رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

جا به جایی و حمل نقل | Tuning راحت تر.

ارسال‌های توصیه شده

نام کاربری بازی: Torch.

متن پیشنهاد:درود،در فکشن TTC هلیکوپتری برای Tow وجود دارد،میتوان از آن استفاده ی بیشتری انجام داد.

به طور مثال این وسیله در صورتی که Service Tow/ داده بشه برای R2+ باز میشه و فرد فقط میتواند از آن برای رساندن افراد با وسیله نقلیه خود،استفاده کند،همچنین طی پیشنهادی که دوست عزیز @Arshiya322 داد،پیشنهادشون تکمیل تر و منطقی تر میشه و جای شک و شبهه نمی‌ماند.

به طور مثال فرد Torch از درخواست Serice Tow/ استفاده میکند و آقای AmirHossiNN آن را تایید میکند،وقتی آقای AmirHosseiNN به Torch رسید برای Torch پنلی به شکل 

1_Full Tuning

2_Select in map (فقط مکان های که به ماشین مربوط باشه مانند Spray).

اگر آقای Torch قسمت Tuning را انتخاب کند با توجه به نوع وسیله ی نقیله ی اقای Torch برای آقای AmirHossiNN چند نقطه با رنگ های مختلف مشخص میشود که باید به آنها برود.

همچنین تایپیکی مبنی بر واقعی تر کردن "TTC" و شغل "Car Mechanic" مشاهده‌ کردم.

برای واقعی تر شدن شغل "TTC" :همانطور که از اسم این فکشن مشخص است این شغل برای حمل و نقل طراحی شده است،بهتر است این شغل مبتنی بر این باشد که اگر فردی در LV خانه داشت و ماشین خود را در آنجا پارک کرده بود،و ماشین او در شهر LS بود،و فرد از طریق دستور G/ گزینه ی Tow رو انتخاب کرده بود،یک فرد TTC آنلاین به سرعت در هلیکوپتر (درصورت وجود)  یا در یک ماشین TTC در نزدیکی ماشین فرد اسپاون میشود،و ماشین فرد را حمل میکند،فرد باید در مدت زمان 3 الا 4 دقیقه بر طبق فاصله خود را به مکان پارک شده ی ماشین برساند،همچنین میتوان  Service Tow/  را که فردی زد یک پنل بیاد بالا تحت عنوان Select in map که Tow آن بیش از 5 دقیقه الا 10 دقیقه طول میکشد.

واقعی تر شدن "Car Mechanic" :همانطور که @Ali گفتند،باید به یک Spray رفت و Prods مربوطه را دریافت کند و سپس میتواند ماشین را تعمیر کند.

ممنون میشم نظرات خود را با من در ارتباط بگزارید?❤️❤️??

تشکر ویژه @Gods و @Arshiya322 بابت پیشنهاداتی که بیان کردند.

( @Gods پنل و Select in map و @Arshiya322 بابت پیشنهاد Tuning ).

🍁🍁

وُرْتِلُوُ مانندِ اُتِلْلْوُ🫰🏻

Blue_And_Red_Futuristic_Game_YouTube_Cha

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سواستفاده زیادی از این طریق شکل میگیره

خدا برایم کافیست...

Alarm.png

ما از آن سوخته دلانیم       

که ز کس کینه نداریم 

یه شهر دشمن ماست یه دوست نداریم

𝒜𝓁𝒾                                                                         

لینک به دیدگاه

۱ ساعت قبل، Alarm گفته است:

سواستفاده زیادی از این طریق شکل میگیره

راجب قوانین Abuse فکر میشه......

🍁🍁

لینک به دیدگاه

12 ساعت قبل، Torch گفته است:

نام کاربری بازی: Torch.

متن پیشنهاد:درود،در فکشن TTC هلیکوپتری برای Tow وجود دارد،میتوان از آن استفاده ی بیشتری انجام داد.

به طور مثال این وسیله در صورتی که Service Tow/ داده بشه برای R2+ باز میشه و فرد فقط میتواند از آن برای رساندن افراد با وسیله نقلیه خود،استفاده کند،همچنین طی پیشنهادی که دوست عزیز @Arshiya322 داد،پیشنهادشون تکمیل تر و منطقی تر میشه و جای شک و شبهه نمی‌ماند.

