رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

درخواست عضویت

Ali

ارسال‌های توصیه شده

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: Rame.png

• سن واقعی:19

• اسم واقعی: الی

• در 30 کلمه خود را توصیف کنید: فعال,باهوش, با ادب, با جنبه, پر تلاش,مسئولیت پذیر, جدی,خشن,خودمونی, آروم, تابع قوانین هستم, کمک کننده, و فکشن دوست, درست کار, شوخ طبع, خود آموز 

• روزانه چقدر بازی می کنید؟ 5 الی 7 ساعت

• در چه ساعت هایی بازی می کنید؟ (مثلا 08:00 - 12:00): 14:00 الی 00:00

• چرا شما فکشن قبلی را ترک کردید:برای اومدن به دسته ویژه 

• برای چه می خواهید به این فکشن بیایید؟ (حداقل 30 کلمه):اقلیت خوبی می باشد و فکر میکنم میتونم از این طریق خرج و مخارج بازی مو در بیارم و زندگی خوب و بی دردسری در NG داشته باشم و میخوام که NG تست کنم

• چرا فکر می کنید که این فکشن جای مناسبی برای شما هست؟ فکر نمیکنم مطمئنم

• روزانه چند بار انجمن را چک می کنید؟ +10

For every negative
there is a positive

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• پاسخ 8.1k
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

بیشترین ارسال‌ها در این موضوع

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: Bogart.png
• سن واقعی: 17
• اسم واقعی: ماهان
• در 30 کلمه خود را توصیف کنید: مهربون - مسئولیت پذیر - باحال - متعهد - گیم دوست دارم - خدا پرست - آرساکیا رو دوست دارم - رفیق باز - مدافع حقوق حیوانات - با کسی مشکلی ندارم - سرم تو

کار خودمه - بی خیال - بی استرس - بی دغدغه - قوانین رو رعایت میکنم - مودب - از بد دهنی بدم میاد - فعال - توی حال زندگی میکنم - دوستدار تکنولوژی - از پلیس بودن خوشم میاد - از آدم کم سطح بدم میاد

از سخت گیری بدم میاد - کم حرف - شوخ - از موسیقی خوشم میاد - از علم کامپیوتر خوشم میاد - عاشق نوشتن - معمولا با صدای پائین حرف میزنم و ...
• روزانه چقدر بازی می کنید؟ 3 تا 11 ساعت
• در چه ساعت هایی بازی می کنید؟ (مثلا 08:00 - 12:00): 12 تا 22
• چرا شما فکشن قبلی را ترک کردید: برای اومدن به اقلیت NG و تجربیات بیشتر و آشنا شدن با دسته ی ویژه
• برای چه می خواهید به این فکشن بیایید؟ (حداقل 30 کلمه): میخوام با دسته ی ویژه آشنا بشم - از اقلیت NG خوشم میاد - میخوام در آمد خوبی داشته باشم - دوست دارم دزد هارو بکشم - میخوام پیشرفت کنم

میخوام واسه HM رنک بگیرم - میخوام گانریمو قوی کنم - میخوام سرور رو به عنوان پلیس بودن تجربه کنم - میخوام ویژگی ها و فعالیت های اقلیت NG و کلا دسته ی ویژه رو ببینم -  میخوام بیشتر با جو Cop و NG آشنا بشم و هزاران دلیل که منو به سمت این اقلیت میکشونه.
• چرا فکر می کنید که این فکشن جای مناسبی برای شما هست؟ چون بهش علاقه دارم و میخوام تجربش کنم و پیشرفت کنم و درآمد خوبی داشته باشم. امیدوارم که بتونم واسه ی این مفید باشم و به همکاران و بازیکنان کمک کنم.
• روزانه چند بار انجمن را چک می کنید؟ 15+

