رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

بی توجهی و توجه نکردن به سرور - Mamad

ProGrammer

ارسال‌های توصیه شده

• عکس سایز کوچک شما از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: Michael.png

• عکس سایز کوچک کسی که از او شکایت دارید از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: Mamad.png

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری"  از شاهدین از طریق کنترل پنل: 

• توضیحات: با سلام و خسته نباشید مسئول ادمین عزیز

عرض کنم خدمت شما که بنده در ماه 230 ساعت تایم دارم در UCP کاملا مشخصه در حال حضر میشه بگم نفر دوم سرور بابت تایم ماهیانه و اینکه هر بازیکنی میاد که تایم خودشو اوکی کنه بره دسته ویژه وغیره...

بنده در فکشن NR حضور داشتم و حضور هم دارم و اینکه استفاء گذاشتم که متسفانه فکشن NR لیدر نداشت من میخواستم به فکشن FBI برم و وقتی نبود که پست بزارم بعد دیدم که Mamad مسئول لیدر انلاین هست و من ریپورت دادم

قبلا پرسیدم که اگه فکشن لیدر یا ساب لیدر نداشته باشه مسئول لیدر میتونه و باید FP کنه خلاصه بنده ریپورت دادم مثل اینکه بنده خدا وسط وال بود بعد اینکه جریانو گفتم همش میگفت نمیشه یه سوال دیگری نیست فقط میخواست به وال خودش برسه مهم نبود که من تویه این سرور 230 ساعت تایم زدم خلاصه میگفت الان نمیکنم فردا بیا بهش گفتم باشه اقا یه جواب منطقی به من بده که چرا الان شما مسئول لیدر هستی منو FP نمیکنی در اخر هم هیچ جوابه منطقی به بنده نداد فقط میخواست بره وال بزنه و منو به دلیل بد ریپورت کیک داد اگه که مسئول لیدر میزارید تورو خدا تورو هرکی می پرستید که مسئول لیدر درست حسابی که به امور سرور رسیدگی کنه بزارید بخدا قسم ادمین هایی بودن که بخاطره Mamad از سرور هم بای دادن هم از ادمینی خارج شدن 

اگه این شکایت تائید نشه من چرا باید 230 ساعت تایم بزنم؟ امیدوارم که این شکایت اخرین شکایت بنده تو این سرور نباشه🌹یا حق   

• مدارک (فیلم یا عکس): برای ادمین @Noise ارسال میکنم و اینکه شماهم در جریان باشید ممنون @Kamyab @SFC

• دوست دارم که 2
  • مرسی 1
  • هاها 2

Michael.png

ME.OW.png

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام خدمت شاکی محترم
-1 قابل توجه دوست عزیز هیچ کدام از  فکشن هایه دسته ویژه که شما عرض میکنید درخواست عضویتشون جهت عضویت گیری باز نیس!
و همین مورد کافیه واسه تمام داستان نویسی هاتون شما در کل ماه لیدر داشتید 
و ایا همان روزی که لیدر ندارید به یادتان امده است؟
مورد بعدی من بهتون گفتم فردا و شما بالایه 10 بار یک حرف تکرار کردید
بگذریم مورد اول من بر کل داستان نویسی شما خاتمه داد!
که هیچ مشکلی پیش نمیومده تا صبر کنید فردا لیدر جدید بیاد 
مدارک ارسال شد

• دوست دارم که 5

Mamad.png
 ما از آن  پاک دلانیم که زکس کینه نداریم 
همه شهر دشمن یک دوست نداریم☠️

لینک به دیدگاه

• دوست دارم که 5

Mamad.png
 ما از آن  پاک دلانیم که زکس کینه نداریم 
همه شهر دشمن یک دوست نداریم☠️

لینک به دیدگاه

سلام، با توجه به توضیحات و نقل قول زیر:

• فیلد "توضیحات" در فرم هر نوع شکایتی تنها جهت درک بهتر پاسخگو از مدارک ارسالیتان پر می‌شود و لا غیر.
  • نقل قول

لطفاً از هرگونه توهین، کنایه، بی‌احترامی، اسپم و موارد اضافی خودداری نمایید! (شکایت به صورت خودکار رد خواهد شد)

هر شکایت دیگری که در این مورد توسط شما صورت گیرد رد و مدارکتان فاقد اعتبار خواهد بود.

لطفا جو بازی را دوستانه نگه دارید.

لطفا در محیط بازی با بنده ارتباط برقرار کنید و بصورت خصوصی پی‌گیر مشکل پیش‌آمده باشید.

شکایت شما رد و موضوع ایجاد شده بسته شد.

موفق باشید.

ویرایش شده توسط Noise
  • مرسی 1

Noise.png

لینک به دیدگاه

• EnDWaY موضوع را قفل کرد
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...