رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

Baresi nakardne sheyakat Az memberesh [aghanim]

AmirrezaGh

ارسال‌های توصیه شده

• عکس سایز کوچک شما از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: MorphinG_Jar1.png

• عکس سایز کوچک کسی که از او شکایت دارید از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: Aghanim.png

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری"  از شاهدین از طریق کنترل پنل: ...

• توضیحات: من مدته زیادی هست که از یک ممبر FBI شکایت کردم اما برسی نشده لیدر قبلی که اصلا پست رو چک نکرد تا این که از لیدری بر کنار شد [E.Vi.Di] و الان هم وقتی لیدر جدید اومد اولین روز بهش گفتم وقت کرد چک کنه اما این هم گوش نکرد به پوریا [rockgame] گفتم که به لیدر FBI بگه برسی شه گفت اما هنوز هم برسی نشده و من از ایشون شاکی ام لطفا رسیدگی شه . اینم بگم که دارم 2تا پست شکایت دیگه میزارم با اون 2پست اشتباه گرفته نشه ممنون.

• مدارک (فیلم یا عکس): Shekayat.png

این عکس شکایت من هستش ولی تاریخ نیوفتاده اگر چک کنید میبینید که زمان زیادی از پست گذشته

shekayat2.png

و این هم عکس رسیدگی به پست ها همینطور که میبینید به پست بالا و پایین من رسیدگی شده اما به پست من رسیدگی نشده .

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

@AmirrezaGh باسلام، دوست عزیز از شواهدی که پیداست شما دوتا برادر هستید که کارتون شده شکایت!

اگه دقت کنید @G0DTireX اکانت فروم برادر شماست و ایشون شکایت کرده بودن نه شما و بنده هم جوابشون رو دادم!

از کجا معلوم که این اکانت فروم شما برایه برادرتون نباشه؟

و اگه دقت کرده باشید من جواب دادم دوست عزیز

"باشد تا عاقل و رستگار شویم، آمین"

?BLOOD AGENT
Routin.png

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، Aghanim گفته است:

@AmirrezaGh باسلام، دوست عزیز از شواهدی که پیداست شما دوتا برادر هستید که کارتون شده شکایت!

اگه دقت کنید @G0DTireX اکانت فروم برادر شماست و ایشون شکایت کرده بودن نه شما و بنده هم جوابشون رو دادم!

از کجا معلوم که این اکانت فروم شما برایه برادرتون نباشه؟

و اگه دقت کرده باشید من جواب دادم دوست عزیز

"باشد تا عاقل و رستگار شویم، آمین"

دوست عزیز وقتی کسی بی دلیل کاری انجام میده باید گذارش شه این ۱ و اگر دقت کنید نوشته amirrezagh از blackjustice شکایت کرده و شایدم شما با دقت فروم رو چک نمیکنید و تو عکس زده شما از پست برادر من حرف زدین نه این که پست amirrezagh . دقت کنید لطفا 

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...

با سلام.

با توجه به انتقال فرد از تیم لیدر به ادمین، با این حال به ادمین مربوطه یک اخطار قبلاً داده شده است.

با تشکر از گزارش شما و پوزش از مشکل پیش آمده.

+بسته شد.

...We can know only that we know nothing

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...