رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

اضافه شدن دستور Kick از سرور برای هلپرها

ارسال‌های توصیه شده

سلام و درود

همون طور که می‌دونین، یکی از شایعترین مشکلاتی که برای هلپر ها پیش میاد موارد مربوط به Helpme هستش که نیاز به کیک شدن بازیکن خاطی داره و اکثراً واکنش مناسب از سوی ادمین ها دیر رخ می‌ده و ادامه مشکلات.

پیشنهادی که من دارم اینه که دستور Kick از سرور برای هلپر زمانی که Helpme دارن و فقط بر روی کسی که Helpme داده قابل اجرا باشه و یا حداقل دستوری مشابه Request goto برای کیک اضافه بشه که روند کیک شدن پلیرهای خاطی تسریع بشه.

@Kamyab

@Mohny 

OmidReza.png

dc9418_24download.png

یا حیدر کرّار            

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

میتونیم دستور بن هم اضافه کنیم برای زمانی که پلیر توی helpme فحاشی میکنه 

داداش هرکسی وظیفه ای داره، هلپر کسی که کمک میکنه نه کسی که مجازات میکنه 

نه عهده رسیدگی داره نه عهده مجازات 

فقط کمک تمام 

نظر بنده منفی

ویرایش شده توسط Alarm

خدا برایم کافیست...

Alarm.png

ما از آن سوخته دلانیم       

که ز کس کینه نداریم 

یه شهر دشمن ماست یه دوست نداریم

𝒜𝓁𝒾                                                                         

لینک به دیدگاه

37 دقیقه قبل، Alarm گفته است:

فقط کمک تمام 

نظر بنده منفی

کاملا با شما موافقم ,

از اسم این دو مشخص هست!

Admin:ناظر-مدیریت

Helper: یاری دهنده.

تشکر ‌

🍁🍁

وُرْتِلُوُ مانندِ اُتِلْلْوُ🫰🏻

Blue_And_Red_Futuristic_Game_YouTube_Cha

لینک به دیدگاه

ارسال شده در (ویرایش شده)
40 دقیقه قبل، Alarm گفته است:

فقط کمک تمام 

نظر بنده منفی

این پیشنهاد حاصل تجربه طولانی مدت من در تیم ادمینی و هلپریه در نتیجه از مصائب درخواست کیک از سمت ادمین ها خبر دارم که این پیشنهادو ثبت کردم.

برا قضیه بن هم اگه این سیستم بیاد طرف فردو کیک می‌کنه مدرک فحاشی رو میده به ادمین.

بعلاوه همون‌طور که گفتم این دستورم قرار باشه بیاد باید قوانین و شرایط خاصی براش تدوین بشه.

@AmirVortlu

ویرایش شده توسط OmidGH

OmidReza.png

dc9418_24download.png

یا حیدر کرّار            

لینک به دیدگاه

4 دقیقه قبل، OmidGH گفته است:

این پیشنهاد حاصل تجربه طولانی مدت من در تیم ادمینی و هلپریه در نتیجه از مصائب درخواست کیک از سمت ادمین ها خبر دارم که این پیشنهادو ثبت کردم.

برا قضیه بن هم اگه این سیستم بیاد طرف فردو کیک می‌کنه مدرک فحاشی رو میده به ادمین.

بعلاوه همون‌طور که گفتم این دستورم قرار باشه بیاد باید قوانین و شرایط خاصی براش تدوین بشه.

@AmirVortlu

همه از تجربیات شما اگاه اند ♥️ 

به هر حال بنده با این پیشنهاد مخالفم 

• دوست دارم که 1

خدا برایم کافیست...

Alarm.png

ما از آن سوخته دلانیم       

که ز کس کینه نداریم 

یه شهر دشمن ماست یه دوست نداریم

𝒜𝓁𝒾                                                                         

لینک به دیدگاه

12 دقیقه قبل، OmidGH گفته است:

@AmirVortlu

سابقه ی شما هم در لیدری هم در ادمینی هست و من این اهانت رو نکردم که سابقه و اینطور جریانات.... 

