رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

Non-rp - XFactor

xNicolas

ارسال‌های توصیه شده

• عکس سایز کوچک شما از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: xNicolas.png

• عکس سایز کوچک کسی که از او شکایت دارید از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: XFactor.png

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری"  از شاهدین از طریق کنترل پنل: ---

• توضیحات: رفتن به event هنگامی که جریمه کنترل سرعت داشته اند (سرعت غیرمجاز) . این درحالیست که یک اخطار (/Mt) برای این پلیر دیده شد و بدون اعتنا به ایونت رفتند . (seen) . TimeStamp درحالت فعال میباشد و صحت اسکرین های داده شده را تایید میکند .

• مدارک (فیلم یا عکس): 

1 ) سرعت غیر مجاز

2) event

3 ) فیلم تعقیب و گریز و رفتن به event

• دوست دارم که 1
  • مرسی 1

▂▃▄▅▆▇█▓▒░ We Work In The Dark To Serve The LighT ; We Are Cop's ░▒▓█▇▆▅▄▃▂ 

DxNicolas.pngM

I』『J』『A

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام 

بنده با وجود وارن های زیاده هلپری و چت های موجود وارن شمارو ندیدم و وقتی دیدم اونت هستش وارد اونت شدم 

با تشکر.

• دوست دارم که 2
  • مرسی 1

XFaCToR.png

لینک به دیدگاه

سلام دوست عزیز ،

+ چند نکته درباره حرفی که زدید باید عرض کنم و خواستار قضاوت مدیریت بر موضوع هستم :

@Shayan

1 ) ایونت طبق تایم سرور و timestamp بنده در زمان 22.57.38 گذاشته شده (عکس شماره دوم) و زمان تخلف سرعت شما 22.50.00 بوده است (عکس شماره یک) ،،، درنتیجه چطور شما متوجه وجود event در 7 دقیقه بعد تخلف سرعتتان شده اید ، ولی متوجه چت اخطار کنترل سرعت که دو اخطار پشت سر هم ثبت شده است نشدید ! ( 111km/h , 128km/h ).

2 ) جهت حرکت شما از شمال به جنوب بوده است (شمال چهار راه به جنوب چهار راه) و دوربین کنترل سرعت این سرعت غیر مجاز رو در این موقعیت ثبت کرده  ، شما با این حال دوباره مسیرتان را عوض کرده و به سمت شمال چهار راه رفتید که از این مرحله به بعد توانستم فیلم مورد نظر را بگیرم و اخطار کنار زدن وسیله نقلیه برایتان به نمایش در آمد . (برای این مطلب فیلم و شاهدی ندارم چرا که سرعت شما زیاد و فکر انجام این عمل را از شما نمیکردم !)

+ سوال و تعجب بنده بر این است که چطور در طول این مسیر و زمان ها متوجه اخطار کنترل سرعت و اخطار شخصی بنده که برایتان دیده شد (MT/) نشدید و باز به event رفتید !

• دوست دارم که 4
  • مرسی 1

▂▃▄▅▆▇█▓▒░ We Work In The Dark To Serve The LighT ; We Are Cop's ░▒▓█▇▆▅▄▃▂ 

DxNicolas.pngM

I』『J』『A

لینک به دیدگاه

متاسفانه هلپر موردنظر سهواً این عمل را مرتکب شده ولی AV مربوطه را دریافت خواهد نمود.

با سپاس از گزارش شما.

+بسته شد.

• مرسی 1

...We can know only that we know nothing

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...