رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

Jail break

ارسال‌های توصیه شده

باسلام.

یک مشکلی که کل اعضای دسته ویژه دارن Jail Break هستش که باید گفت مشکلات و چند تا پیشنهاد از گفته کل اعضای اقلیت NG اینجا گفته میشه.

1_ اقا اصلا منطقی نیست که فردی که از  زندان فرار میکنه از Jetpack استفاده کنه.

2_ چرا باید کسی که کمی از پلیس دور میشه فرار 100% موفق داشته باشه ؟ چون دیگه نمیشه رفت دنبالش.

3_  چرا باید وقتی 2 تا پلیس در حال رسیدگی به فراری های دیگه هستن نفر بعدی  که فرار میکنه مستقیم داخل ماشین والا این واسه فیلم هندی هم قفله.

4_ کسی که داخل زندانه نمیتونه از دستورات Rep/ و Creategun/ استفاده کنه چرا باید وقتی فرار میکنه بتونه استفاده کنه؟ 

5_ برای اینکه همش به سود دسته ویژه نباشه میگم که متطقی نیست پلیسی که کارش تموم شده مستقیم بتونه برگرده به زندان.

خلاصه اقا با کمال احترام میگم که سیستم قبلی فرار از زندان خیلی منطقی تر , جالب و پر هیجان تر بود چرا که بیشتر شبیه به واقعیت بود و هرکسی نمیتونست فرار کنه همانطور که در دنیای واقعی فرار از زندان مثل آب خوردن نیست.

پیشنهاد نه تنها من بلکه کل اعضای اقلیت Natinoal Guard اینکه سیستم قبلی رو برگردونید.

اگه کمو کسری بود دوستان لطف کنید کاملش کنید.

@Fayez @Automat @AdmBoT @TankeBiPelak @FeaRLeSS @BiHan @Wizardry @Feederr @SuperMaN @Zarathos @Fail  @Olden

و بقیه دوستان.

ویرایش شده توسط LordMeysam
لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• پاسخ 52
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

بیشترین ارسال‌ها در این موضوع

درود

میثم خودم یه لیست بلند بالا آماده کرده بودم نصفشو گفتی دیگه 😁

تا یه حد خیلی زیاد موافقم ولی مطمئنا با پیشنهادت مخالفت میشه چون سیستم الان برای پلیر ها خیلی آسونه و هرکسی حتی اگه ۵ دقیقه هم مونده باشه میاد فرار میکنه و هدفش اینه که یکمی دور بشه از زندان فقط که کار تمومه براش...

سیستم الان خیلی خیلی راحته برای پلیر و برای NG فقط دردسره و پر از باگ!

یسری پیشنهاد آماده کردم که هنوز کامل نیست احتمالا خیلیا موافق باشن باهاش.

موفق باشی عشقم

ویرایش شده توسط Automat

4dae19_246d0d18-241718743750287.png

𝑴𝒚 𝑨𝒄𝒄𝒐𝒖𝒏𝒕

Automat.png

𝑴𝒚 𝑩𝒓𝒐𝒕𝒉𝒆𝒓'𝒔

OlldBoY.png

Cappuccino.png

iMeysam.png

لینک به دیدگاه

20 دقیقه قبل، LordMeysam گفته است:

باسلام.

یک مشکلی که کل اعضای دسته ویژه دارن Jail Break هستش که باید گفت مشکلات و چند تا پیشنهاد از گفته کل اعضای اقلیت NG اینجا گفته میشه.

1_ اقا اصلا منطقی نیست که فردی که از  زندان فرار میکنه از Jetpack استفاده کنه.

2_ چرا باید کسی که کمی از پلیس دور میشه فرار 100% موفق داشته باشه ؟ چون دیگه نمیشه رفت دنبالش.

3_  چرا باید وقتی 2 تا پلیس در حال رسیدگی به فراری های دیگه هستن نفر بعدی  که فرار میکنه مستقیم داخل ماشین والا این واسه فیلم هندی هم قفله.

4_ کسی که داخل زندانه نمیتونه از دستورات Rep/ و Creategun/ استفاده کنه چرا باید وقتی فرار میکنه بتونه استفاده کنه؟ 

5_ برای اینکه همش به سود دسته ویژه نباشه میگم که متطقی نیست پلیسی که کارش تموم شده مستقیم بتونه برگرده به زندان.

خلاصه اقا با کمال احترام میگم که سیستم قبلی فرار از زندان خیلی منطقی تر , جالب و پر هیجان تر بود چرا که بیشتر شبیه به واقعیت بود و هرکسی نمیتونست فرار کنه همانطور که در دنیای واقعی فرار از زندان مثل آب خوردن نیست.

پیشنهاد نه تنها من بلکه کل اعضای اقلیت Natinoal Guard اینکه سیستم قبلی رو برگردونید.

اگه کمو کسری بود دوستان لطف کنید کاملش کنید.

@Fayez @Automat @AdmBoT @TankeBiPelak @FeaRLeSS @BiHan @Wizardry @Feederr @SuperMaN @Zarathos @Fail  @Olden

و بقیه دوستان.

