رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

رفع تجمع در CNN و CNN جدید!

ارسال‌های توصیه شده

سلام!

شمارو نمیدونم ولی من از تجمع بی مورد پلیر ها توی CNN خسته شدم و هربار میرم اونجا فقط سریع ad/ میزارم و فرار میکنم.😂

مخصوصا وقتی اندروید پلیر ها باهم mic میدن و صدای نویز اذیت میکنه!

حالا پیشنهاد من چیه؟

- مکان CNN به یه سالن داخل همون ساختمون خودش انتقال پیدا کنه و اگه بخوایم ad/ بزاریم باید حتما وارد اون سالن بشیم و اگه هیچ ادمینی آنلاید نبود نتونیم وارد بشیم.

-کنار ساختمون CNN اگه دیده باشید یه پارکینگ هست که تقریبا بزرگه. دور اونجا یه حفاظ باشه با یه ورودی که وقتی با ماشین جلوی ورودی وایسیم enter/ رو بزنیم ماشینمون در یکی از جای پارک های خالی پارک بشه و خودمون پیاده بشیم و وارد سالن CNN بشیم و کارمون رو انجام بدیم و بیایم بیرون.

حالا یه سوال برای شما پیش میاد که اگه قراره بیرون از سالن تجمع نشه خب طبیعتا داخل سالن تجمع میشه!

خب اصلا جای نگرانی نیست چون فقط با اضافه کردن یه NPC که اگه بیشتر از ۲ دقیقه داخل سالن وایسیم بهمون اخطار بده و بگه برید بیرون و تجمع نکنید (مثل همون که داخل بانک هست) و اگه یبار اومدیم بیرون تا ۲ دقیقه نتونیم وارد بشیم، به راحتی میشه مشکل تجمع سالن رو رفع کرد!

3- یه بیلبورد نزدیک ساخته بشه که روی اون بیلبورد X تا ظرفیت تبلیغات دائم باشه که برای تبلیغ دائم هزینه ای مثل rep یا گلد یا پول باشه و زمان های متفاوتی داشته باشه. مثلا: 1 ساعت . 5 ساعت .  24 ساعت . 1 هفته 

4- رو به روی ساختمون CNN اکثرا ماشینا میان وایمیسن. خب این اصلا جای نگرانی نداره! یه حفاظ که فقط بازیکن بتونه ازش رد بشه قرار یدید که تجمع ماشین ها و موتور ها نباشه!

حالا خوبی این پیشنهاد ها چیه!؟

پیشنهاد 1 

دیگه لازم نیست کلی طول بکشه متنی رو برای اد بنویسیم  بعد بیینیم هیچ ادمینی آنلاین نیست چون اگه انلاین نباشه نمیتوتیم داخل بریم! 

(تازه دیگه بیرون از ساختمون هم تجمع نمیشه که ینفر رد میشه لگ بشه)

پیشنهاد 2

اگه جای دیگه هم کار داشته باشن میتونن ماشینشون رو به عنوان جای امن اینجا پارک کنن و ایجاد نظم میشه! 

پیشنهاد 3 

اگه کسی موقعی که چیزی میخواد کسی اد نزاره میتونه از اد هایی که به صورت طولانی مدت روی بیلبورد ها هستند کمک بگیره!

پیشنهاد 4 

دیگه کاملا نظم برقرار میشه و هیچ ماشینی رو اونجا نمیبینیم. حتی اگه تو خیابون پارک بشه یا مکانیک یا پلیس جمش میکنه!

هدف کلی من از این پیشنهاد برقراری نظم بود فقط! امیدوارم موافقت بشه.

به نظر دوستان هم احترام میزارم👇

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

درود

پیشنهاد هایی شبیه پیشنهاد شما راجب CNN داده شده و اگر اشتباه نکنم در دست برسیه

با بقیه ی پیشنهادات مخالفم

نُقطه نوری میانِ ظُلماتِ اَفکار!

FriendOfGod.png

لینک به دیدگاه

4 ساعت قبل، LOPY گفته است:

پیشنهاد 3 

اگه کسی موقعی که چیزی میخواد کسی اد نزاره میتونه از اد هایی که به صورت طولانی مدت روی بیلبورد ها هستند کمک بگیره!

سلام 

با این موافقم بقیشو زیاد نیستم

+/-

StuXnet.png

لینک به دیدگاه

4 ساعت قبل، LOPY گفته است:

سلام!

شمارو نمیدونم ولی من از تجمع بی مورد پلیر ها توی CNN خسته شدم و هربار میرم اونجا فقط سریع ad/ میزارم و فرار میکنم.😂

مخصوصا وقتی اندروید پلیر ها باهم mic میدن و صدای نویز اذیت میکنه!

