رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

پیشنهاد برای قبول کردن درخواست اقلیت

ارسال‌های توصیه شده

دورد.

پیشنهادی در رابطه با قبول کردن پست های اقلیت ها داشتم.

پیشنهادم اینه که لیدر هنگام قبول/ رد کردن پست ها ی عضویت اقلیت اگر کسی دارای تنبیه اقلیت (FP) بود یک مدت زمان خاص یا تا رسیدن به نوبت تست آن فرد فرصت داده بشه که بتونه FP هاشو پاک کنه بعضی مواقع بازیکنان با گلد FP های خودشون رو پاک میکنن و به تست میرسن.

خودم داخل پست PD و FBI بخاطر 1 FP پستم رد شد اگر این قانون اضافه بشه میتونه کمی کمک کنه به بعضی افراد.

ویرایش شده توسط AmirMamad

کاکتوس هَم باشی بَغلت میکنم حتی اگه باعث زخمی شدنِ تنم بشه 

Desimon.png

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

34 دقیقه قبل، AmirMamad گفته است:

دورد.

پیشنهادم اینه که لیدر هنگام قبول/ رد کردن پست ها ی عضویت اقلیت اگر کسی دارای تنبیه اقلیت (FP) بود یک مدت زمان خاص یا تا رسیدن به نوبت تست آن فرد فرصت داده بشه که بتونه FP هاشو پاک کنه بعضی مواقع بازیکنان با گلد FP های خودشون رو پاک میکنن و به تست میرسن.

خودم داخل پست PD و FBI بخاطر 1 FP پستم رد شد اگر این قانون اضافه بشه میتونه کمی کمک کنه به بعضی افراد.

پیشنهاد خوب و جالبیه

Restart To Default settings

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Pierson.png

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

لینک به دیدگاه

با سلام بنده مخالفم شاید کسی ۵ FP داشته باشه اما تا روز تست انلاین نشده لیدر مربوطه باید ایشون رو رد کنن چون FP دارن پس در کل (-)

The Killers

:My accounts

2aa528_24helper.png

RedDragon.png

Hamid_Gold.png

_HaMiD_%5B2%5D.png

:My Friends

Fayez.png

لینک به دیدگاه

1 ساعت قبل، AmirMamad گفته است:

دورد.

موافقم اما نباید زمانش طولانی باشه

نُقطه نوری میانِ ظُلماتِ اَفکار!

FriendOfGod.png

لینک به دیدگاه

6 دقیقه قبل، HaMiDGamer گفته است:

با سلام بنده مخالفم شاید کسی ۵ FP داشته باشه اما تا روز تست انلاین نشده لیدر مربوطه باید ایشون رو رد کنن چون FP دارن پس در کل (-)

درود.

بنده گفتم به اونها تا روزه تست فرصت  بدن اگر آنلاین نشد یا به هر دلیلی FP هاشو پاک نکرد رد بشه.

Desimon.png

لینک به دیدگاه

1 دقیقه قبل، AmirMamad گفته است:

درود.

بنده گفتم به اونها تا روزه تست فرصت  بدن اگر آنلاین نشد یا به هر دلیلی FP هاشو پاک نکرد رد بشه.

اگر که چنین باشه بله موافقم +

The Killers

:My accounts

2aa528_24helper.png

RedDragon.png

Hamid_Gold.png

_HaMiD_%5B2%5D.png

:My Friends

Fayez.png

لینک به دیدگاه

با سلام مخالفم ما لیدر ها تو حالت عادی داریم از همه چیز مدرک میگیریم و خیلی ازار دهندس فکر میکنم همینطوری که هست خوبه

ᏞᝪᝪᏦ Ꮖᑎ Ꭹᝪᑌᖇ ᕼᗴᗩᖇᎢ

ᗰᏆᏀᕼᎢ ᗷᗴ Ꮖᑎ Ꭲᕼᗴᖇᗴ

زمان فعالیت در بازی: در روز های کاری تمام تایم ها به جزء ساعات 11 الی 19

:acigar:

Arise.png

لینک به دیدگاه

درود.

در صورتی که هنگام قبول کردن پست ها توسط لیدر، FP شخص کم تر از 5 باشه و بهش مهلت برای پاک کردن FP داده بشه و بتونه اون رو تا قبل از اینکه نوبتش بشه پاک کنه، با پیشنهاد شما موافقم. (+)

Olden.png

4UBqAC.gif

Noxious.png

لینک به دیدگاه

هستم زیاد عزیزم

Be a voice, not an echo

FcPoker.png

I am not a player…I’m the game

لینک به دیدگاه

6 ساعت قبل، AmirMamad گفته است:

دورد.

