رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

حذف قوانین عمومی از تست های دسته ی ملایم

ارسال‌های توصیه شده

با سلام و درود خدمت دوستان گرامی

از عنوان تاپیک واضحه پیشنهادم چیه

برای یک بازیکن تازه وارد یادگیری این همه مجازات یا این همه قانون به شدت سخته و جدا از اینکه قوانین عمومی به کار اونها نمیاد چون هیچ اهمیتی بهش نمیدن و حتی اگه بخشی از اون رو هم بلد باشن

رفتن به دسته ی ملایم فقط نیازمند یادگیری قوانین اون اقلیت و قوانین کلی دسته ی ملایم هست و بیشتر از این فرد نباید برای تست سختی بکشه!

به شخصه بار ها افرادی رو در دسته ی ملایم فرستادم و تنها قوانین دسته ی ملایم و اون اقلیت رو بهشون یاد دادم

همین افراد موندن و به رنک های بالا رسیدن بدون اینکه با مشکلی رو به رو بشن چون هر نکته ای هم که به مجازات مربوط بود لیدر سر جلسه میگفت و هیچ مشکلی صورت نمی‌گرفت 

به شخصه میبینم بازیکنان تازه وارد به این دسته خیلی علاقه دارند ولی به دلیل حجم فراوان مطالب نسبت به آنها نمیتونن  یه امتحان ۲۰ سواله رو جواب بدن

اطلاع دارم که همه ی بازیکنان باید به قوانین عمومی سرور مسلط باشن ولی برای یک دسته ی ملایم این مورد خیلی زوده و فرد اینطوری به دلیل نرسیدن به آرزوش زده میشه

و همچنین افرادی که به دسته ی ملایم میرند سیستم باقی موندن در اقلیت هارو خود به خود یاد می‌گیرند 

در انتظار نظرات درخشان شما💫

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

5 دقیقه قبل، Fayez گفته است:

به شخصه بار ها افرادی رو در دسته ی ملایم فرستادم و تنها قوانین دسته ی ملایم و اون اقلیت رو بهشون یاد دادم

مفسد فی الارض😂😂

با پیشنهاد شما بسیار تا بسیار موافقم✅

مواردی اینچنینی بسیار پیشنهاد شده،از جمله خوده بنده که گفتم و با نظرات منفی ⛔ پی در پی و بدون ملاحظه مواجه شد.

موفق و شاد باشید💯

🍁🍁

وُرْتِلُوُ مانندِ اُتِلْلْوُ🫰🏻

Blue_And_Red_Futuristic_Game_YouTube_Cha

لینک به دیدگاه

درود و عرض ادب

با توجه به حرف خودت:

۱ ساعت قبل، Fayez گفته است:

چون هیچ اهمیتی بهش نمیدن

وقتی به قوانین عمومی سرور که همه رو شامل میشه, توجه ای نمیشه, حالا شما بیای واسه تست دسته ملایم کلا اینو حذف کنی

پلیر دیگه کجا اینارو بخونه؟

الان که میخونن بهش اهمیت نمیدن, دیگه چه برسه کلا نخونن

به نظرم مطلقا این پیشنهاد باعث هرج و مرج هرچه بیشتر داخل سرور میشه

و باهاش مخالفم

و اینکه:

۱ ساعت قبل، Fayez گفته است:

برای یک بازیکن تازه وارد یادگیری این همه مجازات یا این همه قانون به شدت سخته

کسی که نتونه یه تست 20 سواله ی ساده رو قبول شه, دیگه چه انتظاری ازش میره؟! 😢

حالا باز بقیه هم نظراتشون رو بگن, این موضوع نیاز به تأمل بیشتری داره.

ویرایش شده توسط None

============================================================================

----------------------------------------------- DO NOT TRUST TO ANYONE  -----------------------------------------------

=======================================================================

Bogart.png

CopyRight.png

لینک به دیدگاه

با سلام

مخالف این موضوع هستم چرا چونکه یکی از دلیل هایی که پلیر میتونه مروری درش داشته باشه و همچنین روی بیاره به سمت قوانین عمومی همین سوالات داخل تست هستن 

وگرنه پلیر تازه وارد که فقط یدونه وارد گیم میشه وو هنوز از قوانین سر در نمیاره و این تست عمومی در فکشن یه تلنگری میشه واسه خوندن قوانین عمومی 

ولی خب میتونست به این صورت باشه که برای تست سوالات عمومی دسته بندی میشد و کمتر میشد ! که وقت کمتری در تست فکشن ملایم گرفته بشه

Vince.png

Tezcas Family

Vince

لینک به دیدگاه

+

دونستن قوانین و مجازات ها باعث نمیشه امار جرایم کم شه. زبان ناپسند تبدیل به سبک زندگی شون شده!

