رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

اضافه کردن نمایشگاه خودرو

ارسال‌های توصیه شده

با سلام خدمت دوست داران سرور ارساکیا جوری که اون بالا مطرح شده اضافه کردن نمایشگاه خودرو یعنی چی: در این سه تا شهر یک مغازه ی خالی هست که داخلش عکس ماشین ها هستش خواستم عرض کنم این جاهای خالی رو افتتاح کنید منظور از افتتاح چیه: یعنی اینکه ۶عدد سی ان ان هارو بردارید و بجاش نمایشگاه بذارید این نمایشگاه چه مذایبی دارد؟ یکیش اینه که پلیر ها به جای اد گذاشتن میان و به کارکن های نمایشگاه میگن من مثلا اینفرنوس می‌خوام تا چهارمیلیون و ششصد و نمایشگاه دار میاد شماره تلفن و جزییات ماشینی که میخواد رو یادداشت می‌کنه بعلاوه شماره تماس که اگر کسی اومد خواست ماشینش رو به این قیمت بفروشه با شخص خریدار تماس گرفته شود و بیان ماشین رو خریداری کنند الان مثلا پلیر ها میگن نظر ما منفیه و خیلی دک و فنگ داره تا بخواد ماشین پیدا بشه! بنده فکر اینجای غذیه هم کردم که داخل بازی در تلفن همراه بازی یک آپ اضافه بشه مثل دیوار که پلیر ها بیان از ماشین عکس بگیرند و جزییات ماشین رو اونجا بذارن که توی بیشتر سرور های دسته بالا میبینم نمی‌گم همشون ولی بعضیاشون این کار و کردن که طرفدار زیادی داره در مورد این موضوع که خودم عاشقش شم خب با تشکر از شمایی که این مطلب رو تایید کردید و کسانی که مطلب رو تا آخر خواندند تا دیداری دیگر خدانگهدار

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• 2 هفته بعد...
  • توسعه دهنده

درود، ممنون بابت پیشنهاد/انتقاد شما.

پیشنهاد شما تکراری است/رد شد.

در آینده نیز مشتاق پیشنهادات و انتقادات ارزشمند شما هستیم.

COMFORTABILITY KILLS

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• Mohny موضوع را قفل کرد
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...