رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

بن بی دلیل - Abys - Neverlose

AmirMohammd

ارسال‌های توصیه شده

فرم:

• عکس سایز کوچک شما از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: Eradat.png

• عکس سایز کوچک کسی که از او شکایت دارید از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل:Abys.png

• عکس سایز کوچک کسی که از او شکایت دارید از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: NeverLose.png

• توضیحات: والا من بی دلیل 3روز بن کرد به خاطر زبان ناپسند و بعد چند ساعت میک بن شدم توسط Abys که گفته مدرک هم ویدیو هست که من داخلش فحش ندادم اون Aghasibil داشت فحش میداد که منم گفتم داداش شور داشته باش فحش نده بعد دوباره Neverlose اومد مارو 7روز بن کرد به خاطر زبان ناپسند که اصلا من فحش به کسی نداده بودم لطفاً برسی کنید 

• مدارک (فیلم یا عکس): تو فروم هست نگاه کنین یکی از ویدیو ها من داشتم میگفتم داداش شور داشته باش  فحش نده یکی دیگش هم اصلا صدا معلوم نیست که داره چی میگه گفته فحاشی بوده در مکان مثبت 5 حالا کجا بودیم در جاب فایندر که خودم خودش تنها بودیم با رفیقش که داشت ریکورد می‌گرفت که اون Aghasibil داشت فحش میداد

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

درباره‌ی این مورد بنده یک بار مدارک و توضیحات لازمه را ارائه کرده‌ام
ُStaff note

نقل قول

در صورت شکایت بی مورد و الکی مجازات خواهید شد. (بین 5 تا 30 روز محرومیت)

روی ما بِگیری، بالا نمیای؛ بِگ* میری.

لینک به دیدگاه

شاکی عزیز، سلام؛ طبق بررسی‌های صورت گرفته:

9 ساعت قبل، Eradat گفته است:

بی‌دلیل 3 روز بن کرد به خاطر زبان ناپسند

شما در 01:46 23-07-2024 و در مکان عمومی از طریق میکروفون اقدام به فحاشی کرده‌اید. (شکایت مربوطه: کلیک کنید)

ادمین مربوطه (Abys) می‌باستی مجازات میکروفون را بر روی شما اعمال می‌کردند و بجای 3 روز محرومیت (بدلیل "زبان ناپسند")، شما را محروم از استفاده از میکروفون کرده‌اند.

شما درحال حاضر از این مجازات صورت گرفته رفع محرومیت شدید و تصمیم بر این شد که تغییر مجازاتی در این باره صورت نگیرد.

بعد چند ساعت میک بن شدم توسط Abys

شما در 02:16 23-07-2024 و در مکان عمومی از طریق میکروفون اقدام به توهین شدت پایین کرده‌اید. (شکایت مربوطه: کلیک کنید)

ادمین مربوطه (Abys) شما را بدرستی مجازات کرده‌اند.

لازم بذکر است که هر نوع توهینی در هر نوع شدتی، در صورتی که با استفاده از میکروفون و در مکان عمومی صورت گیرد، قابل مجازات خواهد بود.

Neverlose اومد ما رو 7 روز بن کرد به خاطر زبان ناپسند

شما در 11:38 22-07-2024 از طریق میکروفون اقدام به فحاشی کرده‌اید. (شکایت مربوطه: کلیک کنید)

ادمین مربوطه (Neverlose) شما را بدرستی مجازات کرده‌اند.

شکایت شما در رابطه با 3 روز محرومیت انجام شده توسط ادمین Abys تأیید شد؛ ادمین مربوطه AV دریافت خواهد کرد.

شکایت شما در رابطه با محرومیت میکروفون انجام شده توسط ادمین Abys رد شد؛ عملکرد ادمین مربوطه صحیح می‌باشد.

شکایت شما در رابطه با 7 روز محرومیت انجام شده توسط ادمین Neverlose رد شد؛ عملکرد ادمین مربوطه صحیح می‌باشد.

موضوع ایجاد شده بسته شد، موفق باشید.

ویرایش شده توسط Noise

Noise.png

لینک به دیدگاه

• EnDWaY موضوع را قفل کرد
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...