به طور مثال فرد Torch از درخواست Serice Tow/ استفاده میکند و آقای AmirHossiNN آن را تایید میکند،وقتی آقای AmirHosseiNN به Torch رسید برای Torch پنلی به شکل 

1_Full Tuning

2_Select in map (فقط مکان های که به ماشین مربوط باشه مانند Spray).

اگر آقای Torch قسمت Tuning را انتخاب کند با توجه به نوع وسیله ی نقیله ی اقای Torch برای آقای AmirHossiNN چند نقطه با رنگ های مختلف مشخص میشود که باید به آنها برود.

همچنین تایپیکی مبنی بر واقعی تر کردن "TTC" و شغل "Car Mechanic" مشاهده‌ کردم.

برای واقعی تر شدن شغل "TTC" :همانطور که از اسم این فکشن مشخص است این شغل برای حمل و نقل طراحی شده است،بهتر است این شغل مبتنی بر این باشد که اگر فردی در LV خانه داشت و ماشین خود را در آنجا پارک کرده بود،و ماشین او در شهر LS بود،و فرد از طریق دستور G/ گزینه ی Tow رو انتخاب کرده بود،یک فرد TTC آنلاین به سرعت در هلیکوپتر (درصورت وجود)  یا در یک ماشین TTC در نزدیکی ماشین فرد اسپاون میشود،و ماشین فرد را حمل میکند،فرد باید در مدت زمان 3 الا 4 دقیقه بر طبق فاصله خود را به مکان پارک شده ی ماشین برساند،همچنین میتوان  Service Tow/  را که فردی زد یک پنل بیاد بالا تحت عنوان Select in map که Tow آن بیش از 5 دقیقه الا 10 دقیقه طول میکشد.

واقعی تر شدن "Car Mechanic" :همانطور که @Ali گفتند،باید به یک Spray رفت و Prods مربوطه را دریافت کند و سپس میتواند ماشین را تعمیر کند.

ممنون میشم نظرات خود را با من در ارتباط بگزارید?❤️❤️??

تشکر ویژه @Gods و @Arshiya322 بابت پیشنهاداتی که بیان کردند.

( @Gods پنل و Select in map و @Arshiya322 بابت پیشنهاد Tuning ).

با سلام با پیشنهاد شما موافقم ولی نیاز به تکمیل داره

چون ممکنه Abuse بسیار زیادی صورت بگیره

نُقطه نوری میانِ ظُلماتِ اَفکار!

FriendOfGod.png

لینک به دیدگاه

سلام امیر، نگاه کن این مورد پیشنهاد شما خوب ولی به قول دوستان میشه سوءاستفاده هایی کرد و طول میکشه تا موسس یا توسعه دهنده ها نگاه کنند و تائید رو بدن.

اما منم موافقم

• دوست دارم که 1
لینک به دیدگاه

9 ساعت قبل، FriendOfGod گفته است:

با سلام با پیشنهاد شما موافقم ولی نیاز به تکمیل داره

چون ممکنه Abuse بسیار زیادی صورت بگیره

ممنون ❤️?

پ.ن: من از Abuse های احتمالی این موضوع به طور کامل اطلاعی ندارم اما تلاشم رو میکنم که بیشترشون رو پیدا کنم❤️

3 ساعت قبل، ArmouR گفته است:

سلام امیر، نگاه کن این مورد پیشنهاد شما خوب ولی به قول دوستان میشه سوءاستفاده هایی کرد و طول میکشه تا موسس یا توسعه دهنده ها نگاه کنند و تائید رو بدن.

اما منم موافقم

ممنونم❤️??

• مرسی 1

🍁🍁

لینک به دیدگاه

• 1 ماه بعد...
  • توسعه دهنده

درود، ممنون بابت پیشنهاد/انتقاد شما.

پیشنهاد شما رد شد.

در آینده نیز مشتاق پیشنهادات و انتقادات ارزشمند شما هستیم.

COMFORTABILITY KILLS

لینک به دیدگاه

• Mohny موضوع را قفل کرد
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...