رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

Jail break

ارسال‌های توصیه شده

4 ساعت قبل، iKamyar گفته است:

چقدر هم NG ها به C-0 توجه می کنند 😂. مرد حسابی تو NG که هیچ تو کل کاپ ها هم C-0 میدی شاید اصلا جوابتم ندن فکر کردی کاپ چخبره؟ واسه چی اینقدر حقیره؟ واسه چی من پامو داخلش نمیزارم؟

کامیار جان این مورد اشتباهه

تو NG ما همیشه جواب کد های C-0 رو میدیم

ممبر ها مگر اینکه دشمن باشن باهم همکاری نمیکنن

@yaghut بزرگترین اشتباهت قضاوت اقلیت گارد ملی هست

هیچوقت و هیچوقت تا نری خودت تجربش کنی نمیتونی یه نظر درباره‌ی فعالیت این اقلیت بدی

عرض کنم خدمتت که درصد فرار های موفق هم کاشکی 50/50 بود 

شما که وارن های دپارتمان رو نمیبینی ولی بدون نسبت فرار های موفق به نا موفق 70/30 هستش 

بعد جالبیش اینه بخاطر باگ بودن سیستم فرار موفق دارن (فشاری ترین چیز ممکن اینه که ببینی یک باگ رو ماه ها بازیکنا علیه تو استفاده میکنن)

بپردازیم به باگ های ما که کسی ازشون خبر نداره

- اندروید پلیر با MP5 هیچگونه آسیبی نمیبینه در ماشین

- بی دلیل روی یک بازیکن بک میخوریم

- دستور Scb yes/ خیلی وقت ها باگ میشه و ما بیرون زندان باقی میمونیم 

و ... باگ هایی که گزارش کردم

این باگ هاست که اقلیت مارو حقیر میکنه

این بی تفاوتی هاست که اقلیت مارو حقیر میکنه

این دشمنی هاست که اقلیت مارو حقیر میکنه

حالا فهمیدی چرا این همه اعضای گارد ملی اعتراض میکنن و ناراضی ان؟

ویرایش شده توسط Fayez
لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• پاسخ 52
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

بیشترین ارسال‌ها در این موضوع

3 ساعت قبل، yaghut گفته است:

اخر سخته یا اسون ؟

دوست عزیز فرار آسونه شما از اینکه گفتم 2 فرار ناموفق داشتم رو چه حساب نتیجه گیری کردی منظورم سختی بود؟ حالا بیا از منطق سخن بگو.

فرار آسونه دوست عزیز و وقتی سخت میشه که تنهایی نشه فرار موفق داشت برخلاف امروز 

اینکه شما نمی تونی تنهایی فرار کنی داستانه شما جداست.

اون فرار های ناموفقی هم که من داشتم 2 تا NG با کلی بدبختی موفق شدن منو بندازن زندان. این الان نشانه سختی کاره یا زیادی آسون بودن؟ سختیش فقط واسه اقلیت گارد ملی هست. 

3 ساعت قبل، yaghut گفته است:

@iKamyar

منظورم کلی بود میزان زیاد پلیر های که دارن راب میرن

در گل

کاپ هم باشم اصلا ناراحت نمیشم که یک پلیر موفق به فرار میشه

اما اینو مطمئنم ارزش دوستی توی گیم, فان بودن یک گیم, زیبای و عشق به یک گیم خیلی خیلی خیلی مهم تر از گانری فرار کردن یا نکرد کل کل میشه و تمام لذت یک گیم به فان بودن هستش و 50 50 بودنش

شما 2 سال پیشو مثال میزنید که 5 درصد هم موفق به فرار نمیشدن مگر اینکه اخر شب باشه که یه شخصی با استرس و به زور بتونه فرار کنه جدی میگم در روز من اصلا فرار نمیکردم و همیشه تایم زندانو به جون میخریدم

((😂 یادم نمیره بیل برمیداشتم وقتی میزدم به فنس که دفه میرفتم بیرون زندان میدیدم 10 نفر از COP های عزیز دارن نگاهم میکنن 😂))

اما در کل چرا باید به خاطر یه گیم خودمونو حقیر بدونیم

شما فقط به خودتون نگاه نکنید نسبت به تمام پلیر های عزیز ارساکیا نگاه کنید خودتونو بذارین جای یک پلیر تازه وارد داخل یک سرور یا یک پلیری که 3 ماه 5 ماه 6 ماه داره پلیر میده

شما که میگین NG بودین و تجربه شما خیلی خیلی بالاست تا حالا یک زندانی فرار که میکنه و موفق میشه تا حالا ناراحت شدی ؟

اما من به عنوان یک پلیر زندانی خیلییییییییییییی از پلیر های نا موفق در فرارو دیدم که با حال بد از ناموفق بودنش دارن میگن

لطفا از دید تمام پلیر ها و ادمین ها هلپر ها به موضوع نگاه کنید

بحث رفاقت کاملا از موضوع ما جداست رفاقت ها سر جای خودش و وظایف اقلیت ها هم سر جای خودش.

من وقتی ناراحت میشدم که شخصی به علت ناعادلانه بودن سیستم بعد از موفقیت در فرار اعضای گارد ملی رو مسخره می کرد. تازه جالبیش اینه شخص لول بالا بود و از وضعیت سیستم ناعادلانه هم خبر داشت. من خیلی مشکلی نداشتم ولی خیلی از اعضای NG سر این موضوع عصبی شدن به طوری که الان یا سرور نیستند یا از NG دیگه خوششون نمیاد! فکشنی که براش با غیرت کار می کردند.

اون پلیر های که شما دیدید در زندان منم دیدم و خیلی هاشون یا فرار اولشون هست که خیلی بد انجام میدن و راحت میمیرن که باعث ناراحتیشون میشه یا خیلی بی برنامه و همینطوری سرخورد میرن. خودت فکر کنم میدونی اون افراد داخل زندانی که اشاره میکنی اکثریت به این شکل از فرار ناموفق ناراحت هستند.

9 دقیقه قبل، Fayez گفته است:

کامیار جان این مورد اشتباهه

تو NG ما همیشه جواب کد های C-0 رو میدیم

ممبر ها مگر اینکه دشمن باشن باهم همکاری نمیکنن

فایز جان شما در حال حاضر لیدری دارید که واقعا برای فکشن کار می کنه الان فکشنتون نبین. من 5 ماه با اکانت اصلی NG بودم خیلی از درخواست کمک هام نادیده گرفته شد. اونم برای چی برای یک نگهبانی زندان که نگذاریم افراد فرار کنند. توی 5 ماهی که من بودم شاید 65 درصد مواقع من بودم و @Parshan خیلی سر این اتفاقات اذیت شدیم. یک جاهایی فقط خودمون دو تا راب هارو فیل میکردیم. @Parshan بیا و تایید کن.