با سلام و دورود با نظر شما موافقم +

نکاتی رو عرض کردید  قابل قبول هست بجز اونکه دستور ساخت اسلحه خب معمولا تو فیلم ها دیدم که طرف فرار میکنه یسری تیم یا افرادی حالا خلاصش اینکه با اسلحه هم فرار میکنن  

در مورد این سیستم جیل بریک هم منی که تو این فکشن نیستم و بعضی موقع کلاب انجی بازه و سمته جیل میرم برام جای سواله چرا زمانی که کسی فرار میکنه و ما Enter میدیم بعد سریع  استاپ میخوریم عجیبه و عجیب تر از اون انگار تیر ما روی پاتریوت اثر نداره ! 

در مورده چک پوینت ها جالبه ولی جیل بریک سراسر مشکله 

نظر بنده هم سیستم قبلی هستش 

Vince.png

Tezcas Family

Vince

لینک به دیدگاه

58 دقیقه قبل، Vince گفته است:

انگار تیر ما روی پاتریوت اثر نداره

این یکی از باگ هاشه که اندروید پلیر ها با MP5  ماشینشون آسیب (Damage) نمیبنه.

لینک به دیدگاه

تک تک حرفات کامل و درست بودن؛ 

یکی دیگه هم هست که وقتی شخصی که JB داده داخل هر بیزی Enter بده ما بک میخوریم

فدایی تانکِ بی پِلاکِه، لاتِ بی کِتابِه، یِه دینِ کامِل

TankeBiPelak.png

لینک به دیدگاه

سلام خسته نباشید خدمت شما دوست عزیز.

حرف های شما میثم جان منطقی درست هست یکم این فرار از زندان جدید برای افراد دسته ویژه مشکل شده خب از اونجایی که الان افراد بیشتری به زندان می افتن و اینکه یکم هم دسته ویژه بی نظم شده و اصلأ رسیدگی نمیکنن به وانتد ها به نظرم همین موضوع بمونه بهتره.

قبلاً که مطرح شده بوده که مثلاً ما اومدیم سرور بازی کنیم این موارد تایم زندان هم خیلیه با فرار از زندان مشکل.

Useless.png

Ntxorg.png

وقتی قلبت میشکنه     تازه مغزت شروع به کار میکنه 

لینک به دیدگاه

سلام میثم جان

خواستم بگم که دلخوشی برای سیستم فرار از زندان نداشته باش همیشه نقص داشت و اینطور خواهد موند

یکی یکی پیشنهاد هاتو همون اول سیستم بازیکنا اعتراض کردن

و حالا به قول کامیاب تکرار مکررات به درد هیچکی نمیخوره

5 ساعت قبل، LordMeysam گفته است:

_ اقا اصلا منطقی نیست که فردی که از  زندان فرار میکنه از Jetpack استفاده کنه

واسه این هیچ زور نزن همین خواهد موند

چون بر این اساس هست که شخص پول میده Rep میگیره و قطعا باید خاصیت هایی داشته باشه این پولی که داده که یکیشون همین توانايي فرار آزادانه هست

قبلا هم می‌شد Jetpack کشید ولی منتها با Rustler میزدیم

ولی خب الان تا فاصله ی 300m فقط میتونیم شخص رو دنبال کنیم که تنها پیشنهاد قابل قبول اینه که این فاصله به 500m تغییر کنه!

غیر از تمامی پیشنهاد های شما متأسفانه رد میشن

باید کسی که کمی از پلیس دور میشه فرار 100% موفق داشته باشه ؟ چون دیگه نمیشه رفت دنبالش.

چون علی جان میخواد بازی کنا فرار موفق داشته باشن

که بالا عرض کردم چیزی نخواستیم فقط این فاصله رو 500m کنید

چرا باید وقتی 2 تا پلیس در حال رسیدگی به فراری های دیگه هستن نفر بعدی  که فرار میکنه مستقیم داخل ماشین والا این واسه فیلم هندی هم قفله.

برای اینکه پشت سر هم نریم جفتشون بزنیم و همچنین فرار موفق بازیکنا بیشتر شه

و اینکه خود علی موافق نیست این برداشته شه زور نزن👍

کسی که داخل زندانه نمیتونه از دستورات Rep/ و Creategun/ استفاده کنه چرا باید وقتی فرار میکنه بتونه استفاده

خودتم میدونی قدیم داخل زندان هم می‌شد Rep/ و Creategun/ انجام داد

که الان یکم بهتر شده فقط

(در اصل ظلمه و غیر منطقیه داخل زندان نتونن از خود دفاع کنن ولی بیرون زندان بتونن

5_ برای اینکه همش به سود دسته ویژه نباشه میگم که متطقی نیست پلیسی که کارش تموم شده مستقیم بتونه برگرده به زندان

میخوای بزاریمت تو جاده خاکی هرکی فرار کرد تلپورت شه تو ماشین؟😂😂

به همین راضی باش

من ۲ ساله دارم اعتراض میکنم یدونه پع هم جواب نگرفتم

بنظرم راه خراب منو نرو بهتره😂😂

لینک به دیدگاه

پس چرا من با اینکه اندرویدم سوار پاتریوت میشم NG با MP5 میزنه میترکه پاتریوتم؟ 

عجیبه 😑

ویرایش شده توسط Integer

My Account: 

Narutuuzumaki.png

My Brothers: 

Olden.png

Feu.png

ShibeMarg.png

Alqapaning22.png

لینک به دیدگاه

درود

به نظر من هیچ‌وقت نمیشه هر دو طرف رو راضی نگه داشت. طبق سیاست‌هایی که ما از مجموعه دیدیم احتمالاً سیستم قبلی باز نخواهد گشت.

