رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

خواهش میکنم پیگیری کنید

ارسال‌های توصیه شده

با سلام و خسته نباشید خدمت تمامی اعضا و پرسنل سرور ارساکیاگیم 

جناب اقایه @Ali , @Kamyab و @SFC عاجزانه از شما سرورانه گرامی خاهشمندم پیگیری کنید...

من یه کلن دارم که پس از مدت ها الان لول 5 شده خیلی ها تلاش کردنند یاری دادنند که کلن ما لول 5 بشه الان که کلن لول 5 شده میخوام براش HQ بگیرم میبینم که یک دونه HQ بیشتر تو سرور نیست از نوع (( Big )) رفتم اونجارو میبینم باب دل ممبرهام نیست اون به کنار خلاصه من ممبر هامو راضی شون کردم که اونجا رو بگیریم و گرفتیم الان منم به کنار الان تبق محاصباتی که در UCP کردم 13 کلن از نوع بیگ وجود داره که الان 4 تا از اون 13 کلن بیگ لول 4 هست حالا گفتم که من به کنار تکلیف این 13 کلن و این چهار کلن لول 4 که به امید خدا چند روز دیگه لول 5 میشه و میخواد حاصل وال زدناشونو جمع کنه چی میشه 

من وقتی که میخوام این چیزا رو به ادمین بگم روزا میام ریپورت میدم بعداز 3 الی 4 ساعت جواب میدن بهشون میگم جناب اقایی که ادمین هستی و موظف به پاسخ ریپورت ها هستی چرا جواب نمیدی در جواب به بنده میگه که : والله خیلی سرمون شلوغه ریپورت ها خیلی زیاده ....

خب من حق میدم به این ادمین چرا

من ساعت 2 نصف شب میام میبینم 17 تا ادمین انلاین هست و اومده SAR/ ان کنه 3 ساعت تایم بزنه بره

حالا اقایه علی اساسین و کامیاب عزیز جالبی میدونی کجاست جالبی اینجاست که من ساعت 2 ظهر میام تو CNN شهر Los Santos میخوام AD/ بزارم میبینم ادمین انلاین نیست ...😂

واقعن یکم سخت گیری به کار ببرید خواهش میکنم خواهش میکنم رسیدگی کنید 

این تایپیکی که من ارسال کردم حرف من تنها نیست حرف 300 نفر از اعضای سرور شما هست .

یک نکته دیگری که میخوام خدمت شما عرض کنم اینه که : من خودم به شخصه با اینکه کلن بیگ دارم ولی از یک HQ medium خوشم اومده اگه میشه که یکاری کنید که کلن هایه بیگ بتونن HQ Small یا Medium بگیره خیلی خوب میشه یا اینگه مثل وقتی که یک نفر تازه در سرور ثبت نام میکنه و هلپر به بریفت میوفته اگر یک نفر کلن زد اتوماتیک طبق سایز کلن یک HQ در مپ ایجاد بشه

نکته 2 : اگر هم میدونید که در مپ جایه موو زدن HQ نیست میتونید که برخی از HQ هایه متوسط یا کوچک رو به بیگ تبدیل کنید.

عذر خواهی میکنم اگه این تایپیک زیاده .

@Mohny 

شمع کج اخر بسوزاند پر فانوس را

قوم بی غیرت چه داند قیمته ناموس را                    

زمان تنها حکمیست که نیاز به قاضی ندارد 

MyBrother

ME.OW.png

TR

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

21 دقیقه قبل، ProGrammer گفته است:

جناب اقایه @Ali , @Kamyab و @SFC عاجزانه از شما سرورانه گرامی خاهشمندم پیگیری کنید...