شخصی که وارد سرور میشه بعید میدونم تا چند ماه اینده درک واضحی از فروم داشته باشه . قوانین عمومی رو میشه خلاصه و سبکتر کرد و در قالب cmd در اختیار  تیم هلپری و عموم قرار داد که هرجا لازم بود مانند دستور /SL و /Forum به راحتی برای افراد تازه وارد به نمایش بزاره

لینک به دیدگاه

جالب نیست و به نظر باید قوانینش سخت تر بشه که کسی نتونه تقلب کنه

وقتی یه پلیر 1 بار قوانین و کامل یاد بگیره هم مطلع میشه از قوانین و هم میتونه خیلی راحت تر وارد دسته متوسط یا ویژه بشه و برای ادمینی هم خیلی راحت تر میتونه واردش بشه تا اینکه اصلا بلد نباشه

بعضی وقتها پلیری که وارد فکشن شده مدیک یا مکانیک دیدم که جاهای شلوغ با ماشین فکشنشون دارن non-rp انجام میدم وای به حاله اینکه قوانین کلا کم شه یا برداشته بشه

اما میشه یه کار بهتر انجام داد

فکش جدید بیاد راهنمایی و رانندگی که تمام تست gun mat fish fly و رانندگی و تست بگیره و lic بده به پلیر

و معلم قوانین و به یه پلیر جدید در فروم یا توی گیم بگه

من لیدر TTC بودم و دقیقا به 3 4 نفر داخل فروم کمک کردم فقط گفتم چیکار کنه چطوری ثبت نام کنه چیارو بخونه و بعد از اینکه نوبتشون شد بدونه اینکه کسی کمک کنه با 1 یا 2 AV قبول شدن

یه راهنمایی خیلی خیلی کوچیک باعث میشه که همگی با قوانین بیشتر اشنا بشن و جدن اگر توجه کنید اصلا سخت نیست خیلی خیلی اسونه

چند بار هم دیدم که یک شخص non-rp میکنه میگم چرا اینکارو انجام میدی میگه مهم نیست فقط یکمی میرم زندان دیگه این شخص نمیدونم چطوری وارد مدیک شده و r2 مدیکو دریافت کرده و بعد وارد دسته متوسط شده که فکر میکنه non-rp فقط مجازاتش زندانه

ویرایش شده توسط yaghut
لینک به دیدگاه

درود

مخالف هستم

ویرایش شده توسط FisheR

𝐓𝐡𝐞 𝐆𝐥𝐚𝐝𝐢𝐚𝐓𝐨𝐫𝐬 𝐀𝐫𝐞 𝐒𝐭𝐢𝐥𝐥 𝐀𝐥𝐢𝐯𝐞

لینک به دیدگاه

درود 

نظرم - هست

نکات لازمه رو @None ذکر کردند

Champ.png

respect.png
............
.......................................................................

.𝓦𝓮 𝓒𝓪𝓷'𝓽 𝓒𝓱𝓪𝓷𝓰𝓮 𝓦𝓱𝓪𝓽'𝓼 𝓓𝓸𝓷𝓮, 𝓦𝓮 𝓒𝓪𝓷 𝓞𝓷𝓵𝔂 𝓜𝓸𝓿𝓮 𝓞𝓷

لینک به دیدگاه

با سلام موافقم!

قوانین عمومی برای ورودی دسته ملایم برداشته بشه اما در صورت بروز خطا از بازیکن مجازات ها  اعمال بشه ❤️

لینک به دیدگاه

مخالفم @None همچی گفتن فقط خواستم بگم مثل ترفند بعضی های صورت مسئله رو پاک نکنید.

در ضمن دونستن non-rp یا چیزای دیگه کاری داره؟ 

من خودم یکبار ajail شدم چون از قوانین چیزی نمی دانستم.

واسه همین قوانین خوبه که بازیکن تازه وارد با کار های اشتباهش حداقل حداقل آشنا بشه.

Kamyar.png

iKamyar.png

لینک به دیدگاه

درود. 

