رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

اضافه شدن ماشین جدید و حرف منطقی

ارسال‌های توصیه شده

با سلام و درود  

همونطور که میدونین در رابطه با موضوع ماشین جدید این هستش که در اپدیت 2023 فکر کنم لامبور و بنز اضافه شد ولی هیچ مودی از رقبای اونا اضافه نشد 

موضوع رقابت بین دو شرکت فراری و لامبور و حتی بنز و بی ام و همیشه داغ بوده و هستش 

صحبت من اینه وقتی مود لامبور اضافه شده میتونست مود فراری هم اضافه بشه با همون قیمت و حالا شرایطش و کسی که طرفدار فراری هست فراری بخره و کسی که طرف دار لامبور هست لامبور رو یا حتی میتونه هر دو رو بخره و به اقتصاد سرور هم کمک میکنه ! 

در رابطه با بی ام و هم میتونه هم قیمت بنزی که هست باشه تا پلیر های عادی هم بتونن ماشین جدیدی سوار بشن 

من خودم به شخصه طرفدار بی ام و هستم  و ناراحت از این قضیه که بنز تو سرور هست ولی بی ام و نیستش  و افرادی هم هستن طرفدار بی ام و  و فراری باشن یا هردو  نمیگم ماشین هایی رو از شرکت های دیگه بیارین ولی رسمش این بود که شرکت هایی مثل لامبور و فراری یطورایی رقابتی عمل میکنن و وارد سرور شدن بهتر بود هر دو میومدش اگر مثلا شرکتی مثل فورد میومد میتونست کنارش دوج هم بیادش ولی خب صرفا یک ماشین ایتالیایی و المانی وارد سرور شده و از رقباشون خبری تو سرور نیست 

مود که تو سایت های دیگه فراونه و دلیل نیاوردنش رو نمی فهمم 

واقعا نیازه که از شرکت بی ام و  BMW M5 بیادش و از فراری هم میتونه SF90 و Laferrari  

@Ali @Mohny

ویرایش شده توسط Vince

Vince.png

Tezcas Family

Vince

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سوراخ کردین با این تایپیکای اسکین وسیله نقلیه 

تا وقتی که AG:SAMP برای PC نیاد هیچ ابجکت اضافی یا وسیله نقلیه یا اسکین اضافه ( نمیشه ) چرا؟ چون لانچر سمپ محدودیت داره و هر چیزی رو نمیشه اضافه کرد باعث لگ شدن سرور میشه 
این 200 بار

(/_\)

(0.0)

\>🇷🇺❤️</

\ /

Wolf.png     

لینک به دیدگاه

هم اکنون، UnkownName گفته است:

سوراخ کردین با این تایپیکای اسکین وسیله نقلیه 

تا وقتی که AG:SAMP برای PC نیاد هیچ ابجکت اضافی یا وسیله نقلیه یا اسکین اضافه ( نمیشه ) چرا؟ چون لانچر سمپ محدودیت داره و هر چیزی رو نمیشه اضافه کرد باعث لگ شدن سرور میشه 
این 200 بار

همین الانشم محدودیت اف پی اس خورده رو 60  بعد اگر محدودیت داشت چطور لامبور بنز اضافه شدن :/ یعنی نمیتونه یه دوتا ماشین اضافه تر بندازه 

ag samp هم که  نه خبری ازش هست نه گزارشی میدن ازش که پروژه تا کجا پیش رفته و چه تاریخی احتمال انتشار نسخه اولیش هست 

Vince.png

Tezcas Family

Vince

لینک به دیدگاه

2 دقیقه قبل، Vince گفته است:

همین الانشم محدودیت اف پی اس خورده رو 60

این بخاطر تنظیمات گرافیک و داخل بازی شماست که اینطور به نظر میرسه

4 دقیقه قبل، Vince گفته است:

بعد اگر محدودیت داشت چطور لامبور بنز اضافه شدن

وسیله نقلیه ای اضافه نشده! توی افلاین هم همچنین وسیله نقلیه ای بود فقط الان یه مود روش گذاشتن و اسمشم گذاشتن لامبور و بنز وگرنه شما از پلاگین لانچر گزینه مد اسکین رو اف کنی میبینی که قبلا اینا توی افلاین بودن فقط حذف شدن بنا ب دلایلی

