رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

Fw بدون منطق | Morant

Limit

ارسال‌های توصیه شده

• عکس سایز کوچک شما از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: Limit.png

• عکس سایز کوچک کسی که از او شکایت دارید از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: Morant.png

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری"  از شاهدین از طریق کنترل پنل: 

• توضیحات:  با عرض سلام، جناب آقای (Morant) به دلیل اینکه من توی رقابت قراردادی Buff کشیده بودم به من FW دادن، من قوانین دسته متوسط رو مرور کردم، متاسفانه چیزی در این رابطه ندیدم!!! حتی از هلپر بازی هم پرسیدم، ایشون گفتن FW نداده!!! لطفا پیگیری نمایید.

• مدارک (فیلم یا عکس): 

1 دقیقه قبل، Limit گفته است:

• عکس سایز کوچک کسی که از او شکایت دارید از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: Morant.png

• توضیحات:  با عرض سلام، جناب آقای (Morant) به دلیل اینکه من توی رقابت قراردادی Buff کشیده بودم به من FW دادن، من قوانین دسته متوسط رو مرور کردم، متاسفانه چیزی در این رابطه ندیدم!!! حتی از هلپر بازی هم پرسیدم، ایشون گفتن FW نداده!!! لطفا پیگیری نمایید.

• مدارک (فیلم یا عکس):  لینک دانلود

2 دقیقه قبل، Limit گفته است:

• مدارک (فیلم یا عکس): 

https://up.20script.ir/do.php?filename=6c92-New-WinRAR-archive.rar

لینک دانلود

34 دقیقه قبل، Limit گفته است:

• توضیحات:  با عرض سلام، جناب آقای (Morant) به دلیل اینکه من توی رقابت قراردادی Buff کشیده بودم به من FW دادن، من قوانین دسته متوسط رو مرور کردم، متاسفانه چیزی در این رابطه ندیدم!!! حتی از هلپر بازی هم پرسیدم، ایشون گفتن FW نداررررره!!! لطفا پیگیری نمایید.

• مدارک (فیلم یا عکس): 

https://up.20script.ir/do.php?filename=6c92-New-WinRAR-archive.rar

لینک دانلود

• هاها 1
لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام و احترام.

لازم است شفاف سازی هایی در رابطه با این موضوع در قوانین درج شود.

اما در شرایط فعلی:

اصولا قبل از شرکت در هر قراردادی باید در گام اول آن قرارداد و شرایط آن را مطالعه کرد، در رقابتی که شما شرکت کردید استفاده از باف منع شده بود (میتوانید از طریق تاپیک مربوطه در بخش اطلاعیه ها آن را مطالعه کنید)؛ 

توافق مقامات بالای دو اقلیت بر سر ممنوعیت باف در این وار به معنای دستور مقام بالاتر بر استفاده نکردن از باف میباشد (لزوما نباید شمارا تگ کرد و از جمله ی "به عنوان مقام بالاتر به شما دستور میدم توی این وار باف نزنید" استفاده کرد)

در نتیجه شما طبق این بند مجازات شدید: 

نقل قول

اعضایی که به حرف افراد با رنک بالاتر از خود گوش ندهند مشمول مجازات خواهند شد (مجازات: Faction Warn برای بار اول و در صورت تکرار اخراج از اقلیت با 80FP)

شکایت شما رد شد.

موفق باشید.

بسته شد.

• دوست دارم که 1

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• AliAgent موضوع را قفل کرد
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...