رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

قوانین(هک)

ارسال‌های توصیه شده

طی تجربه شخصی بنده اگه شخصی رمز خودشو پابلیک کنه و خریدوفروش با حسابش انجام بشه فقط با ریپورت ساده و گفتن اینکه حساب بنده هک شده توانایی باز پس گرفتن اموال خودشو داره به عنوان مثال من با IP ناشناس به شخصی برای پاس کردن تست هلپری پول میدم و بعد دوباره با ip خودم لاگین و تست پاس میکنم در همین هنگام ریپورت میدم که هکم کردن اینجور حرفا.

از این موضوع خارج بشیم فرض کنید که من شخصی هک کردم و اکانتش قبلاً به علت تبلیغات یک بار بن شده، بعد از جابه‌جایی اموال توی سرور تبلیغات میکنم و اکانت بن دائم میشه یا کاری میکنم که mute بشه ،شخص برای این مورد باید چه اقدامی انجام بده گلد بزنه یا به ادمین مسئول پیام بده؟ این اتفاق برای یکی از دوستان بنده پیش آمد و هرچند پیگیر این موضوع بود در آخر مجبور به خرید گلد شد زمان ورود به اکانتش دید که تمامی ماشین های گلدیش‌‌ سل بک خوردن و پولشو زدن به جیب ،باز پیگیری کرد تا متوجه شد فقط توانایی برگشت پولش وجود داره و ماشین های گلدیش‌‌ قابل بازگشت نیستن!!!

جمع بندی: اضافه شدن قوانینی مربوط به باز گشت وسیله نقلیه گلدی در صورت هک و سل بک خوردن.

سخت گیری برای انجام قوانین مربوط به هک یا اضافه شدن قابلیت تنظیم دسترسی ipهای متنوع(یعنی از طریق جی‌میل ثبت شده روی اکانت بتونم تنظیم کنیم که ip جدید قابلیت ورود دارد یا نه) در صورتی که شخص گزینه (دارد) طی بازه زمانی برداشت اموالش تنظیم کرده باشه ادمین پیگیری انجام نده.

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

در قوانین عمومی و حتی چت‌های OOC (آموزشی) سرور هم گفته شده که هیچ مسئولیتی در قبال اموال از دست رفته شما نداریم!

لینک به دیدگاه

حرفات رو دوست دارم ولی:

نقل قول

مالکیت اکانت شما متعلق به مجموعه آرساکیا گیم می‌باشد و نه خود شما، وظیفه حفظ امنیت اکانتتان با شماست و شما باید در حفظ اکانت خود کوشا باشید و هیچ ضمانتی برای بازیابی و بازگردانی اکانت شما از طرف مجموعه وجود ندارد.

به اشتراک گذاری حساب کاربری:

به اشتراک گذاشتن حساب کاربری خود مجاز می باشد ولی در نظر داشته باشید که در مواقع رعایت نکردن قوانین، چه صاحب اصلی در اکانت باشد چه هر شخص دیگری از مجازات کم نمی شود.

برخی از تخلف‌ها وجود دارد که باعث می شود تمامی اکانت های یک شخص از بازی محروم شود و در صورتی که شما اکانتتان را در اختیار آن فرد قرار داده بودید یا وارد اکانت او شده بودید، اکانت شما هم به عنوان یکی از اکانت های آن شخص محسوب می شود و ممکن است مجازات بر روی اکانت شما به عنوان اکانت آن فرد هم اعمال شود (از اشتراک گذاری حساب کاربری خود با افراد با سابقه محرومیت و افراد مسدود شده اطمینان کامل را حاصل فرمایید و وارد اکانت های دیگران نشوید)

توجه کنید، ما تضمین نمیکنیم که در بازگردانی حساب کاربری، اموال از دست رفته، مجازات اعمال شده و... به شما کمک کنیم.

یه چی هم بگم

کلا ساخت هر سیستمی بر حسب IP Address مناسب نیست

چون به راحتی قابل جعل هست و ممکنه حالا کسی ایپیش با یه فرد دیگه که اصلا نمیشناسه Same باشه که مشکل به وجود میاد و ملاک تضمینی ای نیست

ولی استفاده از Hardware ID ای که داخل لانچر و AGSAMP طراحی شده و خواستن از ادمین که چک کنه اینارو ببینه مطابقت داشته با ایدی های اولیه یا نه منطقی تره

در این مواقع هم باید فکر پلیر هایی که با SA:MP Launcher میان و اون HWID رو ندارن هم کرد

در اینجا GPCI به کار میاد که خود سمپ ساپورت میکنه ولی اون هم ملاک تضمینی ای نیست و خطا های زیادی داره

مطمئن ترین ملاک HWID از طریق لانچر و کلاینت اندروید هست به نظرم

در کل با این پیشنهاد ها که بک بخوره اموال موافقم ولی متاسفانه اتفاقی که برای دوستتون افتاده غیر قابل پیگیری هست چون ماشین Gold رو سل بک داده به سرور پول گرفته و به کسی نداده که بخوان ازش بگیرن بدن بهش چون اون نوع ماشین هارو نمیشه فروخت به پلیر اگر هم قانونی بیاد که بک بخوره سر مدیریت به شدت شلوغ میشه اگه بخوان برای تمام بازیکنان به صورت متوالی از این دستور ها استفاده کنن

از طرفی دادن دسترسی این دستور ها به ادمین های لول پایین تر مثل Admin 5 های بدون Objective خاص (مثل: سرپرست کارکنان) یه خورده ریسک امنیتی به وجود میاره اگه سو استفاده صورت بگیره