Paramedics

============================================================================

----------------------------------------------- DO NOT TRUST TO ANYONE  -----------------------------------------------

=======================================================================

Bogart.png

CopyRight.png

لینک به دیدگاه

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: Schizo.png
• سن واقعی: 16
• اسم واقعی: علیرضا
• در 30 کلمه خود را توصیف کنید: قوی ، گانر مشتی رفیق بچه مثبت صبور زیاد صحبت نمیکنم اما با رفیقام خیلی مهربونم اما از بعضیا که خیلی بی ادب باشن خوشم نمیاد و سعی میکنم که باهاشون دوست نشم.
• روزانه چقدر بازی می کنید؟ 3
• در چه ساعت هایی بازی می کنید؟ (مثلا 08:00 - 12:00): 18:00 تا 21:00
• چرا شما فکشن قبلی را ترک کردید:استفا
• برای چه می خواهید به این فکشن بیایید؟ (حداقل 30 کلمه): میخوام تجربه کسب کنم و اینکه دوستانم هم دارن میان تا با هم پلی بدیم در کل فکشن NG رو خیلی دوست دارم و میخوام ازش پول هم بدست بیارم و بمونم داخلش و به بچه هرچی مجرم ت  بازی هستو بکشیم و از زندان دفاع کنیم و قانون رو در سرور اجرا کنیم.
• چرا فکر می کنید که این فکشن جای مناسبی برای شما هست؟ فکشن خوبیه.
• روزانه چند بار انجمن را چک می کنید؟+5

The Killers

:My accounts

2aa528_24helper.png

RedDragon.png

Hamid_Gold.png

_HaMiD_%5B2%5D.png

:My Friends

Fayez.png

لینک به دیدگاه

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: _JohnAbruzzi_.png

• سن واقعی: 20 
• اسم واقعی: امیررضا
• در 30 کلمه خود را توصیف کنید: مهربان خوش اخلاق صبور متعهد به قوانین
• روزانه چقدر بازی می کنید؟ 4 الی 5 ساعت
• در چه ساعت هایی بازی می کنید؟ (مثلا 08:00 - 12:00): (05:00 - 12:00)
• چرا شما فکشن قبلی را ترک کردید: به دلیل امدن به دسته ویژه 
• برای چه می خواهید به این فکشن بیایید؟ (حداقل 30 کلمه): علاقه شدید من به این اقلیت و حضور دوستانم در این اقلیت
• چرا فکر می کنید که این فکشن جای مناسبی برای شما هست؟ به دلیل اینکه به قوانین پایبندم 
• روزانه چند بار انجمن را چک می کنید؟ 3 الی 4 بار

ویرایش شده توسط JohnAbruzzi
لینک به دیدگاه

عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل:

Empratur.png

• سن واقعی: 18

• اسم واقعی: مصطفی

• در 30 کلمه خود را توصیف کنید:  مهربون، فعال، سخت کوش، پرتلاش، دلسوز ، با ادب، درون گرا، احساساتی، قابل اعتماد، تابع قوانین، پر انرژی، دارای روابط عمومی بالا، با دقت، دارای حافظه ی ماهی، منطقی، با سواد، با استعداد

• روزانه چقدر بازی می کنید؟ 6 ساعت

• در چه ساعت هایی بازی می کنید؟ (مثلا 08:00 - 12:00): 14:00-17:00 و 20:00 -23:00

• چرا شما فکشن قبلی را ترک کردید: آمدن به این فکشن.

• برای چه می خواهید به این فکشن بیایید؟ (حداقل 30 کلمه): اقلیت خوبی میباشد. علاقه ی زیادی به این اقلیت دارم و میخواهم خرج و مخارج زندگیم رو از این راه تأمین کنم و به بازیکنان دیگر نیز از این راه کمک کنم.

• چرا فکر می کنید که این فکشن جای مناسبی برای شما هست؟ به دلیل اینکه این فکشن میتونه فضای خوبی رو داشته باشه.

• روزانه چند بار انجمن را چک می کنید؟ 10+ بار

لینک به دیدگاه

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: Nekapo.png
• اسم واقعی: آرش
• در 30 کلمه خود را توصیف کنید: توصیف خاصی ندارم
• روزانه چقدر بازی می کنید؟ 3 ساعت
• در چه ساعت هایی بازی می کنید؟ (مثلا 08:00 - 12:00): بیشتر ساعتای 17 تا 22 بیکارم تو این ساعتا پلی میدم
• چرا شما فکشن قبلی را ترک کردید: انداختنم بیرون
• برای چه می خواهید به این فکشن بیایید؟ (حداقل 30 کلمه): چون قبلا بودم با باهاش آشنایی کامل دارم 
• چرا فکر می کنید که این فکشن جای مناسبی برای شما هست؟ جای خوبی برای تلف کردن وقته
• روزانه چند بار انجمن را چک می کنید؟  کمتر از 3 بار

