رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

بن بی مورد Morteza

EverBoy

ارسال‌های توصیه شده

• عکس سایز کوچک شما از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: RudeWolf.png

• عکس سایز کوچک کسی که از او شکایت دارید از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: Morteza.png

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری"  از شاهدین از طریق کنترل پنل: _

• توضیحات: بنده یک اکانتم برای همین مشکل بن شد و من بجای ۷ میلیون ۱۴ میلیون پس دادم و این مشکل رو  @Kamyab عزیز حل کرد و گفت تمومه و بعد از گذشت ۴ روز  آقای مرتضی اومد بالایه سر من و منو بن کرد

من از کسی شکایت ندارم و درخواست UnBan دارم

• مدارک (فیلم یا عکس) UCP

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

درود و وقت بخیر خدمت شما و مسئول عزیز

کامیاب عزیز مدیریت مجموعه هستند و انقدری درگیری مسائل دیگر سرور هستند که وقت برای رسیدگی امورات دزدی شما از اکانت های بازیکنان را ندارد، بنده بعنوان مسئول و ادمین سرور وظیفه خودم میدانم که از تمام بازیکنان سرور در مقابل افرادی مثل شما که مال مردم را میدزدید و قیافه حق به جانب میگیرید دفاع کنم.

بنده با شما صحبت کردم و گفتم خسارتی که شما به فرد مال باخته وارد کردید بالغ بر 50 میلیون پول بازی است شما با چه منطقی با پرداخت 14 میلیون خود را بخشیده شده و بی گناه میبینید؟

بنده از اول دوران ادمین بودنم کار اصلیم رسیدگی به اینجور موارد بوده و هست و تا پایان ادمین بودنم این راه رو جلو می برم چون فضای امنی برای دیگر بازیکنان بوجود بیاید.

بنده به شما مثال زدم که خودت رو قاضی کن و ببین این 14 میلیون جبران خسارت میکنه برای شخص مالباخته یا خیر که مثل اینکه شما و امثال شما آنقدری وقیح هستید که نسبت به اجرای قانون شکایت میکنید.

همچنین وقتی سوابق شما را بررسی کردم متوجه شدم که تمام اکانت های شما به دلیل کلاهبرداری از سرور چندین بار محروم شدند که این نشانه از انجام این کار توسط شما بصورت دائمی می باشد که در آینده نزدیک در صورت تکرار به دلیل کلاهبرداری های مکرر از سرور تعلیق می شوید.

موفق باشید.

• دوست دارم که 5
  • مرسی 1

Morteza.png

🇺🇸❣️ God Bless Great America 🇺🇸

لینک به دیدگاه

سلام.

نقل قول

ح. شکایات

• شکایت از اعضای تیم کارکنان:

شکایت از کارکنان (ادمین‌ها، هلپرها و لیدرها) فقط باید توسط خود فرد مشمول انجام شود (شکایت به صورت خودکار رد می شود)

شکایت شما رد و موضوع ایجاد شده بسته شد، موفق باشید.

Noise.png

لینک به دیدگاه

• EnDWaY موضوع را قفل کرد
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...