در کل فایز بعد NG این موضوع رو در PD دیدم و اونجا دیگه خیلی بدتر از NG. آخر سر زمانی داشت تازه پلیر ها و وانتد ها شروع به زیاد شدن میکردن برای همیشه از PD با iKamyar با وجود رنک 5 استفا دادم چون دیگه نه می‌تونستم 2 صفحه وانتد تنهایی جمع کنم نه PD بود که کمکم بده. PD هایی که خیلی هاشون دوست من بودند ولی حتی در جمع کردن 2 تا وانتد هم کمکم نکردن.

9 دقیقه قبل، iKamyar گفته است:

استفا دادم چون دیگه نه می‌تونستم 2 صفحه وانتد تنهایی جمع کنم نه PD بود که کمکم بده. PD هایی که خیلی هاشون دوست من بودند ولی حتی در جمع کردن 2 تا وانتد هم کمکم نکردن.

@yaghut نمی خوام بی ربط صحبت کنم اما حالا خیلی از رفاقت صحبت میکنی نظرت راجب این مورد چیه؟ به نظرت دوستی و رفاقت تو سرور خیلی خوبه و همه با هم خوبن؟ 

Kamyar.png

iKamyar.png

لینک به دیدگاه

11 ساعت قبل، iKamyar گفته است:

نمی خوام بی ربط صحبت کنم اما حالا خیلی از رفاقت صحبت میکنی نظرت راجب این مورد چیه؟ به نظرت دوستی و رفاقت تو سرور خیلی خوبه و همه با هم خوبن؟ 

نه خوب نیستن از زمانی که مایک وارد ارساکیا شد محبتو دوستی کم رنگ شد خیلی خیلی کم رنگ اما منظورم با خودم نبود منظورم کلی بود که گیم باید اینطوری باشه اما متاسفانه خیلی کم رنگ شده همه چی

12 ساعت قبل، Fayez گفته است:

yaghut بزرگترین اشتباهت قضاوت اقلیت گارد ملی هست

من قضاوت نکردم @Fayez اصلا این تاپیک چیزی در مورد باگ ننوشتن که من بگم درست میگین اگر در مورد باگ میگفتن بدون شک من موافقت میکردم الان این چیز های که شما دارین میگین دقیقا درسته و من خیلی موافق هستم که باگ های NG رو فیکس کنن

اما در مورد باگ ننوشتن

11 ساعت قبل، iKamyar گفته است:

من وقتی ناراحت میشدم که شخصی به علت ناعادلانه بودن سیستم بعد از موفقیت در فرار اعضای گارد ملی رو مسخره می کرد

این جور پلیر ها در اصل دارن خودشونو مسخره میکنن من اصلا نه خوشم میاد کسیو مسخره کنم نه از توهین خوشم میاد و فکر میکنم تنها کسی هستم که دوست دارم مایک ها به صورت 100 درصد بسته شه به خاطر بی جنبه بودن 70 درصدی پلیر ها @iKamyar

اما باز نباید سیستم به شکل 2 سال پیش برگرده خیلی واقعا خیلی کلافه کننده بود من راب نمیرفتم اصلا خلافی هم نمیکردم که زندان نرم. الان هم دوباره بخواد مثل قبل بشه باز نه راب میرم نه wall میرم کلا هیچ کاری انجام نمیدم 😂😂😂😂

و باز هم میگم

یک مشکلی که کل اعضای دسته ویژه دارن Jail Break هستش که باید گفت مشکلات و چند تا پیشنهاد از گفته کل اعضای اقلیت NG اینجا گفته میشه.

1_ اقا اصلا منطقی نیست که فردی که از  زندان فرار میکنه از Jetpack استفاده کنه.

2_ چرا باید کسی که کمی از پلیس دور میشه فرار 100% موفق داشته باشه ؟ چون دیگه نمیشه رفت دنبالش.

3_  چرا باید وقتی 2 تا پلیس در حال رسیدگی به فراری های دیگه هستن نفر بعدی  که فرار میکنه مستقیم داخل ماشین والا این واسه فیلم هندی هم قفله.

4_ کسی که داخل زندانه نمیتونه از دستورات Rep/ و Creategun/ استفاده کنه چرا باید وقتی فرار میکنه بتونه استفاده کنه؟ 

5_ برای اینکه همش به سود دسته ویژه نباشه میگم که متطقی نیست پلیسی که کارش تموم شده مستقیم بتونه برگرده به زندان.

خلاصه اقا با کمال احترام میگم که سیستم قبلی فرار از زندان خیلی منطقی تر , جالب و پر هیجان تر بود چرا که بیشتر شبیه به واقعیت بود و هرکسی نمیتونست فرار کنه همانطور که در دنیای واقعی فرار از زندان مثل آب خوردن نیست.

پیشنهاد نه تنها من بلکه کل اعضای اقلیت Natinoal Guard اینکه سیستم قبلی رو برگردونید.

اگه کمو کسری بود دوستان لطف کنید کاملش کنید.

با این پیشنهاد ها مخالفم (-)

4 - بد نیست اما اگر واقعی هم بخوایم حساب کنیم اگر شخصی بخواد فرار کنه نمیتونه gun بسازه باید از خود زندان یه سلاح بدزده مثلا deagle یا m4

3- هم بد نیست اما چند بار برای من اتفاق افتاده که وقتی اولین فنسو رد میکنم دقیقا بقل NG ظاهر میشم که اصلا به فنس دوم نمیرسم میمیرم خیلی وقت ها اصلا به ماشین هم نمیرسم

برای این میگم مخالفم

لینک به دیدگاه

با سلام و یه نکته ی دیگه اینه که وقتی Enter میدم توی Spray باگ میشیم ما و میریم تویه زندان

ExCiTeMenT.png

💖

PoPStaR.png

FunY.png

🥲 آدم های غمگین همیشه لبخند زیبایی دارن🥲

لینک به دیدگاه

در ۱۴۰۳/۳/۱ در 19:14، LordMeysam گفته است:

باسلام.

یک مشکلی که کل اعضای دسته ویژه دارن Jail Break هستش که باید گفت مشکلات و چند تا پیشنهاد از گفته کل اعضای اقلیت NG اینجا گفته میشه.