لینک به دیدگاه

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: LuTi.png
• سن واقعی: 19
• در 30 کلمه خود را توصیف کنید: یک فرد فعال، لوتی، بامرام، با معرفت، شوخ طبع و منطقی هستم.
• روزانه چقدر بازی می کنید؟ 2 ساعت
• در چه ساعت هایی بازی می کنید؟ (مثلا 08:00 - 12:00): 19:00 تا 21:00
• چرا شما فکشن قبلی را ترک کردید: خستگی
• برای چه می خواهید به این فکشن بیایید؟ (حداقل 30 کلمه): علاقه زیاد به این فکشن دارم و داشتن تجربه حضور در این فکشن و لیدرش هم آدم خوبیه
• چرا فکر می کنید که این فکشن جای مناسبی برای شما هست؟  چون هست
• روزانه چند بار انجمن را چک می کنید؟ 1 بار

LuTi

LuTi.png

DeLoN

لینک به دیدگاه

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: AsleKaar.png

• سن واقعی: 26

• اسم واقعی: میلاد

• در 30 کلمه خود را توصیف کنید: من همیشه یه صندلی برام کم بوده، کتم برام تنگ بوده، کفشام برام کوچیک بوده، ساعتم خواب می مونده و من جلوتر ازش حرکت میکردم، دنیا برای من جای کوچیکیه؛ احساس میکنم همه جا بسته است و نمیتونم نفس بکشم.

• روزانه چقدر بازی می کنید؟ 5ساعت

• در چه ساعت هایی بازی می کنید؟ (مثلا 08:00 - 12:00): 22:00تا03:00

• چرا شما فکشن قبلی را ترک کردید:دستم خورد.

• برای چه می خواهید به این فکشن بیایید؟ (حداقل 30 کلمه): اقلیت خوبی میباشد. علاقه ی زیادی به این اقلیت دارم.

• چرا فکر می کنید که این فکشن جای مناسبی برای شما هست؟ تجربه و سابقه دارم.

• روزانه چند بار انجمن را چک می کنید؟ +10

AsleKaar.png

Snow.png

𝐌𝐄𝐍𝐀𝐂𝐄
𝐈𝐈
𝐒𝐎𝐂𝐈𝐄𝐓𝐘

لینک به دیدگاه

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: LuTi.png
• سن واقعی: 19
• در 30 کلمه خود را توصیف کنید: یک فرد فعال، لوتی، بامرام، با معرفت، شوخ طبع، با استعداد و منطقی هستم  تجربه ی زیاد دارم در این فکشن و علاقه ی زیادی دارم به این فکشن چون کار بلد هستم و میتونم به این فکشن کمک کنم چون فعال و کار بلد هستم به همین دلیل است
• برای چه می خواهید به این فکشن بیایید؟ (حداقل 30 کلمه): علاقه ی زیادی به این فکشن دارم و داشتن تجربه ی حضور در این فکشن رو دارم و لیدرش هم آدم خوبیه، فکشن جالبی هست و خب با این فکشن زیاد خاطره دارم و برای هم می‌خوام بیام به این فکشن به یاد قدیم و اینکه رفیقام هم تو این فکشن حضور دارن به همین دلیل هست که می‌خوام بیام به این فکشن و لیدرش هم آدم خوبیه

LuTi

LuTi.png

DeLoN

لینک به دیدگاه

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل:Mizox.png

• سن واقعی: 17

• اسم واقعی:پرهام 

• در 30 کلمه خود را توصیف کنید: صبور و شوخ و بامرام و البته منطقی 

• روزانه چقدر بازی می کنید؟ 4 ساعت 

• در چه ساعت هایی بازی می کنید؟ (مثلا 08:00 - 12:00): 14 تا 18

• چرا شما فکشن قبلی را ترک کردید: خستگی

• برای چه می خواهید به این فکشن بیایید؟ (حداقل 30 کلمه): تجربه کنم این فکشن رو

• چرا فکر می کنید که این فکشن جای مناسبی برای شما هست؟ علاقه بهش دارم

• روزانه چند بار انجمن را چک می کنید؟ 5

ویرایش شده توسط Mizox

! inattention is better than revenge

👑Mizox.png👑

34a505_24a13614-24AdmBoT-Cover.gif

لینک به دیدگاه

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: RememberMe.png
• سن واقعی: 24
• اسم واقعی:  علیرضا
• در 30 کلمه خود را توصیف کنید:  از بازیکن های قدیمی این سرور هستم سال ورود به سرورم به میلادی 2014 بوده و بسیار با تجربه در دسته ویژه
• روزانه چقدر بازی می کنید؟  5 الی 6 ساعت
• در چه ساعت هایی بازی می کنید؟ (مثلا 08:00 - 12:00):  19:00 تا 00:00
• چرا شما فکشن قبلی را ترک کردید:  نزدیک به یک سال فکشنی نبودم
• برای چه می خواهید به این فکشن بیایید؟ (حداقل 30 کلمه):  بسیار با تجربه هستم در دسته ویژه اگر بخش اقلیت رو بنده رو چک کنید نزدیک 6 صفحه هست هم PD  بودم هم NG
• چرا فکر می کنید که این فکشن جای مناسبی برای شما هست؟تجربه بالا
• روزانه چند بار انجمن را چک می کنید؟  3 الی 5 بار

