رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

نا عدالتی در ایونت - Brayden - Ezraeel

CalVinKleiN

ارسال‌های توصیه شده

فرم:

• عکس سایز کوچک شما از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: LeyGod.png

• عکس سایز کوچک کسی که از او شکایت دارید از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: EzraeeI.png
Brayden.png

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری"  از شاهدین از طریق کنترل پنل:

• توضیحات: من داشتم به اورگانیزر Brayden میگفتم که ینفر کمپ کرده بعد شخصی بنام Nazzario منو کارجک کردن و انداختن پایین و Ezraeel منو کیل کرد درصورتی که من کارجک شده بودم
ازایشون ریکوردی که از ایونت داشتن بگیرید مشخص میشه چون جلوی خودشون این اتفاق افتاد.

• مدارک (فیلم یا عکس): برای مسئولین ارسال میشود

• مرسی 1
  • هاها 1

2e1f02_24image0_2_2_2_2_1_gif_ef3bfa88a5

ThunderstorM.png

2e1f02_24image0_2_2_2_2_1_gif_ef3bfa88a5<  One Day You Will Live Your Dreams >                                        

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام خدمت دوست عزیز ببنید من خدای نکرده مریز نیستم کسی بکشم و اگر هم فکر میکنید دروغ میگم مدرک دارم که توی فیلم کلی کارجک بود ومن کشتم وشما هم ممکنه جوزو اونا بوده باشید و پس اینکه نا عدالتی نیست دوست عزیر وقتی هم دیکر کارجک میکنید من مجبورم بکشمتون و اینکه من ایونت گزاشتم که ممبرای ارسا کیا خوش بگزرونن یا حق🌹

لینک به دیدگاه

سلام 

ما همچین چیزی ندیدیم 

اما مدرک خود را برای مسئول شکایات ارسال خواهیم کرد

929f15_24IMG-20240515-174656-154.jpg
     5d2e13_24b9421-2e1f02-24image0-2-2-2-2-1  
Brayden.png

5d2e13_24b9421-2e1f02-24image0-2-2-2-2-1

لینک به دیدگاه

با سلام خدمت شما شاکی محترم.

10 ساعت قبل، EzraeeI گفته است:

سلام خدمت دوست عزیز ببنید من خدای نکرده مریز نیستم کسی بکشم و اگر هم فکر میکنید دروغ میگم مدرک دارم که توی فیلم کلی کارجک بود ومن کشتم وشما هم ممکنه جوزو اونا بوده باشید و پس اینکه نا عدالتی نیست دوست عزیر وقتی هم دیکر کارجک میکنید من مجبورم بکشمتون و اینکه من ایونت گزاشتم که ممبرای ارسا کیا خوش بگزرونن یا حق🌹

لطفا مدارک را برای بنده یا ادمین عزیز @Terible

طی 24 ساعت آینده ارسال فرمایید.

Spartan.png

شیر کمر شکسته از مردن نمیترسه!

تنها ترسش اینکه...

لاشخورها سر جنازش جشن بگیرند.

لینک به دیدگاه

با سلام خدمت بازیکنان محترم @EzraeeI و @Brayden

لطفا مدارک Event را طی 24 ساعت آینده ارسال فرمایید.

اولویت اول زندگیت خودتی 🤍

لینک به دیدگاه

در ۱۴۰۲/۱۲/۶ در 22:21، Terible گفته است:

با سلام خدمت بازیکنان محترم @EzraeeI و @Brayden

لطفا مدارک Event را طی 24 ساعت آینده ارسال فرمایید.

نتیجه؟

ThunderstorM.png

لینک به دیدگاه

با سلام شکایت رو از @Brayden پس میگیرم بخاطر @Cry ولی از @EzraeeI پس گرفته نمی‌شود.

ThunderstorM.png

لینک به دیدگاه

1 ساعت قبل، FaX گفته است:

با سلام شکایت رو از @Brayden پس میگیرم بخاطر @Cry ولی از @EzraeeI پس گرفته نمی‌شود.

با سلام مجدد خدمت شاکی محترم.

Brayden به عنوان برگذاره کننده مسابقه میباشد و Ezraeel هلپر مسابقه.

چنین چیزی ممکن نیست که تنها از شخص Ezraeel درخواست مدرک دارید، در صورت ارائه ندادن فیلم از 2 طرف مجازات تنها بر روی برگذاره کننده اعمال میشود.

با این شرایط آیا مایل به پس گرفتن شکایت خود هستید؟

لینک به دیدگاه

4 ساعت قبل، Terible گفته است:

با سلام مجدد خدمت شاکی محترم.

Brayden به عنوان برگذاره کننده مسابقه میباشد و Ezraeel هلپر مسابقه.

چنین چیزی ممکن نیست که تنها از شخص Ezraeel درخواست مدرک دارید، در صورت ارائه ندادن فیلم از 2 طرف مجازات تنها بر روی برگذاره کننده اعمال میشود.

با این شرایط آیا مایل به پس گرفتن شکایت خود هستید؟

خیر.

ThunderstorM.png

لینک به دیدگاه

شکایت شما تایید شد.

فرد خاطی بدلیل ارائه ندادن مدارک 7 روز از بازی محروم شد.

نقل قول

مسابقات (Events):

برگزار کننده ی Event موظف به فیلم برداری از محیط بازی خود می باشد (مجازات: 7 روز محرومیت)

+بسته شد.

لینک به دیدگاه

• Terible موضوع را قفل کرد
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...