2_ چرا باید کسی که کمی از پلیس دور میشه فرار 100% موفق داشته باشه ؟ چون دیگه نمیشه رفت دنبالش.

3_  چرا باید وقتی 2 تا پلیس در حال رسیدگی به فراری های دیگه هستن نفر بعدی  که فرار میکنه مستقیم داخل ماشین والا این واسه فیلم هندی هم قفله.

4_ کسی که داخل زندانه نمیتونه از دستورات Rep/ و Creategun/ استفاده کنه چرا باید وقتی فرار میکنه بتونه استفاده کنه؟ 

5_ برای اینکه همش به سود دسته ویژه نباشه میگم که متطقی نیست پلیسی که کارش تموم شده مستقیم بتونه برگرده به زندان.

خلاصه اقا با کمال احترام میگم که سیستم قبلی فرار از زندان خیلی منطقی تر , جالب و پر هیجان تر بود چرا که بیشتر شبیه به واقعیت بود و هرکسی نمیتونست فرار کنه همانطور که در دنیای واقعی فرار از زندان مثل آب خوردن نیست.

پیشنهاد نه تنها من بلکه کل اعضای اقلیت Natinoal Guard اینکه سیستم قبلی رو برگردونید.

@Fayez @Automat @AdmBoT @TankeBiPelak @FeaRLeSS @BiHan @Wizardry @Feederr @SuperMaN @Zarathos @Fail  @Olden

و بقیه دوستان.

سلام.

خسته نباشی.

با پیشنهادت موافقم

ولی اگه یه سیستم جدید طراحی کنند که پیچیدگیش زیاد باشه خیلی بهتره.

موفق و موید باشی.

2d0b26_24%D9%84%D8%B0%D8%B0%D8%B0%D8%B0%        f5b526_24%D9%84%D9%84%D9%84.png

لینک به دیدگاه

با سلام و درود.

موافقم (+)

اما سیستم Jail و فرار از زندان باید از اول نوشته بشه.

Olden.png

4UBqAC.gif

Noxious.png

لینک به دیدگاه

15 ساعت قبل، yaghut گفته است:

نه خوب نیستن از زمانی که مایک وارد ارساکیا شد محبتو دوستی کم رنگ شد خیلی خیلی کم رنگ اما منظورم با خودم نبود منظورم کلی بود که گیم باید اینطوری باشه اما متاسفانه خیلی کم رنگ شده همه چی

من قضاوت نکردم @Fayez اصلا این تاپیک چیزی در مورد باگ ننوشتن که من بگم درست میگین اگر در مورد باگ میگفتن بدون شک من موافقت میکردم الان این چیز های که شما دارین میگین دقیقا درسته و من خیلی موافق هستم که باگ های NG رو فیکس کنن

اما در مورد باگ ننوشتن

این جور پلیر ها در اصل دارن خودشونو مسخره میکنن من اصلا نه خوشم میاد کسیو مسخره کنم نه از توهین خوشم میاد و فکر میکنم تنها کسی هستم که دوست دارم مایک ها به صورت 100 درصد بسته شه به خاطر بی جنبه بودن 70 درصدی پلیر ها @iKamyar

اما باز نباید سیستم به شکل 2 سال پیش برگرده خیلی واقعا خیلی کلافه کننده بود من راب نمیرفتم اصلا خلافی هم نمیکردم که زندان نرم. الان هم دوباره بخواد مثل قبل بشه باز نه راب میرم نه wall میرم کلا هیچ کاری انجام نمیدم 😂😂😂😂

و باز هم میگم

با این پیشنهاد ها مخالفم (-)

4 - بد نیست اما اگر واقعی هم بخوایم حساب کنیم اگر شخصی بخواد فرار کنه نمیتونه gun بسازه باید از خود زندان یه سلاح بدزده مثلا deagle یا m4

3- هم بد نیست اما چند بار برای من اتفاق افتاده که وقتی اولین فنسو رد میکنم دقیقا بقل NG ظاهر میشم که اصلا به فنس دوم نمیرسم میمیرم خیلی وقت ها اصلا به ماشین هم نمیرسم

برای این میگم مخالفم

من نگفتم با این پیشنهادات موافقم 1 و 4 رو که 100 درصد مخالفم.

من نگفتم سیستم مثله 2 سال پیش شود فقط سیستم قبل از این خوب بود مثل اون بشه خوبه. 

مورد 3 هم که شما مشکل پیدا کردید این مورد بد شانسی شما بوده همیشه بقل NG ضاهر نمیشد. این اتفاق برای منم افتاده اما کم کلا احتمال این اتفاق 10 درصده. 

در صورتی که سیستم مثله قبل باشه و NG زیاد باشه این اتفاق ممکنه پیش بیاد و گرنه خیر.

Kamyar.png

iKamyar.png

لینک به دیدگاه

درود

به عنوان کسی که برای اولین بار رفتم دسته ویژه میگم،

تا یک ماه قبل کل روز من توی راب بیز و بانک خلاصه میشد و شبا میزاشتم Sleep که دوباره پوینت راب جمع بشه و فردا روز از نو، روزی از نو!

باید حتما در حال حاضر NG باشید تا درک کنید موضوع فرار از زندان رو!

وارنایی که برای اعضای گارد ملی میاد از موفقیت فرار افراد خیلی بیش از افرادیه که فرارشون ناموفقه! و دلیلشم سیستم پر از باگ فرار از زندانه!

برای کسایی میگم که میگفتن احتمال فرار ۵۰/۵۰ هست، در سیستم کنونی شما کافیه منتظر باشی یک نفر فرار کنه، نفرات بعدی قطعا فرار موفق دارن بدون شک! من خودم اول حرفم گفتم تا یک ماه قبل کارم دزدی و فرار بود و ۹۹ درصد فرار هامو میزاشتم نفر اول که فرار کرد بعد من فرار میکردم که ۹۹ درصدشون موفق بود!

سیستم قبلی NG میومد کنار جایی که بیل رو میگیریم و تکون نمیخورد اما الان چکپوینت میده باید کل حیاط رو بگرده و اگه یک ثانیه دیرتر به چکپوینت برسه سیستم برمیگردونه به زندان!

خیلی از فرار ها بخاطر باگ سیستم برای مسافت موفق هستند، بزار یه چشمه از اون ده دقیقه تایم فرار بگم برات:

۳ تا NG کنار درب ورودی حیاط ایستادن و یکی داخل داره حیاط رو گشت میزنه...

