رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

بن بی دلیل از تیم اسپیک و فریسک موقع باس - MaGniTo

DifferentBoy

ارسال‌های توصیه شده

• عکس سایز کوچک شما از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: DifferentBoy.png

• عکس سایز کوچک کسی که از او شکایت دارید از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: Magnito.png

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری"  از شاهدین از طریق کنترل پنل: -

• توضیحات: با سلام. ایشون بعد از Boss از بین کلی آدم من رو فریسک کردن و وانتد Keeping Weapon دادن، حالا این به کنار، تو تیم اسپیک آرساکیا به ایشون پوک دادم نوشتم Feshar و ایشون من رو سه روز بن دادن از تیم اسپیک.
آیا کلمه ی فشار توهین محسوب میشه؟

• مدارک (فیلم یا عکس): Capture.PNG

MaGniTo_2.jpg

MaGniTo.jpg

MaGniTo_Boss.png

MaGniTo_Boss_3.png

MaGniTo_Boss_2.png

ویرایش شده توسط ariya0as
-
  • دوست دارم که 2

DifferentBoy.png

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام

اولا که حدوداً 5دقیقه ی از زمان کشته شدنِ Boss گذشته بود و بنده رفتم داخل فرودگاه و برگشتم دیدم دستِ شما اسلحه هستش و مجازات رو اعمال کردم.

دوما شما 2بار پشت سرهم به دلیلِ اینکه مجازات شدید به بنده در تیم اسپیک توهین کردید: Compressive: فشاری و فشار که با گذاشتنِ "=)))" فکر کردید میتونید کاری کنید.

لطفا از شکایت هایِ الکی خودداری کنید تا بیشتر از این مجازات نشوید.xD

• دوست دارم که 1
  • هاها 2

Magnito.png

لینک به دیدگاه

در در 6/12/2018 در 19:42، Shayan گفته است:

اصلاحیه نخست مورخ 22 خرداد 1397:

تبصره های استفاده از زبان ناپسند و تمسخر نسبت به ادمین ها و اعضای تیم کارکنان حذف شده و مانند سایر افراد با آنها برخورد خواهد شد.

در مورد مجازات برخی از مواردی که در انجمن و بخش شکایات مطرح می گردد و جنبه‌ی شکایت خصوصی دارد (مانند: ایجاد مزاحمت و ...)؛ با مجازات جایگزین در صورت عدم جوابگو بودن (مانند: مجازات Warn به جای Kick) برخورد خواهد شد.

لذا خواهشمندیم مراقب رفتار خود با دیگر کاربران باشید و بازی خود را سالم انجام دهید.

با توجه به آخرین اصلاحیه مدیریت، تبصره های استفاده از زبان ناپسند و تمسخر نسبت به ادمین ها و اعضای تیم کارکنان حذف شده و مانند سایر افراد با آنها برخورد خواهد شد.

کلمه ای که شما استفاده کردید به عنوان توهین محسوب نمیشود.

کار ادمین مورد نظر اشتباه بوده و اخطار دریافت میکند. با توجه به پر شدن ظرفیت اخطار ادمین مورد نظر مقام خود برکنار خواهد شد و همچنین شما از TeamSpeak رفع محرومیت خواهید شد.

+ بسته شد.

• دوست دارم که 3
  • هاها 3
  • چی چی 1

Arian.png

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...