رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

Tohin

G0DTireX

ارسال‌های توصیه شده

• عکس سایز کوچک شما از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: GoD.TireX.png

• عکس سایز کوچک کسی که از او شکایت دارید از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: BlaCkJusTiCe.png

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری"  از شاهدین از طریق کنترل پنل:  ....

• توضیحات:  تو عکس مشخصه | اکانت رفیقم بودو من براش /sleep گذاشته بودم

• مدارک (فیلم یا عکس): sa_mp_206.png

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

در چت کلن همینطور که در قوانین نوشته مشکلی نداره و ایشون خودش گفته اکانت براش نیست پس بهش ربطی نداره

Every Thing is BlaCk in my World                                 

AmirReza.png

BlaCkJusTiCe

لینک به دیدگاه

در 8 ساعت قبل، AmirBlack گفته است:

در چت کلن همینطور که در قوانین نوشته مشکلی نداره و ایشون خودش گفته اکانت براش نیست پس بهش ربطی نداره

دوست عزیز ننوشته که اکانت براش مهم نیست ، اگر دقت کنید ، به من فحش داده اما من با اکانت رفیقم انلاین بودم ، و به اکانت اصلیم یعنی 

MorphinG_Jar1 فحش داده و من دیدمش اگر در پست قبل نگاه کنید میبینید که نوشتم اورگانیزر هستم و اکانت رفیقم هست اما با هم شروع به فحاشی کرد ، و این موضوع فحاشی برای من بی معنی بوده و امید وارم که با میوت یا ... مجازات بشن 

لینک به دیدگاه

با سلام

با توجه به این بخش از قوانین عمومی:

با توهین‌های انجام پذیرفته در چت‌های کلن‌ها صاحبان کلن‌ها برخورد خواهند نمود، به جز مواقعی که توهین توسط خود صاحب کلن صورت پذیرفته باشد.

شکایت رد شد.

+بسته شد.

ɧՐȝԺԺȝՐ$-

ShreddeR.png

ƊAƜƝ ƬHƐ SHRƐƊ

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...