من یه کلن دارم که پس از مدت ها الان لول 5 شده خیلی ها تلاش کردنند یاری دادنند که کلن ما لول 5 بشه الان که کلن لول 5 شده میخوام براش HQ بگیرم میبینم که یک دونه HQ بیشتر تو سرور نیست از نوع (( Big )) رفتم اونجارو میبینم باب دل ممبرهام نیست اون به کنار خلاصه من ممبر هامو راضی شون کردم که اونجا رو بگیریم و گرفتیم الان منم به کنار الان تبق محاصباتی که در UCP کردم 13 کلن از نوع بیگ وجود داره که الان 4 تا از اون 13 کلن بیگ لول 4 هست حالا گفتم که من به کنار تکلیف این 13 کلن و این چهار کلن لول 4 که به امید خدا چند روز دیگه لول 5 میشه و میخواد حاصل وال زدناشونو جمع کنه چی میشه 

من وقتی که میخوام این چیزا رو به ادمین بگم روزا میام ریپورت میدم بعداز 3 الی 4 ساعت جواب میدن بهشون میگم جناب اقایی که ادمین هستی و موظف به پاسخ ریپورت ها هستی چرا جواب نمیدی در جواب به بنده میگه که : والله خیلی سرمون شلوغه ریپورت ها خیلی زیاده ....

من ساعت 2 نصف شب میام میبینم 17 تا ادمین انلاین هست و اومده SAR/ ان کنه 3 ساعت تایم بزنه بره

حالا اقایه علی اساسین و کامیاب عزیز جالبی میدونی کجاست جالبی اینجاست که من ساعت 2 ظهر میام تو CNN شهر Los Santos میخوام AD/ بزارم میبینم ادمین انلاین نیست ...😂

این تایپیکی که من ارسال کردم حرف من تنها نیست حرف 300 نفر از اعضای سرور شما هست .

یک نکته دیگری که میخوام خدمت شما عرض کنم اینه که : من خودم به شخصه با اینکه کلن بیگ دارم ولی از یک HQ medium خوشم اومده اگه میشه که یکاری کنید که کلن هایه بیگ بتونن HQ Small یا Medium بگیره خیلی خوب میشه یا اینگه مثل وقتی که یک نفر تازه در سرور ثبت نام میکنه و هلپر به بریفت میوفته اگر یک نفر کلن زد اتوماتیک طبق سایز کلن یک HQ در مپ ایجاد بشه

نکته 2 : اگر هم میدونید که در مپ جایه موو زدن HQ نیست میتونید که برخی از HQ هایه متوسط یا کوچک رو به بیگ تبدیل کنید.

@Mohny 

سلام داداش گلم.

خسته نباشید.

من با شما موافقم به خصوص درمورد ادمینا

دیگه ریپورت نمایشی شده و کسی ساعات ها جواب ادمو نمیده

طرف میگه سرم شلوغه

حالا چی داره میکنه؟ هیچی، با رفیقاش دور دور

موفق و موید باشی.

2d0b26_24%D9%84%D8%B0%D8%B0%D8%B0%D8%B0%        f5b526_24%D9%84%D9%84%D9%84.png

لینک به دیدگاه

پیشنهادتون عالیه موافقم در مورد کلن (+)

11 ساعت قبل، ijoker گفته است:

سلام داداش گلم.

خسته نباشید.

من با شما موافقم به خصوص درمورد ادمینا

دیگه ریپورت نمایشی شده و کسی ساعات ها جواب ادمو نمیده

طرف میگه سرم شلوغه

حالا چی داره میکنه؟ هیچی، با رفیقاش دور دور

موفق و موید باشی.

کاملا در اشتباه هستین 

کار ادمینی هم خیلی زیاده هم خیلی سختو سنگین و با سی ام دی ها خیلی خیلی زیاد و گیج کنندست

که یا باید توی گیم باشن یا فروم دقت زیاد که اصلا به هیچ عنوان اشتباه نداشته باشن برای اینکه گیم بهتری داشته باشیم که پلیر ها لذت ببرن

بعد شما اینطوری میگین جای تشکر یک بار از یه ادمین بخواین که 1 ساعت با هم باشین  بعد متوجه کارشون میشین

لینک به دیدگاه

12 ساعت قبل، ProGrammer گفته است:

الان خیلی از پلیر ها نیستن به خاطر امتحان ها چه اشکالی داره 1 ماه پلیرها هم صبوری کنن

لینک به دیدگاه

5 ساعت قبل، yaghut گفته است:

کاملا در اشتباه هستین 

کار ادمینی هم خیلی زیاده هم خیلی سختو سنگین و با سی ام دی ها خیلی خیلی زیاد و گیج کنندست