موافقم (+). 

در جواب تمامیه کسانی که میگن قوانینو باید بخونه و اینا

بشخصه خودم اولین فکشنی که رفتم (Taxi Driver) رو با تقلب رفتم بعد ها که FP80 شدم و FP هام رفتن خودم به تکی تونستم وارد اقلیت هایی مثل Paramedic و SI شم

و در زمانی که تو تاکسی بودم از خوده سرور تمامیه قوانین رو یاد گرفتم و نیازیم به خوندن قوانین دیگه ندارم

یعنی اینکه به مرور زمان پلیر خودش یاد میگیره قوانین رو 

@iKamyar @Buff @None

بلند پرواز باش!

آسمان متعلق به هیچکس نیست!

لینک به دیدگاه

8 ساعت قبل، None گفته است:

وقتی به قوانین عمومی سرور که همه رو شامل میشه, توجه ای نمیشه, حالا شما بیای واسه تست دسته ملایم کلا اینو حذف کنی

پلیر دیگه کجا اینارو بخونه؟

همون جای قبلیش بخونه

ما نگفتیم قوانین حذف شه 

گفتیم که برای دسته ی ملایم که بازیکنان تازه وارد توانایی درک مجازات هاشو ندارن حذف شه

8 ساعت قبل، None گفته است:

الان که میخونن بهش اهمیت نمیدن, دیگه چه برسه کلا نخونن

به نظرم مطلقا این پیشنهاد باعث هرج و مرج هرچه بیشتر داخل سرور میشه

و باهاش مخالفم

بله درسته ولی ما نگفتیم که قرار نیست نخونن

پس از مرور زمان قطعا به پی یادگیری قوانین میرن

ولی در حال حاضر اون بازیکنی که لول ۸ بخواد بره دسته ی ملایم برای کسب درآمد و لذت اون قوانین عمومی به درد یعقوب هم نمیخوره براش

4 ساعت قبل، yaghut گفته است:

نظر باید قوانینش سخت تر بشه که کسی نتونه تقلب کنه

هیچوقت جلوی تقلب رو نمیشه گرفت

همچنین ما نگفتیم برداشته شن، گفتیم یادگیری اجباریشون به تعویق بیوفته

28 دقیقه قبل، iKamyar گفته است:

در ضمن دونستن non-rp یا چیزای دیگه کاری

عزیزم

شما فرض کن با سن 14 سالگی میای سرور

برای این همه 10-12 ساله که در سرور داریم بنظرت حفظ کردنش چیز آسونیه؟😂

طرف وقتی اومده سرور ۲ بار هاستر شده، تست دسته ی ملایم رد شده دیگه چه انتظار داری 😂🤣

نظراتتون قابل احترامه و تشکر که شرکت کردید

ولی اینکه بازیکن در حد نیاز خودش اطلاعات کسب کنه خیلی بهتره

هیچ بازیکنی تازه واردی وقتی وارد سرور میشه دغدغش قوانین نیست بلکه تجربه و لذت هستش 

لینک به دیدگاه

سلام و درود 

نظرم - هست

نکات لازمه رو دوستان گفتن.

ویرایش شده توسط LGeNDrY

tsunami.png
...................................................................
Alonso.png
respect.png
Champ.png
...................................................................

𝓣𝓱𝓮𝔂 𝓒𝓪𝓷 𝓝𝓮𝓿𝓮𝓻 𝓑𝓻𝓮𝓪𝓴 𝓤𝓼 𝓓𝓸𝔀𝓷 𝓑𝓮𝓬𝓪𝓾𝓼𝓮 𝓦𝓮𝓻𝓮 𝓖𝓸𝓵𝓭𝓮𝓝

لینک به دیدگاه

نه ببین الان مشکل رو فهمیدم.

دید من با دید تو کلا به سرور فرق میکنه

تو به عنوان یه مددکار و کسی که میخواد سرور رو برای سازندگانش بهتر کنه به سرور نگاه میکنی

ولی من به عنوان یه پلیر که میخوام از حداکثر تایمی که تو گیم

هستم, نهایت استفاده رو ببرم به سرور نگاه میکنم.

