رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

َAbuse- Radan-CrystalMailden

CAILO7

ارسال‌های توصیه شده

فرم:

• عکس سایز کوچک شما از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: TheCailo.png

• عکس سایز کوچک کسی که از او شکایت دارید از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: CrystalMaideN.png و 

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری"  از شاهدین از طریق کنترل پنل: %28Cailo%29.png و MOhammadrezarahimi18.png

• توضیحات: داشتیم 3 نفری وال کلن میزدیم به کلن RG اتک دادیم. بعد لحظه ای که وال تموم شد یوزر Radan از همون کلن اومد تیر زد و بهش وانتد دادم.

h43592_AG-SA-0086.jpg

چندثانیه بعد از اینکه رفتم دیدم به همون وال اتک داده. رفتم بالاسرش دیدم خودشه که وانتد نداره و منو کیل کرد. نتونستمم دیگه بهش وانتد بدم!

r548789_AG-SA-0087.jpg

این موضوعو به ادمین Roya هم گفتم. بعدش رفتم به یه وال دیگش اتک دادم ولی ایندفعه خود طرف با اکانت CrystalMaiden که توی اف بی ای بود و توی کلنشون بود اومد. منتظر بود که اسپری رو تموم کنیم. بعد اومد یکیمونو فریسک زد و وانتد داد.

یکم بعد هم یه نفر دیگمونو فایند کرد و موقع اسپری اومد فریسک زد و وانتد داد باز. حالا طرف کی بود؟ یوزر Radan بود که رفته بود توی این اکانت بیاد فریسک کنه و بعدشم اف شد. مدارکش موجوده  (به تایم وال زدن و انلاین شدن اکانت CrystalMaiden دقت کنین)

• مدارک (فیلم یا عکس): a922140_Capture.png

k350740_AG-SA-0104.jpg

p11840_11.png

کاملا واضحه که کینه کرده و دونه به دونه فریسک زده با اکانتی که توی اف بی ایه. این ته ابیوزه دیگه. اصلا چرا باید اف بی ای بتونه پلیرایی که دارن وال میزنن رو فریسک کنه. مثل کلن N1 که بعد اینکه وال زدن اف ای های کلنشون همه دیوتی میکنن میرن کنار وال میمونن تا هرکی اومد اتک بده فریسکش کنن ببرنش. باگ بزرگیه توی سیستم وال.

Oxygen

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام.

در ۱۴۰۳/۱/۱۱ در 02:31، CAILO7 گفته است:

رفتم بالاسرش دیدم خودشه که وانتد نداره و منو کیل کرد. نتونستمم دیگه بهش وانتد بدم!

r548789_AG-SA-0087.jpg

یکی از ویژگی‌های باف Holy Hacker (که در مدرکی که ارسال کردید مشهود است فرد مذکور از آن استفاده کرده است) این می‌باشد که از درجه‌های تحت تعقیب کم می‌شود.

356602_24Vizhegi-haye-buffe-Holy-Hacker.

ایندفعه خود طرف با اکانت CrystalMaiden که توی اف بی ای بود و توی کلنشون بود اومد.

حالا طرف کی بود؟ یوزر Radan بود که رفته بود توی این اکانت بیاد فریسک کنه و بعدشم اف شد.

هیچ اشتراک گذاری اکانتی دیده نمی‌شود که قانون زیر، از طرف بازیکن مذکور با اکانت‌های مختلف نقض شده باشد.

7c2102_24Qesmati-az-qavanine-omumi.jpg

منتظر بود که اسپری رو تموم کنیم. بعد اومد یکیمونو فریسک زد و وانتد داد.

یکم بعد هم یه نفر دیگمونو فایند کرد و موقع اسپری اومد فریسک زد و وانتد داد باز.

k350740_AG-SA-0104.jpg

در صورتی که از این قسمت مدارک کافی (فیلم) دارید، لطفا در یک موضوع جدید دیگر، شکایتتان را پیگیری کنید.

کاملا واضحه که کینه کرده و دونه به دونه فریسک زده با اکانتی که توی اف بی ایه. این ته ابیوزه دیگه. اصلا چرا باید اف بی ای بتونه پلیرایی که دارن وال میزنن رو فریسک کنه. مثل کلن N1 که بعد اینکه وال زدن اف ای های کلنشون همه دیوتی میکنن میرن کنار وال میمونن تا هرکی اومد اتک بده فریسکش کنن ببرنش. باگ بزرگیه توی سیستم وال.

با کمال احترام، بنده درک می‌کنم که اثبات و تهیه مدرک به آسانی نیست.

لطفا مدارکتان را کامل کنید و دوباره اقدام به شکایت کنید. برای اثبات، می‌بایستی فیلم تهیه کنید.

شکایت شما بدلیل عدم مدارک کافی رد شد.

موضوع ایجاد شده بسته شد.

Noise.png

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• Noise موضوع را قفل کرد
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...