رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

کلاهبرداری KinG از من و اعضای کلن

Javad313

ارسال‌های توصیه شده

عکس سایز کوچک شما از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: RoYce.png

• عکس سایز کوچک کسی که از او شکایت دارید از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: King.png

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری"  از شاهدین از طریق کنترل پنل: SATAR_313.png

SAZO.png

%28JMAL_7777.png

eFReNw6.png

%28666%293aDeGh.png

• توضیحات:  من به KinG یک عدد Maverick دادم که ایشون من رو در کلن Rank 5 کنن و تا زمانی که من توی کلن رنک ۵ هستم Maverick دست ایشون برای گرو میمونه ( ینی دستشون میمونه که توی کلن به کسی وارن علکی یا کیک علکی ندم که Maverick ام رو ببازم) الان کلن از هم پاشیده و ما از کلن بیرون اومدیم،  ولی آقای کینگ بهم Maverick ام رو برنمیگرونه 

ایشون نه فقط از من ، از آقای Lanser که اکانتشون رو فروختن و در حال حاظر با اکانت IcEBoY هستن هم ۱۷ میل به دلیل کمک به کلن و این حرف ها کلاهبرداری کردن 

میدونم خودم اشتباه کردم و آدمین ها مسئولیتی قبول نمی‌کنند ، ولی واقعا ممنون میشم کمکم کنید 

• مدارک (فیلم یا عکس):730201_24%DB%B2%DB%B0%DB%B2%DB%B4%DB%B0%b62301_24%DB%B2%DB%B0%DB%B2%DB%B4%DB%B0%394a01_24%DB%B2%DB%B0%DB%B2%DB%B4%DB%B0%

پیام‌های تلگرام نمیدونم مدرک حساب میشه یا نه ولی‌میزارم

e3b401_24Screenshot-%DB%B2%DB%B0%DB%B2%D73c901_24Screenshot-%DB%B2%DB%B0%DB%B2%D

آدمین های ارساکیا باهوش هستن و میفهمن که کلاهبرداری شده ، پس نگرانی وجود ندارد 

بدرود . 

• دوست دارم که 1
  • مرسی 1
لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام و احترام خدمت مسؤل محترم @Noise

بنده ضمن دفاع و شفاف سازی ماجرا به طور خلاصه خدمتتون عرض کنم,

کلن بنده TopClan و کلن شماره 2 سرور است بنده موظف هستم برای اداره, مدیریت و جلوگیری از فروپاشی کلن قوانینی برای کلن و ممبرها ثبت و تصویب کنم

بنده جدا از هزینه ی شارژ  ماهانه ی کلن!‌ کلی سرمایه کردم برای کلن 

پس رنک بندی کلنمون کشکی نیست

رنک بندی کلن ما بر اساس Total XP هست که هر رنک XP مشخص خودشو داره

اعضای رنک ۴ ما برای دریافت رنک ۴ کلن هر کدوم ۳ ماه ۴ ماه به طور مداوم فعالیت داشته اند و XP زده اند برای دریافت رنک و استفاده از مزایاش مثال استفاده از لامبورگینی

بنده شمارو بر اساس تجربه و سابقه ای که داشتید به شرط رنک اپ کردم و  به شما توضیح دادم به چه شرط راه ۳ ماه ۴ ماه رو یک شبه طی می کنید

من به شما کلی توضیح دادم و وقت گذاشتم و به شما توضیح دادم که شما زودتر از ۳ ماه نمی تونی خارج شی

شما جدا از اینکه زودتر از ۳ ماه از کلن خارج شدی با بدگویی از من کلی از ممبر های فعال من مثال شاهد هایی که گذاشتی رو از کلن خارج کردی

و بنده لازم نمیدونم در مورد lanser هم توضیحی به شما بدم

مسؤل مربوطه @Noise مدارک رو دقیق ملاحضه کننده متوجه خواهند شد

https://biaupload.com/do.php?filename=org-89c7093a36611.avi

• مرسی 1
  • هاها 3

King.png

5555_y75i.jpg

لینک به دیدگاه

@Noise عزیز بنده به طور شفاف و کامل بهشون توضیح دادم که زودتر از ۳ ماه نباید از کلن خارج شن ایشون بعد از رنک اپ کلن برای خودشون زدند و با وعده های الکی ممبرهای کلن من رو خارج کرده اند

1f4203_24wmplayer-2024-04-03-13-14-42-61

eeb503_24wmplayer-2024-04-03-13-15-08-07

• مرسی 1

King.png

5555_y75i.jpg

لینک به دیدگاه

سلام.

در ۱۴۰۳/۱/۱۳ در 14:34، Javad313 گفته است:

...و ما از کلن بیرون اومدیم، ولی آقای کینگ بهم Maverickام رو بر نمیگرونه.

طبق قراری که شما گذاشته‌اید، بازیکن King در ازای Maverick شما (برای ضمانت/جلوگیری از سوء استفاده‌های احتمالی در کلن)، به شما رنک بالاتری را داده است تا از قابلیت‌های کلن (Lamborghini و...) بهره ببرید.

یکی از شرط‌ها این بوده است که شما می‌بایستی بمدت 3 ماه داخل کلن فعال می‌بودید تا Maverick به شما باز گردانده شود. اما شما بعد از گذشت بیش از 3 روز از گرفتن رنک، از کلن خارج می‌شوید. (با اینکه شما از این مسئله آگاه بودید)

67af03_24Clan-log-Royce.jpg

ایشون نه فقط از من، از آقای Lanser که اکانتشون رو فروختن و در حال حاظر با اکانت Iceboy هستن هم 17 میل به دلیل کمک به کلن و این حرف‌ها کلاهبرداری کردن.

لطفا در صورتی که احساس می‌کنید ناحقی‌ای صورت گرفته است، به بازیکن Lanser اطلاع دهید تا (با مدارک کامل) در یک موضوع دیگری پیگیر این موضوع باشند.

730201_24%DB%B2%DB%B0%DB%B2%DB%B4%DB%B0%

b62301_24%DB%B2%DB%B0%DB%B2%DB%B4%DB%B0%

394a01_24%DB%B2%DB%B0%DB%B2%DB%B4%DB%B0%

e3b401_24Screenshot-%DB%B2%DB%B0%DB%B2%D73c901_24Screenshot-%DB%B2%DB%B0%DB%B2%D

مدارک ارسالی (با اینکه اثبات نمی‌کند کلاهبرداری‌ای صورت گرفته است)، معتبر نمی‌باشد.

7c9803_24Ghesmati-az-qanun.jpg

ادمین‌های آرساکیا باهوش هستن و میفهمن که کلاهبرداری شده، پس نگرانی وجود ندارد.

خارج از هر گونه توضیحی که داده شد، اشتباه از اول از طرف خودتان می‌باشد و وقتی یک وسیله‌ای فروش می‌رود، این بدان معناست که با رضایت خود، آن را بفروش رسانده‌اید و قرار نیست که به صاحب قبلی (شما) برگردانده شود.

8c8d03_24Ghesmati-az-qanun.jpg

با این حال، در صورتی که باز هم در انجام چنین معاملاتی اصرار دارید، قبل از معامله لطفا با ادمین‌ها هماهنگ باشید.

شکایت شما رد و موضوع ایجاد شده بسته شد.

• دوست دارم که 1

Noise.png

لینک به دیدگاه

• Noise موضوع را قفل کرد
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...