لینک به دیدگاه

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: Mehrab.png
• سن واقعی: 21
• اسم واقعی: محراب
• در 30 کلمه خود را توصیف کنید: یک فرد فعال، لوتی، بامرام، با معرفت، شوخ طبع، با استعداد و منطقی هستم  تجربه ی زیاد دارم در این فکشن و علاقه ی زیادی دارم به این فکشن چون کار بلد هستم و میتونم به این فکشن کمک کنم چون فعال و کار بلد هستم به همین دلیل است
• برای چه می خواهید به این فکشن بیایید؟ (حداقل 30 کلمه): علاقه ی زیادی به این فکشن دارم و داشتن تجربه ی حضور در این فکشن رو دارم و لیدرش هم آدم خوبیه، فکشن جالبی هست و خب با این فکشن زیاد خاطره دارم و برای هم می‌خوام بیام به این فکشن به یاد قدیم و اینکه رفیقام هم تو این فکشن حضور دارن به همین دلیل هست که می‌خوام بیام به این فکشن و لیدرش هم آدم خوبیه

لینک به دیدگاه

عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: 

Aria.h.png

• سن واقعی: 25

• اسم واقعی: امیر

• در 30 کلمه خود را توصیف کنید: مهربون، خوش اخلاق، باهوش و علاقهمند به هدف های خود و با تلاش برای رسیدن به هدف، بی ازار و با دیگران کاری ندارم و سعی میکنم دیگران از خود راضی نگه دارم تا کسی را ناراحت نکنم و همیشه برای پیشرفت تمام تلاشم را خواهم کرد.

• روزانه چقدر بازی می کنید؟ 5 ساعت

• در چه ساعت هایی بازی می کنید؟ (مثلا 08:00 - 12:00): 8:00 الی 22:00

• چرا شما فکشن قبلی را ترک کردید: تنوع

• برای چه می خواهید به این فکشن بیایید؟ (حداقل 30 کلمه): چون می خواهم علایقم را دنبال کنم و با استفاده از اختیاراتی که دارم نظم را ایجاد کنم و در کنار بقیه بازیکنان و به کمک انان یک محیط خوب را فراهم کنم و گاهی با اعمال قانون افراد را متوجه اشتباه خودشان کنم تا سعی کنند با رعایت قوانین، بازی را فرا بگیرند

• چرا فکر می کنید که این فکشن جای مناسبی برای شما هست؟ تلاش میکنم که باشه

• روزانه چند بار انجمن را چک می کنید؟ ۱۵بار

ویرایش شده توسط Sobi

ـــــــــــــــــ  ـــــــــــــــــ

DefenD.png

ـــــــــــــــــ  ـــــــــــــــــ

لینک به دیدگاه

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: DajMehdi.png

• سن واقعی:16

• اسم واقعی: مهدی

• در 30 کلمه خود را توصیف کنید: حرفه ای با ادب،صبور خوش اخلاق، خشن، عصبی، محترم، دلسوز، پایبند به قوانین، علاقمند به پلیس شدن، و به بزرگ ترم احترام لازم رو میزارم، جذاب ، پر تلاش هستم، و دوست دارم به پلیر ها کمک کنم تجربه در اقلیت گارد دارم 

• روزانه چقدر بازی می کنید؟ 3 ساعت 

• در چه ساعت هایی بازی می کنید؟ : ۱۷:00 الی 20.00

• چرا شما فکشن قبلی را ترک کردید:اخراج شدم

• برای چه می خواهید به این فکشن بیایید؟ فکشن خیلی خوبی هست.

