رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

پیشنهاد اضافه شدن گزینه مرخصی برای کلن

ارسال‌های توصیه شده

سلام، پیشنهاد من اینه که برای Clan/ یه گزینه به نام Leave اضافه بشه برای مرخصی گرفتن و ما قبل از اینکه مرخصی بگیریم از لیدر کلن اجاره بگیریم و وقتی که روی گزینه Leave کلیک کردیم مدت زمانی که میخواهیم مرخصی بگیریم رو مشخص کنیم و برای مرخصی گرفتن یه هزینه ای هم بدیم مثلاً اگه ۳ هفته مرخصی گرفتیم به صورت خودکار در هر ۱ هفته ۱۰ هزار دلار از حساب بانکی ما به پول کلن اضافه بشه.

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

48 دقیقه قبل، Moon گفته است:

سلام، پیشنهاد من اینه که برای Clan/ یه گزینه به نام Leave اضافه بشه برای مرخصی گرفتن و ما قبل از اینکه مرخصی بگیریم از لیدر کلن اجاره بگیریم و وقتی که روی گزینه Leave کلیک کردیم مدت زمانی که میخواهیم مرخصی بگیریم رو مشخص کنیم و برای مرخصی گرفتن یه هزینه ای هم بدیم مثلاً اگه ۳ هفته مرخصی گرفتیم به صورت خودکار در هر ۱ هفته ۱۰ هزار دلار از حساب بانکی ما به پول کلن اضافه بشه.

.-_-

(-)

efe922_24IMG-20240223-005242-257.jpg

وقتی ارزش ها عوض می‌شوند

عوضی ها با ارزش میشوند!

My Account

shifte.png

لینک به دیدگاه

با پیشنهاد شما مخالفم(-) چرا چون به این گزینه احتیاجی ندارم و در صورت نیاز  به لیدر کلن مراجعه می کنیم و می گیویم و دلیل و روز آن را 

2e1f02_24image0-2-2-2-2-1-gif-ef3bfa88a5

karadayii.png2e1f02_24image0-2-2-2-2-1-gif-ef3bfa88a5

لینک به دیدگاه

32 دقیقه قبل، karadayii گفته است:

با پیشنهاد شما مخالفم(-) چرا چون به این گزینه احتیاجی ندارم و در صورت نیاز  به لیدر کلن مراجعه می کنیم و می گیویم و دلیل و روز آن را 

این تو ذهنم بود، ولی به نظرم این گزینه اضافه بشه مرتب تر میشه 

لینک به دیدگاه

5 دقیقه قبل، FPS گفته است:

میتونیم Resign بدیم و وقتی مرخصیت تموم شد دوباره اد بدن

اینجوری امکان این هست که لیدر رنکمون رو برنگردونه 

لینک به دیدگاه

سلام خسته نباشید خدمت شما دوست عزیز.

با پیشنهاد شما (مخالفم) چون احتیاجی به همچین موردی توی کلن نیست.

و همیشه با لیدر کلن هماهنگ کرد.

پیشنهاد های مهم تر و واجب تری هستن که باید پیگیری شن!.

Useless.png

Ntxorg.png

وقتی قلبت میشکنه     تازه مغزت شروع به کار میکنه 

لینک به دیدگاه

درود 

با نظر شما مخالف هستم و دلیل ان معلوم است

36 دقیقه قبل، FPS گفته است:

میتونیم Resign بدیم و وقتی مرخصیت تموم شد دوباره اد بدن

کلن هتل نیست راضی نبودی بری هر وقت خواستی بری @aryan82

لینک به دیدگاه

درود

لزومی به همچین چیزی نیست کلن ها تقریبا مانند فکشن شدند با این اپدیت های اخیر نه دقیقا مثل فکشن.

نیازی به چنین چیزی نمیبینم

نُقطه نوری میانِ ظُلماتِ اَفکار!

FriendOfGod.png

لینک به دیدگاه

در ۱۴۰۳/۱/۱۷ در 13:32، Moon گفته است:

درود‌.

نیازی به چنین کاری نیست چون شما میتونید با لیدر کلن هماهنگ کنید

(-)

موفق باشید.

79c525_24Picsart-24-02-25-14-08-40-075.p

2e1f02_24image0_2_2_2_2_1_gif_ef3bfa88a5

KewiiN.png

2e1f02_24image0_2_2_2_2_1_gif_ef3bfa88a5<  One Day You Will Live Your Dreams >                                        

لینک به دیدگاه

در ۱۴۰۳/۱/۱۷ در 14:02، Moon گفته است:

درود چطوری؟؟

کلن مثله ی خانواده هستش بماند ک بعضیا اون رو شبیه اقلیت کردنو حقوق میدن ولی شما هیچوقت نمیتونی از خانوادت مرخصی بگیری 

و من نظرم (-) هستش ❤️

ExT

Rockey.png

GiL.png

لینک به دیدگاه

9 ساعت قبل، Rockey گفته است:

درود چطوری؟؟

کلن مثله ی خانواده هستش بماند ک بعضیا اون رو شبیه اقلیت کردنو حقوق میدن ولی شما هیچوقت نمیتونی از خانوادت مرخصی بگیری 

و من نظرم (-) هستش ❤️

ممنون بابت پاسخ 

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...
در ۱۴۰۳/۱/۱۷ در 14:02، Moon گفته است:

سلام.

خسته نباشید.

به نظر من اصلا نیازی به این آپشن نیست.اصلا هر چقدر فکر میکنم معنی هم نداره.

2d0b26_24%D9%84%D8%B0%D8%B0%D8%B0%D8%B0%        f5b526_24%D9%84%D9%84%D9%84.png

لینک به دیدگاه

سلام روزتون بخیر.

با این پیشنهاد مخالفم.

-عدم ورود شما به سرور بعد از هر مدتی تاثیری رو کلنتون نمیزاره و اگه قراره اخرش با لیدر راجب موضوعی هماهنگ کنید، همین الانش میتونید راجب عدم حضورتون هماهنگ کنید.

ExT

Hazzard.png

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید.
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   بازگردانی قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...