رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

Getting away from spray

ارسال‌های توصیه شده

- عکس از محیط کاربری که می خواهید جوایز را دریافت کنید: HajAbdollah.png

- توضیح کامل باگ: وقتی که شما دارید توسط شخصی مورد حمله با اسپری قرار میگیرید میشه با چت دادن از حالت استون که توسط اسپری به وجود اومده خارج بشین و فرار کنید.

- قرار دادن عکس و فیلم کم حجم شده (در صورت لزوم): نیازی نیست - (به دلیل نبود نیروی انسانی برای تهیه فیلم, به خودتون واگذار میشه)

- توضیح دادن این که چگونه می توانیم خودمان با آن باگ برخورد کنیم. (چگونه آن باگ را Reproduce کنیم): هنگامی که دارید اسپری میشید چت بدید.

HajAbdollah.png

ABD_4_EVER.png

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

فک کنم این مورد جز باگ های سمپ باشه

چون بعضی اوقات هم دقت کنید وقتی بقیه چت میکنن یک انیم میزنن و دستاشون بالا میاد و سریع این باگ رفع میشه

باز باید ببینیم میشه اینو رفع کرد یا نه

لینک به دیدگاه

در ۱۴۰۳/۳/۱ در 12:04، Blank گفته است:

فک کنم این مورد جز باگ های سمپ باشه

چون بعضی اوقات هم دقت کنید وقتی بقیه چت میکنن یک انیم میزنن و دستاشون بالا میاد و سریع این باگ رفع میشه

باز باید ببینیم میشه اینو رفع کرد یا نه

بله فکر کنم قابلیت رفع شدن رو داشته باشه لذا که با وجود چنین باگی عملا اسپری قابلیت مفید خودش رو از دست میده

HajAbdollah.png

ABD_4_EVER.png

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید.
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   بازگردانی قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...