حالا پیشنهاد من چیه؟

- مکان CNN به یه سالن داخل همون ساختمون خودش انتقال پیدا کنه و اگه بخوایم ad/ بزاریم باید حتما وارد اون سالن بشیم و اگه هیچ ادمینی آنلاید نبود نتونیم وارد بشیم.

-کنار ساختمون CNN اگه دیده باشید یه پارکینگ هست که تقریبا بزرگه. دور اونجا یه حفاظ باشه با یه ورودی که وقتی با ماشین جلوی ورودی وایسیم enter/ رو بزنیم ماشینمون در یکی از جای پارک های خالی پارک بشه و خودمون پیاده بشیم و وارد سالن CNN بشیم و کارمون رو انجام بدیم و بیایم بیرون.

حالا یه سوال برای شما پیش میاد که اگه قراره بیرون از سالن تجمع نشه خب طبیعتا داخل سالن تجمع میشه!

خب اصلا جای نگرانی نیست چون فقط با اضافه کردن یه NPC که اگه بیشتر از ۲ دقیقه داخل سالن وایسیم بهمون اخطار بده و بگه برید بیرون و تجمع نکنید (مثل همون که داخل بانک هست) و اگه یبار اومدیم بیرون تا ۲ دقیقه نتونیم وارد بشیم، به راحتی میشه مشکل تجمع سالن رو رفع کرد!

3- یه بیلبورد نزدیک ساخته بشه که روی اون بیلبورد X تا ظرفیت تبلیغات دائم باشه که برای تبلیغ دائم هزینه ای مثل rep یا گلد یا پول باشه و زمان های متفاوتی داشته باشه. مثلا: 1 ساعت . 5 ساعت .  24 ساعت . 1 هفته 

4- رو به روی ساختمون CNN اکثرا ماشینا میان وایمیسن. خب این اصلا جای نگرانی نداره! یه حفاظ که فقط بازیکن بتونه ازش رد بشه قرار یدید که تجمع ماشین ها و موتور ها نباشه!

حالا خوبی این پیشنهاد ها چیه!؟

پیشنهاد 1 

دیگه لازم نیست کلی طول بکشه متنی رو برای اد بنویسیم  بعد بیینیم هیچ ادمینی آنلاین نیست چون اگه انلاین نباشه نمیتوتیم داخل بریم! 

(تازه دیگه بیرون از ساختمون هم تجمع نمیشه که ینفر رد میشه لگ بشه)

پیشنهاد 2

اگه جای دیگه هم کار داشته باشن میتونن ماشینشون رو به عنوان جای امن اینجا پارک کنن و ایجاد نظم میشه! 

پیشنهاد 3 

پیشنهاد 4 

دیگه کاملا نظم برقرار میشه و هیچ ماشینی رو اونجا نمیبینیم. حتی اگه تو خیابون پارک بشه یا مکانیک یا پلیس جمش میکنه!

هدف کلی من از این پیشنهاد برقراری نظم بود فقط! امیدوارم موافقت بشه.

به نظر دوستان هم احترام میزارم👇

((مخالفم))

ریشه دار باش اصالت خریدنی نیست  .  . 

494519_24IMG-20240319-165102-001.jpg

SuRnA.png

لینک به دیدگاه

سلام خسته نباشید خدمت شما دوست عزیز.

پیشنهاد های گوناگونی در مورد CNN مطرح شده ولی خب بعضی ها رد شدن،یا در حال برسی بودن.

از اونجایی که CNN یک مکانی هست اعضای سرور جمع میشن برای گفت گو و صحبت یا هرچی دیگه احساس میکنم این کار باعث میشه یکم خلوت بشه و اون هیجان برای بعضی ها نداشته باشه.

در مورد بعدی که تبلیغ روی بیلبورد بود این موضوع قبلاً مطرح شده و رد شده.

در کل پیشنهاد جالبی داده بودین ولی خب چون مکانی هست که اعضای سرور جمع میشن حالا برای گفت گو یا خنده یا سرگرمی هرچیزی یکم نا امید کننده هست.

حتی در گذشته هم همینطوری بود وقتی میرفتی CNN بچه های قدیمی بودن همه آشنا واقعا حس حال خوبی داشت.

ولی متأسفانه..

Useless.png

Ntxorg.png

وقتی قلبت میشکنه     تازه مغزت شروع به کار میکنه 

لینک به دیدگاه

در ۱۴۰۳/۱/۲۱ در 23:39، iABOL گفته است:

((مخالفم))

دلیل مخالفتت با رفع بی نظمی چیه؟

در ۱۴۰۳/۱/۲۱ در 23:40، NtXorG گفته است:

سلام خسته نباشید خدمت شما دوست عزیز.