قطعاً بزرگ‌ترین لطفی که عزیزان مسئول می‌تونن در قبال اعضای دپارتمان بکنند این است که باگ‌های سیستمی را برطرف کنند (اکثر باگ‌های جیل‌بریک بیش از چند ماه است که گزارش داده شده)

بعد از آن حتماً باید در طی یک آپدیت فاصله مجاز تا فراری برای تلپورت شدن به زندان/HQ بیشتر بشه

End of the Line          

|----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------|

Superman.png

|----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------|

لینک به دیدگاه

جالب نیست چون اگه خیلی بازی رو به دنیای واقعی نزدیک کنیم حوصله سر بر میشه پس من با نظر شما مخالفم

زنده ایم قسطی تو ایران

samcoder.png

%5B2%5Dsamcoder.png

لینک به دیدگاه

به جز مورد و 1 و 4 بقیه رو موافقم.

در کل میثم جان NG از یک جایی به بعد فقط بازیچه دسته علی شده و در سه سال گذشته به جز چند کار خوب برای این اقلیت بقیه کاراش به ضرر این فکشن بوده و همیشه این فکشن رو حقیر کرده. 

NG آخرین دوران باشکوهش زمان Oddin بود و بعد از اون فقط سه چهار تا لیدر خوب تو 3 سال اخیر بوده که تونسته یکم فکشن رو سرپا نگه داره. الان @FeaRLeSS جان وضع رو کمی بهتر کرده.

من خودم فکر کنم از 5 تا فرار اخیرم 2 تاش ناموفق بوده و بیشترشون زمان هایی فرار کردم که تعداد JB زیاد بوده. وقتی قرار ناموفق دارم ناراحت نمیشم و خوشحال میشم چون میبینم NG کارش رو درست انجام میده. 

علی فکر میکنه که فرار از زندان هم باید مثله راب راحت باشه در صورتی این خیلی غیر منطقیه! 

ذات JB باید جوری باشه که وقتی 6 نفر فرار می کنند نهایتش دو نفر موفق بشن ولی در حال حاضر برعکسه. 

نه تنها NG بلکه کل کاپ الان فقط بازیچه دسته و در حقارت به سر میبره و این به خاطر اینه که علی فکر می کنه شخصی که لول 5 هست مهمتر از دسته ویژه هست که واسه رفتنش شخص کلی زحمت کشیده و تا لول 30 دنبال رفتن به دسته ویژه بوده.

به طور کلی افراد تازه وارد خیلی مهمتر از دسته ویژه هستن و این افراد اصلا اهمیتی در قبال تازه وارد ها ندارن.

در صورتی که شخص لول 30 که کلی زحمت کشیده رفته دسته ویژه باید یک خوبی در حقش بشه اما به جاش میره اونجا و حقارت رو تجربه می کنه چون یک لول 10 نمی تونه فرار کنه یا یک لول 50 به تنهایی قادر به فرار نیست و علی به اون اشخاص اهمیت میده تا شما.

تا وقتی این تفکر در بازی حاکم هست NG که هیچ کل کاپ در حقارت به سر خواهد برد.

18 ساعت قبل، yaghut گفته است:

مخالفم (-)

سیستم الان عالیه همین الان روزانه 50 درصد پلیر ها فرار از زندانشون موفقیت امیز نیست

وای چقدر زیاد 50 درصد؟ فقط؟ 

مبخوای سیستم رو طوری کنند که شخص به تنهایی بتونه از دست NG فرار کنه؟ همین الانم خیلی ها موفق هستند در این زمینه. 

دوست از ذات فرار از زندان باید طوری باشه که وقتی 6 نفر فرار می کنند 2 نفر موفق باشند نه مثل الان 5 نفر. 

الان شما میگی 50 درصد ولی 65 درصد حداقل فرار موفق داریم! 

چرا فکر می کنید NG که دسته ویژه هست و رفتن بهش اینقدر سخته باید در مقابل شما پلیر ها حقیر باشه؟ پس اصلا چرا بهش میگن دسته ویژه؟ چرا رفتن بهش اینقدر سخته؟ و چرا وقتی افراد با این همه سختی میرن چیزی جز حقارت نسیبشون نمیشه؟ باید همه چیز کلا به نفع شما شهروندان ساده باشه؟ 

وقتی کلی تلاش کردی رفتی دسته ویژه نباید اینقدر حقارت تجربه کنی.

