رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

بن و Spect بدون ریپورت با دلایل شخصی ادمین - OmidReza

Talion

ارسال‌های توصیه شده

• عکس سایز کوچک شما از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل:

GodAltaiir.png

• عکس سایز کوچک کسی که از او شکایت دارید از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: 

OmidReza.png

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری"  از شاهدین از طریق کنترل پنل: 

Loralie.png

• توضیحات: 

درود خدمت اپراتور های محترم بررسی شکایات

بنده بدون هیچ دلیلی جز دلیل شخصی ادمین مورد نظر ، تحت spect قرار گرفتم و بن شدم 

دلیل واضح شخصی این ادمین هم این بوده که من با دختر عموش دوست هستم و اومده شخص دختر عموش سوار موتور من شده 

• مدارک (فیلم یا عکس): 

مدارک مورد نظر رو از ادمینی که بدون ریپورت فردی spect کرده و بن زده رو درخواست میکنم

fe2726_24Picsart-24-01-26-21-22-37-391.p:Me

itsBigby.png

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام خدمت شاکی محترم @Talion

در هیچ کجا از قوانین ذکر نشده که برای مجازات کردن افرادی که اقدام به توهین به قومیت و مورد قذف قرار دادن خانواده سایرین می‌کنند حتما باید ریپورتی داده بشه، بخش انبوهی از موارد نقض قوانین بدون گزارش از سوی پلیر و توسط خود ادمین ها کشف و برخورد انجام می‌شه.

علت بن شدن شما هم تکرر در تخلف زبان ناپسند هستش که با احتساب این بار، شما برای دهمین بار مرتکب این تخلف شدید (سایر محرومیت های شما از صحبت نیز مربوط به استفاده از الفاظ رکیک اما در اماکن شلوغ و یا خطاب به ادمین ها بوده).

توجه داشته باشید که با توجه به رنج صدای شما ممکنه هرکسی صدای شما رو بشنوه چه ادمین،چه یک فرد عادی.

و در نهایت سوار شدن یکی از بستگانم بر روی موتور شما‌ (بر فرض اگر صحت داشته باشه)  رو دلیلی بر چشم پوشی از تخلف شما و یا اعمال مجازات بر روی شما در نظر نمی‌گیرم.

@Noise مدارک ارسال شد.

Staff Note

• دوست دارم که 2
  • مرسی 1

OmidReza.png

dc9418_24download.png

یا حیدر کرّار            

لینک به دیدگاه

سلام؛ طبق بررسی‌های صورت گرفته:

• در صورتی که در چت‌هایی مانند Say/ و یا Proximity توهینی انجام شود، هر آن واحد امکان دارد که بازیکنی در آن محل درحال تردد باشد. ما در این شرایط از حق آن بازیکن نیز دفاع می‌کنیم و چنین نقض قانونی را قابل مجازات می‌دانیم. بهتر است برای گفت‌وگوهای خصوصی از فیلترهای مختلفی مانند W/ استفاده کنید.
  • با توجه به توضیحات بالا، شما در یک موقعیتی که قابل مشاهده برای بازیکنان می‌باشد اقدام به فحاشی کرده‌اید. Spec ادمین مربوطه بی‌دلیل نبوده است و مجازات شده‌اید.
  • مدارکتان برای اثبات Spec ادمین بدلایل شخصی، کافی نمی‌باشد.

عملکرد ادمین مربوطه صحیح می‌باشد.

شکایت شما رد و موضوع ایجاد شده بسته شد.

موفق باشید.

ویرایش شده توسط Noise
  • دوست دارم که 1

Noise.png

لینک به دیدگاه

• Kamyab موضوع را قفل کرد
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...