رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

باگ جدید تاکسی

Lich

ارسال‌های توصیه شده

- عکس از محیط کاربری که می خواهید جوایز را دریافت کنید: The_Guardian.png

- توضیح کامل باگ: والا من اومدم سیستم جدید تاکسیو تست کنم انگاری وقتی که تاکسی به من میرسه یک درخواست دیگه براش میوفته و باید بره دنبال اون یعنی حتی وقت نمیکنه که منو برسونه مستقیم باید بره اونور

- قرار دادن عکس و فیلم کم حجم شده (در صورت لزوم): لازم نیست

- توضیح دادن این که چگونه می توانیم خودمان با آن باگ برخورد کنیم. (چگونه آن باگ را Reproduce کنیم): خیلی ساده /ML تاکسی بزنین و یکم کار کنین خودتون متوجه میشین

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• توسعه دهنده

سلام عزیزم، ممنون بابت گزارشتون.

لطفا توضیحات کامل تری ارائه بدید.

COMFORTABILITY KILLS

لینک به دیدگاه

@Mohny ببین مثلا اینطوریه که چندتا سرویس تاکسی میاد و یکیش برای من به صورت خودکار قبول میشه و من به مسافر میرسم و تا مسافر سوار ماشین من بشه، سرویس های تاکسی بعدی که تو صف هستند به صورت خودکار برای من قبول میشه که آزار دهنده‌س

@Mohny ببین مثلا اینطوریه که چندتا سرویس تاکسی میاد و یکیش برای من به صورت خودکار قبول میشه و من به مسافر میرسم و تا مسافر سوار ماشین من بشه، سرویس های تاکسی بعدی که تو صف هستند به صورت خودکار برای من قبول میشه که آزار دهنده‌س

6aa721_24InShot-%DB%B2%DB%B0%DB%B2%DB%B4

914701_24InShot-%DB%B2%DB%B0%DB%B2%DB%B4

2e7515_241721059672551.png

Cartoon.png

𝕿𝖍𝖆𝖓𝖐 𝕲𝖔𝖉.

لینک به دیدگاه

درود

در ۱۴۰۲/۱۱/۲ در 08:31، Fail گفته است:

@Mohny برای فیکس کردن این باگ، وقتی که یکی از اعضای تاکسی مسافری در وسیله‌نقلیه‌ی خود دارد و در حال دریافت fare از اون شخص هست نباید برای راننده‌ی‌تاکسی سرویس دیگری بیوفته. (Qooldown تاثیر گذار نیست)

• دوست دارم که 1

Farab.png
?????? ??? ??????

لینک به دیدگاه

• توسعه دهنده

این مورد رو دوست عزیزم @WhiteCollar بررسی خواهد کرد.

COMFORTABILITY KILLS

لینک به دیدگاه

در ۱۴۰۲/۱۱/۳ در 21:04، Mohny گفته است:

این مورد رو دوست عزیزم @WhiteCollar بررسی خواهد کرد.

با سلام من این تاپیک رو یادم رفته بود جواب بدم مثل اینکه مشکل پیدا شده جایزه فراموش نشه 😉

لینک به دیدگاه

• توسعه دهنده

با سلام.

ما برای این مشکل از ابتدا یک فرصت ۱۰ ثانیه‌ای قرار داده بودیم که اگر بازیکن به هر دلیلی سوار تاکسی نشد، عضو اقلیت بتواند به سرویس بعدی برسد.

این مشکل با این حال برای شما باز هم پیش آمده؟ چون تغییری صورت نگرفته. @Guardian

لینک به دیدگاه

2 دقیقه قبل، WhiteCollar گفته است:

این مشکل با این حال برای شما باز هم پیش آمده؟ چون تغییری صورت نگرفته.

با سلام طبق همینی که توضیح دادمه میای /Service taxi میدی تاکسی که اومد میری G میکنی بعد یه CP دیگه برا تاکسی میوفته که نفر بعدیه و تو نمیتونی براش CP بزنی تا ببرتت و اونم نمیتونه بازیکن رو ول کنه

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...
  • توسعه دهنده

با سلام.

بتاتسترهای عزیز لطفا این مورد رو بررسی و نتیجه رو اعلام کنید.

لینک به دیدگاه

@WhiteCollar درود، بله این مشکل وجود داره و به این صورت هست که اگه سرویس ها تو صف باشند، وقتی شما به مسافرت (نفر اولی که سرویس داده) میرسی، بلافاصله بعد از ناپدید شدن CP، موقعیت (CP) مسافر دوم(  نفر دومی که سرویس داده) براتون روی مپ نمایان میشه. در همین حال اگه مسافر اول (که در ماشین نشسته) مقصدش رو انتخاب کنه، برای شما وارن استفاده از ASC/ میاد و در صورت استفاده از ASC/ میگه که باید ابتدا Cacnel CP/ بزنی.

این مورد مشکل داره و باید برطرف بشه.

ArLo.png

لینک به دیدگاه

• توسعه دهنده

با سلام. با تشکر از گزارش شما.

زمان انتظار به ۱۵ ثانیه افزایش پیدا کرد و همچنین یک متن هشدار به فرد درخواست‌دهنده نمایش داده می شود.

به بخش در انتظار دریافت جایزه منتقل شد.

Commit Hash: db95bffdd882fa62bd70c3e9c2a587903219c07a

لینک به دیدگاه

• 4 هفته بعد...
  • توسعه دهنده

جوایز برای The_Guardian واریز شد.

╗═════════ ೋღ❤ღೋ ═════════╔

مهربانی من 
دعوتنامه ای برای
سوءاستفاده ی تو نیست.

╝═════════ ೋღ❤ღೋ ═════════╚

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...