پیشنهاد های گوناگونی در مورد CNN مطرح شده ولی خب بعضی ها رد شدن،یا در حال برسی بودن.

از اونجایی که CNN یک مکانی هست اعضای سرور جمع میشن برای گفت گو و صحبت یا هرچی دیگه احساس میکنم این کار باعث میشه یکم خلوت بشه و اون هیجان برای بعضی ها نداشته باشه.

در مورد بعدی که تبلیغ روی بیلبورد بود این موضوع قبلاً مطرح شده و رد شده.

در کل پیشنهاد جالبی داده بودین ولی خب چون مکانی هست که اعضای سرور جمع میشن حالا برای گفت گو یا خنده یا سرگرمی هرچیزی یکم نا امید کننده هست.

حتی در گذشته هم همینطوری بود وقتی میرفتی CNN بچه های قدیمی بودن همه آشنا واقعا حس حال خوبی داشت.

ولی متأسفانه..

عزیز شما درست میگی.

ولی من اگه ببینم cnn  یه جای آرومیه و ملت دور هم جمع میشن و میگن و میخندن چرا باید بیام ۱ساعت وقت بزارم پیشنهاد بزارم؟؟

بی نظمی که اول پیشنهاد در باره اش حرف زدم و شلوغی بیش از حد.

همونطور که خودتون گفتید قبلا اوضاع فرق میکرد!

درباره ی بیلبورد ها هم باید بگم خودم میدونم قبلا چه پیشنهادی درباره ی بیلبورد ها داده شده ولی فرق این یکی اینه که تمام اد های با مدت زمان تعئین سده رو یجا نشون میده.

در ۱۴۰۳/۱/۲۱ در 22:35، Rohamhz گفته است:

درود.
(-)

دلیل مخالفتت با رفع بی نظمی چیه

لینک به دیدگاه

56 دقیقه قبل، LOPY گفته است:

عزیز شما درست میگی.

ولی من اگه ببینم cnn  یه جای آرومیه و ملت دور هم جمع میشن و میگن و میخندن چرا باید بیام ۱ساعت وقت بزارم پیشنهاد بزارم؟؟

بی نظمی که اول پیشنهاد در باره اش حرف زدم و شلوغی بیش از حد.

همونطور که خودتون گفتید قبلا اوضاع فرق میکرد!

درباره ی بیلبورد ها هم باید بگم خودم میدونم قبلا چه پیشنهادی درباره ی بیلبورد ها داده شده ولی فرق این یکی اینه که تمام اد های با مدت زمان تعئین سده رو یجا نشون میده.

درود خدمت شما.

قبول دارم الان یکم فضاش بد شده ولی خب بازم اون حس حال خودشه داره.!

انشالله که خیره.

Useless.png

Ntxorg.png

وقتی قلبت میشکنه     تازه مغزت شروع به کار میکنه 

لینک به دیدگاه

10 ساعت قبل، LOPY گفته است:

دلیل مخالفتت با رفع بی نظمی چیه

چون اکثر پلیر ها اونجا جمع میشن و صحبت می کنند.

Legendary_Soldier.png

roham8.png

Hero_hz.png

لینک به دیدگاه

2 ساعت قبل، Rohamhz گفته است:

چون اکثر پلیر ها اونجا جمع میشن و صحبت می کنند.

همونطور که تو پیشنهاد به بستن راه ها به رو به روی cnn اشاره کردم میشه به جای اینکه با ماشین بریم اونجا بدون ماشین بریم و صحبت کنیم  حداقل خوبیش اینه که کسی با ماشین نمیاد زیر کنه! 

لینک به دیدگاه

موافقم

이 정도의 고통은 심장에 무리야

SeyedErfan.png

529a01_24InShot-۲۰۲۴۰۴۲۹-۱۵۵۲۲۵۵۷۹.jpg

لینک به دیدگاه

درود 

پیشنهاد اول شما تکراریست/در دست بررسی.

با پیشنهاد دوم شما مخالفم (-) ، ضروری نیست. 

پیشنهاد سوم شما تکراریست/رد میشود.

با پیشنهاد چهارم شما نیز مخالفم (-) ، آبجکت های اضافی خیلی بیشتر از چندتا ماشین و پلیر ایجاد FPS Drop برای افرادی که دارای سیستم نسبتا ضعیف هستند میکنه ( مگر در AG:SAMP ). 

موفق باشید

060624_241708724167864.png

𝑴𝒚 𝑨𝒄𝒄𝒐𝒖𝒏𝒕

Automat.png

𝑴𝒚 𝑩𝒓𝒐𝒕𝒉𝒆𝒓'𝒔

Cartoon.png

Cappuccino.png

iMeysam.png

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید.
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   بازگردانی قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...