رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

قابلیت جدید برای Buff/

ارسال‌های توصیه شده

درود خدمت شما

اول اینکه این پیشنهاد باید دستی باشه

یعنی بعد از Disconnect شدن خود سرور از شما بپرسه که میخواید باف هاتون رو بازیابی کنید یا نه (بعضی باف ها Efect اونها از بین نمیره و آزار دهندست)

ولی در کل اگه بخوام نظرمو بگم....

باید گفت که پیشنهاد تکراریه و قبلا این موضوع رو ارائه کردن

چک کنید که پيشنهاد در انتظار تأیید نهایی شده یا خیر

در غیر این صورت در همون تاپیک پیشنهاد میشه نظر بدید چون اینجا به دلیل تکراری بودن رد میشه

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

1 ساعت قبل، Alonso گفته است:

موافقم

احسنت

۱ ساعت قبل، Automat گفته است:

درود

قطعا ممکن نیست با این پیشنهاد مخالف باشم، اما چون اطلاعات زیادی از این سیستم ندارم برای همین صحبت خاصی ندارم.

جمع کردن BS ها خیلی زمانبر و سخته و قطعا بخاطر قطعی نت ( که ما ایرانیا زیاد داریم ) از بین برن واقعا خیلی درد داره!

نظر بنده نیز بدون شک (+) است.

موفق باشید

افرین

40 دقیقه قبل، Fayez گفته است:

درود خدمت شما

اول اینکه این پیشنهاد باید دستی باشه

یعنی بعد از Disconnect شدن خود سرور از شما بپرسه که میخواید باف هاتون رو بازیابی کنید یا نه (بعضی باف ها Efect اونها از بین نمیره و آزار دهندست)

ولی در کل اگه بخوام نظرمو بگم....

باید گفت که پیشنهاد تکراریه و قبلا این موضوع رو ارائه کردن

چک کنید که پيشنهاد در انتظار تأیید نهایی شده یا خیر

در غیر این صورت در همون تاپیک پیشنهاد میشه نظر بدید چون اینجا به دلیل تکراری بودن رد میشه

اخه واقعا ظلمه ، همین چند دقیقه پیش Boss بود DC شدم بافم پرید یاد این تاپیکم افتادم.

KiaX.png

لینک به دیدگاه

16 دقیقه قبل، Nimak گفته است:

اخه واقعا ظلمه ، همین چند دقیقه پیش Boss بود DC شدم بافم پرید یاد این تاپیکم افتادم

درسته عزیزم خودمم موافقم 

ولی واستون شرح دادم که ارادی باشه بازیابی

و همچنین قبل شما بنده خدایی این پیشنهاد رو داده باید اون تاپیک پیدا شه و ببینیم جواب از قبل داده شده یا خیر

لینک به دیدگاه

با سلام نیما جان من خودم موافقم ولی فک کنم یکم غیر منطقیه مث این میمونه که ی لیوان چای رو ریختی دور باز همونو جمع میکنی و میخوریش

لینک به دیدگاه

6 ساعت قبل، TooRunMizanam گفته است:

با سلام نیما جان من خودم موافقم ولی فک کنم یکم غیر منطقیه مث این میمونه که ی لیوان چای رو ریختی دور باز همونو جمع میکنی و میخوریش

نه ببین امیر نفهمیدی منظورمو،

وقتی DC یا Q/ میدی بعد 3 دقیقه بافت بپره

یا اینکه تایم همون باف یعنی اگه باف مثلا Extra Damage هستش ، 30 دقیقه دیگه تموم میشه اون باف و تو مثلا سر دقیقه 18 تایم اوت میشی ،

اون باف یا 18 دقیقه بمونه بعد خودش خود به خود بره

یا اینکه 2 3 دقیقه بعد خود بافه بره.

KiaX.png

لینک به دیدگاه

با این پیشنهاد موافقم
ولی بنظرم همراه با این باید راهی برای حذف کردن باف هم اضافه بشه چون تا الان تنها راهش ریلاگ بوده.

ExT

Hazzard.png

لینک به دیدگاه

5 ساعت قبل، Nimak گفته است:

نه ببین امیر نفهمیدی منظورمو،

وقتی DC یا Q/ میدی بعد 3 دقیقه بافت بپره

یا اینکه تایم همون باف یعنی اگه باف مثلا Extra Damage هستش ، 30 دقیقه دیگه تموم میشه اون باف و تو مثلا سر دقیقه 18 تایم اوت میشی ،

اون باف یا 18 دقیقه بمونه بعد خودش خود به خود بره

یا اینکه 2 3 دقیقه بعد خود بافه بره.

اها اینجوری خوبه.

ولی بعد q/ نباید دوبارا بهمون باف بده چون خودمون q دادیم یا مثلا بعد کیک شدنی چیزی

راستی بعضی از باف ها هم فک نکنم بشه بک دادشون مثل holy ninja

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...
در ۱۴۰۳/۲/۳۰ در 10:24، Nimak گفته است:

سلام و درود خدمت همه،

بنده بارها در هنگام وار یا حالا درهنگام Boss نتم یا قطع میشه یا DC میشم در این صورت ، وقتی شما DC میشوید باف هاتونم میپره.

به طور مثال: وقتی داری Boss میزنی و بافی زدی به نام Mighty M4 و وقتی DC میشی بافت میپره ، حالا ما بگیم این جزو باف های Low حساب میشه ، ولی هنگام وار وقتی 3 یا 4 تا Mid زدی و DC میشی کل بافات میپره و خراب میشه اون وارت ، اگه میشه قابلیتی اضافه کنید که وقتی DC یا Crash میشیم باف هامون نپره.

سپاس.

(کسی نظری یا مخالفتی داره بگه باهم صحبت میکنیم)

دقیقا حرف دلمونو زدی پسر

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...

منم موافقم ولی اگه یه کاری میکردن که Inventori بیاد و کلا گان میخریدی نمیپرید عالی میشد حالا مردی اوکی پرید ولی واقعا مشکل نت وجود داره باید یه کاری بکنن کلا گان بتونه داخل جیب آدم بمونه

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...
در ۱۴۰۳/۲/۳۰ در 10:24، Nimak گفته است:

سلام و درود خدمت همه،

بنده بارها در هنگام وار یا حالا درهنگام Boss نتم یا قطع میشه یا DC میشم در این صورت ، وقتی شما DC میشوید باف هاتونم میپره.

به طور مثال: وقتی داری Boss میزنی و بافی زدی به نام Mighty M4 و وقتی DC میشی بافت میپره ، حالا ما بگیم این جزو باف های Low حساب میشه ، ولی هنگام وار وقتی 3 یا 4 تا Mid زدی و DC میشی کل بافات میپره و خراب میشه اون وارت ، اگه میشه قابلیتی اضافه کنید که وقتی DC یا Crash میشیم باف هامون نپره.

سپاس.

(کسی نظری یا مخالفتی داره بگه باهم صحبت میکنیم)

سلام داداش گلم

پیشنهاد خوبیه

موافقم

2d0b26_24%D9%84%D8%B0%D8%B0%D8%B0%D8%B0%        f5b526_24%D9%84%D9%84%D9%84.png

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید.
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   بازگردانی قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...