Kamyar.png

iKamyar.png

لینک به دیدگاه

در صورتی که فاندر عزیز قصد عوض کردن یا اصلاح سیستم JB یا همون jail bug رو ندارن،لطفا قانون مجازات عدم حضور گارد ملی در حیاط موقع تایم jb رو حذف کنن.

بعضی وقتا داخل 10 مین تایم جیبی اندازه کله 4 سالی که پلی دادم باگ میخورم خسته میشم q میدم.

لطفا سریع رسیدگی کنید ک جون به لب شدیم

Death is the wish of some

The Relief of many

And the end of all

========================================================================

Desolator.png304.png

Frostmourne.png303.png     

=========================================================================

لینک به دیدگاه

۱ ساعت قبل، samcoder گفته است:

جالب نیست چون اگه خیلی بازی رو به دنیای واقعی نزدیک کنیم حوصله سر بر میشه پس من با نظر شما مخالفم

حرفتو اصلاح کن بهتره بگی جالب نیست چون دسته ویژه باید حقیر بمونه 🙃.

1 دقیقه قبل، FrozenThrone گفته است:

در صورتی که فاندر عزیز قصد عوض کردن یا اصلاح سیستم JB یا همون jail bug رو ندارن،لطفا قانون مجازات عدم حضور گارد ملی در حیاط موقع تایم jb رو حذف کنن.

بعضی وقتا داخل 10 مین تایم جیبی اندازه کله 4 سالی که پلی دادم باگ میخورم خسته میشم q میدم.

تا وقتی طرز تفکر بزرگان این باشه که پلیر لول 10 مهمتر از عضو دسته ویژه هست که کلی زحمت کشیده رفته داخل فکشن و کلی زحمت هم داخل فکشن می‌کشه این سیستم درست بشو نیست. 

هر وقت به این نتیجه برسند که شخصی که چند سال بازی کرده و کلی زحمت کشیده تو این سرور از شخص تازه کار مهمتره اونوقت سیستم فرار از زندان درست میشه.

Kamyar.png

iKamyar.png

لینک به دیدگاه

4 دقیقه قبل، FrozenThrone گفته است:

یه نکته مهمم بگم:

هیچ مشکلی با اینکه JB وین میشه ندارم

فقط باگ هاشو فیکس کنید همین

Bug چیزیه که یا باید فیکس شه یا ممنوع شه

لطفا مث Cbug shotgun نکنیدش

@Ali

Death is the wish of some

The Relief of many

And the end of all

========================================================================

Desolator.png304.png

Frostmourne.png303.png     

=========================================================================

لینک به دیدگاه

واقعا منطقیه یکی از دست پلیس به جنگل فرار میکنه و پلیس موقعیتشو دقیق پیدا میکنه و میره سراغش 

درباره ساختن تفنگ خارج از زندان: وقتی یکی متریال داره خب تو زندان شاید درست کنه پلیسا ببینن ولی خارج از اون ک راحت میتونه بسازه 

ویرایش شده توسط Many
.

Many.png

End#

لینک به دیدگاه

8 دقیقه قبل، Many گفته است:

واقعا منطقیه یکی از دست پلیس به جنگل فرار میکنه و پلیس موقعیتشو دقیق پیدا میکنه و میره سراغش 

درباره ساختن تفنگ خارج از زندان: وقتی یکی متریال داره خب تو زندان شاید درست کنه پلیسا ببینن ولی خارج از اون ک راحت میتونه بسازه 

تا ابد تو جنگل نمی تواند قایم بماند دوما ساختن گان اوکیه.

سوما شما فرار می کنی میری داخل بیز و دیگه وانتدت میره این همه راه واسه چی میری جنگل؟ با خودت مگه مشکل داری. مشکل اون نیست عزیز من مشکل راحت در رفتنه که این خیلی غیر منطقی و غیرقابل قبوله که یک شخص به تنهایی می تواند فرار موفق داشته باشد.

Kamyar.png

iKamyar.png

لینک به دیدگاه

13 ساعت قبل، iKamyar گفته است:

وای چقدر زیاد 50 درصد؟ فقط؟ 

مبخوای سیستم رو طوری کنند که شخص به تنهایی بتونه از دست NG فرار کنه؟ همین الانم خیلی ها موفق هستند در این زمینه. 

دوست از ذات فرار از زندان باید طوری باشه که وقتی 6 نفر فرار می کنند 2 نفر موفق باشند نه مثل الان 5 نفر. 

الان شما میگی 50 درصد ولی 65 درصد حداقل فرار موفق داریم! 

چرا فکر می کنید NG که دسته ویژه هست و رفتن بهش اینقدر سخته باید در مقابل شما پلیر ها حقیر باشه؟ پس اصلا چرا بهش میگن دسته ویژه؟ چرا رفتن بهش اینقدر سخته؟ و چرا وقتی افراد با این همه سختی میرن چیزی جز حقارت نسیبشون نمیشه؟ باید همه چیز کلا به نفع شما شهروندان ساده باشه؟ 

وقتی کلی تلاش کردی رفتی دسته ویژه نباید اینقدر حقارت تجربه کنی.

