رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

حل مشکل fps

ارسال‌های توصیه شده

آقا با سلام و درود.

خیلی هارو دیدم که با پیسی دارن پلی میدم و سیستم قوی دارند ولی fps بیشتر از ۵۰ نمیره 

برای منم این مورد پیش میاد همیشه وارد بازی میشم fps روی ۵۰ هست 

با این تفاوت که با گوشی میام fps 60 و ابنا میگیرم خواستم برنامه ای درست کنید برای پیسی که وقتی وارد برنامه میشیم استارت می‌زنیم بهمون افزایش fps توی بازی بده اگر پیشنهادی دیگه هم دارید بدید 

راستی شاید بگید درایور های سیستم نصب نیست 

من همه ی درایور هارو دادم دست نرم افزار کار و نصب کرد ولی fps کم دارم

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام!

درسته.....

من خودم در گذشته 90FPS رو راحت داشتم.

ولی بعد از یک مدت رفت....

والا اونطور که به نظر میاد و مطالب نشون میده،پردازنده استفاده شده در سرور Core i9 هست.

پس فعلا باید تحمل کنیم.

اینکه در اندروید FPS بیشتری میگیرید دلیلش فرق کیفیت هست....

🍁🍁

وُرْتِلُوُ مانندِ اُتِلْلْوُ🫰🏻

Blue_And_Red_Futuristic_Game_YouTube_Cha

لینک به دیدگاه

منی که پیسیم ۹۳ افپی اس فیکسه گوشیم ۳٠ 😂

♕♕♕
Alonso.png
-----------------------------------------------------------------------
𝓣𝓱𝓮𝔂 𝓬𝓪𝓷 𝓷𝓮𝓿𝓮𝓻 𝓫𝓻𝓮𝓪𝓴 𝓾𝓼 𝓭𝓸𝔀𝓷 𝓫𝓮𝓬𝓪𝓾𝓼𝓮 𝔀𝓮'𝓻𝓮 𝓰𝓸𝓵𝓭𝓮𝓝

لینک به دیدگاه

سلام عزیزم، متاسفانه این مشکل خود بازی هستش، زمانی که nametag های زیادی تو صفحه نمایشتون باشن افت فریم شدیدی پیدا می‌کنید، برای مثال موقع استفاده از roblfg/...

خودمم کارت گرافیکم RTX 3050 عه ولی تو اینجور مواقع این مشکلو پیدا میکنم، خواستم بگم که فقط مشکل از شما نیست

Angels playing disguised with devil's faces

Yeager.png

لینک به دیدگاه

درود خسته نباشید

این موضوع FPS رو تو همین تایپیک حل کنیم: شما با بهترین گرافیک روز دنیا هم بیای توی بازی های قدیمی نمونش همین GTA SA به FPS Limit  بر میـخورید که ربطی نه به سرور داره (حالا شاید سرور یه اپدیتی میده و ابجکت به سرور اضافه میشه و برای سیستم های ضعیف مشکل سازِ)  و نه به پیسی شما بازی های قدیمی بر حسابه کارت گرافیک های اون زمان ساخته شدن.

+ذکر شده توسط @Ali این مورد FPS در AG:SAMP  حل شده و بدون لیمیت میتونین حداکثر FPS رو بگیرید.

اضافه کنم که این یه باور اشتباهیه که متاسفانه تو جامعه گیمر های ایرانی شایع شده که فریم تو گیم های حتما باید 100 باشه! شما حداقل نرمال FPS که برای این بازی (GTA SA) نیاز دارید 60 هست و FPS بالای 60 فقط برای کسانی هست که برای استریم و ضبط ویدیو برای تولید محتوا استفاده میکنند! خودمم میام تو بازی از دستور  FpsLimiter 60/ استفاده میکنم.

کسایی که سیستم ضعیفی دارند برای گرفتن FPS هم میتونین به تنظیماته کارت گرافیک یا بازیتون برین و به پایین ترین حد تنظیم کنید
در صورت نیاز اموزش داده میشه.

ویرایش شده توسط UnkownName

(/_\)

(0.0)

\>🇷🇺❤️</

\ /

Wolf.png     

لینک به دیدگاه

5 ساعت قبل، UnkownName گفته است:

درود خسته نباشید

این موضوع FPS رو تو همین تایپیک حل کنیم: شما با بهترین گرافیک روز دنیا هم بیای توی بازی های قدیمی نمونش همین GTA SA به FPS Limit  بر میـخورید که ربطی نه به سرور داره (حالا شاید سرور یه اپدیتی میده و ابجکت به سرور اضافه میشه و برای سیستم های ضعیف مشکل سازِ)  و نه به پیسی شما بازی های قدیمی بر حسابه کارت گرافیک های اون زمان ساخته شدن.

+ذکر شده توسط @Ali این مورد FPS در AG:SAMP  حل شده و بدون لیمیت میتونین حداکثر FPS رو بگیرید.

اضافه کنم که این یه باور اشتباهیه که متاسفانه تو جامعه گیمر های ایرانی شایع شده که فریم تو گیم های حتما باید 100 باشه! شما حداقل نرمال FPS که برای این بازی (GTA SA) نیاز دارید 60 هست و FPS بالای 60 فقط برای کسانی هست که برای استریم و ضبط ویدیو برای تولید محتوا استفاده میکنند! خودمم میام تو بازی از دستور  FpsLimiter 60/ استفاده میکنم.

