رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

مشکلات سیستم وار جدید

ارسال‌های توصیه شده

در ۱۴۰۳/۵/۲۲ در 23:46، Nimak گفته است:

خب عزیز الان مشکلش چیه؟

یارو بی اس جمع کرده بلد بوده به باف تبدیل کرده و دلش میخواد از کسی که باهاش جروبحث میکنه بکشه و جمعشون کنه،

الان چیزی که شما دارید انجام میدید ماله اندرویدیاس نه مال پیسی پلیرا،

لطفا یه چند نیک نیم از کسایی که شاکی بودن از باف زدن به من بدید من بیشتر باور کنم،

زمانی که تاپیک زدید هیچکی راضی نبود ولی کارخودتونو کردید ما هیچی نگفتیم

یه کوچولو به فکر پلیرای قدیم باشید❤️ 

مهمترین حرف اینه که، تا کی صبر کنیم؟ مدارس باز شه؟

توضیحات داده شد.

همچنین مشکلات شما در طی این هفته یا حداکثر هفته آینده رفع خواهد شد.

در ۱۴۰۳/۵/۲۳ در 08:32، ResTo گفته است:

خیلی ها هستن تایم میزارن برای جمع کردن buff که تکی جمع کنه

خودع گانر ها با باف بیشتر حال میکنن

اگر به استفاده از Buff علاقه دارید و میدونید که حرفیتون هم همین علاقه رو داره خیلی راحت می‌تونید از Buff های خود استفاده کنید.

تمامی علاقه های شما از جمله تکی وار جمع کردن، استراتژیک CM4 و جنگ هیجانی و... در آپدیت های بعدی War به صورت سیستمی براتون تهیه میشه (حتی بدون Buff جمع کردن).

تا این سیستم هارو با چشم خودتون نبینید فکر نکنم حرف من رو باور کنید، پس یکم صبر به خرج بدید.

کسانی هم که علاقه به همین سیستم فعلی دارند، در حال حاضر براتون محیا هستش فقط کمی مشکلات داره که به زودی رفع میشه و همون وار های قبلی تون پابرجا می‌مونن.

هدف این سیستم تنوع به فعالیتی هستش که انجام می‌دید، قرار نیست چیزی از شما گرفته بشه.

تمام توضیحات هم تو بازی و هم در این تاپیک داده شد، لطفا این بحث رو بیش از حد کش ندید.

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

۱ ساعت قبل، Fayez گفته است:

توضیحات داده شد.

همچنین مشکلات شما در طی این هفته یا حداکثر هفته آینده رفع خواهد شد.

والا امروز یه اتک دادیم بجای ۲ اتک الان این خوبه بنظرتون؟

بنده خداها شاید مساوی میکردن یا تورفو از ما میگرفتن

فرصت اتک ۲ نمیدید و این بده

Vote buff دومین مشکلمونه 

اولین مشکل همین وار رندوم یا وار ۱ دونه ایه

اگه درست نکنید که کسایی که قدیمی بودن بای میدن مثل خود من.

اگه درست کنید شاید بای ندن ولی یه سریاشون بای میدن.

به امید خدا.

KiaX.png

لینک به دیدگاه

در ۱۴۰۳/۵/۱۴ در 03:54، Neverlose گفته است:

سلام
چند نکته رو میخواستم اینجا ذکر کنم...

با اینکه توسعه دهنده های عزیز زحمات زیادی کشیدند

اما سیستم وار جدید با توجه به اینکه هنوز Capture the flag و Assassination نیومده واقعا بد تر از قبل شده
متوجه نمیشم...
چرا باید برای وار تمرینی از 16 ساعت قبل درخواست داده بشه؟
شاید 2 تا لیدر بخوان قبل وار اجباری یه تمرینی بزنن گرم بشن

یعنی چی باید از 16 ساعت قبل برای اون برنامه ریزی بشه
دومین چیزی که باید به خدمت شما برسونم این هست که چرا وار اجباری باید توافق سر باف داشته باشن؟
مگه اون فقط واسه‌ی وار توافقی نبود که باید لیدر ها سر اون توافق میکردن؟
وار اجباری جایی نیست که همیشه همه چیز برابر باشه، یک فکشن شاید قوی باشه و بخواد از باف هایی که جمع کرده استفاده کنه
ولی چون تعدادش کمه نمیتونه رای گیری باف رو برنده بشه و اقلیت حریفش با تعداد نفرات بیشتر باف رو کنسل میکنن
اگه قرار بود سر باف توافق بشه دیگه چه نیازی به وار اجباری بود
نکته بعد که خیلی روش تاکید دارم این هست که چرا turf وار اتوماتیک انتخاب میشه؟
بیشترین لذتی که برای یک تیم دسته متوسط وجود داره حمله و باف کشیدن روی HQ اقلیت حریفه

حالا دیگه نه میتونیم باف رو به راحتی بکشیم چون اقلیت حریف اگه ببینه وار روی HQ هست رای گیری باف رو رد میکنه
هم اینکه باید صبر کنیم و شانس این رو داشته باشیم که وار روی HQ حریف بیوفته؟؟

با اینکه یک جلسه خصوص داده شد برای اینکه روی سیستم وار جدید برنامه ریزی بشه و به شدت مخالفت شد
اما بار هم شاهد حضور سیستم وار ناخواسته‌ی جدید در سرور هستیم
تنها چیزی که سیستم جدید به وجود میاره فقط افت محبوبیت دسته‌ی متوسط و ترک بازیکنان قدیمی اونها هست
شاید حضور Capture the flag و Assassination این دسته رو برای بازیکنان دیگه جذاب کنه
ولی تا زمانی که سیستم وار جدید تکامل نیافته نباید که جذابیت وار قبلی رو از بین ببریم
امیدوارم که بازیکنانی که در وضعیت پیشین دسته‌ی متوسط نتوانسته بودند جذابیتی در ان پیدا کنند
در خراب کردن بازی افرادی که در دسته ی متوسط حضور داشتند یاری کنند

@Slap @EaSy @FrostMoon @Alli @pe3a @Omen @TheSmarTy @Taziyane @AlonSo @ArmanRespect @CRETUS @HaRDNeSs @SoToN @Amiiir @Proofessor @Neon @Agha @AghaSiBiL @Nimak @ArmoRed @MidRaper @ORTEGA @PermenentLion @VisuaL @Schizo @SlimShady @LoverBoy @AmirVenoM @AghaMehdi @None @AtheisT @Wise و کلی افراد دیگه که اسمشونو پیدا نکرد

بی شک معافقم داش

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید.
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   بازگردانی قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...