که یا باید توی گیم باشن یا فروم دقت زیاد که اصلا به هیچ عنوان اشتباه نداشته باشن برای اینکه گیم بهتری داشته باشیم که پلیر ها لذت ببرن

بعد شما اینطوری میگین جای تشکر یک بار از یه ادمین بخواین که 1 ساعت با هم باشین  بعد متوجه کارشون میشین

عزیز دلم شما نمیدونی ادمین چیه اینشالله بزرگ تر میشی میایی استف میفهمی 

در رابطه با کار ادمین و سی ام دی ها کاملا سابقه داشتم

MyBrother

ME.OW.png

TR

لینک به دیدگاه

ادمین در بیشتر مواقع جواب گوی آدم نیستند خیلی بده واقعا، به عنوان مثال بنده می‌خواستم  ترید بدم ماشینمو با گلد Report دادم و هیچ ادمینی باز نمیکنه حالا من میدونم یا شما عزیزان میدونید که باید وایسی ادمین بیاد، وقتی یک پلیر تازه وارد میاد و میخواد ترید انجام بده و میبینه ادمین نمیاد کارشو انجام میده و ازش کلاهبرداری میشه و باز باید ادمین هی پیگیری کنند کارشونم سخت تر ميشه و وقت پلیر ها از اون طرف گرفته میشه باز چقدر خوب میشه که به ریپرت ها رسیدگی شه

1 ساعت قبل، ProGrammer گفته است:

لینک به دیدگاه

سلام خسته نباشید خدمت شما دوست عزیز. 

با افزایش تعداد HQ کلن (موافقم).✅

Useless.png

Ntxorg.png

وقتی قلبت میشکنه     تازه مغزت شروع به کار میکنه 

لینک به دیدگاه

باسلام 

قبلا هم این پیشنهاد داده شده

بهرحال باپیشنهادتون موافقم (+) 

خسته نباشید. 

تو آتیش نمیسوزه اژدها؛

Wealth.png

7fe717_247ad702-24tumblr-3991be7bea13d45

لینک به دیدگاه

سلام و درود.

من خودم پیشنهاد این که HQ های Big بیشتر اضافه بشن دادم ولی متاسفانه جوابی نگرفتم واقعا باید پیگیری بشه این موضوع

2e1f02_24image0_2_2_2_2_1_gif_ef3bfa88a5

ThunderstorM.png

2e1f02_24image0_2_2_2_2_1_gif_ef3bfa88a5<  One Day You Will Live Your Dreams >                                       

1b5a31_24Picsart-24-06-01-01-44-41-940.p

لینک به دیدگاه

با سلام و درود.

با پیشنهاد اول شما (اضافه شدن HQ Big) موافقم (+)

در مورد انتقاد شما از ادمین ها: کاملا به شما حق میدم، برای خودمم بار ها شده که با اکانت های مولتی ریپورت دادم و کسی جواب نداده، اما بد نیست که یه کم ادمین هارو درک کنید و بهشون حق بدید، چرا که از طرفی باید به کار های روزمره ادمینی رسیدگی کنند و از طرف دیگه باید مسئولیت به هایی که بهشون داده شده رسیدگی کنن و تازه میرسیم به بحث جواب دادن به ریپورت ها.

همونطور که @yaghut عزیز ذکر کردند، رسیدگی به این موارد زمانی که تعداد پلیر ها زیاد باشه خیلی سخت میشه و ما باید سعی کنیم که اشتباهی مرتکب نشیم.

برخی اوقات بوده که ما ساعت ها درگیر یک مسئله بودیم (رسیدگی به کلاهبرداری، بررسی سیستم بازیکنان مشکوک به استفاده از Cheat و ...) و بیشتر مواقع تعداد ریپورتا به قدری زیاده و به تعدادش اضافه میشه که باعث میشه کسایی که قبل تر ریپورت داده بودن، کلا نشه ریپورتشون جواب داده بشه.

به هر حال امیدوارم که مشکل از دو طرف حل بشه چون ادمین ها تا حد توانشون دارن زحمت میکشن.

بدرود.