• چرا فکر می کنید که این فکشن جای مناسبی برای شما هست؟علاقه دارم 

• روزانه چند بار انجمن را چک می کنید؟ 10 بار

لینک به دیدگاه

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: Empratur.png
• سن واقعی: 19
• اسم واقعی: مصطفی
• در 30 کلمه خود را توصیف کنید: مهربون - مسئولیت پذیر - باحال - متعهد - گیم دوست دارم - خدا پرست - آرساکیا رو دوست دارم - رفیق باز - مدافع حقوق حیوانات - با کسی مشکلی ندارم - سرم تو

کار خودمه - بی خیال - بی استرس - بی دغدغه - قوانین رو رعایت میکنم - مودب - از بد دهنی بدم میاد - فعال - توی حال زندگی میکنم - دوستدار تکنولوژی - از پلیس بودن خوشم میاد - از آدم کم سطح بدم میاد-فعال هستم

از سخت گیری بدم میاد - کم حرف - شوخ - از موسیقی خوشم میاد - از علم کامپیوتر خوشم میاد - عاشق نوشتن - معمولا با صدای پائین حرف میزنم و ...
• روزانه چقدر بازی می کنید؟ 6 تا 11 ساعت
• در چه ساعت هایی بازی می کنید؟ (مثلا 08:00 - 12:00): 00:00 تا 23:00
• چرا شما فکشن قبلی را ترک کردید: برای اومدن به اقلیت PD 
• برای چه می خواهید به این فکشن بیایید؟ (حداقل 30 کلمه): میخوام با دسته ی ویژه آشنا بشم - از اقلیت PD خوشم میاد - میخوام در آمد خوبی داشته باشم - دوست دارم دزد هارو بکشم - میخوام پیشرفت کنم

میخوام واسه PD رنک بگیرم - میخوام گانریمو قوی کنم - میخوام سرور رو به عنوان پلیس بودن تجربه کنم - میخوام ویژگی ها و فعالیت های اقلیت PD و کلا دسته ی ویژه رو ببینم -  میخوام بیشتر با جو Cop و PD آشنا بشم و هزاران دلیل که منو به سمت این اقلیت میکشونه.
• چرا فکر می کنید که این فکشن جای مناسبی برای شما هست؟ چون بهش علاقه دارم و میخوام تجربش کنم و پیشرفت کنم و درآمد خوبی داشته باشم. امیدوارم که بتونم واسه ی این مفید باشم و به همکاران و بازیکنان کمک کنم.
• روزانه چند بار انجمن را چک می کنید؟ 15+

Empratur.png

RyzenBoT.png

WildSon.png

❖ـــــــــــــــــ❖ ❖ـــــــــــــــــ❖❖ـــــــــــــــــ❖ ❖ـــــــــــــــــ❖❖ـــــــــــــــــ❖                                          

ما دوستامونو از دست نمیدیم، فقط یاد میگیریم کیا واقعی ترنacigar.gif

لینک به دیدگاه

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل:Yarta.png 

• سن واقعی:17 

• اسم واقعی:امیر

• در 30 کلمه خود را توصیف کنید:خوش اخلاق-صبور در انجام کار-بامرام-با معرفت-لوتی-خرخون-عشقماشین-متعهد-اجتماعی-کاربلد-پایبند-کمک رسان به دیگران-مدافع سرزمینم-توانا بر انجام وظیفه و اکتیویتی زدن-علاقه به دوستی بااعضای اقلیت ها-با جنبه-کنجکاو-قانون مدار-رفیق باز-آدم فان-عشق به میهنم 

• روزانه چقدر بازی می کنید؟10 ساعت

• در چه ساعت هایی بازی می کنید؟ (مثلا 08:00 - 12:00):از 16:00 تا 24:00

• چرا شما فکشن قبلی را ترک کردید: حوصله نداشتم

• برای چه می خواهید به این فکشن بیایید؟ (حداقل 30 کلمه):چون از آن روزی که وارد سرور خوب ارساکیا شدم خدا خدا میکردم کهروزی عضو اقلیت گارد بشم و کمک رسان باشم و به خواست خدا انشاالله بشوم

• چرا فکر می کنید که این فکشن جای مناسبی برای شما هست؟چون از اول دوست داشتم وارد اقلیت گارد بشم

