رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

non rp-Galant

PabloEscobar

ارسال‌های توصیه شده

• عکس سایز کوچک شما از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: 

FFSucre.png

• عکس سایز کوچک کسی که از او شکایت دارید از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: 

GaL%5BA%5DnT.png

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری"  از شاهدین از طریق کنترل پنل: -

• توضیحات: ایشون جلوی atm از ماشینش پیاده شده بود منم رفتم سوار شدم که برم شروع کرد به تیراندازی و منفجر کردن ماشین (فیلم ، تیراندازی رو واضح و کامل نشون میده اگه همون ابتدای فیلم استوپ بزنید ، هم جرقه برخورد تیر با جلوی ماشین رو میبینید هم لا به لای چت ها اگه دقت کنید آتش تفنگ M4 ایشون دیده میشه)

همچنین در اسکرین شات موجود ایشون میگه "ماشین منه ، اوکی حتما" که صحت حرفای منو تایید میکنه!

اینکار اخلاق خارج از زندگی یک هلپر لول 3 سرور و همچنین عدم کفایت داشتن این مقام رو نشون میده! 

• مدارک (فیلم یا عکس): 

فیلم

عکس

ویرایش شده توسط SaliMaroni

C₁₇H₂₁NO₄

There can only be one king 

PabloEscobar.png

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام خدمت شاکی محترم!
دوست عزیز این کار
Non-RP نیست! Non-Rp یعنی اخلاق خارج از زندگی! تیر زدن به ماشین اخلاقه خارج از زندگیه؟

در 13 ساعت قبل، SaliMaroni گفته است:

ایشون جلوی atm از ماشینش پیاده شده بود منم رفتم سوار شدم که برم شروع کرد به تیراندازی و منفجر کردن ماشین

شما خودتون دارین میگین از ماشینش پیاده شده بود! یعنی اون ماشین، ماشینِ من بوده!  شما چرا سوارش شدین؟

(فیلم ، تیراندازی رو واضح و کامل نشون میده اگه همون ابتدای فیلم استوپ بزنید ، هم جرقه برخورد تیر با جلوی ماشین رو میبینید هم لا به لای چت ها اگه دقت کنید آتش تفنگ M4 ایشون دیده میشه)

کجای فیلم واضحه که من دارم به ماشین شما تیر میزنم؟ فیلمتون اصلا کامل نیست! فیلم شما کلاً 4ثانیه است! اگر فیلم کامل تری دارین لطفاً ارائه بدین!

همچنین در اسکرین شات موجود ایشون میگه "ماشین منه ، اوکی حتما" که صحت حرفای منو تایید میکنه!

دوست عزیز من به شما گفتم ماشین منه پیاده شو ولی شما بدون اینکه توجهی کنین سوارِ ماشین شدین و رفتین!

باشد تا عاقل و رستگار شویم و از شکایت های بیهوده خودداری کنیم!

¯̶̄Erfαη

GaL%5BA%5DnT.png

لینک به دیدگاه

نقل قول

دوست عزیز این کار Non-RP نیست! Non-Rp یعنی اخلاق خارج از زندگی! تیر زدن به ماشین اخلاقه خارج از زندگیه؟

اخلاق خارج از زندگی اگه نیست ایجاد مزاحمت که هست (با این بهانه تراشی ها سعی نکنید کارتون رو توجیح کنید)

نقل قول

شما خودتون دارین میگین از ماشینش پیاده شده بود! یعنی اون ماشین، ماشینِ من بوده!  شما چرا سوارش شدین؟

همونطور که تو فیلم میبینید ماشین Stallion هست که مال سروره و Free هست پس شما هیچ مالکیتی بر اون ماشین نداری حتی وقتیکه سوارش هستی!!

نقل قول

کجای فیلم واضحه که من دارم به ماشین شما تیر میزنم؟ فیلمتون اصلا کامل نیست! فیلم شما کلاً 4ثانیه است! اگر فیلم کامل تری دارین لطفاً ارائه بدین!

