رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

DM - JohnnyCage

Nabodgar

ارسال‌های توصیه شده

• عکس سایز کوچک شما از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: 

kimoji.png

• عکس سایز کوچک کسی که از او شکایت دارید از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: 
JohnnyCaGe.png

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری"  از شاهدین از طریق کنترل پنل: -

• توضیحات: منو بدون دلیل کشت این ادمین قاتل

• مدارک (فیلم یا عکس): نابودگر

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

عزیز 1 شکایت رو 2 جا که نمیکنن، شما الان این شکایت رو هم داخل Post Police department گذاشتی هم اینجا، 
کاری با این موضوع نداریم، عزیز DM با کشتن بی مورد فرق دارد، 

اگر کسی که داخل یک مکان امن بیاد اونجا DM کنه یا به هر حال Kill تند و تند Kill کردن رو ادامه بده ( مثل اینکه من بقل PaintBall بزنم چند نفر رو درجا Kill کنم )،

اون موقع بله، الان این تصویر نشون میده من به شما تیر زدم، هر ادمینی ممکنه این کار رو کنه، اگر قرار به این باشه هر ادمین به اشتباهی یکی رو بکشه و بیاد داخل Forum/ شکایت کنه که باعث Av دادن بشه که دیگه ادمینی باقی نمیمونه، اگر منظور شما از نیافتادن Call 110/ هست که اون ربطی به Staff نداره باید درون Topic اقلیت شکایت شه، ولی این مدرک Dm رو نشون میده؟

الان شاید یک ادمین داره تیر میزنه یا داره برای خودش تمرین میکنه شما میای میری جلوی نشونش تیر میخوره به شما، بعد شما بیای شکایت کنی سره اینکه شما اومدی جلوی نشونه اون آقا Av بگیره یا دیموت شه؟ یا بگی این آقا اومده منو از عمد Kill داده رفته؟

اگه شما فیلمی داری که من دارم اونجا یا جایه دیگه DM میکنم بزارید داخل Topic بنده حرف شمارو قبول میکنم.

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، JohnnyCaGe گفته است :

عزیز 1 شکایت رو 2 جا که نمیکنن، شما الان این شکایت رو هم داخل Post Police department گذاشتی هم اینجا، 
کاری با این موضوع نداریم، عزیز DM با کشتن بی مورد فرق دارد، 

اگر کسی که داخل یک مکان امن بیاد اونجا DM کنه یا به هر حال Kill تند و تند Kill کردن رو ادامه بده ( مثل اینکه من بقل PaintBall بزنم چند نفر رو درجا Kill کنم )،

اون موقع بله، الان این تصویر نشون میده من به شما تیر زدم، هر ادمینی ممکنه این کار رو کنه، اگر قرار به این باشه هر ادمین به اشتباهی یکی رو بکشه و بیاد داخل Forum/ شکایت کنه که باعث Av دادن بشه که دیگه ادمینی باقی نمیمونه، اگر منظور شما از نیافتادن Call 110/ هست که اون ربطی به Staff نداره باید درون Topic اقلیت شکایت شه، ولی این مدرک Dm رو نشون میده؟

الان شاید یک ادمین داره تیر میزنه یا داره برای خودش تمرین میکنه شما میای میری جلوی نشونش تیر میخوره به شما، بعد شما بیای شکایت کنی سره اینکه شما اومدی جلوی نشونه اون آقا Av بگیره یا دیموت شه؟ یا بگی این آقا اومده منو از عمد Kill داده رفته؟

اگه شما فیلمی داری که من دارم اونجا یا جایه دیگه DM میکنم بزارید داخل Topic بنده حرف شمارو قبول میکنم.

خدا وکیلی خیلی رو داری جناب فاندر سرور بنده از این که ایشون به عمد تیر زده و اعتراف کرده باشه اسکرین ندارم اما شما این لینک رو ببینید زمانشو با لوگ سرور مطابقت بدید که اومد گفت میشه شکایت نکنی ما اینجا ادمینیمو از این حرفا
من اصلا حرفی از dm زدم که داری تعریفش میکنی
موضوع بعدی محل تمرین تیر زنی داخل گان شاپ هستش نه وسط شهر بعدشم کسی که دار تمرینه تیر اندازی میکنه تا یه نفرو میشه سواره موتور میشه گازشو میگیره بره ؟
تو خیلی قشنگ میپیچونی
جناب فاندر ایشون حتی برای اینکه از   پلیس با مجازات کامل اخراج نشه اتستعفا داد و یه جورایی abuse کرده
این مورد هم به کنار
من از شما در پلیس شکایت کردم که شما فرار کردی شکایت اونجا رد میشه اینجا جواب گو باشید
و بر فرض مثال حرف شما درست برای goto کردنت روی من چه بهونه ای میتونی بیاری ؟

gta_sa_2017_02_17_15_12_46_054.jpg

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...