رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

مشکل در /Clan

CalaCe

ارسال‌های توصیه شده

- عکس از محیط کاربری که می خواهید جوایز را دریافت کنید: 

QolBeR.png

- توضیح کامل باگ: 

با سلام. من کلن دارم که Days هایش تمام شده و نمی توان دوباره شارژش کرد مگر اینکه روی گزینه Disband بزنم و گزینه No رو انتخاب کنم تا منوی Modify Clan بیاد ( در حالی که نباید اینطوری باشه ) و وقتی Recharge Clan هم می زنم نوشته You Cannot Use This Command When The Clan Is Expired. و نمیشه کلنی که دیز تموم کرده رو شارژش کرد.

- قرار دادن عکس و فیلم کم حجم شده (در صورت لزوم): در توضیحات بالا و فیلم زیر توضیح داده شد.

مشاهده به صورت آنلاین ( کلیک )

c517457_Picsart_24-02-15_19-02-45-027.jp

https://agsa.arsacia.ir/clans/view/Giga family

- توضیح دادن این که چگونه می توانیم خودمان با آن باگ برخورد کنیم. (چگونه آن باگ را Reproduce کنیم): در توضیحات بالا و فیلمی که گذاشتم توضیح داده شد.

:acigar:

QolBeR.png

✼  ҉      جایی که برادر به برادر نکند رحم! بیگانه برای تو برادر شدنی نیست.     ҉    ✼    

👑

d166442_Picsart_24-02-23_19-23-32-796.jp

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• توسعه دهنده

درود، ممنون بابت گزارشتون.

این مورد رو دوست عزیزم @Toofan بررسی خواهد کرد.

COMFORTABILITY KILLS

لینک به دیدگاه

• توسعه دهنده

با سلام.

این مورد رو طوفان عزیز بررسی خواهند کرد، ولی اگر من اشتباه نکنم Recharge Clan در دستور Clan/ برای مواقعی هست که کلن شما هنوز منقضی نشده. در صورت انقضای زمان کلن باید از طریق shop/ کلن خریداری کنید تا کلن شما مجددا فعال شود.

لینک به دیدگاه

2 دقیقه قبل، WhiteCollar گفته است:

با سلام.

این مورد رو طوفان عزیز بررسی خواهند کرد، ولی اگر من اشتباه نکنم Recharge Clan در دستور Clan/ برای مواقعی هست که کلن شما هنوز منقضی نشده. در صورت انقضای زمان کلن باید از طریق shop/ کلن خریداری کنید تا کلن شما مجددا فعال شود.

با این کار لول و XP های کلنِ قبلی با Days صفر باقی می ماند؟

🍁🍁

وُرْتِلُوُ مانندِ اُتِلْلْوُ🫰🏻

Blue_And_Red_Futuristic_Game_YouTube_Cha

لینک به دیدگاه

• توسعه دهنده
2 دقیقه قبل، AmirVortlu گفته است:

با این کار لول و XP های کلنِ قبلی با Days صفر باقی می ماند؟

کل اطلاعات کلن باقی می‌ماند و تنها زمان آن مجددا شارژ می‌شود.

لینک به دیدگاه

هم اکنون، WhiteCollar گفته است:

بنابراین اگر حرفِ شما درست باشد کلا باید Clan/ برای کلن با روزِ ۰ کار نکند و وارنِ [Shop/] در چت برود.

با تشکر🌹

🍁🍁

وُرْتِلُوُ مانندِ اُتِلْلْوُ🫰🏻

Blue_And_Red_Futuristic_Game_YouTube_Cha

لینک به دیدگاه

ارسال شده در (ویرایش شده)

با سلام و درود

10 ساعت قبل، WhiteCollar گفته است:

اگر من اشتباه نکنم Recharge Clan در دستور Clan/ برای مواقعی هست که کلن شما هنوز منقضی نشده.

@WhiteCollar بله متوجه شدم. ولی چرا وقتی Disband رو گزینه No می زنیم تازه منوی Modify Clan میاد؟

در صورت انقضای زمان کلن باید از طریق shop/ کلن خریداری کنید تا کلن شما مجددا فعال شود.

