رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

مپ

ارسال‌های توصیه شده

ببنید پیشنهاد من این که باگ های مپ رو که پشتیبانی نمیشه ن رو برطرف کنید ببنید یک باگ هس کسی ندیده مثلن پلیس ندیده بد طرف میره قایم میشه توش و 6وانتد هس و این پلیس بدبختی که داره زحمت میکشه که هرچی تیر میزنه نمیخوره بش باید چیکار کرد من خودم دیدم و شاهدم که اتفاق افتاده با پلیس 

https://imgurl.ir/uploads/b95288_-.mp4

این فیلمش شما خدای ببنید بد بگید که رد یا درست. 

EzraeeI.png

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

درود،

در قوانین این قانون ذکر شده است که نباید از این باگ ها سؤاستفاده شود و مجازات نیز دارد.

همچنین باگ های مپ (احتمالا) در AG: SAMP پشتیبانی و رفع شوند.

موفق باشید!

لینک به دیدگاه

4 ساعت قبل، EzraeeI گفته است:

ممنون اما یه چیز شما نه ادمین نه چیزی هستید ایا شما یک عوض هستید که نظر بده؟؟ 

بنده هم هلپر بودم و هم تجربه ی لازمه رو برای نظردهی دارم!

میتوانید سابقه ی بنده رو برسی کنید و لطفاً برای پاسخ دهی به مطالب از نقل قول استفاده کنید

🌌💫

لینک به دیدگاه

45 دقیقه قبل، Vortlu گفته است:

بنده هم هلپر بودم و هم تجربه ی لازمه رو برای نظردهی دارم!

میتوانید سابقه ی بنده رو برسی کنید و لطفاً برای پاسخ دهی به مطالب از نقل قول استفاده کنید

🌌💫

بله دقیقن نیاز به نظر شخصی شما دارم چون که باتجربه هستید عزیزم 

لینک به دیدگاه

8 ساعت قبل، EzraeeI گفته است:

ممنون اما یه چیز شما نه ادمین نه چیزی هستید ایا شما یک عوض هستید که نظر بده؟؟ 

عزیزم اگه به این باشه که همه یبار هلپر و لیدر شدیم و این موردی نیست که بخواید بگید اونا نظر بدن و خودمم هلپر بودم چنین مطلبی نه برای هلپر خوبه چون تمام ساعت بازیش در حال پاسخ دهی به تیکت ها هست نه به لیدر چون امورات فکشن رو باید انجام بده و نه برای ادمین که کلی ادمین وارن و کلی چیز دیگه میاد.

The Killers

:My accounts

RedDragon.png

Hamid_Gold.png

_HaMiD_%5B2%5D.png

:My Friends

Terrminator.png

Fayez.png

لینک به دیدگاه

3 ساعت قبل، HaMiDGamer گفته است:

عزیزم اگه به این باشه که همه یبار هلپر و لیدر شدیم و این موردی نیست که بخواید بگید اونا نظر بدن و خودمم هلپر بودم چنین مطلبی نه برای هلپر خوبه چون تمام ساعت بازیش در حال پاسخ دهی به تیکت ها هست نه به لیدر چون امورات فکشن رو باید انجام بده و نه برای ادمین که کلی ادمین وارن و کلی چیز دیگه میاد.

طرف اومده انتقاد خودشو در باره این پیشنهاد داده چرا همه گارد میگیرید؟ 

هلپر بوده دمش گرم، هلپر که میشی طرف Helpme میده و از تو درباره این باگ ها سوال میکنه و شما جوابشو میدین پس در باره این باگ ها اطلاعات کاملی دارین و نیز تجربه با اندازه، بجای اینکه گارد بگیرین از تجربه همدیگه استفاده کنید تا این شخصی که هیچ اطلاعاتی راجب این نوع باگ نداره رو مطلع کنید.

خدا برایم کافیست...

Alarm.png

ما از آن سوخته دلانیم       

که ز کس کینه نداریم 

یه شهر دشمن ماست یه دوست نداریم

𝒜𝓁𝒾                                                                         

لینک به دیدگاه

5 ساعت قبل، Alarm گفته است:

طرف اومده انتقاد خودشو در باره این پیشنهاد داده چرا همه گارد میگیرید؟ 

هلپر بوده دمش گرم، هلپر که میشی طرف Helpme میده و از تو درباره این باگ ها سوال میکنه و شما جوابشو میدین پس در باره این باگ ها اطلاعات کاملی دارین و نیز تجربه با اندازه، بجای اینکه گارد بگیرین از تجربه همدیگه استفاده کنید تا این شخصی که هیچ اطلاعاتی راجب این نوع باگ نداره رو مطلع کنید.

دوستان من بحث نکنید همه نظر بدین ولی تنها ادمی که مهم نظر اصلی بده چون که اصل کار هس این اقای عزیز Mohny 

لینک به دیدگاه

سلام و درود

سواستفاده از باگ مجازات داره و وظیفه ادمینه که رسیدگی کنه چه توی بازی چه فروم در صورت شکایت

این باگام چون باگ مپه بعید بدونم بشه فیکسشون کرد

16 ساعت قبل، EzraeeI گفته است:

ببنید پیشنهاد من این که باگ های مپ رو که پشتیبانی نمیشه ن رو برطرف کنید ببنید یک باگ هس کسی ندیده مثلن پلیس ندیده بد طرف میره قایم میشه توش و 6وانتد هس و این پلیس بدبختی که داره زحمت میکشه که هرچی تیر میزنه نمیخوره بش باید چیکار کرد من خودم دیدم و شاهدم که اتفاق افتاده با پلیس 

https://imgurl.ir/uploads/b95288_-.mp4

این فیلمش شما خدای ببنید بد بگید که رد یا درست. 