قبل از شروع تایم فرار ۲ تا راب بانک ناموفق بوده و افراد زیادی منتظرن درب سلولشون باز بشه...

حالا ۱۶ نفر یا بیشتر با سرعت میرن داخل حیاط..

اون NG ای که داخل حیاطه از کنار اتاقک بیل میگذره و میره اونور حیاط ( اینکه هیچکس اونجا نمیاد ولی چکپوینت اونجا هست و باید بریم رو کار ندارم.. )..

نفر اول فرار میکنه..

کسی که داخل حیاطه پرت میشه HQ NG و یکی از NG هایی که داخل بوده هم میره کمکش..

۴ نفر دیگه توی این چند لحظه فرار میکنن..

-- داخل پرانتز بگم که کسایی که باگ اندروید میخورن و چیزیشون نمیشه + کسایی که جت پک میگیرن + کسایی که از باگ ورود به Spray استفاده میکنن رو در نظر نمیگیریم --

برای نفر اولی که فرار کرده ۲ تا NG ماموریت میگیرن، برای نفر دومی که فرار کرده هم ۲ تا NG ماموریت میگیرن، پس نفر سوم و چهارم و... که فرار کردن چیشد؟ اونا قطعا فرار موفق داره چون سیستم نمیزاره عملاً دنبالش بریم... ( نا عدالتی مشخص هم برای پلیر هم NG )

حالا اون ۲ نفر اول رو دارن NG ها ( در نظر میگیریم که به C-0 هم اهمیت دادن ) میرن بزنن..

داخل HQ میرن FCR برمیدارن و می‌رسند به گیت خروجی (که از بس بلنده باید کلی صبر کنن که بیاد پایین ولی در نظر نمیگیریم ) و میرن سمت نفر اول..

نفر اول داره پیاده میره سمت ماشین پس راحت کشته میشه، یا اینکه اگه نزدیک ماشینش باشه نشسته داخل ماشین ولی در هر صورت میگیم که نفر اول ناموفق میشه..

اون دوتا NG سریع برمیگردن به زندان.. ( تازه بازم اینکه اگر چند ثانیه دیر از SCB yes استفاده کنن باگ میشن و میمونن همون LV رو در نظر نگیریم.. )

حالا دو حالت داره..

1- اون افراد سوم به بعد به NG هایی که برگشتن به زندان ماموریت داده میشن که ۳۰۰ متر دور شدن که تا بیان سوار موتور بشن درجا اون NG ها بک میخورن داخل زندان! ( در نظر نمیگیریم که اون موتور قبلی حذف نمیشه و باید حتما از Deleteveh/ استفاده کنن )

2- اون افراد سوم به بعد به NG هایی که برگشتن به زندان ماموریت داده میشن و به هر دلیلی تازه سوار Patroit شدن ( در نظر میگیریم که نفر چهارم داخل ماشین اسپاون نشده ) و اون NG ها میرن سراغ اونا که تا بازم بخوان برن دنبالشون بک میخورن جیل.. ( باگ سیستم )

همین موارد رو هم برای اون ۲ تا NG ای که دنبال نفر دوم بودن در نظر بگیرید..

اینم در نظر بگیریم که توی این تعقیب و گریز ممکنه نفرات ۵ ام به بعد هم فرار کنن و هیچ NG ای ماموریت نمیگیره برای اونا!

اینایی که گفتم در حالت عادی بود که گفتم در نظر نگرفتیم خیلی باگا و چیزای خاص رو!

حالا داخل همین ۱۰ دقیقه کلی هم راب بیز زده میشه!

اقلیت NG واقعا سخته و بنظرم تنها چیزی که داخل این فکشن منطقیه حقوقش هست که نسبت به مشکلاتش راضی کنندس.

@yaghut بنظرت الان از این ۵ نفر که JB دادن چند نفر ناموفق شدن؟ قطعا اینو بخونی نظرت عوض میشه..

مخفی کننده

@Fayez @iKamyar @imeysam @FeaRLeSS @TankeBiPelak @AmirMamad @FrozenThrone و بقیه دوستان حاضر در NG..

ویرایش شده توسط Automat

060624_241708724167864.png

𝑴𝒚 𝑨𝒄𝒄𝒐𝒖𝒏𝒕

Automat.png

𝑴𝒚 𝑩𝒓𝒐𝒕𝒉𝒆𝒓'𝒔

OlldBoY.png

Cappuccino.png

iMeysam.png

لینک به دیدگاه

یادم است زمانی تصمیم گرفته شد که سیستم جدید جیل‌بریک راه‌اندازی شود، که فاندر محترم خواستند این سیستم و عملکرد اعضای ان‌جی نسبت به جیل‌بریک را ارزیابی کنند.

قبل از این آپدیت مفهومی به اسم Cover داشتیم که حین زمان هواخوری، برخی از افسران با وسایل نقلیه سریع‌تر در محوطه Area51 گشت می‌زدند تا فراری سریعاً وانتد دریافت کند و افسری که از زندان تلپورت می‌شد رو سوار کنند.

از قضا به دلیل تاثیر شدید Cover در شکست جیل‌بریک، فاندر محترم 2 فرار ناموفق داشتند و احتمالاً تصمیم گرفتند که این استراتژی رو عملاً حذف کنند.

سپس برای ایجاد یک توازن نسبت به سیستم قبل، قابلیت MP5 و یک سری تغییرات و محدودیت‌هایی را به وجود آوردند که بدون اطلاع قبلی یا مشورت با اعضای گارد ملی بود. 

نکته اینجاست که احتمالاً فاندر محترم سیستم قبلی را یک مشکل در نظر گرفتند که باعث آزرده خاطر گشتن بازیکنان نسبت به این سیستم می‌شد؛ در صورتی که مشکل اصلی آنهایی بود که بازیکنان در تاپیک‌های متعدد مطرح می‌کردند ولی هیچ نظارتی بر آنها نبود یا با تاخیر زیاد به آنها بررسی می‌شد.

@Ali متشکریم که دنبال برطرف کردن مشکلات مجموعه هستید اما اگر واقعاً مایل هستید لطفاً به باگ‌های سیستم جیل‌بریک رسیدگی کنید یا حداقل سیستم قبل را برگردانید.