• روزانه چند بار انجمن را چک می کنید؟10بار

ویرایش شده توسط Yarta
اشتباه نوشته بودم
لینک به دیدگاه

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: HunterZolomoN.png
• سن واقعی: 17
• اسم واقعی: متین
• در 30 کلمه خود را توصیف کنید: مشتی، پر طرفدار، فداکار، مهربان، زیبا، خوش اخلاق، خوش بین، امیدوار، مسئولیت پذیر، باهوش، فعال، شاداب، پر انرژی، با تجربه، روشنفکر، دقت زیاد در کارها، پولکی، بیشتر اوقاتمو با کامپیوتر میگذرونم، آدم جذابی هستم ولی هرکسی از من خوشش نمیاد، از رنگ زرد خوشم میاد، از خواب بدم میاد و بیشتر اوقات بیدار هستم.
• روزانه چقدر بازی می کنید؟ 10 ساعت
• در چه ساعت هایی بازی می کنید؟ (مثلا 08:00 - 12:00): (15:00-03:00)
• چرا شما فکشن قبلی را ترک کردید: چون میخواستم دسته ویژه بیام
• برای چه می خواهید به این فکشن بیایید؟ (حداقل 30 کلمه): چون همه اعضای این فکشن خوبن، لذت کافی را برای من داره و درآمدش بسیار زیاده که برای من مهمتر از هر چیزیه و جدا از اینا من قبلا تو فکشن فدرال بودم خیلی برام خوب بود، گفتم به این فکشن بیام تا تجربش کنم و از بازی کردن لذت ببرم
• چرا فکر می کنید که این فکشن جای مناسبی برای شما هست؟ چون بهش علاقه دارم و میخوام تجربه کنم
• روزانه چند بار انجمن را چک می کنید؟ بیشتر از 10 بار

لینک به دیدگاه

عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: MashruB.png
• سن واقعی: 21
• اسم واقعی: نیما

لینک به دیدگاه

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: iElyas.png• سن واقعی: 15
• اسم واقعی: الیاس
• در 30 کلمه خود را توصیف کنید: صبور - کاربلد - پایبند به قوانین - کاری - کمک کننده - توانا بر انجام وظیفه و زدن اکتیویتی - یاری رسان - برخورد با احترام نسبت به سایر بازیکنان - علاقه به سایر اعضا و همکاران - دوست دار مردم - رو راست - صلح طلب
• روزانه چقدر بازی می کنید؟ حدودا 6 ساعت ثابت.
• در چه ساعت هایی بازی می کنید؟ (مثلا 08:00 - 12:00): 13:00 - 16:00 و 20:00 - 23:00
• چرا شما فکشن قبلی را ترک کردید: برای آمدن به اقلیت NG.
• برای چه می خواهید به این فکشن بیایید؟ (حداقل 30 کلمه): زیرا این فکشن یکی از فکشن های دپارتمنت هست؛ اکتیویتی خوبی رو نسبت به سایر اقلیت های دسته ویژه داره و به این فکشن علاقه دارم. همچنین بر انجام وظایف این اقلیت توانا و پایبند هستم.
• چرا فکر می کنید که این فکشن جای مناسبی برای شما هست؟ به دلیل اینکه این فکشن میتونه فضای خوبی رو به همراه خودش داشته باشه.

• روزانه چند بار انجمن را چک می کنید؟ +3 بار.

ویرایش شده March 15 توسط Cry

MySelf

27.png

iElyas.png

142.png

PiNo.pngMy Brother

iBlack.png

لینک به دیدگاه

عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: 
Ramtin.png
• اسم واقعی: رامتین 
• در 30 کلمه خود را توصیف کنید: مودی صبور و با حوصله و برخورد درست و به جا با سایر بازیکنان دارم. علاقمند به اعضا و همکاران مهربون هستم. صادق، ادیب، اخلاق نیک، متعهد به کاری که بهم سپرده بشه، اجتماعی، با مرام، با معرفت، آشنا با کار تیمی. تمام تلاشم رو برای بهتر شدن در هر چیزی که انجامش میدم میکنم. با هیچ کسی مشکل و دشمنی ندارم. پایبند به قوانین هستم. مسئولیت‌ پذیر هستم. سریع در انجام فعالیت های مربوطه. در کل کاری به کار کسی ندارم و سرم تو کار خودمه.

• روزانه چقدر بازی می کنید؟ 13 ساعت
• در چه ساعت هایی بازی می کنید؟ (مثلا 08:00 - 12:00): 14:00 - 16:00 و 19:00 - 05:00 
• چرا شما فکشن قبلی را ترک کردید: مشکلات و ناراحتی های بوجود اومده باعث شد که اقلیت رو ترک کنم
• برای چه می خواهید به این فکشن بیایید؟ (حداقل 30 کلمه): به دلیل اینکه قبلاً داخل همین فکشن فعالیت میکردم و میتونم به خوبی فعالیت کنم و اکتیویتی بزنم. با قوانین این اقلیت و قوانین سرور آشنایی کامل دارم و میتونم دشمن مردم رو خیلی راحت بکشم تا بهشون حس خوبی القا بشه و اینکه دوست دارم مردم رو به صورت کاملا نامحسوس بکشم و مهارت خوبی در انجام اینکار و سایر امور مربوط به هیتمن دارم.
• چرا فکر می کنید که این فکشن جای مناسبی برای شما هست؟ قبلا در این اقلیت حضور داشتن و ممبر های این اقلیت همه دوستانم هستند