EzraeeI.png

OmidReza.png

dc9418_24download.png

یا حیدر کرّار            

لینک به دیدگاه

3 ساعت قبل، ArmanJall گفته است:

سو استفاده از باگه این کار

ببنید من پیشنهادی دادم و یا گزارش کردم شما دارین سعی میکنید منو بندازید توی چاه چون من اصلن خوشم نمیاد میاید که میگین اره این امده سواستفاده کرده از باگ گزاشته اگر منطورتون روی من اینه که نظر ندین ممنونم 

و دومن من امدم گزارش کردم فرستادم این برطرف کنن 

لینک به دیدگاه

1 ساعت قبل، EzraeeI گفته است:

ببنید من پیشنهادی دادم و یا گزارش کردم شما دارین سعی میکنید منو بندازید توی چاه چون من اصلن خوشم نمیاد میاید که میگین اره این امده سواستفاده کرده از باگ گزاشته اگر منطورتون روی من اینه که نظر ندین ممنونم 

داریم شمارو اگاه میکنیم که از باگ سو استفاده نکنید.

بر طرف هم نمیشه پون براش قانون هست.

بدرود.

لینک به دیدگاه

24 دقیقه قبل، TooRunMizanam گفته است:

داریم شمارو اگاه میکنیم که از باگ سو استفاده نکنید.

بر طرف هم نمیشه پون براش قانون هست.

بدرود.

ممنون از شما عزیزم 🤝

لینک به دیدگاه

15 ساعت قبل، EzraeeI گفته است:

کسی قصد اینکه شمارو بندازه تو چاه رو نداره !!!

شما خاستی باگ رو نشون بدی.

ما هم گفتی اینکار سو استفاده از باگه کسی بخاد این حرکتو بزنه مجازات میشه و این باگ هم درست نمیشه اگه قرار بود درست شه تا الان درستش کرده بودن ولی یه قانون براش گذاشتن.

بدرود

respect.png

Champ.png

................................................................................

لینک به دیدگاه

3 ساعت قبل، ArmanJall گفته است:

کسی قصد اینکه شمارو بندازه تو چاه رو نداره !!!

شما خاستی باگ رو نشون بدی.

ما هم گفتی اینکار سو استفاده از باگه کسی بخاد این حرکتو بزنه مجازات میشه و این باگ هم درست نمیشه اگه قرار بود درست شه تا الان درستش کرده بودن ولی یه قانون براش گذاشتن.

بدرود

ممنون عزیز من اشتباه فهمیدم 

ممنون که کمک میکنید 

لینک به دیدگاه

1 ساعت قبل، EzraeeI گفته است:

ممنون عزیز من اشتباه فهمیدم 

ممنون که کمک میکنید

فدات❤️

respect.png

Champ.png

................................................................................

لینک به دیدگاه

درود

- در انجمن سواستفاده از باگ دارای مجازات هست ، اگر کسی این کار رو انجام میده میتونید با مدرک شکایت کنید همچنین کسانی که به اصطلاح پلیس هستن اگر بخوان وانتدی رو بگیرن میتونن 🗿

- باگ های مپ بخاطر اینکه برای خودِ Base بازی هستن برای رفعشون نیاز به اضافه شدن Object دارن که ممکن هست به قول دوستمون @Vortlu در AG:SAMP برطرف بشن اما در حال حاضر اضافه شدن Object جهت فیکس کردن باگ های مپ ممکنه باعث Fps Drop برخی دوستانی بشه که سیستم نسبتا ضعیفی دارن

اگه دیده باشید وقتی برای یک رویداد به بازی یک قسمتی از مپ ، به اصطلاح مپری میشه (اضافه میشه) ، خیلی ها با Fps Drop روبرو میشن و خیلی وقت ها کرش میشن!

پس بنظرم میتونه منطقی باشه که به باگ های مپ دست نزنن تا وقتی که برای همه بشه کاملا فیکس کردشون.

موفق باشید.

ویرایش شده توسط Automat
  • دوست دارم که 1

060624_241708724167864.png

𝑴𝒚 𝑨𝒄𝒄𝒐𝒖𝒏𝒕

Automat.png

𝑴𝒚 𝑩𝒓𝒐𝒕𝒉𝒆𝒓'𝒔

Cartoon.png

Cappuccino.png

لینک به دیدگاه

با سلام و درود

تمام این مشکلات از مپ گیم هستش نه سمپ که به دلیل قدیمی بودن بازی هستش

اگه از لحاظ تخصصی بخوام بگم، مشکل از collision های آبجکت های گیم هستش که خیلی راحت درست میشن

تمامی این مشکلات در AG:SAMP رفع میشوند

لینک به دیدگاه

• 3 هفته بعد...
  • توسعه دهنده

درود، ممنون بابت پیشنهاد/انتقاد شما.

باگ های مربوط به نقشه (Map) پس از تکامل و اجباری شدن AG:SAMP برای تمامی پلتفرم ها، به یکباره برطرف خواهد شد.

در حال حاضر به دلیل کلاینت های متفاوت این امکان وجود ندارد.

با تشکر از توضیحات دوستان.

در آینده نیز مشتاق پیشنهادات و انتقادات ارزشمند شما هستیم.

COMFORTABILITY KILLS

لینک به دیدگاه

• Mohny موضوع را قفل کرد
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...