(/_\)

(0.0)

\>🇷🇺❤️</

\ /

Wolf.png     

لینک به دیدگاه

2 دقیقه قبل، UnkownName گفته است:

این بخاطر تنظیمات گرافیک و داخل بازی شماست که اینطور به نظر میرسه

وسیله نقلیه ای اضافه نشده! توی افلاین هم همچنین وسیله نقلیه ای بود فقط الان یه مود روش گذاشتن و اسمشم گذاشتن لامبور و بنز وگرنه شما از پلاگین لانچر گزینه مد اسکین رو اف کنی میبینی که قبلا اینا توی افلاین بودن فقط حذف شدن بنا ب دلایلی

خب یسری ماشین های اضافه دیگه هم هستن کسی سوارشون نمیشه دیگه میتونن رو اونام مود بریزن :| 

بعد قرار نیست کلی ماشین بیارن من حرفم این بود که لامبور بنز اوردن 

میتونستن کنارش دوتا ماشین خوده بازی افلاین که بدرد نمیخوره رو روش فراری و بی ام و بریزن همین دو ماشین 

Vince.png

Tezcas Family

Vince

لینک به دیدگاه

16 دقیقه قبل، Vince گفته است:

ag samp هم که  نه خبری ازش هست نه گزارشی میدن ازش که پروژه تا کجا پیش رفته و چه تاریخی احتمال انتشار نسخه اولیش هست 

در این مورد من نظری نمیتونم بدم میتونی از مدیریت یا موسس بپرسی جوابتو بگیری

7 دقیقه قبل، Vince گفته است:

خب یسری ماشین های اضافه دیگه هم هستن کسی سوارشون نمیشه دیگه میتونن رو اونام مود بریزن :| 

شما چند درصد امار سرور رو داری کی سوار چه ماشینی میشه یا نمیشه در این مورد نمیشه تصمیمی گرفت 
+باور بر اینه که بازی سال 2004 ساخته شده خیلی هم نباید از محیط قدیمی بودنش دربیاد ولی موافقم که باید چیزای جدید اضافه بشه ولی نباید عجله داشت با صبر تمامی این موارد حل میشه

(/_\)

(0.0)

\>🇷🇺❤️</

\ /

Wolf.png     

لینک به دیدگاه

ارسال شده در (ویرایش شده)
6 دقیقه قبل، UnkownName گفته است:

در این مورد من نظری نمیتونم بدم میتونی از مدیریت یا موسس بپرسی جوابتو بگیری

شما چند درصد امار سرور رو داری کی سوار چه ماشینی میشه یا نمیشه در این مورد نمیشه تصمیمی گرفت 
+باور بر اینه که بازی سال 2004 ساخته شده خیلی هم نباید از محیط قدیمی بودنش دربیاد ولی موافقم که باید چیزای جدید اضافه بشه ولی نباید عجله داشت با صبر تمامی این موارد حل میشه

صبر که بله ولی دیگه بازی به درجه ایی از بی حوصلگی رسیده و روز به روز زدگی ایجاد میشه تا وقتی که رفیقات هستن یزره بهت بازی حال میده ولی در اخر تهش هیچ فرقی با افلاین نداره یعنی بازی به روندی میره که 

میخوای تاکسی باشی افلاین میتونی مسافر بزنی مدیکی میتونی افلاین سوار ماشین شی بازی  داره همون افلاین میشه باید یه تفاوتی بین افلاین و انلاین ایجاد کنه 

ماشین هم گفتم داستانش رو که دو شرکتی که رقیب دارن میتونست بیاد حالا قراره agsamp بیاد که تاریخ انتشارش معلوم نیست و حتی اگه قراره همچین ماشینایی اضافه نشه خب ....! یطورایی بحث فن کشی میادش وسط در اخر که داستان خوبی ازش در نمیاد  طرف میاد سرور میگه خب بنز هست احتمال ماشین دیگه هم هست ولی زمانی که میبینه فقط این دو ماشین هستن زده میشه و سبک دیگه ایی رو نمیتونه سوار شه ! 

ویرایش شده توسط Vince

Vince.png

Tezcas Family

Vince

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید.
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   بازگردانی قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...