رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

اسپم کیل و ایجاد مزاحمت Ali.rezaee kurdabas amirbhador mahsa.17

ThunderStorm

ارسال‌های توصیه شده

فرم:

• عکس سایز کوچک شما از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: LeyGod.png

• عکس سایز کوچک کسی که از او شکایت دارید از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: ali.rezaee.png
kurdabas.png
amirbhador.png
mahsa.17.png

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری"  از شاهدین از طریق کنترل پنل: Mohamadamin4.png

.Hamester..png

• توضیحات: من تو بازی آنلاین شدم دیدم همشون و اعضای کلنشون [KRD] اومدن در هوس ، DM و اسپم کیل و ایجاد مزاحمت میکنن لطفا رسیدگی کنید

• مدارک (فیلم یا عکس): خدمت ادمین محترم @Mortezaa ارسال میشود

ویرایش شده توسط FaX
.
  • مرسی 1
  • هاها 1

2e1f02_24image0_2_2_2_2_1_gif_ef3bfa88a5

ThunderstorM.png

2e1f02_24image0_2_2_2_2_1_gif_ef3bfa88a5<  One Day You Will Live Your Dreams >                                       

1b5a31_24Picsart-24-06-01-01-44-41-940.p

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

درود بر شما شکایت شکا در حال بررسی است لطفا صبور باشید.

Morteza.png

🇺🇸❣️ God Bless Great America 🇺🇸

لینک به دیدگاه

چقدر میخواین شکایت کنید من اکانتمو از بن در اوردم اونام در میارن چرا اینقدر شکایت میکنید نوبا 

با تشور از @Mortezaaلطفا جواب رو بدین 

لینک به دیدگاه

ارسال شده در (ویرایش شده)
9 ساعت قبل، kurdali گفته است:

چقدر میخواین شکایت کنید من اکانتمو از بن در اوردم اونام در میارن چرا اینقدر شکایت میکنید نوبا 

با تشور از @Mortezaaلطفا جواب رو بدین 

شما اول دقت کن به حروف فارسی نوشتنت بعدشم

همه میدونن که با اکانت مولتی میومدی با اعضای کلنت مزاحمت ایجاد میکردی فک کردی کسی نمیدونه اکانت mahsa.17 مال تو نیست؟

ویرایش شده توسط FaX
  • دوست دارم که 2
  • مرسی 1

2e1f02_24image0_2_2_2_2_1_gif_ef3bfa88a5

ThunderstorM.png

2e1f02_24image0_2_2_2_2_1_gif_ef3bfa88a5<  One Day You Will Live Your Dreams >                                       

1b5a31_24Picsart-24-06-01-01-44-41-940.p

لینک به دیدگاه

2 ساعت قبل، FaX گفته است:

شما اول دقت کن به حروف فارسی نوشتنت بعدشم

همه میدونن که با اکانت مولتی میومدی با اعضای کلنت مزاحمت ایجاد میکردی فک کردی کسی نمیدونه اکانت mahsa.17 مال تو نیست؟

درسته اکانت مهسا مار منه از الان با اکانت خودم میام در ضمن من دو بار مایک بن شدم بن که واسه من چیزی نیست ما با شما هیچ مشکلی نداریم اصل .hamister. کار داریم هرکی که باهاش باشه رو نمیزاریم بازی کننه از الان تا زمانی که همیستسر با زبان خودش اعتراف نکنه که نوبه ما ولش نمیکنیم 

.

ویرایش شده توسط kurdali
لینک به دیدگاه

درود و وقت بخیر خدمت شما بازیکن گرامی @FaX

شکایت شما رد شد.

در مدرک اول به شما هیچ آسیبی نرسید و در مدرک دوم شما 2 بار توسط بازیکن Mahsa.17 کشته شدید و یک بار هم توسط Ali.rezaee .

نقل قول

ایجاد مزاحمت مکرر برای یک بازیکن، از قبیل توهین های مکرر یا کشتن مکرر یک نفر و مختل کردن روند عادی بازی یک بازیکن ممنوع می‌باشد. (مجازات: 7 روز محرومیت)

کشتن مکرر یعنی +6 بار که شامل حال مدارک شما نیست، همچنین در چنین موقعیت هایی شما میتوانید از دستور Report استفاده کنید تا ادمین ها بررسی کنند.

بسته شد.

Morteza.png

🇺🇸❣️ God Bless Great America 🇺🇸

لینک به دیدگاه

• Mortezaa موضوع را قفل کرد
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...