کاملا مشخصه ولی خوب شما که برعلیهت شکایت شده که نمیای بگی بله واضحه که من تیراندازی میکنم

(خطاب به ادمین: همونطور که گفتم در اول فیلم مشخصه که داره تیراندازی میکنه،همچنین تو فیلم مشخصه ماشین دود سیاه داره بعد یهو آتیش میگیره، درضمن،فیلم صدا داره و اگه ولوم بدید صدای برخورد تیر با ماشین رو میشنوید که جای هیچ شکی رو باقی نمیزاره، با این حال عکس زیر روهم مشاهده کنید)

نقل قول

دوست عزیز من به شما گفتم ماشین منه پیاده شو ولی شما بدون اینکه توجهی کنین سوارِ ماشین شدین و رفتین!

با مدرک صحبت کن،مدرک این حرفت رو همینجا ارسال کن

حتی اگر این حرف روهم زدی من ندیدم ، گرچه اصلا دلیل نمیشه وقتی یه ماشین Free رو ول میکنی یه جا ، کسی بیاد سوار شه بگی مال منه و تیراندازی کنی به ماشین

سعی نکن با قانون گریزی و توجیحات غیرمنطقی فریب بدی ادمین رو!

درنهایت از ادمین عزیز درخواست رسیدگی درست رو دارم 

باشد که آدم شویم و از موقعیت خود سوءاستفاده نکنیم!

عکس

C₁₇H₂₁NO₄

PabloEscobar.png

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، SaliMaroni گفته است:

کاملا مشخصه ولی خوب شما که برعلیهت شکایت شده که نمیای بگی بله واضحه که من تیراندازی میکنم

(خطاب به ادمین: همونطور که گفتم در اول فیلم مشخصه که داره تیراندازی میکنه،همچنین تو فیلم مشخصه ماشین دود سیاه داره بعد یهو آتیش میگیره، درضمن،فیلم صدا داره و اگه ولوم بدید صدای برخورد تیر با ماشین رو میشنوید که جای هیچ شکی رو باقی نمیزاره، با این حال عکس زیر روهم مشاهده کنید)

تمامی مدارک باید شفاف، واضح و دارای تاریخ، زمان، اسم بازیکن و اسم سرور باشند (شکایت به صورت خودکار رد می شود).

دوست عزیز داخل فیلمتون کاملا مشخص نیست که من داشتم به شما تیر میزدم یا کس دیگه ای! فیلمتون فقط 4 ثانیس.

به هر حال قضاوت با مدیریت محترم مجموعه است!

ویرایش شده توسط Erf4n

¯̶̄Erfαη

GaL%5BA%5DnT.png

لینک به دیدگاه

نقل قول

تمامی مدارک باید شفاف، واضح و دارای تاریخ، زمان، اسم بازیکن و اسم سرور باشند (شکایت به صورت خودکار رد می شود).

دوست عزیز داخل فیلمتون کاملا مشخص نیست که من داشتم به شما تیر میزدم یا کس دیگه ای! فیلمتون فقط 4 ثانیس.

به هر حال قضاوت با مدیریت محترم مجموعه است!

شکایت من موارد گفته شده رو داره

خودت اعتراف کردی ماشین رو تو سوار شده بودی و تو فیلم هم تیر زدن واضحه ، خیلی خوبه شواهد رو ول میکنید میرید سراغ احتمالات (من تیر میزدم یا کس دیگه!!) خنده داره واقعا!

جرئت داشته باش پای کارت واستا:)

امیدوارم پاسخ بعدی توسط ادمین و نتیجه شکایت باشه نه توجیحات کودکانه شما و اصرار بر فریب ادمین

C₁₇H₂₁NO₄

PabloEscobar.png

لینک به دیدگاه

یک هفته میگذره و خبری نیست لطفا رسیدگی کنید @MaGniTo

C₁₇H₂₁NO₄

PabloEscobar.png

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...