همچنین مهارت خوبی در قتل دارم
• روزانه چند بار انجمن را چک می کنید؟ ۲۵ بار

لینک به دیدگاه

Robert.png

• سن واقعی: ۲۶

• اسم واقعی: سیدعلی

• در 30 کلمه خود را توصیف کنید: فردی بی اعصاب که هرکیو ببینم توهین میکنم 

صبور هستم علاقه زیادی دارم که قوانین رو رعایت کنم اما متأسفانه یک سری جاها مجبور به زیر پا گذاشتن قوانین بودم و مجازات شدم که این باعث شده کمی دل سرد بشم

صادق و رک هستم و تمام حرفم رو کامل به شخص مقابل میزنم و این یکی از خوبی های منه

اجتماعی هستم و به خوبی میتوانم با دیگران ارتباط برقرار کنم

• روزانه چقدر بازی می کنید؟ ۸ ساعت 

• در چه ساعت هایی بازی می کنید؟ (مثلا 08:00 - 12:00): از ۱۴ تا ۵ صبح روز بعد

• چرا شما فکشن قبلی را ترک کردید: بازیکن قلیون با من خصومت شخصی داشتند و منو اخراج کردند.

برای چه می‌خواهید به این فکشن بیایید؟ (حداقل ۳۰ کلمه): بیام داخل این اقلیت تحربه کسب کنم و بازیکنان رو به بدترین روش ممکن بکشم جوری که دیگه آنلاین نشوند

اشنا شدن با اعضای این اقلیت و نحوه کشتن شخصی که Contract شده 

و دریافت رنک ۵ این اقلیت و سپس دریافت لیدری این اقلیت 

علاقه زیاد به رنگ قرمز و دستورات این اقلیت که منو جذب میکنه 

• چرا فکر می کنید که این فکشن جای مناسبی برای شما هست؟ چون مهارت خاصی در گانری دارم

روزانه چند بار انجمن را چک میکنید؟ ۲۵ بار

لینک به دیدگاه

عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: ZoltaN.png

• سن واقعی: 17

• اسم واقعی: عرفان

• در 30 کلمه خود را توصیف کنید: من فردی ارام و ساکت هستم و باحوصله فراوان کار هایم را دنبال میکنم و همیشه سعی میکنم انتخاب های درستی داشته باشم و در برخی از کار هایم با بقیه مشورت کنم و امور را با پشتکار زیاد و علاقه دنبال میکنم و از انجام کار هایی که دیگران را ناراحت میکند پرهیز میکنم و دوست دارم که همه از من راضی باشند و با همه خوش برخورد و خوش اخلاق باشم و از کمک کردن به دیگران خوشحال می شوم

• روزانه چقدر بازی می کنید؟ 5 ساعت

• در چه ساعت هایی بازی می کنید؟ (مثلا 08:00 - 12:00): 14:00 - 19:00

• چرا شما فکشن قبلی را ترک کردید: برای ورود به این اقلیت 

• برای چه می خواهید به این فکشن بیایید؟ (حداقل 30 کلمه): چون می خواهم علایقم را دنبال کنم ,درامد خوب, بیشترین سابقه در این اقلیت رو دارم  تجربه زیاد,  واینکه رفیقام در این فکشن حضور دارن حقوق و پول خوب

• چرا فکر می کنید که این فکشن جای مناسبی برای شما هست؟ چون به این اقلیت علاقه مند هستم و تجربه کافی را در این زمینه دارا هستم

• روزانه چند بار انجمن را چک می کنید؟ 10 بار

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل:  Morant.png
• سن واقعی: 18
• اسم واقعی: رامتین
• در چه ساعت هایی بازی می کنید؟ (مثلا 08:00 - 12:00): 18:00 تا 21:00
• برای چه می خواهید به این فکشن بیایید؟ (حداقل 30 کلمه): علاقه ی زیادی به این فکشن دارم و داشتن تجربه ی حضور در  فکشنه اف بی ای رو دارم و لیدرش هم آدم خوبیه، فکشن جالبی هست و خب با این فکشن فکشنه خوبیه و برای هم می‌خوام بیام به این فکشن به یاد قدیم و اینکه رفیقام هم تو این فکشن حضور دارن به همین دلیل هست که می‌خوام بیام به این فکشن و بهترین فکشن دسته ویژه است
• روزانه چند بار انجمن را چک می کنید؟ 13 بار

ribar.png

Morant.png

لینک به دیدگاه

Arda.png
• اسم واقعی: آردا
• در 30 کلمه خود را توصیف کنید: فردی صبور هستم اما در صورتی که عصبی بشم خیلی بی ادب میشم