موافقم

79c525_24Picsart-24-02-25-14-08-40-075.p

2e1f02_24image0_2_2_2_2_1_gif_ef3bfa88a5

CalVinKleiN.png

2e1f02_24image0_2_2_2_2_1_gif_ef3bfa88a5<  One Day You Will Live Your Dreams >                                        

لینک به دیدگاه

ارسال شده در (ویرایش شده)
1 ساعت قبل، Olden گفته است:

درود.

در صورتی که هنگام قبول کردن پست ها توسط لیدر، FP شخص کم تر از 5 باشه و بهش مهلت برای پاک کردن FP داده بشه و بتونه اون رو تا قبل از اینکه نوبتش بشه پاک کنه، با پیشنهاد شما موافقم. (+)

درود.

تو همین فکر بودم که FP مشخصی داشته باشه اما نه اینقدر کم.

پاک کردن 5 FP کار سختی نیست اما من این نظرم واسه اون افرادی هست که شاید این امکان رو داشته باشند با گلد تا مثلا 50FP پاک کنند .

اگر بخوایم FP مشخصی تایین کنیم به نظرم زیره 20 الی 30( بستگی به نظر مدیریت داره) باشه خیلی بهتره اگر مثلا FP مشخصی نداشته باشه که خیلی بهتره اما فکر کنم برای لیدر ها مشکل ایجاد کنه دیگه اینو باید شما بگید.

با تشکر زیاد بابت اینکه وقت گذاشتید و مطالعه کردید منتظر جوابتون هستم.

ویرایش شده توسط AmirMamad

Desimon.png

لینک به دیدگاه

7 ساعت قبل، AmirMamad گفته است:

دورد.

موافقم

797221_24wp1936176.jpg

ZeNuN.png

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...

سلام و درود

نظر بنده (-) هستش.

اسمش روشه PUNISH وقتی شما اینو داری یعنی تنبیه شدی و نمی‌شه به اقلیت دیگه ای بری و از اونجا که ادیت کردن پست بعد مدتی ممکن نیست باعث شلوغی فروم و دردسر بیخودی برای لیدر می‌شه که پست جدید بزنه یا مدام چک کنه که طرف FP پاک کرده یا نه.

OmidReza.png

dc9418_24download.png

یا حیدر کرّار            

لینک به دیدگاه

9 ساعت قبل، OmidGH گفته است:

سلام و درود

نظر بنده (-) هستش.

اسمش روشه PUNISH وقتی شما اینو داری یعنی تنبیه شدی و نمی‌شه به اقلیت دیگه ای بری و از اونجا که ادیت کردن پست بعد مدتی ممکن نیست باعث شلوغی فروم و دردسر بیخودی برای لیدر می‌شه که پست جدید بزنه یا مدام چک کنه که طرف FP پاک کرده یا نه.

درود.

ممنون بابت نظر ارزشمندت.

طی یک پیشنهاد ممکن است در آینده لیدر ها بهشون قابلیتی بدن که بتونن تاپیک مخصوص خودشون رو قفل یا باز کنند تا تاپیک نظم داشته باشه.

البته منظور من این نبود که لیدر های عزیز مدام اونو چک کنند خلاصه پیشنهاد من این بود تا موقع تست اون فرد بهش فرصت بدن تا FP های خودشو پاک کنه و نیاز نیست که اصلاحیه جدیدی بزنند و میتونند در تاپیک گزارش تست اعلام کنند که فلان شخص FP هاشو پاک کرده.

Desimon.png

لینک به دیدگاه

1 ساعت قبل، AmirMamad گفته است:

درود.

ممنون بابت نظر ارزشمندت.

طی یک پیشنهاد ممکن است در آینده لیدر ها بهشون قابلیتی بدن که بتونن تاپیک مخصوص خودشون رو قفل یا باز کنند تا تاپیک نظم داشته باشه.

البته منظور من این نبود که لیدر های عزیز مدام اونو چک کنند خلاصه پیشنهاد من این بود تا موقع تست اون فرد بهش فرصت بدن تا FP های خودشو پاک کنه و نیاز نیست که اصلاحیه جدیدی بزنند و میتونند در تاپیک گزارش تست اعلام کنند که فلان شخص FP هاشو پاک کرده.

زمانی که با یه قانون ساده میشه از ارسال موارد غیر ضروری  جلوگیری کرد نیازی به این موارد نیست.

OmidReza.png

dc9418_24download.png

یا حیدر کرّار            

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...
  • توسعه دهنده

درود، ممنون بابت پیشنهاد/انتقاد شما.

جهت بررسی منتقل شد.

در آینده نیز مشتاق پیشنهادات و انتقادات ارزشمند شما هستیم.

COMFORTABILITY KILLS

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید.
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   بازگردانی قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...