رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

رد کردن بی دلیل شکایت Ramtin

kouroshamslb

ارسال‌های توصیه شده

عکس سایز کوچک شما از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: kourrosh.png
عکس سایز کوچک کسی که از او شکایت دارید از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: Ramtin.png
عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری"  از شاهدین از طریق کنترل پنل: ___________
توضیحات: بنده شکایتی از پلیر TonySopranoکردم به دلیل فحاشی شدت بالا با اکنت مولتی و در قسمت توضیحات نوشتم ایشون بلد نیست با بزرگ تر از خودش درست صحبت کنه و ادمین مربوطه شکایت بنده را به دلیل استفاده از کلمات کنایه آمیز رد کردن در صورتی که بنده هیچ کنایه ای در قسمت توضیحات نکردم و همچنین بنده تمامی مدرک هایی که در قسمت اعظا میکنم در قسمت توضیحات اینو مینویسم به دلیل اختلاف سن بنده با کسایی که به من توهین میکنند. درخواست رسیدگی دارم ممنون.
مدارک (فیلم یا عکس): به مسول ادمین ها @Noiseداده شد.

• مرسی 1
لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

نقل قول

لطفاً از هرگونه توهین، بی احترامی، اسپم، کنایه و موارد اضافی ممنوع خودداری نمایید! (شکایت به صورت خودکار رد خواهد شد)

• مرسی 2
لینک به دیدگاه

بنده در فیلد توضیحات هیچ گونه بی احترامی و یا کنایه یا چیز دیگری نگفتم که از نظر شما میبایست رد میشد در ضمن بنده همیشه در قسمت توضیحات از این جمله استفاده میکنم چون فاصله سنی من با کسی که به من توهین میکنه حد اقل ده سال است و من فقط نوشتم ایشون بلد نیست با بزرگ تر از خودش درست صحبت کنه. این دقیقا کجاش توهین و یا کنایه است؟هیچ وقت تابه حال شکایت من رد نشده.

نمونه ای از شکایت بنده که در قسمت توضیحات همین جمله را نوشیتم و تایید شده       

:

لینک به دیدگاه

سلامی مجدد؛ طبق بررسی‌های صورت گرفته:

• شما در فیلد "توضیحات" فرم این شکایت، از کنایه و موارد اضافی‌ای استفاده کرده‌اید که هیچ نیازی به آن‌ها نبوده است و این مورد باعث شده است تا شکایت شما رد شود.
  • لطفا به تصویر زیر دقت کنید: a38519_24Forme-Shekayat.jpg

فیلد "توضیحات" تنها برای توضیح و راهنمای پاسخگو برای درک بهتر مدرک ارسالی می‌باشد و لا غیر.

عملکرد ادمین مربوطه صحیح و طبق قانون می‌باشد.

با توجه به توضیحات بالا، شکایت شما رد و موضوع ایجاد شده بسته شد.

موفق باشید.

ویرایش شده توسط Noise
  • مرسی 1

Noise.png

لینک به دیدگاه

• SFC موضوع را قفل کرد
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...