@iKamyar برو 2 3 ساعت داخل جیل با دقت ببین که خیلی ها فرار میکنن همونجا بر میگردن به زندان و فرارشون نا موفق میشه تست کن من 1000 بار تست کردم چون روزی +10 بار دارم میرم زندان

خودت میدونی NG یکی از فکشن های هستش که بیشترین در امدو بین فکشن ها داره 😐

غیر از اون راب بیز امده که اصلا هیچ راهی نداره به غیر از زندان و خیلی از پلیر ها روزانه دارن راب بیز میرن و (پلیر ها نباشن هیچ NG وجود نخواهد داشت)

همین NG های که موافق این نظر هستن همین الان از فکش بیان بیرون 2 ماه راب بیز برن اگر باز نظرشون همین بود من خودم اعلام میکنم موافقم هم برای تاپیکش دوستامو دعوت میکنم همه تایید کنن خوبه ؟

خودتو بذار جای یه پلیر ساده من روزی 1 راب بیز میرم 10 11 بار به بعد هم در حال رفتن زندانم به خاطر فقط wall منطقی نظر بده لطفا

اسم ارساکیا رو هم میخوای تاپیک بذار به گیم زندانی های ارساکیا تغییر بدن 😂😂

حالا یه سوال به خاطر فرار پلیر ها ناراحتی ؟ یا به خاطر پول بیشتر که از دستتون میره ؟ در امد NG کمه ؟ جدی NG در برابر پلیر حقیره ؟ شما بازی که برای فان هستش و اینطوری میبینین که یه پلیر موفق به فرار میشه NG حقیر میشه ؟

12 ساعت قبل، iKamyar گفته است:

سوما شما فرار می کنی میری داخل بیز و دیگه وانتدت میره

چرا از طرف پلیر های زندانی نمیگی چرا پلیر زندانی که در حال فراره از هیچ ماشین یا موتور چه F چه G نمیتونه استفاده کنه مگه ماشین با ماشین فرقی میکنه ؟

یه کاریو شما نمیتونید انجام بدین به جاش زندانی ها هم یه کاریو نمیتونن انجام بدن

ویرایش شده توسط yaghut
لینک به دیدگاه

۱ ساعت قبل، Many گفته است:

در دنیای واقعی وقتی کسی دستگیر میشه مواد های مخدر و همهی لوازم هاش تحویل زندان داده میشه کسی که فرار کنه با جیب خالی فرار میکنه نه با متریال و دراگ

لینک به دیدگاه

23 ساعت قبل، LordMeysam گفته است:

چون اپدیت اومده که بعد 3 ثانیه وانتد دریافت میکنه طرف ضمنا شما گزینه SCB رو دارید

فرار کرده دیگه داداش دیگه تو محیط زندان نیست که میخوای اگه یارو داخل زندان داشت دیوارو میکند یهو شما دیدی دست خالی بیاد خودشو تقدیم کنه؟ از خودش باید دفاع کنه

شما دارید به اون رسیدگی میکنید, ایا میتونید اون رو خود سرانه ول کنید برید سراغ یکی دیگه؟

اینا همش اپدیت بوده و خواست خودتون بوده برای شما اپدیت Mp5 رو اوردن و گزینه تلپورت سریع به جیل و اینکه بازیکنانی که فرار میکنن تو 3 ثانیه وانتد میشن

ولی عوضش پلیری که فرار میکنه در صورتی که فاصله بیوفته باهاتون دیگه میتونه فرار کنه همچنان بنظرت حقوق شما خورده شده؟ 3 تا به نفع شما - 1 دونه به نفع شهروند

اگر اون سیستم رو میخوای که باید Mp5 رو هم خداحافظی کنی چون NG رو برتری خیلی زیادی میده تو اون اپدیت

ضمنا این همه منطق هم غیر منطقیه تو سرور RPG

ما میخوایم مساوی بشه همه چی بعد شما میای برتری میدی؟ شرط میبندم خودت اگه شهروند بودی همین الان یه پیشنهاد میزدی که فرار از زندان رو اسون تر کنه

لطف کن از همه جهت نگاه کن

نیروی NG هم میتونه همکاری کنه و با تعداد زیادی از اعضا بیاد زندان رو کنترل کنه و به همه میرسه وانتد کیل

18 ساعت قبل، Fayez گفته است:

واسه این هیچ زور نزن همین خواهد موند

چون بر این اساس هست که شخص پول میده Rep میگیره و قطعا باید خاصیت هایی داشته باشه این پولی که داده که یکیشون همین توانايي فرار آزادانه هست

قبلا هم می‌شد Jetpack کشید ولی منتها با Rustler میزدیم

ولی خب الان تا فاصله ی 300m فقط میتونیم شخص رو دنبال کنیم که تنها پیشنهاد قابل قبول اینه که این فاصله به 500m تغییر کنه!

