌های توصیه شده

• عکس سایز کوچک شما از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: 3zar_blyat.png

• عکس سایز کوچک کسی که از او شکایت دارید از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: RoMeL.png

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری"  از شاهدین از طریق کنترل پنل: 

• توضیحات: بنده بعد از اینکه دوست ایشون ساناز رو در اونت به دلیل مشخصی کیک کردم اومد و بهم گفت فیلم آپلود کن.بنده هم به ایشون گفتم برید فروم و شکایت رو مطرح کنید بنده هم فیلم رو آپلود میکنم.دو دقیقه نگذشت که ایشون اومد پیش من و منو تهدید کرد که اسمتو عوض کن یا بن میشی.من حدودا 300 هزار تومن پول تو بازی خرج کردم.اینه احترام به من؟؟

• مدارک (فیلم یا عکس): bandicam_2018_07_20_09_00_35_447.jpg

bandicam_2018_07_20_09_00_43_523.jpg

bandicam_2018_07_20_09_00_47_179.jpg

• دوست دارم که 2
لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام

اول اینکه ایشون شکایت کردن که من رو الکی کشتن دلیل رو ازشون بپرسین 

دوم اینکه اسم شما به زبان روسی توهین(فحش) محسوب میشه برای همین گفتم عوض کنید وگرنه مشکلی ندارم باهاتون

باشد که عاقل و رستگار شویم

• دوست دارم که 5

من رومل هستم، مدفوع بد بو.

سعی کنید از من فاصله تونو حفظ بکنید. (برای سلامتی خودتون می گم)

لینک به دیدگاه

@RoMeLاین حرف به تنهایی فحش محسوب نمیشه اون چیز دیگری هست که باز هم فحش به کسی نیست و اشتباه رواج پیدا کرده به نام فحش و بر ریشه این حرف بر میگرده به جنگ جهانی دوم و تنفری که روس ها از لهستانی ها دارند و این حرف و اکثر فحش های روسی که بین پلیر ها محبوب است مثل c..k blyat va k..rwa idi na..ui در اصل یعنی مرگ بر لهستان و لهستانی.اگر کمی در اینترنت مطالعه میکردید این رو نمی گفتید.شما اعصاب منو خورد کردید و منو تهدید کردید از رنک های بالا خواستار پیگیری فوری هستم

لینک به دیدگاه

خودم می دونم ولی به تنهای معنای خوبی نداره و بهتره که عوض کنن من ایشون رو نه میشناسم نه مشکلی دارم ولی این اسم معنای درستی نداره

و اینکه شمارو اذیت نکردم فقط گفتم باید عوض کنید وگرنه مجازات میشین

یه چیز کوچیک رو بزرگ جلوه دادن کار درستی نیست از کاه کوه ساختین در صورتی که من برای بار اول بهتون با احترام گفتم

• دوست دارم که 4

لینک به دیدگاه

من میگم به تنهایی معنی بدی نمیده و تو میگی به تنهایی معنی بدی میده؟؟مدرک؟؟و دارید پافشاری میکنید روی تهدیدتون و نه میخواید لابد بی احترامی هم کنی بهم!!!!!شما میخاید منو بن کنید و منو مجبور به خرید گلد کنید به این میگید چیز مهمی نیست؟اصلا شما چرا باید پاسخ بدید من از رنک های بالاتر خواستار رسیدگی هستم.روس ها حتا کلمه ی ف..ک رو نیز در لغت نامه ی خود ندارند و از همون انگلیسیش استفاده میکنند.از @Shayan و @Ali خواهشمندم سریعا پیگیری بشه.

لینک به دیدگاه

خدارو شکر هنوز نه بن شدین نه چیزی اینقد طلبکار هستین نمی فهمم وقتی یه حرفیو به یه نفر میزنیم چرا باش صادقانه کنار نمیاد یا به خودت نمیگه میخواد کارشو جوری پیش بگیره که انگار با همه دشمن و باید انتقام بگیره

لینک به دیدگاه

کار ادمین مورد نظر درست بوده و شکایت شما رد شد.

ادمین میتواند از شما به دلایل مشخص خود از شما درخواست فیلم ایونت کند و نیازی به شکایت از شما را ندارد.

ادمین مورد نظر طبق قوانین با شما صحبت کردند و کارشون مشکلی نداشت.

+ بسته شد

• دوست دارم که 1

Arian.png

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...