رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

سیستمی جدید برای خرید و فروش اموال

ارسال‌های توصیه شده

سلام من پیشنهادی دارم که هر بازیکن در خانه خود یک عدد کامپیوتر داشتی باشد. چرا؟ برای اینکه بتواند خرید و  فروش های خود را انجام دهد. و مثل تجارت های ماشین یا متور باشد. که حتی فردی که میخواد طلا

خود را با قیمتی که میخواد برای فروش بگذارد. و با 

همان  کامپیوتر که در خانه خود دارد بتواند ماشین، متور، طلا، و........  را برای خرید یا فروش بگذارد. 

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

4 دقیقه قبل، CaesarVillapando گفته است:

سلام من پیشنهادی دارم که هر بازیکن در خانه خود یک عدد کامپیوتر داشتی باشد. چرا؟ برای اینکه بتواند خرید و  فروش های خود را انجام دهد. و مثل تجارت های ماشین یا متور باشد. که حتی فردی که میخواد طلا

همان  کامپیوتر که در خانه خود دارد بتواند ماشین، متور، طلا، و........  را برای خرید یا فروش بگذارد. 

پیشنهاد تکراری.

بگو دیوار مناطق agsa شاید قبول بشه.

لینک به دیدگاه

من با این پیشنهاد موافقم و اینکه میشه این رو به موبایل ها هم افزایش داد با اون خرید و فروش انجام بدیم خیلی جالب میشه

لینک به دیدگاه

ارسال شده در (ویرایش شده)

اره. ولی روی کامپیوتر توی خانه بهتره

و برای مثال یک تجارت جدید نیاز دارد. چرا؟ چون زمانی که وسیله نقلیه یا طلا و.....  رومیخریم بشی با پست ارسالش کرد

52 دقیقه قبل، Irangamer2022 گفته است:

من با این پیشنهاد موافقم و اینکه میشه این رو به موبایل ها هم افزایش داد با اون خرید و فروش انجام بدیم خیلی جالب میشه

با موبایل زیاد حال نمیده . 

ویرایش شده توسط CaesarVillapando
لینک به دیدگاه

در ۱۴۰۳/۳/۲۵ در 17:20، amojavad گفته است:

پیشنهاد تکراری.

بگو دیوار مناطق agsa شاید قبول بشه.

شما جای این حرفا کاری که بهت گفتم رو انجام بده

لینک به دیدگاه

در ۱۴۰۳/۳/۲۵ در 17:14، Eyesnake گفته است:

با پیشنهاد شما مخالفم - چون کاربرد CNN از بین میره و بعید میدونم بشه همچین چیزی رو روی سیستم عامل اندروید عملی کرد

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید.
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   بازگردانی قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...