غیر از تمامی پیشنهاد های شما متأسفانه رد میشن

افرین فایز برای اولین بار با حرفات هم نظرم

ولی برای NG هم اپدیت Mp5 و 3 ثانیه و تلپورت سریع به جیل درست شده دیگه نباید انقدر به نفع دسته ویژه بگیرین

32 دقیقه قبل، yaghut گفته است:

همین NG های که موافق این نظر هستن همین الان از فکش بیان بیرون 2 ماه راب بیز برن اگر باز نظرشون همین بود من خودم اعلام میکنم موافقم هم برای تاپیکش دوستامو دعوت میکنم همه تایید کنن خوبه ؟

دقیقا اول باید خود شخص هم این سیستم رو تست کرده باشه روی حالت شهروند و وقتی که NG های زیادی حضور دارن پس کد C-0 برای چیه؟

12 دقیقه قبل، LordMeysam گفته است:

در دنیای واقعی وقتی کسی دستگیر میشه مواد های مخدر و همهی لوازم هاش تحویل زندان داده میشه کسی که فرار کنه با جیب خالی فرار میکنه نه با متریال و دراگ

صحبت ما از RP نیست صحبت ما از RPG هست که انقدر تاکید روی دنیای واقعی محور بودنش دارید

RP = نقش بازی کردن مثل دنیای واقعی

RPG = بازی ای که توش نقش هارو بازی میکنید

2 ساعت قبل، FrozenThrone گفته است:

لطفا مث Cbug shotgun نکنیدش

کل لذت گانری به همون Cbug هست اگه Cbug نبود کل سرور M4 زن میشدن و کسی از اون استفاده نمیکرد چون استانش زیادیه واسه یه خورده دمیج و شخصی که با M4 هست یه EQ ساده میزنه طرفو و کلا چرت میشه

2 ساعت قبل، iKamyar گفته است:

حرفتو اصلاح کن بهتره بگی جالب نیست چون دسته ویژه باید حقیر بمونه 🙃.

اقایی که میگی دسته ویژه کلی زحمت کشیده رفته

این شخصی که کلی زحمت کشیده نباید یه خورده مهارت دزد و پلیس داشته باشه؟

تو روی همون موتور میتونی یارو رو دنبال کنی با Mp5 هی بهش تیر بزنی تا ماشینش بترکه اونم تو فاصله ای که باهاش حفظ کردی

اون پلیر هم نمیتونه سوار هیچ ماشین دیگه ای بشه که خیلی راحت میزنیدش

خودم NG بودم این سیستم رو امتحان کردم کار زیادی نداره اسونه

ولی باگ اینکه اندروید پلیرا دمیج نمیشن رو باید فیکس کرد که احتمالا در اپدیت های بعدی فیکس میشه

بخشش از بزرگانه

لینک به دیدگاه

1 ساعت قبل، yaghut گفته است:

(پلیر ها نباشن هیچ NG وجود نخواهد داشت)

پلیر نباشه هیچ فکشنی نخواهند بود.

همین NG ها مولتی ندارن؟ پارسال مبرای NG بیشتر از پلیر های عادی راب میزدن با اینکه JB خیلی سخت تر بود برای پلیر.

چرا از طرف پلیر های زندانی نمیگی چرا پلیر زندانی که در حال فراره از هیچ ماشین یا موتور چه F چه G نمیتونه استفاده کنه مگه ماشین با ماشین فرقی میکنه ؟

اولن کامیار اصلا کاپ نیست دومن کجا بودی وقتی که برای JB ماشینی برات اسپاون نمیشد و باید حتما با یکی بیرون زندان هماهنگ میکردی برات ماشین بیاره یا تا پمپ بنزین کنار جیل باید زنده میرسیدی که شاید ماشین فری که اینجا بودو کسی بر نداشته باشه.

2 دقیقه قبل، Slap گفته است:

شما دارید به اون رسیدگی میکنید, ایا میتونید اون رو خود سرانه ول کنید برید سراغ یکی دیگه؟

تو اون بازی زمانی که اون بخواد برسه به ماشینش ماهم میرسیم بش چرا که اگه 2 کاپ جیلو بخوان نگه دارن 2 نفر بعد یک نفری که فرار رو میزنه تا گاپ بره اونو بزنه اونا راحت فاصلشونو از 1 کیلیمتر هم رد میکنن چه برسه 300 متر.

5 دقیقه قبل، Slap گفته است:

ینا همش اپدیت بوده و خواست خودتون بوده برای شما اپدیت Mp5 رو اوردن و گزینه تلپورت سریع به جیل و اینکه بازیکنانی که فرار میکنن تو 3 ثانیه وانتد میشن

ولی عوضش پلیری که فرار میکنه در صورتی که فاصله بیوفته باهاتون دیگه میتونه فرار کنه همچنان بنظرت حقوق شما خورده شده؟ 3 تا به نفع شما - 1 دونه به نفع شهروند

ما نمیگیم اینارو تغییر بدن ما میگیم سیستم قبلی رو برگردونن از همه نظر بهتر بوده هم برای پلیر هم برای کاپ.