اگر به هلپر ها دسترسی به بن و کیک داده بشه تقریباً مقداری از لذت ادمین شدن از بین میره و قاعدتاً کسی نمیاد DIS بزنه که ادمینی بگیره?

در هر حال ببنید دلایل زیادی هست که عملی شدن این موضوع رو با درصد کمتری همراه میکنه،

شما روزی رو در نظر بگیر که یک نفر با لول کم،اصلا خودمو مثال میزنم?،بیام در نقش هلپر یک نفر رو با Reason ایجاد مزاحمت کیک کنم و در Reason فینگلیش رو رعایت نکنم،در اون ساعت ادمینی برای HideChat هم نباشه و ابروی کله استف بره،دیگه کسی به استف واقعا ابراز علاقه نمی‌کنه،

در هر حال نظر قطعی و دلی من (از نظر من) منفی هست!

موفق باشید!

🍁🍁

لینک به دیدگاه

با سلام و درود

بنده خودم به عنوان یک هلپر گاهی اوقات که دارم Helpme جواب میدم

بعضی حرکات رو از مخاطبم میبینم که مجازات هایی مثل کیک داره

و حتی سر این قضیه فشار هم میخورم!

اما اینکه خودم قابلیت کیک رو داشته باشم فکر نمیکنم جالب باشه واسه ی یک هلپر

به قول @AmirVortlu عزیز یکم از جذابیت ادمینی کاسته میشه.

و اینکه پس ادمین وظیفش چیه؟!

اگر واقعا شخصی داره یک هلپر رو اذیت و آزار میکنه, هلپر میتونه توی چت هلپر ها به ادمین

اطلاع بده.

ولی باز با توجه به تجربیات شما و اطلاعاتی که شما دارید, بهتر هست ببینیم تیم مدیریت چه تصمیمی

بابت این موضوع میگیرند.

با تشکر بابت زمانی که بابت این تاپیک گذاشتید.

موفق باشید.

Paramedics

============================================================================

----------------------------------------------- DO NOT TRUST TO ANYONE  -----------------------------------------------

=======================================================================

Bogart.png

CopyRight.png

لینک به دیدگاه

3 ساعت قبل، illusion گفته است:

با سلام و درود

بنده خودم به عنوان یک هلپر گاهی اوقات که دارم Helpme جواب میدم

بعضی حرکات رو از مخاطبم میبینم که مجازات هایی مثل کیک داره

و حتی سر این قضیه فشار هم میخورم!

اما اینکه خودم قابلیت کیک رو داشته باشم فکر نمیکنم جالب باشه واسه ی یک هلپر

به قول @AmirVortlu عزیز یکم از جذابیت ادمینی کاسته میشه.

و اینکه پس ادمین وظیفش چیه؟!

اگر واقعا شخصی داره یک هلپر رو اذیت و آزار میکنه, هلپر میتونه توی چت هلپر ها به ادمین

اطلاع بده.

ولی باز با توجه به تجربیات شما و اطلاعاتی که شما دارید, بهتر هست ببینیم تیم مدیریت چه تصمیمی

بابت این موضوع میگیرند.

با تشکر بابت زمانی که بابت این تاپیک گذاشتید.

موفق باشید.

مساله ای که هست اینه که روند درخواست کیک از ادمین زمان بره و ادمین ها اکثراً سرشون شلوغه و چت هلپر هارو یا نمی‌بینن یا ببینن هم فرصت نمی‌کنن رسیدگی کنن.

به علاوه شما جذابیت ادمینی رو فقط توی کیک کردن پلیری که داره قوانین مربوط به Helpme رو نقض می‌کنه می‌بینین؟

3 ساعت قبل، AmirVortlu گفته است:

شما روزی رو در نظر بگیر که یک نفر با لول کم،اصلا خودمو مثال میزنم?،بیام در نقش هلپر یک نفر رو با Reason ایجاد مزاحمت کیک کنم و در Reason فینگلیش رو رعایت نکنم،در اون ساعت ادمینی برای HideChat هم نباشه و ابروی کله استف بره،دیگه کسی به استف واقعا ابراز علاقه نمی‌کنه

شما برای ورود به تیم استف باید به FEnglish مسلط باشین و اینکه نوشتن یک Reason برای کیک فک نکنم تسلط زیادی به FEnglish رو بطلبه

و یه بخشی که یادم رفت بگم این بود که این نوع کیک حالت Silent Kick داشته باشه و وارنش برای پلیر،هلپر مربوطه و ادمین ها بره.