Olden.png

4UBqAC.gif

Noxious.png

لینک به دیدگاه

درو موافقم (+) 

در جواب ادمینا: 

اتفاقاً ادمین ها دارن کاراشونو به خوبی انجام میدن

منی که هلپرم تا وارد بازی میشم کله چت ام از وارن های هلپر پر میشه

حالا به ماند چت های لیدر

حالا فرض کنید ادمین ها (چت عمومی، News، Ad ها، وارن های هلپر، وارن های لیدر، کسانی که از وارن های سرور سو استفاده میکنند، کلن، باند ها، فکشن و...) خیلی چیز های دیگه

اینارو لطفا درک کنید

تشکر. 

امظا: Narutuuzumaki

My Account:

Narutuuzumaki.png

My brothers:

Olden.png

Mamad.png

Feu.png

Shibemarg.png

لینک به دیدگاه

در ۱۴۰۳/۳/۷ در 16:02، ProGrammer گفته است:

بزرگ.ایشالله ادمین شم نه اینکه هاستر شم سو استفاده کنم من اصلا هیچ وقت قبول نمیکنم که یه هاستر ادمینه و هیچ وقت به چشم یه ادمین نمیبینم یه هاسترو

ادمین ها رو خراب نکنید لطفا هر موقع تجربه ادمینی داشتی بعد بگو ادمین ها هیچ کاری انجام نمیدن

لینک به دیدگاه

18 ساعت قبل، Olden گفته است:

با سلام و درود.

با پیشنهاد اول شما (اضافه شدن HQ Big) موافقم (+)

در مورد انتقاد شما از ادمین ها: کاملا به شما حق میدم، برای خودمم بار ها شده که با اکانت های مولتی ریپورت دادم و کسی جواب نداده، اما بد نیست که یه کم ادمین هارو درک کنید و بهشون حق بدید، چرا که از طرفی باید به کار های روزمره ادمینی رسیدگی کنند و از طرف دیگه باید مسئولیت به هایی که بهشون داده شده رسیدگی کنن و تازه میرسیم به بحث جواب دادن به ریپورت ها.

همونطور که @yaghut عزیز ذکر کردند، رسیدگی به این موارد زمانی که تعداد پلیر ها زیاد باشه خیلی سخت میشه و ما باید سعی کنیم که اشتباهی مرتکب نشیم.

برخی اوقات بوده که ما ساعت ها درگیر یک مسئله بودیم (رسیدگی به کلاهبرداری، بررسی سیستم بازیکنان مشکوک به استفاده از Cheat و ...) و بیشتر مواقع تعداد ریپورتا به قدری زیاده و به تعدادش اضافه میشه که باعث میشه کسایی که قبل تر ریپورت داده بودن، کلا نشه ریپورتشون جواب داده بشه.

به هر حال امیدوارم که مشکل از دو طرف حل بشه چون ادمین ها تا حد توانشون دارن زحمت میکشن.

بدرود.

درود بر شرفت (+) @Olden

MyBrother

ME.OW.png

TR

لینک به دیدگاه

در ۱۴۰۳/۳/۷ در 09:19، ProGrammer گفته است:

@Mohny 

داداش گلم با اینکه دوست داریم (TonySoprano) با بخشی از حرفت موافق نیستم . تا اینجا که HQ های Big اضافه بشه رو موافقم ولی اینکه کلن های بیگ بخوان HQ های مدیوم رو بگیرن بی انصافیه . من که خودم دارم کلن مدیوم رو لول آپ میکنم خیلی دارم سختی میکشم .

XP زدن تو مدیوم اصلا با بیگ قابل مقایسه نیست و تا همینجا خیلی اذیت شدیم . اسمال رو که اصلا نمیتونم تصور کنم ولی باور کن خیلی سخته چون وال که خیلی سخته با اون تعداد فقط جاب میمونه که اون هم باید کلی فشار بیاری که همه بزنن .