7 دقیقه قبل، Slap گفته است:

ما میخوایم مساوی بشه همه چی بعد شما میای برتری میدی؟ شرط میبندم خودت اگه شهروند بودی همین الان یه پیشنهاد میزدی که فرار از زندان رو اسون تر کنه

لطف کن از همه جهت نگاه کن

نیروی NG هم میتونه همکاری کنه و با تعداد زیادی از اعضا بیاد زندان رو کنترل کنه و به همه میرسه وانتد کیل

نه چرا من بخوام MP5 SCP و Wanted باشه من میگم کلا سیستم قبلی رو برگردونید که اون هیجان قبلی هم برای پلیر هم برای کاپ باشه.

لینک به دیدگاه

2 ساعت قبل، yaghut گفته است:

@iKamyar برو 2 3 ساعت داخل جیل با دقت ببین که خیلی ها فرار میکنن همونجا بر میگردن به زندان و فرارشون نا موفق میشه تست کن من 1000 بار تست کردم چون روزی +10 بار دارم میرم زندان

خودت میدونی NG یکی از فکشن های هستش که بیشترین در امدو بین فکشن ها داره 😐

غیر از اون راب بیز امده که اصلا هیچ راهی نداره به غیر از زندان و خیلی از پلیر ها روزانه دارن راب بیز میرن و (پلیر ها نباشن هیچ NG وجود نخواهد داشت)

خودتو بذار جای یه پلیر ساده من روزی 1 راب بیز میرم 10 11 بار به بعد هم در حال رفتن زندانم به خاطر فقط wall منطقی نظر بده لطفا

اسم ارساکیا رو هم میخوای تاپیک بذار به گیم زندانی های ارساکیا تغییر بدن 😂😂

حالا یه سوال به خاطر فرار پلیر ها ناراحتی ؟ یا به خاطر پول بیشتر که از دستتون میره ؟ در امد NG کمه ؟ جدی NG در برابر پلیر حقیره ؟ شما بازی که برای فان هستش و اینطوری میبینین که یه پلیر موفق به فرار میشه NG حقیر میشه ؟

اگر خونده باشی متن هامو یجا گفتم که از 5 فرارم 2 تاش ناموفق بوده فرار کردن الکی نیست دوست عزیز بله اگه مثل شما 4 تا NG داخل زندان باشه و خودم تنهایی برم و جز منم هیچکس فرار نکنه احتمالا NG منو میزنه. دوما درامد NG همون چیزی بود که از قبل مطرح کرد علی پول بیشتر در عوض حقارت بیشتر و وین شدن راب ها! همین الانم پولی که میگیرن حقشونه درآمد NG با جعل اکتیویتی که به دست نمیاد کمتر از این بود باید شاکی میبود آدم. درآمد رو بهونه نکنید موضوع درآمد نیست.

شما راب بیز نزن 70 کا میگیری بعد واسه 1 ساعت زندان ناراحت میشی؟ منطق؟ وقتی راب میزنی و 70 کا تو 5 دقیقه درمیاری 1 ساعت زندان منطقیه. من خودم با مولتی وقتی تو سرور باشم راب بیز میرم.

دوباره میگم موضوع در مورد پول نیست. NG  که هیچ کل کاپ در مقابل پلیر ها حقیره شما کاپ نیستی ببینی و خبری هم از درون کاپ نداری. وقتی که فرار کردن برای یک پلیر راحت باشه که به تنهایی بتونه از دسته 2 تا NG در بره آره NG حقیر میشه. اصلا اگه قرار حتی شخص به تنهایی و به راحتی فرار کنه ما چرا NG داریم؟ اصلا چرا باید JB بگیرن وقتی قرار باشه زورشون به یکنفر هم نرسه.

و مورد آخری هم که گفتین میثم هم جوابتون داد اصلا در سیستم های 2 سال پیش شما ماشین بهتون نمی داد الان ماشین دارید بهانه میارید؟ می خوای بهت هاترینگ بدیم؟ همینطوری کلی هم به سودته. اگه یکاری ما نمی تونستیم انجام بدیم اونا هم یکاری یچیزی NG فعلا 10 تا کار نمی تواند انجام بده ولی شما فقط 1 یا 2 تا.

36 دقیقه قبل، Slap گفته است:

اینا همش اپدیت بوده و خواست خودتون بوده برای شما اپدیت Mp5 رو اوردن و گزینه تلپورت سریع به جیل و اینکه بازیکنانی که فرار میکنن تو 3 ثانیه وانتد میشن

کجا خواسته NG بوده که برگرده زندان چی میگی داش؟ 3 یا 4 تا از سیستم های فرار از زندانی که تو 3 سال اخیر عوض شده فقط کار علی بوده اصلا نه از NG پرسیده نه خواسته 2 تاش زمان خودم بود فقط! بعدا یکبار پرسید که سیستم رو عوض کرد شد سیستمی قبل از سیستم فعلی. و سیستم الان رو هم بدون هیچ حرفی و سرخود عوض کرد.