OmidReza.png

dc9418_24download.png

یا حیدر کرّار            

لینک به دیدگاه

22 دقیقه قبل، OmidGH گفته است:

مساله ای که هست اینه که روند درخواست کیک از ادمین زمان بره و ادمین ها اکثراً سرشون شلوغه و چت هلپر هارو یا نمی‌بینن یا ببینن هم فرصت نمی‌کنن رسیدگی کنن.

به علاوه شما جذابیت ادمینی رو فقط توی کیک کردن پلیری که داره قوانین مربوط به Helpme رو نقض می‌کنه می‌بینین؟

شما برای ورود به تیم استف باید به FEnglish مسلط باشین و اینکه نوشتن یک Reason برای کیک فک نکنم تسلط زیادی به FEnglish رو بطلبه

و یه بخشی که یادم رفت بگم این بود که این نوع کیک حالت Silent Kick داشته باشه و وارنش برای پلیر،هلپر مربوطه و ادمین ها بره.

به نظر من اضافه شدن CMD [reportHL] کار ساز هست،

اساس این دستور به شکل زیر هست:

پس از استفاده ی این Cmd توسط هلپر،یک ادمین به صورت وارد Helpme میشود و تمام چت ها درون HL از اول تا آخر از دیتا بیس بالا میاد،

ادمین مربوطه حتی اگر خود در حال پاسخ به Report بود این اتفاق برایش میوفتد زیرا کاره سختی نیست،

بنده این رو در سرور مشابه مشاهده کردم و سیستم خوبی بود

🍁🍁

لینک به دیدگاه

1 دقیقه قبل، AmirVortlu گفته است:

به نظر من اضافه شدن CMD [reportHL] کار ساز هست،

اساس این دستور به شکل زیر هست:

پس از استفاده ی این Cmd توسط هلپر،یک ادمین به صورت وارد Helpme میشود و تمام چت ها درون HL از اول تا آخر از دیتا بیس بالا میاد،

ادمین مربوطه حتی اگر خود در حال پاسخ به Report بود این اتفاق برایش میوفتد زیرا کاره سختی نیست،

بنده این رو در سرور مشابه مشاهده کردم و سیستم خوبی بود

متاسفانه تو آرساکیا عملی نیست چون سرور های مشابه حجم کار ادمیناش یک چهارم آرساکیا هم نیست و تایم و توان رسیدگی دارن.

OmidReza.png

dc9418_24download.png

یا حیدر کرّار            

لینک به دیدگاه

12 دقیقه قبل، OmidGH گفته است:

متاسفانه تو آرساکیا عملی نیست چون سرور های مشابه حجم کار ادمیناش یک چهارم آرساکیا هم نیست و تایم و توان رسیدگی دارن.

خوب داداش کسایی مثل GeO بودن که کلا تو هلپری نگهشون داشتن اگر ادمین میکردند اتفاق بدی نمی افتاد که ?

🍁🍁

لینک به دیدگاه

6 ساعت قبل، OmidGH گفته است:

سلام و درود

همون طور که می‌دونین، یکی از شایعترین مشکلاتی که برای هلپر ها پیش میاد موارد مربوط به Helpme هستش که نیاز به کیک شدن بازیکن خاطی داره و اکثراً واکنش مناسب از سوی ادمین ها دیر رخ می‌ده و ادامه مشکلات.

پیشنهادی که من دارم اینه که دستور Kick از سرور برای هلپر زمانی که Helpme دارن و فقط بر روی کسی که Helpme داده قابل اجرا باشه و یا حداقل دستوری مشابه Request goto برای کیک اضافه بشه که روند کیک شدن پلیرهای خاطی تسریع بشه.