اما خب, نظر شما هم بسیار محترم هست (عرفان داداشم @Fayez ❤️)

اما من با این موضوع همچنان مخالفم

پ.ن: در ضمن, با توجه به پیشنهادات و انتقادات گذشته, سرور بر اساس چیزایی که ما واسشون وقت میزاریم و به عنوان پیشنهاد یا انتقاد

ارائه میکنیم, پیش نمیره پس اگه بابت این موضوعات بحثی هم پیش بیاد, کسی که ضرر میکنه خود ما هستیم. امیدوارم که بابت این موضوعات

همونطور که تا الان مشکلی پیش نیومده, در ادامه هم پیش نیاد. 

❤️

ویرایش شده توسط None
اصلاح متن

============================================================================

----------------------------------------------- DO NOT TRUST TO ANYONE  -----------------------------------------------

=======================================================================

Bogart.png

CopyRight.png

لینک به دیدگاه

سلام و درود بر دوسته Fayez عزیز مگه نمیگی قوانین؟ خب قوانینه و همه باید مسلط باشن بهش و گرنه مشکل پیش میاد!

:Busy my account

iSad.png

FeD.png

بزرگترین حماقت انسان
  لبخند زدن به کسی هست
     که ارزش نگاه کردن هم ندارد

لینک به دیدگاه

25 دقیقه قبل، iSad گفته است:

سلام و درود بر دوسته Fayez عزیز مگه نمیگی قوانین؟ خب قوانینه و همه باید مسلط باشن بهش و گرنه مشکل پیش میاد!

داداش من یه ساعت وقت گزاشتم نوشتم

مرسی که حتی یک خط هم نخوندی 🗿

45 دقیقه قبل، None گفته است:

پ.ن: در ضمن, با توجه به پیشنهادات و انتقادات گذشته, سرور بر اساس چیزایی که ما واسشون وقت میزاریم و به عنوان پیشنهاد یا انتقاد

ارائه میکنیم, پیش نمیره پس اگه بابت این موضوعات بحثی هم پیش بیاد, کسی که ضرر میکنه خود ما هستیم. امیدوارم که بابت این موضوعات

مرسی بابت نظرت گل پسر❤

و اینکه بخش پیشنهادات قراره به زودی زنده شه  و به پیشنهادات پاسخ داده شه سر همین اینطور پیشنهاداتی میدم

لینک به دیدگاه

14 دقیقه قبل، Fayez گفته است:

داداش من یه ساعت وقت گزاشتم نوشتم

مرسی که حتی یک خط هم نخوندی 🗿

آره حق با شماست ولی مواردی مشاهده شده توی فکشن که بخاطر نخوندن قوانین به Faction Warn یا Av خطم شده

iSad.png

FeD.png

بزرگترین حماقت انسان
  لبخند زدن به کسی هست

لینک به دیدگاه

1 دقیقه قبل، iSad گفته است:

آره حق با شماست ولی مواردی مشاهده شده توی فکشن که بخاطر نخوندن قوانین به Faction Warn یا Av خطم شده

داداااااش قوانین عمومی AV یا Fw  ندارننننننن

لینک به دیدگاه

3 دقیقه قبل، Fayez گفته است:

داداااااش قوانین عمومی AV یا Fw  ندارننننننن

قوانین عمومی که چه Civilian باشی چه توی Faction باشی باید بلد باشی مثل Non-rp Kamikaze خودت میدونی

اگه این دسته رو بلد نباشی بری به فکشن به مشکل بر میخوری

مثلا بعضیارو دیدم اکانتشون رو Share میدن تا دوستشون براشون تست بده وقتی میان فکشن به مشکل بر میخورن چون هیچی بلد نیستن 

خوندنه قوانین عمومی 5 دقیقه کار داره نه بیشتر😕

iSad.png

FeD.png

بزرگترین حماقت انسان
  لبخند زدن به کسی هست

لینک به دیدگاه

باسلام واقعا سخته کسی  لولش پایینه یا سنش کمه قوانین عمومی رو حفظ کنه

و این اتفاق فقط برای دسته ملایمه گمون نکنم صدمه ای به سرور وارد کنه

با پیشنهادتون برخلاف دوستان موافقم(+) 

باتشکر. 

لینک به دیدگاه

سلام خسته نباشید خدمت شما دوست عزیز.

با پیشنهاد شما (مخالفم).❌

قوانین همینطوری بیشتر افراد تازه که وارد سرور شدن بلد نیستن،اینطچری حداقل یکم یاد میگیرن.!

برای خودشون هم خوبه.!