یعنی هزینه اضافی برای درست کردن کلن از اول!

یعنی می فرمایید کل اطلاعات کلن اعم از Xp و ... باقی می ماند و  فقط بایستی اسم کلن و تگشو مشخص کرد؟ 

که اینم نمیشه باید اول Disband بزنیم و حذفش کنیم چون در این صورت خطا می دهد و می گوید تگ و اسم این کلن وجود داره و قفل شده.

تا جایی که من اطلاع دارم.

و همونطور که دوست عزیز مون @AmirVortlu اشاره کردند کلنی که دیز تموم کرده ( روز ۰ ) باید وجود نداشته باشه چون عملا کاربردی نداره جز اینکه کسی اسم و تگ کلنتو برداره!

همچنین منتظر پاسخ تکمیلی @Toofan عزیز می مانیم گه پرسش سوالتی که داشتیم و باگی که ارائه کردم 

در ۱۴۰۲/۱۱/۲۶ در 19:16، CalaCe گفته است:

ن دارم که Days هایش تمام شده و نمی توان دوباره شارژش کرد مگر اینکه روی گزینه Disband بزنم و گزینه No رو انتخاب کنم تا منوی Modify Clan بیاد ( در حالی که نباید اینطوری باشه ) و وقتی Recharge Clan هم می زنم نوشته You Cannot Use This Command When The Clan Is Expired.

با تشکر از اساتید

روزخوش

ویرایش شده توسط CalaCe

QolBeR.png

✼  ҉      جایی که برادر به برادر نکند رحم! بیگانه برای تو برادر شدنی نیست.     ҉    ✼    

👑

لینک به دیدگاه

• توسعه دهنده
20 ساعت قبل، CalaCe گفته است:

یعنی می فرمایید کل اطلاعات کلن اعم از Xp و ... باقی می ماند و  فقط بایستی اسم کلن و تگشو مشخص کرد؟ 

که اینم نمیشه باید اول Disband بزنیم و حذفش کنیم چون در این صورت خطا می دهد و می گوید تگ و اسم این کلن وجود داره و قفل شده.

خیر نیازی به Disband نیست، بعد از خرید کلن به صورت اتوماتیک کلن شما شارژ می‌شود و از شما اسم کلن و تگ نمیخواهد.

لینک به دیدگاه

ارسال شده در (ویرایش شده)
23 دقیقه قبل، WhiteCollar گفته است:

خیر نیازی به Disband نیست، بعد از خرید کلن به صورت اتوماتیک کلن شما شارژ می‌شود و از شما اسم کلن و تگ نمیخواهد.

تشکر بابت پاسخ.

و لطفا این باگ کلن که وقتی کلن ما دیز تموم کرده ( روز 0 ) گزینه Disband و No رو میزنیم تازه Modify Clan میاد برطرف شود.

ویرایش شده توسط CalaCe

QolBeR.png

👑

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...
  • توسعه دهنده

با سلام و درود

در ۱۴۰۲/۱۱/۳۰ در 19:53، CalaCe گفته است:

لطفا این باگ کلن که وقتی کلن ما دیز تموم کرده ( روز 0 ) گزینه Disband و No رو میزنیم تازه Modify Clan میاد برطرف شود.

مورد گزارش شده برطرف شد و در ریستارت بعدی اعمال خواهد شد

ea284bc0790533cf81cc16247638d3f2a05302ed

╗═════════ ೋღ❤ღೋ ═════════╔

مهربانی من 
دعوتنامه ای برای
سوءاستفاده ی تو نیست.

╝═════════ ೋღ❤ღೋ ═════════╚

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...
  • توسعه دهنده

جوایز برای QolBeR واریز شد.

╗═════════ ೋღ❤ღೋ ═════════╔

مهربانی من 
دعوتنامه ای برای
سوءاستفاده ی تو نیست.

╝═════════ ೋღ❤ღೋ ═════════╚

لینک به دیدگاه

• Toofan موضوع را قفل کرد
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...