@Kamyab از نظر بنده قوانین ان‌جی بندهایی دارد که کاملاً بر خلاف روند برقراری نظم در سرور می‌باشد و نیاز به بحث دارد لطفاً زمانی را اختصاص دهید به حضور در یکی از جلسات ان‌جی تا درمورد این قوانین بحث شود

End of the Line          

|----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------|

Superman.png

|----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------|

لینک به دیدگاه

47 دقیقه قبل، Automat گفته است:

درود

تا یک ماه قبل کل روز من توی راب بیز و بانک خلاصه میشد و شبا میزاشتم Sleep که دوباره پوینت راب جمع بشه و فردا روز از نو، روزی از نو!

وارنایی که برای اعضای گارد ملی میاد از موفقیت فرار افراد خیلی بیش از افرادیه که فرارشون ناموفقه! و دلیلشم سیستم پر از باگ فرار از زندانه!

برای کسایی میگم که میگفتن احتمال فرار ۵۰/۵۰ هست، در سیستم کنونی شما کافیه منتظر باشی یک نفر فرار کنه، نفرات بعدی قطعا فرار موفق دارن بدون شک! من خودم اول حرفم گفتم تا یک ماه قبل کارم دزدی و فرار بود و ۹۹ درصد فرار هامو میزاشتم نفر اول که فرار کرد بعد من فرار میکردم که ۹۹ درصدشون موفق بود!

سیستم قبلی NG میومد کنار جایی که بیل رو میگیریم و تکون نمیخورد اما الان چکپوینت میده باید کل حیاط رو بگرده و اگه یک ثانیه دیرتر به چکپوینت برسه سیستم برمیگردونه به زندان!

خیلی از فرار ها بخاطر باگ سیستم برای مسافت موفق هستند، بزار یه چشمه از اون ده دقیقه تایم فرار بگم برات:

قبل از شروع تایم فرار ۲ تا راب بانک ناموفق بوده و افراد زیادی منتظرن درب سلولشون باز بشه...

اون NG ای که داخل حیاطه از کنار اتاقک بیل میگذره و میره اونور حیاط ( اینکه هیچکس اونجا نمیاد ولی چکپوینت اونجا هست و باید بریم رو کار ندارم.. )..

نفر اول فرار میکنه..

-- داخل پرانتز بگم که کسایی که باگ اندروید میخورن و چیزیشون نمیشه + کسایی که جت پک میگیرن + کسایی که از باگ ورود به Spray استفاده میکنن رو در نظر نمیگیریم --

برای نفر اولی که فرار کرده ۲ تا NG ماموریت میگیرن، برای نفر دومی که فرار کرده هم ۲ تا NG ماموریت میگیرن، پس نفر سوم و چهارم و... که فرار کردن چیشد؟ اونا قطعا فرار موفق داره چون سیستم نمیزاره عملاً دنبالش بریم... ( نا عدالتی مشخص هم برای پلیر هم NG )

حالا اون ۲ نفر اول رو دارن NG ها ( در نظر میگیریم که به C-0 هم اهمیت دادن ) میرن بزنن..

داخل HQ میرن FCR برمیدارن و می‌رسند به گیت خروجی (که از بس بلنده باید کلی صبر کنن که بیاد پایین ولی در نظر نمیگیریم ) و میرن سمت نفر اول..

نفر اول داره پیاده میره سمت ماشین پس راحت کشته میشه، یا اینکه اگه نزدیک ماشینش باشه نشسته داخل ماشین ولی در هر صورت میگیم که نفر اول ناموفق میشه..

اون دوتا NG سریع برمیگردن به زندان.. ( تازه بازم اینکه اگر چند ثانیه دیر از SCB yes استفاده کنن باگ میشن و میمونن همون LV رو در نظر نگیریم.. )

حالا دو حالت داره..

1- اون افراد سوم به بعد به NG هایی که برگشتن به زندان ماموریت داده میشن که ۳۰۰ متر دور شدن که تا بیان سوار موتور بشن درجا اون NG ها بک میخورن داخل زندان! ( در نظر نمیگیریم که اون موتور قبلی حذف نمیشه و باید حتما از Deleteveh/ استفاده کنن )

2- اون افراد سوم به بعد به NG هایی که برگشتن به زندان ماموریت داده میشن و به هر دلیلی تازه سوار Patroit شدن ( در نظر میگیریم که نفر چهارم داخل ماشین اسپاون نشده ) و اون NG ها میرن سراغ اونا که تا بازم بخوان برن دنبالشون بک میخورن جیل.. ( باگ سیستم )

اینم در نظر بگیریم که توی این تعقیب و گریز ممکنه نفرات ۵ ام به بعد هم فرار کنن و هیچ NG ای ماموریت نمیگیره برای اونا!

اینایی که گفتم در حالت عادی بود که گفتم در نظر نگرفتیم خیلی باگا و چیزای خاص رو!

اقلیت NG واقعا سخته و بنظرم تنها چیزی که داخل این فکشن منطقیه حقوقش هست که نسبت به مشکلاتش راضی کنندس.

@yaghut بنظرت الان از این ۵ نفر که JB دادن چند نفر ناموفق شدن؟ قطعا اینو بخونی نظرت عوض میشه..

نمایش محتوا مخفی

@Fayez @iKamyar @imeysam @FeaRLeSS @TankeBiPelak @AmirMamad @FrozenThrone و بقیه دوستان حاضر در NG..

این باگم اضافه کن که 90 درصد مواقع 4 تا ng به یدونه فراری assign میشن🤣

Death is the wish of some

The Relief of many

And the end of all

========================================================================

Desolator.png304.png

Frostmourne.png303.png     

=========================================================================

لینک به دیدگاه

در ۱۴۰۳/۳/۱ در 20:14، LordMeysam گفته است:

باسلام.

@Fayez @Automat @AdmBoT @TankeBiPelak @FeaRLeSS @BiHan @Wizardry @Feederr @SuperMaN @Zarathos @Fail  @Olden

و بقیه دوستان.

اها داداش فهمیدم میخوای همون جی بی ای که با بد بختی تمومش میکنیم هم بگیری از ما 

FunnyBoY.png

Number One Family     

لینک به دیدگاه

43 دقیقه قبل، Automat گفته است:

درود

نفر اول فرار میکنه..

حالا دو حالت داره..