دقیقا اول باید خود شخص هم این سیستم رو تست کرده باشه روی حالت شهروند و وقتی که NG های زیادی حضور دارن پس کد C-0 برای چیه؟

چقدر هم NG ها به C-0 توجه می کنند 😂. مرد حسابی تو NG که هیچ تو کل کاپ ها هم C-0 میدی شاید اصلا جوابتم ندن فکر کردی کاپ چخبره؟ واسه چی اینقدر حقیره؟ واسه چی من پامو داخلش نمیزارم؟

اقایی که میگی دسته ویژه کلی زحمت کشیده رفته

این شخصی که کلی زحمت کشیده نباید یه خورده مهارت دزد و پلیس داشته باشه؟

تو روی همون موتور میتونی یارو رو دنبال کنی با Mp5 هی بهش تیر بزنی تا ماشینش بترکه اونم تو فاصله ای که باهاش حفظ کردی

اون پلیر هم نمیتونه سوار هیچ ماشین دیگه ای بشه که خیلی راحت میزنیدش

خودم NG بودم این سیستم رو امتحان کردم کار زیادی نداره اسونه

ولی باگ اینکه اندروید پلیرا دمیج نمیشن رو باید فیکس کرد که احتمالا در اپدیت های بعدی فیکس میشه

خودت هم موافقی کلی زحمت کشیده تا رسیدن به دسته ویژه بعد میگی در مقابل پلیر باید همچیزش مساوی باشه؟ میخوای جلیقه هم از NG بگیری 😐؟ گفتم که قبلا اصلا به شما ماشین نمیدادن الان که دادن واسه چی اعتراض می کنید؟ تو سیستم قبلی می تونستید سوار شید ما هم اوکی بودیم الان این سیستم جدید رو ماخواستیم؟

زمانی آسونه این سیستم که فقط یک شخص به تنهایی فرار کند، هیچکس دیگه ای به جز اون فرار نکند و هیچ ابزاری نداشته باشه. شما دیگه از رو رفتید کلا می خواید فرار رو برای 1 نفر هم راحت کنید چه برسه چند نفر.

ویرایش شده توسط iKamyar

Kamyar.png

iKamyar.png

لینک به دیدگاه

از وقتی که علی قفلی زد رو NG از همون موقع فاتحه NG خونده شد

یه چند وقت سفت کنید برین کار کنین سیستم بخرین از شر بحث با یسری ادما راحت شین 😃

(/_\)

(0.0)

\>🇷🇺❤️</

\ /

Wolf.png     

لینک به دیدگاه

@iKamyar

ببشخید اینو میگم واقعا ببخشید من از صحبت های شما غیر از بی منطقی بودن شما در مورد COP هیچ چیز دیگه ای نمیبینم 

اگر خونده باشی متن هامو یجا گفتم که از 5 فرارم 2 تاش ناموفق بوده فرار کردن الکی نیست دوست عزیز

فرار سخته ؟

سیستم های 2 سال پیش شما ماشین بهتون نمی داد الان ماشین دارید بهانه میارید؟

وقتی که فرار کردن برای یک پلیر راحت باشه که به تنهایی بتونه از دسته 2 تا NG در بره آره NG حقیر میشه.

اخر سخته یا اسون ؟

شما راب بیز نزن 70 کا میگیری بعد واسه 1 ساعت زندان ناراحت میشی

من گفتم چرا زندانی میشم ؟

14 ساعت قبل، yaghut گفته است:

غیر از اون راب بیز امده که اصلا هیچ راهی نداره به غیر از زندان و خیلی از پلیر ها روزانه دارن راب بیز میرن

منظورم کلی بود میزان زیاد پلیر های که دارن راب میرن

در گل

کاپ هم باشم اصلا ناراحت نمیشم که یک پلیر موفق به فرار میشه

اما اینو مطمئنم ارزش دوستی توی گیم, فان بودن یک گیم, زیبای و عشق به یک گیم خیلی خیلی خیلی مهم تر از گانری فرار کردن یا نکرد کل کل میشه و تمام لذت یک گیم به فان بودن هستش و 50 50 بودنش

شما 2 سال پیشو مثال میزنید که 5 درصد هم موفق به فرار نمیشدن مگر اینکه اخر شب باشه که یه شخصی با استرس و به زور بتونه فرار کنه جدی میگم در روز من اصلا فرار نمیکردم و همیشه تایم زندانو به جون میخریدم

((😂 یادم نمیره بیل برمیداشتم وقتی میزدم به فنس که دفه میرفتم بیرون زندان میدیدم 10 نفر از COP های عزیز دارن نگاهم میکنن 😂))

اما در کل چرا باید به خاطر یه گیم خودمونو حقیر بدونیم

شما فقط به خودتون نگاه نکنید نسبت به تمام پلیر های عزیز ارساکیا نگاه کنید خودتونو بذارین جای یک پلیر تازه وارد داخل یک سرور یا یک پلیری که 3 ماه 5 ماه 6 ماه داره پلیر میده

شما که میگین NG بودین و تجربه شما خیلی خیلی بالاست تا حالا یک زندانی فرار که میکنه و موفق میشه تا حالا ناراحت شدی ؟

اما من به عنوان یک پلیر زندانی خیلییییییییییییی از پلیر های نا موفق در فرارو دیدم که با حال بد از ناموفق بودنش دارن میگن

لطفا از دید تمام پلیر ها و ادمین ها هلپر ها به موضوع نگاه کنید

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید.
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   بازگردانی قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...