رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

حذف یا تغییر قانون عمومی قسمت جمع آوری مدرک حتما با F3 در کامپیوتر

ارسال‌های توصیه شده

برای جمع آوری مدرک معتبر از تخلفات صحبت با میکروفون باید حتماً از Voice Recorder (دکمه پیش فرض "F3" که در تنظیمات لانچر (F11) می توانید تغییر دهید) استفاده کنید، مدارک خارج از آن مورد قبول نخواهد بود. شما باید فایل .agrec را ارائه دهید.

این قانون باید یا حذف شود یا تغییر کند چرا که من از کل صفحه رکرود می گیرم و سپس حجم آن را در 480P قرار می دهم و صدا بازیکنان هم در آن است اگر کسی به من در لحظه فحاشی کند واقعا نمی شود در همان یک لحظه سریع F3 زد و فحاشی فرد از بین می رود همچنین اگر از ابتدا این کار انجام شود یعنی از لحظه ی ورود به سرور باید کل ویس را گوش بدیم تا به مدرک برسیم ، من میگویم تا وقتی رکورد صفحه است چرا این قانون که گفته خارج از آن مورد قبول نیست باز هست این قانون را برای کامپیوتر اصلاح کنید. لطفا نظر خود را بگید.

غیر ممکن وجود نداره. فقط انجامش بده! و از هیچ چیز نترس.

:My Accounts

Akbar_Gta.png

Akbar_Gta%5B1%5D.png

Akbar_Gta%5B2%5D.png

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

F3 به مدرک شما اعتبار میده وگرنه در بعضی مواقع که جمعیت بالا هست از شما فیلم اون رو هم میخوان.

𝒫𝑒𝑜𝓅𝓁𝑒 𝓁𝒶𝓊𝑔𝒽 𝒶𝓉 𝓂𝑒 𝒷𝑒𝒸𝒶𝓊𝓈𝑒 𝐼 𝒶𝓂 𝒹𝒾𝒻𝒻𝑒𝓇𝑒𝓃𝓉 𝒶𝓃𝒹 𝐼 𝓁𝒶𝓊𝑔𝒽 𝒷𝑒𝒸𝒶𝓊𝓈𝑒 𝓉𝒽𝑒𝓎 𝒶𝓁𝓁 𝒶𝓇𝑒 𝓈𝒶𝓂𝑒

❤️Nicolay.png☠️

𝒫𝑒𝑜𝓅𝓁𝑒 𝓁𝒶𝓊𝑔𝒽 𝒶𝓉 𝓂𝑒 𝒷𝑒𝒸𝒶𝓊𝓈𝑒 𝐼 𝒶𝓂 𝒹𝒾𝒻𝒻𝑒𝓇𝑒𝓃𝓉 𝒶𝓃𝒹 𝐼 𝓁𝒶𝓊𝑔𝒽 𝒷𝑒𝒸𝒶𝓊𝓈𝑒 𝓉𝒽𝑒𝓎 𝒶𝓁𝓁 𝒶𝓇𝑒 𝓈𝒶𝓂𝑒

لینک به دیدگاه

بله ولی در این قانون فقط و فقط گفته از F3 باشد که این به تنهایی کافی نیست در کنارش بگوید که ظبط فیلم از صفحه هم هست.

ضبط*

Akbar_Gta.png

Akbar_Gta%5B1%5D.png

Akbar_Gta%5B2%5D.png

لینک به دیدگاه

4 ساعت قبل، AkbarGta گفته است:

برای جمع آوری مدرک معتبر از تخلفات صحبت با میکروفون باید حتماً از Voice Recorder (دکمه پیش فرض "F3" که در تنظیمات لانچر (F11) می توانید تغییر دهید) استفاده کنید، مدارک خارج از آن مورد قبول نخواهد بود. شما باید فایل .agrec را ارائه دهید.

این قانون باید یا حذف شود یا تغییر کند چرا که من از کل صفحه رکرود می گیرم و سپس حجم آن را در 480P قرار می دهم و صدا بازیکنان هم در آن است اگر کسی به من در لحظه فحاشی کند واقعا نمی شود در همان یک لحظه سریع F3 زد و فحاشی فرد از بین می رود همچنین اگر از ابتدا این کار انجام شود یعنی از لحظه ی ورود به سرور باید کل ویس را گوش بدیم تا به مدرک برسیم ، من میگویم تا وقتی رکورد صفحه است چرا این قانون که گفته خارج از آن مورد قبول نیست باز هست این قانون را برای کامپیوتر اصلاح کنید. لطفا نظر خود را بگید.

کاملا موافقم

با اندروید هم میشه مدرک جعلی ساخت ، اصلا مشکل نیست

:My Account

Death_Stroke.png

9c3705_24lv-0-20240605193406.gif

لینک به دیدگاه

Agrec.  اصلا حجمی نداره

چرا باید مشکل باشه روشن کردن اون

مخالفم

♕♕♕
Alonso.png
GloriouS.png
☠☠☠ Alonso - RespecT - VikinG ☠☠☠
WK For Ever

لینک به دیدگاه

درود

با اینکه نظرتون محترمه, اما مخالفم

چون ضبط فیلم و رکورد از صفحه هنگام بازی, باعث ایجاد لگ و افت فریم میشه و برای افرادی مثل بنده, مشکله که فیلمی

با فریم بالای 20 ضبط کنیم (برای معتبر بودن رکورد های ضبط شده, فریم 20 مورد نیاز هست)

پس مدرک F3 یعنی همون ویس رکورد (Voice record) بسیار کاربردی تلقی میشه و مورد نیاز عموم هست.

اما اینکه تغییر کنه و فقط با F3 نباشه, میتونه موجب جلوگیری از مدرک سازی بشه؛ اما باعث حذف F3 نشه.

موفق باشید.

!a None Person

Blur.png

CopyRight.png

Revengers

لینک به دیدگاه

4 ساعت قبل، AlonSo گفته است:

Agrec.  اصلا حجمی نداره

چرا باید مشکل باشه روشن کردن اون

مخالفم

1 ساعت قبل، None گفته است:

درود

با اینکه نظرتون محترمه, اما مخالفم

چون ضبط فیلم و رکورد از صفحه هنگام بازی, باعث ایجاد لگ و افت فریم میشه و برای افرادی مثل بنده, مشکله که فیلمی

با فریم بالای 20 ضبط کنیم (برای معتبر بودن رکورد های ضبط شده, فریم 20 مورد نیاز هست)

پس مدرک F3 یعنی همون ویس رکورد (Voice record) بسیار کاربردی تلقی میشه و مورد نیاز عموم هست.

اما اینکه تغییر کنه و فقط با F3 نباشه, میتونه موجب جلوگیری از مدرک سازی بشه؛ اما باعث حذف F3 نشه.

موفق باشید.

منظور رو بد متوجه شدین

ایشون منظورش حذف F3 نیست 

بلکه ویرایش این قانون، که ریکورد از صفحه برای زبان ناپسند یک مدرک معتبر باشه

سر همین قضیه چندتا مدرک بود که خب سر همین قانون رد شد

:My Account

Death_Stroke.png

9c3705_24lv-0-20240605193406.gif

لینک به دیدگاه

بله نظر من هم این است که این قانون بهش اضافه بشه نه اینکه کلا F3 نباشه.

Akbar_Gta.png

Akbar_Gta%5B1%5D.png

Akbar_Gta%5B2%5D.png

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید.
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   بازگردانی قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...