نمایش محتوا مخفی

خودم چند بار گفتم از 6 نفر حداقل 4 نفر فرار می کنند اما این افراد هیچ توجهی به این موضوع ندارند تازه فکر می کنند که باید سیستم JB طوری بشه که هر بنی بشری به تنهایی فرار موفق داشته باشه یعنی چی آخه؟

افرادی که سیستم رو عادلانه می دانند یا از سیستم چیزی نمی دانند یا کلا فکر می کنند NG کشکه 😂. کلا دوستان فیلم هندی میخوان کنند سیستم JB رو که حتی یک نفر هم فرار موفق داشته باشه در صورتی که:

اصلیت فرار از زندان باید 80/20 به نفع NG باشه طوری که نه خیلی واقع گرانه همه فرار ها ناموفق باشه و نه خیلی دور از واقعیت که هر بنی بشری بتونه فرار کنه. سیستم قبلی هم تازه 70/30 بود 30 درصد راحت فرار می کردند من نمیفهم چقدر یک سری ازخودراضی و پررو باید باشند که نه تنها به 50/50 راضی نیستند بلکه فکر می کنند کلا باید 80 درصد فرار ها موفق باشه آخه مگه فیلم هندیه؟ مگه NG برای چی وجود داره؟ اگه قراره اکثریت فرار ها موفق باشه NG میخوایم چه کار چند تا بات بزارید نگهبانی بدن که راحت شکست بخورند NG واسه چی دیگه؟ والا 😐.

@FrozenThrone @SuperMaN 

Kamyar.png

iKamyar.png

لینک به دیدگاه

وقتی میگن به یکی رو میدی پررو میشه همینه.

قبل این همه آپدیت هیچکس به سیستم جیل اعتراض نکرد با اینکه بشدت سخت بود و کلا باید با پای پیاده فرار میکردین.

پلیرا هیچوقت به اندازه زمانی که سیستم جیل بریک آپدیت داد که وقتی فرار میکنید یک ماشین براتون اسپاون بشه   خوشحال نشده بودن.

الان که مثل اب خوردن هم هست میگن سخته.

لینک به دیدگاه

16 دقیقه قبل، LordMeysam گفته است:

وقتی میگن به یکی رو میدی پررو میشه همینه.

قبل این همه آپدیت هیچکس به سیستم جیل اعتراض نکرد با اینکه بشدت سخت بود و کلا باید با پای پیاده فرار میکردین.

پلیرا هیچوقت به اندازه زمانی که سیستم جیل بریک آپدیت داد که وقتی فرار میکنید یک ماشین براتون اسپاون بشه   خوشحال نشده بودن.

الان که مثل اب خوردن هم هست میگن سخته.

میثم قبول داشته باش دیگه سیستم قبلا اشتباه بود و بازیکنا حق هم داشتن

الان هم ماشینو دور میندازه باز

ولی اینکه گفته میشه سخته کذبه اتفاقا بچه ۸ ساله با باگ اندروید میتونه از زندان فرار کنه😄

لینک به دیدگاه

2 ساعت قبل، Automat گفته است:

خب داداش منم دارم میگم این NG ها چرا با هم همکاری نمیکنید؟ با هم همکاری کنید 2 به 2 یکی فرار کرد 2 نفر برن دنبال اون یکی دیگه فرار کرد گروه بعدی بره یکی دیگه فرار کرد گروه بعدی یا اصلا 1 به 1 برید الان که اپدیت Mp5 اومده همکاری داشته باشید همه چی خوبه چیزی که تو میگی برای اینه که خودت تکی همه وانتد هارو جمع کنی که تو اقلیت دپارتمان یا باید با بقیه همکاری داشته باشی یا بدرد نمیخوری

ون دوتا NG سریع برمیگردن به زندان..

اها اشتباهتون اینجا هم هست

شما نباید بعد اینکه طرف رو کشتی برگردی جیل همون بیرون بمون گشت بزن کسی فرار کرد بزنش دیگه برای چی بک میدی؟

SCB برای فواصل دوره

از همون بک نخوردنتون بعد کیل کردن طرف میتونید استفاده کنید

بگردید دور Area 69 که اگه ماشینی اسپاون شد نزدیکش بمونید و پلیر رو بزنید

در زمانی که NG بودم و این اپدیت اومده بود تا 1 ماه این کار جواب بود برام و راضی بودم از سیستم JB

Doe rae me

لینک به دیدگاه

33 دقیقه قبل، Slap گفته است:

اها اشتباهتون اینجا هم هست

شما نباید بعد اینکه طرف رو کشتی برگردی جیل همون بیرون بمون گشت بزن کسی فرار کرد بزنش دیگه برای چی بک میدی؟

SCB برای فواصل دوره

از همون بک نخوردنتون بعد کیل کردن طرف میتونید استفاده کنید

بگردید دور Area 69 که اگه ماشینی اسپاون شد نزدیکش بمونید و پلیر رو بزنید

در زمانی که NG بودم و این اپدیت اومده بود تا 1 ماه این کار جواب بود برام و راضی بودم از سیستم JB

حاجی خدایی سیستم جدید رو ندیدی؟؟؟ اصلا دست من نیست که بخوام برگردم یا نه!!!!!

خود سیستم وسط زدن فراریا بک میده جیل ،این درده NG عه!

اگرم سیستم ندازه جیل دیگه نمیتونیم هیچ رقمه ( بجز یه باگ که این @Fayez کشف کرده با Rustler ) کسایی که فرار میکنن رو دمیج بدیم!

35 دقیقه قبل، Slap گفته است:

خب داداش منم دارم میگم این NG ها چرا با هم همکاری نمیکنید؟

والا هرموقع C-0 میدیم که کسی حساب نمیکنه مگر @LordMeysam یا @Opener یا عشقم @SuperMaN یا لیدر و ساب لیدر

بقیه میای تیم آپ کنی میگیرن با موتور زیر میکننت رد میشن 😑

37 دقیقه قبل، Slap گفته است:

یا اصلا 1 به 1 برید

بخدا دست خود ممبر NG نیست اینایی که میگی، آپدیت جدید جوریه که همه چیزو سیستم میچینه که پر از باگه ناله های ما از همینه!