سلامت و پولدار باشی

بخشش از بزرگانه

لینک به دیدگاه

۱ ساعت قبل، Slap گفته است:

حرفات رو دوست دارم ولی:

یه چی هم بگم

کلا ساخت هر سیستمی بر حسب IP Address مناسب نیست

چون به راحتی قابل جعل هست و ممکنه حالا کسی ایپیش با یه فرد دیگه که اصلا نمیشناسه Same باشه که مشکل به وجود میاد و ملاک تضمینی ای نیست

ولی استفاده از Hardware ID ای که داخل لانچر و AGSAMP طراحی شده و خواستن از ادمین که چک کنه اینارو ببینه مطابقت داشته با ایدی های اولیه یا نه منطقی تره

در این مواقع هم باید فکر پلیر هایی که با SA:MP Launcher میان و اون HWID رو ندارن هم کرد

در اینجا GPCI به کار میاد که خود سمپ ساپورت میکنه ولی اون هم ملاک تضمینی ای نیست و خطا های زیادی داره

مطمئن ترین ملاک HWID از طریق لانچر و کلاینت اندروید هست به نظرم

در کل با این پیشنهاد ها که بک بخوره اموال موافقم ولی متاسفانه اتفاقی که برای دوستتون افتاده غیر قابل پیگیری هست چون ماشین Gold رو سل بک داده به سرور پول گرفته و به کسی نداده که بخوان ازش بگیرن بدن بهش چون اون نوع ماشین هارو نمیشه فروخت به پلیر اگر هم قانونی بیاد که بک بخوره سر مدیریت به شدت شلوغ میشه اگه بخوان برای تمام بازیکنان به صورت متوالی از این دستور ها استفاده کنن

از طرفی دادن دسترسی این دستور ها به ادمین های لول پایین تر مثل Admin 5 های بدون Objective خاص (مثل: سرپرست کارکنان) یه خورده ریسک امنیتی به وجود میاره اگه سو استفاده صورت بگیره

سلامت و پولدار باشی

من از سیستم و پورتکول هایی که برای ارتباط بین کلاینت و سرور بازی استفاده شده چیزی نمیدونم فقط می‌دونم اگه به جای udp که برای بازی بهینه شده از ssl استفاده بشه مشکل بازی با اینترنت های کم کیفیت حل میشه.برنامه نویس وبم و نیاز به دانش سطحی نسبت به پورتکول های وب دارم وگر نه چیزای زیادی برای گفتن داشتم.

IP آدرس هم آره قابل جعله و منم یک بار برای کلاه برداری همچین حرکتی زدم جواب بود.

/

/

چرا ssl:چون استاتوس میده و سرور یا کلاینت متوجه true or false بودن عملیات میشه، من نمیگم تمامی عملیات های بازی با ssl انجام بشه مثلا باز بست کردن قفل ماشین اگه با ssl برقرار بشه فکر کنم بهتر باشه(فکر کنم!)

لینک به دیدگاه

ارسال شده در (ویرایش شده)
9 ساعت قبل، AdmBoT گفته است:

در قوانین عمومی و حتی چت‌های OOC (آموزشی) سرور هم گفته شده که هیچ مسئولیتی در قبال اموال از دست رفته شما نداریم!

تکرار میکنم اگه فرد بگه هک شدم یا ازم کلاه برداری کردن همچین کاری توسط ادمین انجام میشه.

اگه شک دارین که حرفایی بنده اشتباه هستن ریپورت بده و به ادمین بگو اکانت من هک شده ،اموالم دزدیده شده؛متوجه میشی که ادمین های محترم تا جایی که امکان داره برای این مورد پیگیری انجام میدم.

ویرایش شده توسط amojavad
لینک به دیدگاه

سلام خسته نباشید خدمت شما دوست عزیز.

کلا این موضوع یکم باگ و مشکلات خودشو داره.

اره بوده اموال بچه ها رو اومدن داخل اکانت شون بردن sajali که طی مدارکی ارائه داد اینا بعد از مدت طولانی اموال پس داده شدن.

Useless.png

Ntxorg.png

وقتی قلبت میشکنه     تازه مغزت شروع به کار میکنه 

لینک به دیدگاه

۱ ساعت قبل، NtXorG گفته است:

سلام خسته نباشید خدمت شما دوست عزیز.

کلا این موضوع یکم باگ و مشکلات خودشو داره.

اره بوده اموال بچه ها رو اومدن داخل اکانت شون بردن sajali که طی مدارکی ارائه داد اینا بعد از مدت طولانی اموال پس داده شدن.

چون قانون خاصی براش نوشته نشده همچین پیشنهادی قرار دادم.

لینک به دیدگاه

ارسال شده در (ویرایش شده)

@Slapبعد از کمی پرس‌وجو متوجه شدم ادمین ها برای اکانت های هک شده از قوانین مربوط به کلاهبرداری استفاده میکنن:https://uploadkon.ir/uploads/79dd13_24screen-20240611-214151.mp4

ویرایش شده توسط amojavad
لینک به دیدگاه

17 ساعت قبل، amojavad گفته است:

@Slapبعد از کمی پرس‌وجو متوجه شدم ادمین ها برای اکانت های هک شده از قوانین مربوط به کلاهبرداری استفاده میکنن:https://uploadkon.ir/uploads/79dd13_24screen-20240611-214151.mp4

قطعا توتعه در کار است

شمع کج اخر بسوزاند پر فانوس را

قوم بی غیرت چه داند قیمته ناموس را

زمان تنها حکمیست که نیاز به غازی ندارد 

Michael.png

TR

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید.
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   بازگردانی قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...