رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

بن بی مورد - Amirhossein

LiN

ارسال‌های توصیه شده

عکس سایز کوچک شما از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: 

LiN.png

• عکس سایز کوچک کسی که از او شکایت دارید از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: 

AmirHosseiN.png

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری"  از شاهدین از طریق کنترل پنل: -

• توضیحات: 

سلام دوباره

لطفا این شکایت رو شخص @Ali جواب بدن

باتوجه به واکنش ها نسبت به تاپیک قبل معلومه که مدیریت طرف کی هست، پس خود موسس که بی طرف هستن شکایت رو جواب بدن حتی اگه شکایت بنده هم رد شه مشکلی ندارم.

طی بحث تایپک قبلی

باز هم هیچ مدرک محکمی‌ برای اثبات حرف های ادمین Endway و Amirhossein وجود نداره و فقط بر اساس حدسو گمان که چون سوال و جواب مسئول لیدر به این شکل بوده و من تقریبا و یا شاید کاملا مشابه جواب ایشون نوشتم پس تقلب کردم. این مدرک محکمی برای اثبات نیست پس لطفا خودتونو گول نزنید.

همچنین جواب شکایت هم بدون اینکه درحال بررسی بنویسید بعد از گذشت ۳ روز جواب دادید که یکی دیگه از نشانه های ضعف شماست.

و بند اصلی شکایت که بخاطر بن بی مورد هست: هیچگونه تقلبی در تست نبوده اما باز هم مسئولین اصرار بر این دارند که تقلب صورت گرفته (البته بدون مدرک) و تاکید کردن به این دلیل که تقلب کردم و نسبت به این موضوع اگاه بودم و شکایت کردم به دلیل شکایت بی مورد بنم کردن،واقعا خیلی جالبه من برای دفاع از حق خودم شکایت کردم که به اقلیت برگردم اما میگن شکایت شما بی مورده

• مدارک (فیلم یا عکس):

https://agsa.arsacia.ir/players/banlog/LiN

LiN.png

NumberOne Family

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

درود

توضیحات و مدارکِ مربوطه به مدیریت ارسال شد.

• مرسی 1

「 !...ᴵ ᵂᵒᵘˡᵈ ᴿᵃᵗʰᵉʳ ˢᵖᵉⁿᵈ ᴱᵛᵉʳʸ ᴹᵒᵐᵉⁿᵗ ᴵⁿ ᴬᵍᵒⁿʸ ᵀʰᵃⁿ ᴱʳᵃˢᵉ ᵀʰᵉ ᴹᵉᵐᵒʳʸ ᴼᶠ ʸᵒᵘ 

𝙳𝚊𝚖𝚘𝚗 𝚂𝚊𝚕𝚟𝚊𝚝𝚘𝚛𝚎 -

2a60-ca%C3%ADn-damon-salvatore.gif

2e1f02_24image0-2-2-2-2-1-gif-ef3bfa88a5

AmirHosseiN.png

2e1f02_24image0-2-2-2-2-1-gif-ef3bfa88a5

لینک به دیدگاه

• مدیریت
ارسال شده در (ویرایش شده)

درود خدمت شما بازیکن گرامی

تنها به احترام درخواست شما بخشی از مدارک در تاپیک قبل به صورت علنی قرار داده شد تا شاید به جای مقصر دانستن بقیه و تحت تاثیر حرف دیگران قرار گرفتن، واقعیت را بپذیرید.

شایعه نسازید، مدیریت طرفدار حقیقت بوده و هست و صرف واکنش تشکر نشان دادن دلیلی برای طرفداری از کسی نیست.

این سومین شکایت بی مورد شماست و تنها ۵ روز محروم شدید.

ما شما را درک می‌کنیم که بابت موضوع پیش‌آمده بخواهید پیگیری کنید اما شکایت بی‌مورد راه حل شما نخواهد بود.

شکایت شما رد شد.

یا حق.

ویرایش شده توسط Kamyab
  • دوست دارم که 3
  • مرسی 5
  • هاها 1

Final_Emzaaaa.png

لینک به دیدگاه

• Kamyab موضوع را قفل کرد
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...