الان وقتی نفر اول فرار میکنه تا وقتی سیستم ماموریت رو به ۲ تا NG نده بقیه اصلا نمیتونن برن سراغ بقیه فراریا و این مشکل ماجراس🫤

3 ساعت قبل، ArmoRed گفته است:

داداش با بدبختی؟ الان طرف با لول ۳ داره JB موفق میده بعد میگی با بدبختی تمومش میکنی؟ 😐

دیگه شما برو چک کن که چطوری فرار کردی که برات سخت بوده 😑

ویرایش شده توسط Automat

𝑴𝒚 𝑨𝒄𝒄𝒐𝒖𝒏𝒕

Automat.png

𝑴𝒚 𝑩𝒓𝒐𝒕𝒉𝒆𝒓'𝒔

OlldBoY.png

Cappuccino.png

iMeysam.png

لینک به دیدگاه

۱ ساعت قبل، Slap گفته است:

خب داداش منم دارم میگم این NG ها چرا با هم همکاری نمیکنید؟ با هم همکاری کنید 2 به 2 یکی فرار کرد 2 نفر برن دنبال اون یکی دیگه فرار کرد گروه بعدی بره یکی دیگه فرار کرد گروه بعدی یا اصلا 1 به 1 برید الان که اپدیت Mp5 اومده همکاری داشته باشید همه چی خوبه چیزی که تو میگی برای اینه که خودت تکی همه وانتد هارو جمع کنی که تو اقلیت دپارتمان یا باید با بقیه همکاری داشته باشی یا بدرد نمیخوری

داداش اصلا حرف همکاری نزن که دلم خونه بعدم این کلا بحثش جداست بحثه C-0 یا کلا همکاری و همیاری نه فقط در NG بلکه در کل کاپ ها کلا داغونه خوده @Automat هم گفت الان نهایتش 5 عضو خوب باشه باهاش همکاری کنند بقیه افراد اکثرا اصلا بیخیال کاپ هستن اصلا دلیل وجودشون تو کاپ معلوم نیست فکر می کنی واسه چی دیگه نرفتم کاپ؟ واسه اینکه چند تا نامرد که خیلی هاشون دوستمم بودن بهم واسه جمع کردن 2 تا وانتد حتی کمک نکردن! فقط 2تا! اونوقت من به تنهایی 1/5 صفحه وانتد جمع میکردم اصلا وقت استراحت واسم نبود. خود شما یا خیلی افراد دیگه عمرا پاتون تو کاپ بگذارید یک رنک 2 گرفتید دیگه خداحافظ. الان فکر می کنی واسه چی 70 درصد مواقع حداقل 3 صفحه وانتد داریم؟ واسه چی دسته ویژه حقیره(NG که دیگه بدتر)؟ واسه اینکه از 60 تا کاپ کلا 10 تا عضو فعال پیدا می کنی که اونا هم در تایم های مختلفی تو بازی حضور دارند. چیزی به اسم همکاری دیگر در کاپ نیست و فقط زمانی برقرار میشه که چند قانون درست حسابی بیاد و به لیدر ها اختیارات زیادی داده بشه در غیر این صورت تا آخر خط همین قضیه برقراره.

بگذریم مشکل ما الان JB هست که به جای اینکه 80/20 به نفع NG باشه 70/30 به نفع بازیکنان هست خب اگه قراره فرار برای بازیکن آسون باشه بیا کلا 2 تا بات بزار 90 درصد فرار ها موفق انجام بشه برای چی NG وجود داره؟ ها؟

حرف بعدیت هم Automat جواب داد.

3 ساعت قبل، ArmoRed گفته است:

شما حتما خیلی احمقانه فرار می کنید و گرنه دلیلی نداره این حرفو بزنی. @Automat این افراد مثل ایشون جزو همین افرادی هستند که فکر می کنند فرار از زندان انفرادی و تکی هم باید خیلی راحت و مثل آب خوردن باشه و عملا NG رو کشک میدونند این وسط.

Kamyar.png

iKamyar.png

لینک به دیدگاه

5 ساعت قبل، ArmoRed گفته است:

یه زمانی از هر 10 نفری که فرار میکردن 11 نفر میمردن کجای کاری؟😂

1 ساعت قبل، iKamyar گفته است:

خود شما یا خیلی افراد دیگه عمرا پاتون تو کاپ بگذارید یک رنک 2 گرفتید دیگه خداحافظ

الانم همینه NG رنک 3 یک نفر نخودی داره رنک 4 نداره همین دیگه میرسونه همه چیز رو.

لینک به دیدگاه

58 دقیقه قبل، LordMeysam گفته است:

الانم همینه NG رنک 3 یک نفر نخودی داره رنک 4 نداره همین دیگه میرسونه همه چیز رو.

واسه چی بمونه خوب داداش جز حقارت چی نصیبش میشه؟ دو قرون پول؟ آدم بره Bus drive همه جوره بهتره تا NG به خاطر پول. اصلا بره NR چیزی در کنارش Job هم میره 2 برابر NG در میاره. 

Kamyar.png

iKamyar.png

لینک به دیدگاه

حاجی خدایی سیستم جدید رو ندیدی؟؟؟ اصلا دست من نیست که بخوام برگردم یا نه!!!!!

خود سیستم وسط زدن فراریا بک میده جیل ،این درده NG عه!

اگرم سیستم ندازه جیل دیگه نمیتونیم هیچ رقمه ( بجز یه باگ که این @Fayez کشف کرده با Rustler ) کسایی که فرار میکنن رو دمیج بدیم!

والا هرموقع C-0 میدیم که کسی حساب نمیکنه مگر @LordMeysam یا @Opener یا عشقم @SuperMaN یا لیدر و ساب لیدر

بقیه میای تیم آپ کنی میگیرن با موتور زیر میکننت رد میشن 😑

بخدا دست خود ممبر NG نیست اینایی که میگی، آپدیت جدید جوریه که همه چیزو سیستم میچینه که پر از باگه ناله های ما از همینه!

الان وقتی نفر اول فرار میکنه تا وقتی سیستم ماموریت رو به ۲ تا NG نده بقیه اصلا نمیتونن برن سراغ بقیه فراریا و این مشکل ماجراس🫤

داداش با بدبختی؟ الان طرف با لول ۳ داره JB موفق میده بعد میگی با بدبختی تمومش میکنی؟ 😐

دیگه شما برو چک کن که چطوری فرار کردی که برات سخت بوده 😑

خب داداش اینارو گزارش باگ بده فیکس شه دیگه

1 ساعت قبل، iKamyar گفته است:

داداش اصلا حرف همکاری نزن که دلم خونه بعدم این کلا بحثش جداست بحثه C-0 یا کلا همکاری و همیاری نه فقط در NG بلکه در کل کاپ ها کلا داغونه خوده @Automat هم گفت الان نهایتش 5 عضو خوب باشه باهاش همکاری کنند بقیه افراد اکثرا اصلا بیخیال کاپ هستن اصلا دلیل وجودشون تو کاپ معلوم نیست فکر می کنی واسه چی دیگه نرفتم کاپ؟ واسه اینکه چند تا نامرد که خیلی هاشون دوستمم بودن بهم واسه جمع کردن 2 تا وانتد حتی کمک نکردن! فقط 2تا! اونوقت من به تنهایی 1/5 صفحه وانتد جمع میکردم اصلا وقت استراحت واسم نبود. خود شما یا خیلی افراد دیگه عمرا پاتون تو کاپ بگذارید یک رنک 2 گرفتید دیگه خداحافظ. الان فکر می کنی واسه چی 70 درصد مواقع حداقل 3 صفحه وانتد داریم؟ واسه چی دسته ویژه حقیره(NG که دیگه بدتر)؟ واسه اینکه از 60 تا کاپ کلا 10 تا عضو فعال پیدا می کنی که اونا هم در تایم های مختلفی تو بازی حضور دارند. چیزی به اسم همکاری دیگر در کاپ نیست و فقط زمانی برقرار میشه که چند قانون درست حسابی بیاد و به لیدر ها اختیارات زیادی داده بشه در غیر این صورت تا آخر خط همین قضیه برقراره.