Useless.png

Ntxorg.png

وقتی قلبت میشکنه     تازه مغزت شروع به کار میکنه 

لینک به دیدگاه

12 ساعت قبل، Fayez گفته است:

با سلام و درود خدمت دوستان گرامی

از عنوان تاپیک واضحه پیشنهادم چیه

برای یک بازیکن تازه وارد یادگیری این همه مجازات یا این همه قانون به شدت سخته و جدا از اینکه قوانین عمومی به کار اونها نمیاد چون هیچ اهمیتی بهش نمیدن و حتی اگه بخشی از اون رو هم بلد باشن

رفتن به دسته ی ملایم فقط نیازمند یادگیری قوانین اون اقلیت و قوانین کلی دسته ی ملایم هست و بیشتر از این فرد نباید برای تست سختی بکشه!

همین افراد موندن و به رنک های بالا رسیدن بدون اینکه با مشکلی رو به رو بشن چون هر نکته ای هم که به مجازات مربوط بود لیدر سر جلسه میگفت و هیچ مشکلی صورت نمی‌گرفت 

به شخصه میبینم بازیکنان تازه وارد به این دسته خیلی علاقه دارند ولی به دلیل حجم فراوان مطالب نسبت به آنها نمیتونن  یه امتحان ۲۰ سواله رو جواب بدن

اطلاع دارم که همه ی بازیکنان باید به قوانین عمومی سرور مسلط باشن ولی برای یک دسته ی ملایم این مورد خیلی زوده و فرد اینطوری به دلیل نرسیدن به آرزوش زده میشه

و همچنین افرادی که به دسته ی ملایم میرند سیستم باقی موندن در اقلیت هارو خود به خود یاد می‌گیرند 

در انتظار نظرات درخشان شما💫

برادر قسط دارد مولتی های خود را به ملایم ببرد

7f4807_24InShot-20240607-124129907.png

ما باروت بودیمو ، حسودای دورمون جرقه!

Connected.png

لینک به دیدگاه

3 ساعت قبل، Fayez گفته است:

عزیزم

شما فرض کن با سن 14 سالگی میای سرور

برای این همه 10-12 ساله که در سرور داریم بنظرت حفظ کردنش چیز آسونیه؟😂

طرف وقتی اومده سرور ۲ بار هاستر شده، تست دسته ی ملایم رد شده دیگه چه انتظار داری 😂🤣

کب گفته سخته؟ خودت میگی 10 سال 5 سالش که نیست. اگر نتونه قانون عمومی حفظ کنه ملایم هم نمی تونه طبق گفته های شما.

2 ساعت قبل، moji گفته است:

باسلام واقعا سخته کسی  لولش پایینه یا سنش کمه قوانین عمومی رو حفظ کنه

و این اتفاق فقط برای دسته ملایمه گمون نکنم صدمه ای به سرور وارد کنه

با پیشنهادتون برخلاف دوستان موافقم(+) 

باتشکر. 

سخت؟ داداش لول پایین با بالا چه فرقی داره یعنی لول 8 بره فروم قانون حفظ کنه براش سخت تره تا اینکه لول 20 باشه حفظ کنه؟ عجیبه من واقعا این منطق رو نمی فهمم

ویرایش شده توسط iKamyar

Kamyar.png

iKamyar.png

لینک به دیدگاه

نظرم منفی هست چون بلاخره اکثر اون بازیکن ها بعد از گرفتن رنک دو دسته ملایم میخوان عضو فگشن های متوسط بشن اونوقت هست که همین کاری که کردیم تا روند بازی براشون اسون تر بشه اونجا جبران میشه و باید همونقدر دوباره سختی بکشند تا هم قوانین دسته متوسط رو یاد بگیرند هم قوانین عمومی رو

لینک به دیدگاه

2 ساعت قبل، iKamyar گفته است:

سخت؟ داداش لول پایین با بالا چه فرقی داره یعنی لول 8 بره فروم قانون حفظ کنه براش سخت تره تا اینکه لول 20 باشه حفظ کنه؟ عجیبه من واقعا این منطق رو نمی فهمم

بله. 

یک لول هشتی تازه وارد سرور شده ولی یک شخصی با لول ۲٠ حداقل میدونه Kamikase چیه NON-RP چیه و کارهایی که نباید کنه رو میدونه

بلند پرواز باش!

آسمان متعلق به هیچکس نیست!

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید.
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   بازگردانی قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...