@Kamyab

@Mohny 

سلام، موافقم.

در پی گفته های شما باید بگم که بارها و بارها به این مورد برخوردیم که در هر روزی، گروهی بیش از 5 بار در طول مدت کوتاهی مزاحم می‌شدند و ادمینها هم پاسخگو نبودند؛ 

مشخصه که وقتی ما توسط هلپ می بی‌مورد و هلپ می ای که جهت تمسخر و گرفتن تایم هلپر باشه، Busy بشیم، حجم هلپ می ها می‌ره بالا و قادر به پاسخگویی همه ی اونها نیستیم.

همچنین مورد تحقیر و تمسخر گرفتن یک هلپر اصلا رفتار درستی نیست، باید بشه برخوردی مناسب انجام داد.

MySelf

27.png

iElyas.png

142.png

PiNo.pngMy Brother

iBlack.png

لینک به دیدگاه

اما، اگر قانونی برای مقابله با چنین افرادی اضافه بشود، خیلی بهتر هست. (داخل قسمت شکایت از اعضا چنین مواردی قرار گیرد و ادمین مربوطه موضوع را پیگیری کند)

همانطور که سایر دوستان عرض کردند، ممکن هست که با مواردی برخورد کنیم که برخی از افراد از این دستور سو استفاده کنند؛

یا حتی برخی از هلپر ها هنگام برخورد با کوچکترین مشکلی، از این دستور استفاده کنند؛

+ همانطور که @AmirVortlu عرض کردند،

4 ساعت قبل، AmirVortlu گفته است:

در Reason فینگلیش رو رعایت نکنم،در اون ساعت ادمینی برای HideChat هم نباشه و ابروی کله استف بره

MySelf

27.png

iElyas.png

142.png

PiNo.pngMy Brother

iBlack.png

لینک به دیدگاه

56 دقیقه قبل، AmirVortlu گفته است:

خوب داداش کسایی مثل GeO بودن که کلا تو هلپری نگهشون داشتن اگر ادمین میکردند اتفاق بدی نمی افتاد که ?

این حرفت که از تاپیک خارجه

اما بدون کسی که ادمین نمیشه و هلپر می‌مونه دلایلی داره که تیم مدیریت صلاح ندونسته که این شخص ادمین بشه

OmidReza.png

dc9418_24download.png

یا حیدر کرّار            

لینک به دیدگاه

درود, پیشنهاد شما 99.9 درصد عملی نخواهد شد.

به دلیل: Kick یک دستور مدیریتی است و میتواند نظم سرور رو به هم بزند + هلپر نیازی به ارسال مدارک شناسایی ندارد و میشود به راحتی نظم سرور رو به هم ریخت

دلیل دوم: گاهی اوقات هلپر مربوطه از شدت حرفی که بازیکن درحال گفتن است اطلاع درستی ندارد و بازیکن رو به اشتباه Kick یا Ban میکند که موجب ایجاد دردسر بیشتری برای شخص خواهد شد

همچنین تعداد شکایات از هلپر ها بسیار بالاتر خواهد رفت.

موفق باشید.

4 ساعت قبل، AmirVortlu گفته است:

GeO معجزه بود

ما با ترس غریبه ایم

لینک به دیدگاه

درود همانطور که Slap عزیز هم گفتند تعداد هلپر هایی که متقاضی میشود و هلپر میشود و می مانند و می روند زیاد است در نتیجه نمی توانیم نظارت کافی بر روی همه ی آنها داشته باشیم.

با اینکه پیشنهاد خوبی است اما نظرم ( - ) است.

• مرسی 1

Expert.png

q245098_dark-anime-gif-1.gif

لینک به دیدگاه

4 ساعت قبل، Slap گفته است:

درود, پیشنهاد شما 99.9 درصد عملی نخواهد شد.