بگذریم مشکل ما الان JB هست که به جای اینکه 80/20 به نفع NG باشه 70/30 به نفع بازیکنان هست خب اگه قراره فرار برای بازیکن آسون باشه بیا کلا 2 تا بات بزار 90 درصد فرار ها موفق انجام بشه برای چی NG وجود داره؟ ها؟

حرف بعدیت هم Automat جواب داد.

شما حتما خیلی احمقانه فرار می کنید و گرنه دلیلی نداره این حرفو بزنی. @Automat این افراد مثل ایشون جزو همین افرادی هستند که فکر می کنند فرار از زندان انفرادی و تکی هم باید خیلی راحت و مثل آب خوردن باشه و عملا NG رو کشک میدونند این وسط.

داداش خب اینم باید رسیدگی شه دیگه باید قوانین سخت گیرانه تر باشه رو این همکاری اون تایمی هم که من NG بودم خیلی تاکید میکرد لیدرمون رو C-0 برا راب ها جیل بریک ها رو هم 3 نفری اوکی میکردیم

یه قانونی بزارن اگه C-0 جواب داده نشد FW در صورت تکرار FP80 مثلا

درکت میکنم کامیار داداش میدونم تکی زدن سخته گهگاهی توی همون اقلیت کسی نمیومد کمک برای یه وانتد کیل تکی میزدم 2 ساعت کامل دستام عرق میکرد

Doe rae me

لینک به دیدگاه

8 ساعت قبل، LordMeysam گفته است:

الانم همینه NG رنک 3 یک نفر نخودی داره رنک 4 نداره همین دیگه میرسونه همه چیز رو

الان مثلا جز من کی تو NG رنک ۳ هست؟

بعد شدم نخودی؟😕

رنک های بالاتر حق دارن یه مدت استراحت کنن

انتظار نداشته باش چون طرف رنکش بالاست باید فعالیتش از همه بیشتر باشه و خودش فکشن رو مدیریت کنه

من همین رنک های ۱ و ۲ که شما الان هستید خودمو داخلشون زجرکش کردم از بس Buff کشیدم، Rep کشیدم، همکاری کردم وانتد هایی که خودم تکی جمع میکردم

اینم باید در نظر بگیری رنک بالا همیشه موظف به فعالیت نیست و اینکه یه مدت نیاد بازی به معنی کهنه بودن اون نیست

به اون ممبر میگن کهنه که هر وقت بیاد نه دردی رو درمان کنه و فعالیتی خوبی هم نداشته باشه

7 ساعت قبل، Slap گفته است:

😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

یه سر به گزارش باگ های من بزنی بد نیست

لینک به دیدگاه

7 ساعت قبل، Slap گفته است:

خسته شدیم تموم نمیشن این باگای جیل 

17 دقیقه قبل، Fayez گفته است:

اینم باید در نظر بگیری رنک بالا همیشه موظف به فعالیت نیست و اینکه یه مدت نیاد بازی به معنی کهنه بودن اون نیست

نه شما قوی هستی 🔥

لینک به دیدگاه

8 ساعت قبل، Slap گفته است:

یش از چند ماهه که گزارش شده ولی....

ویرایش شده توسط Automat

𝑴𝒚 𝑨𝒄𝒄𝒐𝒖𝒏𝒕

Automat.png

𝑴𝒚 𝑩𝒓𝒐𝒕𝒉𝒆𝒓'𝒔

OlldBoY.png

Cappuccino.png

iMeysam.png

لینک به دیدگاه

9 ساعت قبل، Slap گفته است:

داداش خب اینم باید رسیدگی شه دیگه باید قوانین سخت گیرانه تر باشه رو این همکاری اون تایمی هم که من NG بودم خیلی تاکید میکرد لیدرمون رو C-0 برا راب ها جیل بریک ها رو هم 3 نفری اوکی میکردیم

یه قانونی بزارن اگه C-0 جواب داده نشد FW در صورت تکرار FP80 مثلا

درکت میکنم کامیار داداش میدونم تکی زدن سخته گهگاهی توی همون اقلیت کسی نمیومد کمک برای یه وانتد کیل تکی میزدم 2 ساعت کامل دستام عرق میکرد

اتفاقا تو این جیل بریک جدید نیاز به C-0 نیست چون میشه تکی رو موتور Mp5 زد ماشین ترکوند ولی تیرای mp5 تاثیر نداره رو ماشین  و حتی این مشکل هم هستش که تو به عنوان فکش دیگه میری جیل بریک  و کلاب بازه یهو یه شخص از فکشن انجی دیوتی میکنه و اتوماتیک کلاب بسته میشه کلان جیل بریکت بهم میریزه ارور میده وقتی تیر به طرف میزنی حتی اگرم در سریع ترین حالت ممکن کلاب باز کنه 

ولی جالبیش اینجاس که نمیدونم فکر کنم Mp5 نرف شده چطوریش رو نمیدونم یسری ها هم میگن اصن غیر ممکنه اگر غیر ممکن بود که ما هم میریم تو بانک یه خشاب رو طرف خالی میکنیم سمپل نمیشه  قبلا اینطور نبود راحت با 2 تا تیر Mp5 سمپل یارو میریخت جالبیش اینجاس که با مشت بهتر سمپل میشه تا mp5  نه تنها سیستم جیل بریک این اپدیتا یطورایی رسما خراب کردن بازی رو والا ما فقط از پنل یکمی راضی بودیم که اونم نیاز به یسری تغییرات اندکی داره 

Vince.png

Tezcas Family

Vince

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید.
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   بازگردانی قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...