و چیزی به نام ادب نمیشناسم اجتماعی هستم و دوست دارم با بازیکنان خوش و بش کنم 

با معرفت و با حوصله و دوست دارم کاری رو که بهم سپرده میشه رو به درستی انجام بدم در حدی که رو دستش نباشه قوانین رو تا جایی که بتونم رعایت میکنم و نمیزارم قانونی زیر گذاشته بشه و تمام تلاشمو میکنم که در سرور فردی مفید باشم

• روزانه چقدر بازی می کنید؟ ۵ ساعت
• در چه ساعت هایی بازی می کنید؟ (مثلا 08:00 - 12:00): 14:00 تا 23:00
• چرا شما فکشن قبلی را ترک کردید: وقت کافی برای حضور در فکشن را نداشتم 
• برای چه می خواهید به این فکشن بیایید؟ (حداقل 30 کلمه): علاقه زیادی به این اقلیت دارم و دوست دارم با تمامی اعضای این اقلیت آشنا بشم و تجربه کافی رو در این اقلیت کسب کنم 

همچنین دوست دارم بازیکنان رو در زندان Punish کنم
• چرا فکر می کنید که این فکشن جای مناسبی برای شما هست؟ اشنا شدن با اعضای اقلیت و کسب تجربه کافی 

• روزانه چند بار انجمن را چک می کنید؟ ۱۴ بار

━━━━━━━━━━━━━━━━━━๑۩۞۩๑━━━━━━━━━━━━━━━━━━━

یه خنیاگر یه هدفونِ بی ترانست...

━━━━━━━━━━━━━━━━━━๑۩۞۩๑━━━━━━━━━━━━━━━━━━━

http://agsa.arsacia.ir/players/bars/Arda.png                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                    You are my everything

لینک به دیدگاه

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل:  ELIMINATED.png

• سن واقعی: 18
• اسم واقعی: ایمان
• در 30 کلمه خود را توصیف کنید: نه اهل حوصلم نه اهل نصیحت. نه الگو میگیرم نه رو خطه بقیم
• روزانه چقدر بازی می کنید؟ 6 ساعت
• در چه ساعت هایی بازی می کنید؟ (مثلا 08:00 - 12:00):  10:10 - 16:16
• چرا شما فکشن قبلی را ترک کردید: همینجوری
• برای چه می خواهید به این فکشن بیایید؟ (حداقل 30 کلمه):  برخورد با مجرما
• چرا فکر می کنید که این فکشن جای مناسبی برای شما هست؟ کاراشو بلدم
• روزانه چند بار انجمن را چک می کنید؟ 1 بار

•سِتاره‌ی‌مشکیِ‌آسمونِ‌مَردم•

لینک به دیدگاه

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: MartyR.png
• اسم واقعی: مهدی
• در 30 کلمه خود را توصیف کنید: با ادب، آرام، کم حرف و خوش اخلاق، سعی میکنم کسی رو ناراحت نکنم و از حاشیه دور باشم، قوانین رو میپذیرم و دوستدار عدالت ام. از وقت گذروندن با دوستام لذت میبرم و سعی میکنم با افراد بیشتری اشنا بشم و تجربه های بهتری کسب کنم. در لحظه زندگی میکنم و با این حال از اینده ترس دارم.
• در چه ساعت هایی بازی می کنید؟ (مثلا 08:00 - 12:00): 21:00 - 05:00
• چرا شما فکشن قبلی را ترک کردید: از دسته متوسط و حاشیه خسته شدم
• برای چه می خواهید به این فکشن بیایید؟ (حداقل 30 کلمه): اقلیت آرومیه و دوست دارم تجربش کنم
• چرا فکر می کنید که این فکشن جای مناسبی برای شما هست؟ مناسب تایم و علایقم هست
• روزانه چند بار انجمن را چک می کنید؟ 3 بار

.Reality is wrong. Dreams are for real

Martyr.png

Perfume.png

silentWraith.png

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید.
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   بازگردانی قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...