من هم به شخصه دارم برا همون HQ تلاش میکنم که شما دوست داری 😁 اگر قرار باشه یک دفعه کلن های بیگ بتونن برای مدیوم رو بگیرن پلن خیلی ها بهم میریزه که چند ماه سختی کشیدن . هزینه گلد کلن مدیوم با بیگ زیاد فرقی نداره . اینکه من خودمو دارم زجر میدم که مدیوم رو لول بدم فقط برای اینه که از ی HQ خوشم اومده . از من هم بپرسی هزینه مدیوم بیشتر از بیگ هست چون خیلی بیشتر طول میکشه تا HQ بگیره و این یعنی مدت طولانی تری هیچ درامدی نداره .

بعید میدونم که @Ali همچین بی انصافی ای بکنه ولی امیدوارم HQ بیگ اضافه بشه .

ویرایش شده توسط Dexyyy
لینک به دیدگاه

در ۱۴۰۳/۳/۷ در 20:53، yaghut گفته است:

کاملا در اشتباه هستین 

داداش خبر دارم و دیدم که می گم

لینک به دیدگاه

12 ساعت قبل، ijoker گفته است:

داداش خبر دارم و دیدم که می گم

چی دیدین؟

من هم هم دیدم هم 100 صدرصد بهم ثابت شده نه یه ادمین بلکه همشون

کار ادمینی خیلی سخته و الان امتحان ها شروع شده و با این حال ادمین های عزیز تمام تلاششونو در هر شرایت به خوبی انجام میدن

لینک به دیدگاه

2 دقیقه قبل، yaghut گفته است:

چی دیدین؟

من هم هم دیدم هم 100 صدرصد بهم ثابت شده نه یه ادمین بلکه همشون

کار ادمینی خیلی سخته و الان امتحان ها شروع شده و با این حال ادمین های عزیز تمام تلاششونو در هر شرایت به خوبی انجام میدن

کار ادمین قبول دارم سخته 

ولی نباید 20 بار تیکت داد تا یکی به داد ادم برسه که

تعداد اندکی در نقش ادمین کارشون رو درست انجام میدن

ولی بقیه خودشونو زدن به بیخیالی

لینک به دیدگاه

من در مورد چیزی که میگم 100 درصد اطمینان دارم

حالا برای اینکه سرور خیلی شلوغ شده و خیلی از پلیر ها تازه وارد هستند و احتیاج به راهنمایی دارن

تا الان شده یه پلیر قدیمی راهنمایی کنه یه پلیر جدیدو ؟

جدی چرا همه انقدر توقع دارن از ادمین ها و هلپر ها

جدی یه گیم به من معرفی کن که وقتی report میدی همون لحظه ادمین ها جواب گو باشن فکر میکنم اولین گیمی هست ارساکیا که همون لحظه جواب میدن

حالا میشه لطفا از شما درخواست کنم یه راه خوب پیشنهاد بدین که ادمین ها و هلپر ها هم یکمی از گیم لذت ببرن ادمین ها هم پلیر هستن!!! 

لینک به دیدگاه

8 دقیقه قبل، yaghut گفته است:

اولین گیمی هست ارساکیا که همون لحظه جواب میدن

قبلا اره ولی الان نه

لینک به دیدگاه

11 ساعت قبل، ijoker گفته است:

کار ادمین قبول دارم سخته 

ولی نباید 20 بار تیکت داد تا یکی به داد ادم برسه که

تعداد اندکی در نقش ادمین کارشون رو درست انجام میدن

ولی بقیه خودشونو زدن به بیخیالی

بی خیال نیستن اصلا ریپورت خیلی خیلی زیاد شده همین دیشب یه نمونه دیدم تازه 10 تا ادمین انلاین بود 2 نفر برای 1 خرید و فروش 3 بار ریپورت دادن و با سه ادمین صحبت کردن که یه خرید و فروش بتونن انجام بدن

لینک به دیدگاه

5 دقیقه قبل، yaghut گفته است:

بی خیال نیستن اصلا ریپورت خیلی خیلی زیاد شده همین دیشب یه نمونه دیدم تازه 10 تا ادمین انلاین بود 2 نفر برای 1 خرید و فروش 3 بار ریپورت دادن و با سه ادمین صحبت کردن که یه خرید و فروش بتونن انجام بدن

چیزی که من شاهدشم یه چی دیگه میگه

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید.
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   بازگردانی قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...