رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

پلیس راهنمایی و رانندگی!

ارسال‌های توصیه شده

بهترین پیشنهاد اینه که دوربین های ثبت سرعت بذارن و هرکی گان و سرعت غیر مجاز داشت دوربین جریمه کنه

𝑚𝑦 𝑎𝑐𝑐𝑜𝑢𝑛𝑡𝑠:

grand_god.png

awmir_turk.png

𝑚𝑦 𝑓𝑟𝑖𝑒𝑛𝑑𝑠:

Meli.png

Ali.png

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

در ۱۴۰۲/۱۲/۲۵ در 23:23، LOPY گفته است:

شما رو نمیدونم ولی من یکی دیگه از بی نظمی پلیر ها در رانندگی در جاده خسته شدم و باعث ناراحتی نه تنها من بلکه پلیر های دیگه هم شده!

مخصوصا جاده ای که شغل متریال هست که اونجا بی نظمی موج میزنه:

( گذاشتن آهنگ، خلاف رفتن ٪۱۰۰ موقع برگشتن از materials get, ایستادن در جاده و تیر اندازیو کم کاری پلیس ها که دیر دستگیرشون میکنه، و ....)

پس بهتره یه تکونی به فکشن پلیس داده بشه و وظیفه بیشتری نسبت به راهنمایی و رانندگی شهروندان داشته باشن!

(پیشنهاد اول)مثلا:

یک پلیس راه برای پلیس ها طراحی بشه در کنار جاده های خطرناک و یا شلوغ! که یا نسبت به تایم کاری پستوش رو عوض کنن یا به صورت عادی در اون پست ها قرار بگیرن

(که اینطوری برای اینکه بخوان اکتیویتی شونو راحت تر و سریع تر بزنن مجبور بشن در اون پست ها قرار بگیرن).

که وقتی کسی داره از اونجا در لاین خلاف رانندگی میکنن جریمه سنگینی بشن !

(پیشنهاد دوم)مثلا:

تابلو های راهنمایی و رانندگی به جاده ها اضاف بشه که پلیر ها با دیدن اونها به قوانین احترام بزارن!

(پیشنهاد سوم)مثلا:

بین جاده ها گارد ریل بزارید یا محافظ هایی که مثلا برای جدا سازی جاده طراحی شده رو جوری کنید که هیچ وسیله ای نتونه رد بشه ولی پلیر ها به راحتی رد بشن!

(پیشنهاد چهارم)مثلا:

سیستم اتوماتیکی طراحی کنید که وقتی داریم در لاین خلاف حرکت میکنیم برای ما اخطاری ارسال شود که هشدار دهنده رانندگی خلاف است!

و اگر موقع رعایت نکردن قوانین راهنمایی و رانندگی پلیری مارا ببینید بتواند به پلیس زنگ بزند و گزارش بدهد و ما از راه دور جریمه شویم!

اگه برای اینکه (همین الانم قابلیت ticket برای پلیس ها فراهم است) بخواهید نظر بنده را رد کنید سخت در اشتباهید!

چون متاسفانه پلیس ها کسی را برای خلاف رفتن جریمه نکرده است خود من هم تا الان ندیدم همچین چیزی اتفاق بیوفته. پلیس ها فقط سرعت غیر مجاز و پارک کردن در مکان بد را جریمه میکنند!

برای مثال فکر کنید شما دارید خلاف میرید با NRG-500 با سرعت ۱۶۰ کیلومتر.

همون لحظه یه نفر دیگر NRG-500 با همون سرعت اما در لاین موافق درحال حرکت است! پلیس او را بخواطر سرعت غیر مجاز دستگیر میکنه و شما هرچقر هم که خلاف برید اهمیتی نده.

خلاصه امیدوارم از اونجایی که هیچکدوم از پیشنهادات بدی برای سرور ندارد بلکه کمک به بهبود و نظم سرور میکند، حداقل یکی از پیشنهادات قبول بشه!

عزیزم الان یک عدد عضو PD اومده تو انجمن گشت بزنه و این سخن شما رو میبینه

اون یک عدد PD عزیز میره سی ام دی SpeedC/ رو برمیداره و میزاره توی جعبه در جعبه رو با چسب میبنده بعد جعبه رو میندازه تو صندوق صندوقو خاک میکنه روی اون خاک خونه میسازه و در نهایت بازی رو پاک میکنه. 

امیدوارم تونسته باشم بگم که PD درواقع افسر راهنمایی رانندگیه. 

من از تاریکی نمیترسم؛ تاریکی از من میترسه

Marcello.png

لینک به دیدگاه

در ۱۴۰۳/۱/۶ در 11:26، 2930338593 گفته است:

من با نظرت نه مخالفم و نه موافق

نمیشه که پلیس ها شبانه روز توی جاده باشن بلخره وظایف دیگه هم دارن 

اگه پلیس ها ۲۴ ساعت شبانه روز کنار جاده‌ها باشن پس کی به دزدی و قتل و... رسیدگی کنه

اگه پیشنهاد رو کامل خونده باشی در باره تعویض شیفت حرف زدم😐🤦‍♂️

لینک به دیدگاه

در ۱۴۰۲/۱۲/۲۹ در 21:50، Connecter گفته است:

(-)

ناراحتی ؟ 

contract/

/contract لازم نیست میدونی چرا؟

چون خودت فقط فقط فقط ۲ دقیقه تو جاده متریال وایسی از صد تا /contract بدتر سرت میاد تا یاد بگیری (-) ندی.

ببخشید.

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...
در ۱۴۰۲/۱۲/۲۶ در 16:06، OmidGH گفته است:

چون سرور ما RPG هستش و متاسفانه بافت فعلی پلیرا جنبه ندارن.

ما یه ایست بازرسی خواستیم بزاریم انقد کوبیدن بهمون و بوق زدن که حتی با وانتد دادنم نشد جمعشون کنیم و ایست رو جمع کردیم حالا فکر کن PD بیاد برای ایجاد نظم مسیر.

و اینکه تا زمانی که PD میتونه جریمه کنه هیچ نیازی به فکشن جدید نیست.

تنها راهی که به نظرم میاد اینه که از سمت ادمین لیدر ها به لیدر  PD گفته شه ممبرات تو مسیر متریال مستقر شن خلاف دیدن بجای جریمه گواهینامه رو باطل کنن که باز هم میگم به احتمال زیاد بی فایدست.

شاهدشم هست😂

لینک به دیدگاه

در ۱۴۰۲/۱۲/۲۵ در 23:23، LOPY گفته است:

چون متاسفانه پلیس ها کسی را برای خلاف رفتن جریمه نکرده است

بنده هم جریمه شدم عزیزم

ممنون بابت پیشنهاد که طراحی کردین

:acigar:

QolBeR.png

✼  ҉      جایی که برادر به برادر نکند رحم! بیگانه برای تو برادر شدنی نیست.     ҉    ✼    

👑

d166442_Picsart_24-02-23_19-23-32-796.jp

لینک به دیدگاه

• توسعه دهنده

درود، ممنون بابت پیشنهاد/انتقاد شما.

پیشنهادات شما رد شد (این موارد تکراری است).

با تشکر از وقتی که بابت ارائه این پیشنهاد گذاشتید.

در آینده نیز مشتاق پیشنهادات و انتقادات ارزشمند شما هستیم.

COMFORTABILITY KILLS

لینک به دیدگاه

• Mohny موضوع را قفل کرد
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...