کسایی که سیستم ضعیفی دارند برای گرفتن FPS هم میتونین به تنظیماته کارت گرافیک یا بازیتون برین و به پایین ترین حد تنظیم کنید
در صورت نیاز اموزش داده میشه.

من گرافیکم AMD Radeon 8790m 2gb هست حالا شما آموزش بده ما درست کنیم چون من می‌خوام استریم هم کنم به مشکل برمی‌خورم

لینک به دیدگاه

13 ساعت قبل، KaNiKaS گفته است:

من گرافیکم AMD Radeon 8790m 2gb هست حالا شما آموزش بده ما درست کنیم چون من می‌خوام استریم هم کنم به مشکل برمی‌خورم

ویندوزت چیه رمت چنده که ببینیم برای اجرای برنامه در حین بازی به مشکل بر میخوری یا نه چون لازمه یسری برنامه هارو نصب کنی ممکنه رمت یا گرافیکت همراهی نکنه.

هرچند میدونم 3 ساعت توضیح بدم فایده ای نداره چون برنامه استریم خودش سنگین هست برای این گرافیکت توی سمپ هم FPS 60 میگیری خداتو شکر کن وسط استریم که دیگه باید با FPS 15 پلی بدی.

(/_\)

(0.0)

\>🇷🇺❤️</

\ /

Wolf.png     

لینک به دیدگاه

1 ساعت قبل، UnkownName گفته است:

ویندوزت چیه رمت چنده که ببینیم برای اجرای برنامه در حین بازی به مشکل بر میخوری یا نه چون لازمه یسری برنامه هارو نصب کنی ممکنه رمت یا گرافیکت همراهی نکنه.

هرچند میدونم 3 ساعت توضیح بدم فایده ای نداره چون برنامه استریم خودش سنگین هست برای این گرافیکت توی سمپ هم FPS 60 میگیری خداتو شکر کن وسط استریم که دیگه باید با FPS 15 پلی بدی.

رم 16

ویندوز 11

CPU:core 7 8core نسل 4 

گرافیک AMD Radeon 8790m 2gb تا 8 گیگ شیر 

لینک به دیدگاه

• وارد Radeon Control Panel شو, قسمت گرافیک, این تنظیمات رو انجام بده:
نقل قول

radeon anti-Lag: Enabled

AMD radeon chill: disabled

radeon boost: disabled

بستگی به خودت و بازیت داره توضیح خلاصه شم میشه بافت اجسام رو کمتر یا بیشتر میکنه ولی پیشنهاد میشه که فعالش نکنی :image sharpening

radeon enhanced sync: Enabled

اگه فعال باشه ممکنه وسط استریم فریز کوتاهی بخوری پیشنهاد میشه اف باشه wait for vertical refresh: always Off

frame rate target control: disabled

از خودِ هر بازی اینو تنظیم کن حاشیه های دور اجسام رو با کیفیت و کم کیفیت میکنه :antialiasing

anti aliasing method: multisampling

morphological anti aliasing: disabled

anisotropic filtering: Disabled

اگرم دیدی روی این حالت حال نمیکنی میتونی خودت تنظیمش کنی ولی پیشنهادم اینه texture filtering quality: performance 

surface format optimization: enabled

tessellation mode: override application settings

maximum tessellation level: Off

openGL triple buffering: disabled

reset shader cache: perform reset

تنظیماتِ بازی: 

نقل قول

x74262_Settings_2.jpg

n93764_Settings.jpg
و پیشنهاد میشه اگه مودی نصب کردی حذف کن

تنظیمات بازی از ویندوز:

نقل قول

برو به پوشه که که بازی توش نصب کردی فایل exe. رو پیدا میکنی راست کلیک میکنی سربرگ: compatibility
گزینه  disable fullscreen optimizations + Ok رو میزنی

برای هر بازی که فریم کمتری میگیری این قسمت پیشنهاد میشه این کار باعث میشه که ویندوز دسترسی کمتری به بکگراند ویندوز بده و بیشتر روی بازی تمرکز کنه

دیگه حال نداشتم دونه دونه توضیح بدم طولانیه خودتم یه زحمت بکش تو گوگل یه سرچی بزن اگرم نزدی دیگه این بهترین تنظیماته برای گرفتن حداقل FPS تو سمپ

(/_\)

(0.0)

\>🇷🇺❤️</

\ /

Wolf.png     

لینک به دیدگاه

در ۱۴۰۳/۳/۶ در 23:23، UnkownName گفته است:
  • وارد Radeon Control Panel شو, قسمت گرافیک, این تنظیمات رو انجام بده:

تنظیماتِ بازی: 

تنظیمات بازی از ویندوز:

دیگه حال نداشتم دونه دونه توضیح بدم طولانیه خودتم یه زحمت بکش تو گوگل یه سرچی بزن اگرم نزدی دیگه این بهترین تنظیماته برای گرفتن حداقل FPS تو سمپ

آقا دمت گرم 

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید.
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   بازگردانی قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...