رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera
  • 0

Ransomware .Lkhy

Integer

سوال

سلام به همه

دوستان یک راهنمایی ازتون میخوام در رابطه با موضوع زیر: 

خب داستان از این قرار بود که میخواستم کد های به سمت سرور برای تمرین بنویسم و از اونجایی هم که به سمته سرور هستش نیاز به یک سرور از xammp استفاده کردم MySQL ران میشد ولی Apache server ران نمیشد از Ampps اومدم استفاده کنم بازم همون مای اس کیو ال ران میشد ولی آپاچی سرور ران نشد واسه همین گزینه اخرم Wamp server بود وقتی اونو داشتم نصب میکردم یه پنجره ای باز شد گفتش که برنامه باید اینو نصب کنه تا اجرا شه منم نصب نکردم یعنی نصفه نصب کردم چون دیدم داره فایل هامو میگرده قطعش کردم بعد از چند دقیقه همه فایل های عکسام و ویدیو هام تبدیل به Lkhy شدن پسوند خودشون + lkhy شده بود یعنی مثلا من یک فایل JPG دآرم که... 

Test.JPG.lkhy

به این شکل آقا آنتی ویروسم گذاشتم همه جی پیدا کرد تو پیسیم حتی تروجان ویروس ولی اینو نتونست پیدا کنه جلب اینجاس که

(windows/Program Files/Program Files (×8

و یک سری پوشه هایه دیگم رو نتونسته بود ویروسی کنه 

جالب ترین بخشش اینجاس که از هر برنامه ای استفاده کنم فایل های اونو نمیتونه کاری کنه و وقتی ببندم برنامه رو ۱ ساعت بعد تبدیل به lkhy میشه و اینکهههع جالب ترین ترین بخشش اینجاس که یک یادداشت هم گذاشته اونجا به اسم

README.txt_ و بخش جالبی این ویروس این۰اس که هر فایلی رو با اسم README.txt_ بسازم ویروسه حتی نگاشم نمیکنه و ویروسیش نمیکنه

خب خلاصه که دوستان اگر میشه یه راح حلی بدین که از شر این ویروس لعنتی و (بیبیبیببببب) خلاص شم

@Ali @Toofan @Mohny و بقیه

ویرایش شده توسط Integer

بلند پرواز باش! 

آسمان متعلق به هیچکس نیست! 

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

0 پاسخ به این سوال تاکنون داده شده است

ارسال‌های توصیه شده

هنوز برای این سوال پاسخی ارسال نشده است

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید.
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
پاسخ به این سوال...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   بازگردانی قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...