رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

پارتی بازی ادمین Terible

DrEaMeR

ارسال‌های توصیه شده

• عکس سایز کوچک شما از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: DrEaMeR.png

• عکس سایز کوچک کسی که از او شکایت دارید از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: Terible.png

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری"  از شاهدین از طریق کنترل پنل: UCP

• توضیحات: با سلام و عرض خسته نباشید خدمت مدیریت سرور @Kamyab
بیزحمت سری تر پیگیری کنید، عنوان تاپیک رو کاری ندارم رنک بالاترش به احتمال زیاد گفته این کارو بکنن و تریبل رو باهاش کاری ندارم.
بنده 9 ماه پیش یا 8 ماه پیش درخواست لیدری دادم و بنده داخل صف بودم از 8 ماه پیش، نوبت لیدری هیتمن شد بنده با داشتن 3 تا رنک 5 هیتمن و 1 رنک 4 و 3 از هیتمن بنده رو لیدر نکردن! چه کسی لیدر بود؟ پارسا، این شخص اکانت و کس دیگه ای اومده زیر دستش کاری به این ندارم این آقا رنک 1 هیتمن FP80 شده و لیدرش کردن! این شخص ادمین شد بازم اولویت بندی شد و گفتن که بکس داری و فکشن هیتمن هست کامیار رو گزاشتن که تو همه چی به جز تاریخچه UCP من بالاتر بودم و چیزی نگفتم.
الان که لیدری PD رو میخواستم شخص شاخص Atiye با داشتن رنک 3 PD لیدر شدن، درحالی که من رنک 5 اون فکشنو دارم و همه جوره از این شخص سر ترم. سوال: چجوری اولویت بندی میشه؟ بر اساس جنس مخالف سرتر بودن یا چیزه دیگه ای؟ آقای کامیابم که اصلا انگار نه انگار یه رسیدگی نمیکنه اینو به چشم، کسی که تازه وارد هم باشه داخل سرور میتونه تشخیص بده اولویت با من هست نه این شخص 
این پست رو فقط شخص @Kamyabرسیدگی کنه و نه کس دیگه ای! با دلیل و منطق بیارید که ایشون از من اولویت بالاتری در لیدری PD داشتن، همینجوری رد نکنید ممنون.
به نظرم تاپیک رو باز کنید تا همه بیان و نظر بدن بر چه اساسی شخص Atiye لیدر PD شده
پ.ن: حرف از پایمال نشدن حق کسی میزنید دم از این که خودتون حق بقیرو به خاطر منافع خودتون پایمال میکنید.

+یا حق.

• مدارک (فیلم یا عکس): داخل UCP همه چیز مشخص هست،

• دوست دارم که 7
  • هاها 6
  • چی چی 1
  • ناراحت 4

Nᴜᴍʙᴇʀ Oɴᴇ Fᴀᴍɪʟʏ 

DrEaMeR.png

Nᴜᴍʙᴇʀ Oɴᴇ Fᴀᴍɪʟʏ  

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام و درود خدمت شما.

19 دقیقه قبل، DrEaMeR گفته است:

عنوان تاپیک رو کاری ندارم رنک بالاترش به احتمال زیاد گفته این کارو بکنن و تریبل رو باهاش کاری ندارم.
بنده 9 ماه پیش یا 8 ماه پیش درخواست لیدری دادم و بنده داخل صف بودم از 8 ماه پیش

هیچ رنک بالاتری توی انتخاب و اولویت لیدری دخالت نکرده و نخواهند کرد از جمله مدیریت و سرپرست کارکنان.

وقتی از شخص بنده شکایت میکنید پس موضوع رو به فرد دیگری ربط ندید.

خدمت شما عرض کنم که قبل از شما هم دوستان دیگری هستن که خیلی قبل تر از شما توی صف هستن.

پس اصولا اولویت با دوستانی هستش که اولویت قدیمی تری نسبت به شما دارن.

24 دقیقه قبل، DrEaMeR گفته است:

الان که لیدری PD رو میخواستم شخص شاخص Atiye با داشتن رنک 3 PD لیدر شدن، درحالی که من رنک 5 اون فکشنو دارم و همه جوره از این شخص سر ترم. سوال: چجوری اولویت بندی میشه؟ بر اساس جنس مخالف سرتر بودن یا چیزه دیگه ای؟ آقای کامیابم که اصلا انگار نه انگار یه رسیدگی نمیکنه اینو به چشم

این نظر شماست که خودتونو از بقیه سرتر میدونید.

بهتون حق میدم چون برای اولویت بندی شما از نکاتی که برای انتخاب لیدر در نظر گرفته میشه (من جمله تاریخ درخواست لیدری، اخلاقیات خوب، منظم بودن، سابقه، وضعیت فعلی شخص و ...) اصلا خبر ندارید و یک طرفه به قاضی میرید و اقدام به شکایت از بنده کردید.

حتی قبل از لیدر شدن ایشون فرد دیگری هم توی نوبت بودش با اولویت بالاتر که درخواست لیدری رو نادیده گرفتن.

نقل قول

کسی که تازه وارد هم باشه داخل سرور میتونه تشخیص بده اولویت با من هست نه این شخص 

ببخشید ولی یک فرد تازه وارد برای انتخاب لیدر برای چنین مجموعه ای تصمیم نمیگیره.

ما بقی توضیحات و مداک برای مسئول مربوطه ارسال خواهد شد.

• دوست دارم که 8
  • مرسی 2
  • هاها 1

اولویت اول زندگیت خودتی 🤍

لینک به دیدگاه

شاکی عزیز، سلام؛ طبق فیلد پر شده "توضیحات" توسط شما:

• شکایت شما بدلیل "کنایه"، "بی احترامی" و "موارد اضافی" (که هیچ نیازی برای کسی که این موضوع را بررسی می‌کند، نیست) رد شد.
  • لطفا این موضوع را بصورت خصوصی (ترجیحا از طریق پیام پشتیبانی) حل کنید و از طریق شکایت اقدام نکنید که بدون بررسی، رد خواهد شد.
  • همچنین لازم بذکر است که یکی از مهم‌ترین ویژگی مورد نیاز برای ورود به این تیم، "اخلاقیات خوب" می‌باشد که بدون نیاز به توضیح خاصی، نحوه پر شده فرم شکایت توسط شما، خلاف این موضوع را ثابت می‌کند.

توضیحات تکمیلی جهت رفع ابهام:

• دقت کنید که به هیچ عنوان، گزینش بازیکنان جهت لیدر شدن بی منطق و اساس نیست.
  • اولویت بندی‌ها دارای نظم و دقت بالا و با در نظر گرفتن همه جوانب صورت می‌گیرد (که می‌توانید برخی از این شرایط را در پیام ادمین مربوطه مشاهده کنید) که بدلیل بی‌خبر بودن متقاضی از این موضوع، امکان دارد که خاطر جمعی، صورت نگیرد و اقدام به شکایت کند که واقعا هیچ نیازی به این موضوع نمی‌باشد.
  • مطمئن باشید که از بین متقاضی‌ها، شایسته‌ترین فرد برای لیدری انتخاب خواهد شد.

با احترام، موضوع ایجاد شده بسته شد.

موفق باشید.

• دوست دارم که 3

Noise.png

لینک به دیدگاه

• EnDWaY موضوع را قفل کرد
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...