رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

گلایه از لیدر TTC

PabloEscobar

ارسال‌های توصیه شده

• عکس سایز کوچک شما از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: 

Scofield.png

• عکس سایز کوچک کسی که از او شکایت دارید از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: 

Crash.png

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری"  از شاهدین از طریق کنترل پنل: -

• توضیحات: با سلام،اول از هرچیزی بگم که این یک شکایت علیه لیدر نیس ، گلایه از ایشون و درخواست دوباره ملحق شدن هست،لطفا با حوصله بخونید

من روز شنبه به بازی اومدم و دیدم از اقلیت TTC کیک شدم،دلیلشم 3 روز آنلاین نبودن بود،اوایل هفته قبل، من به لیدرگفتم که عروسی برادرم هستو شاید نتونم میتینگ برسم ایشونم گفتن پست مرخصی بزار،تا 4 شنبه نت وصل بود همه چی خوب،که بعد از ظهرش قطع شد و من زنگ زدم مخابرات اونام هی میگفتن وصل میشه و نمیدونستم قراره تا جمعه وصل نشه،واس همین نتونستم پست مرخصی بزارم،نت خط هم گیرنیاوردم چون تا همون جمعه فکر میکردم وصل میشه و خوب گرفتار هم که بودم و متاسفانه درنهایت نتونستم پست مرخصی بزارم

جدا از همه اینا،تاریخ اخرین ورود من به بازی در یو سی پی 2018/05/01 22:37:37 هست، در گزارش کار من اسکرین شاتی موجود هست با همین تاریخ ،ساعت 23:47، من مطمئنم که به بعد از ساعت 12 هم آنلاین بودم که میشه 2018/05/02 ،ولی متاسفانه کار نکردم که مدرک داشته باشم ، یو سی پی هم که تاریخ و ساعت لاگین رو میگه اما لاگ اوت رو نه.

تاریخ عضویت من تو فکشن 2018/04/29 20:44:48 هست،من گزارش کار خودمو تو تاریخ 2018/05/02 14:43 با 133 ss تحویل دادم،از همه فعال تر بودم،حالا 80 ساعت که انلاین باشم تازه میشه مجاز برای ورود به فکشن

درنهایت از منیجر محترم @Shayan درخواست دارم بررسی کنن و اگر راه داره fp منو پاک کنن تا بتونم دوباره برگردم با تشکر

نقل قول

استثناها

ما این حق را برای خود محفوظ نگه میداریم که در مواقع خاص از مجازات کمتر یا بیشتر و یا متفاوت استفاده نماییم.

• مدارک (فیلم یا عکس): -

C₁₇H₂₁NO₄

There can only be one king 

PabloEscobar.png

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام خدمت شاکی محترم. عزیزم همونطور که خودتون گفتین من به شما عرض کردم که باید درخواست مرخصی بزارین, عزیز دلم اینکه شما فعال بودین ربطی به کیک شدن شما نداره, تنها جای رسمی برای گرفتن مرخصی همین جاست یعنی Forum, شما طبق قوانین 3 روز انلاین نشدین و از فکشن اخراج شدین موفق باشید دوست عزیز در تمام مراحل زندگیتون.
با تشکر CrasH#

لینک به دیدگاه

تمامی مدارک باید شفاف، واضح و دارای تاریخ، زمان، اسم بازیکن و اسم سرور باشند (شکایت به صورت خودکار رد می شود).

+بسته شد.

...We can know only that we know nothing

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...