به دلیل: Kick یک دستور مدیریتی است و میتواند نظم سرور رو به هم بزند + هلپر نیازی به ارسال مدارک شناسایی ندارد و میشود به راحتی نظم سرور رو به هم ریخت

دلیل دوم: گاهی اوقات هلپر مربوطه از شدت حرفی که بازیکن درحال گفتن است اطلاع درستی ندارد و بازیکن رو به اشتباه Kick یا Ban میکند که موجب ایجاد دردسر بیشتری برای شخص خواهد شد

موفق باشید.

GeO معجزه بود

کاملا درسته ?

DarKMoD.png                   

لینک به دیدگاه

5 ساعت قبل، Slap گفته است:

GeO معجزه بود

معجزه ای که استفاده نشد ازش،

خدایی GeO همه کاره بود،از ادمین بگیر تا لیدر و هر چیز دیگری،به نظر من کمترین کار در حق GeO افزوده شدن به تیم ادمین بود که متاسفانه همانطور که @OmidGH گفتند انتخاب نکردند ادمین بشه ، واقعا حیف شد GeO.

🍁🍁

لینک به دیدگاه

20 ساعت قبل، OmidGH گفته است:

فقط بر روی کسی که Helpme داده قابل اجرا باشه

@Slap 

OmidReza.png

dc9418_24download.png

یا حیدر کرّار            

لینک به دیدگاه

10 ساعت قبل، Slap گفته است:

Kick یک دستور مدیریتی است و میتواند نظم سرور رو به هم بزند + هلپر نیازی به ارسال مدارک شناسایی ندارد و میشود به راحتی نظم سرور رو به هم ریخت

گاهی اوقات هلپر مربوطه از شدت حرفی که بازیکن درحال گفتن است اطلاع درستی ندارد و بازیکن رو به اشتباه Kick یا Ban میکند که موجب ایجاد دردسر بیشتری برای شخص خواهد شد

چه بسا بر روی هلپمی

@OmidGH

ما با ترس غریبه ایم

لینک به دیدگاه

23 دقیقه قبل، Slap گفته است:

همون‌طور که گفتم اینکه بشه فقط روی فردی که باهاش Helpme داره بزنه باعث می‌شه نشه نظم سرور رو بهم زد.

فکر کنم منظورم رو به خوبی نرسوندم منظورم اینه که به صورت Script باشه که اگه با طرف Helpme نداشت ارور بده.

در مرحله بعدی هلپر باید به قوانین سرور مسلط باشه و تشخیص شدت حرفای فرد هم کار سختی نیست.

و اینکه مجازات های فحاشی رو فقط ادمین اعمال می‌کنه اگه این سیستم اجرایی شه هلپر فقط کیک می‌کنه و مدرک فحاشی طرفو می‌ده به ادمین ها هدف این سیستم اینه که Helpme هایی که موجب آزار و اذیته به اتمام برسن چون بستن Helpme نیازمند تایید عدم نیاز به کمک بیشتر توسط فرد مقابله.

و باز هم می‌گم اگه قرار باشه این سیستم اجرایی بشه باید قوانین و ضوابط خاصی  براش در نظر گرفته بشه.

6 ساعت قبل، AmirVortlu گفته است:

معجزه ای که استفاده نشد ازش،

خدایی GeO همه کاره بود،از ادمین بگیر تا لیدر و هر چیز دیگری،به نظر من کمترین کار در حق GeO افزوده شدن به تیم ادمین بود که متاسفانه همانطور که @OmidGH گفتند انتخاب نکردند ادمین بشه ، واقعا حیف شد GeO.

حالا من خبر ندارم جریان این فرد چی بوده شایدم اسلات تیم ادمینی پر بوده. اما باز هم می‌گم افراد هیچگاه بدون دلیل برای ادمینی رد صلاحیت نمی‌شن.

OmidReza.png

dc9418_24download.png

یا حیدر کرّار            

لینک به دیدگاه

23 دقیقه قبل، OmidGH گفته است:

اسلات تیم

زدی وسط خال!

خوب افزایشش بدن!

و تست جنرال رو به جای قوانین دسته ها،CMD های سرور + توضیحات سرور + کار اقلیت ها رو بپرسه + FEnglish 

🍁🍁

لینک به دیدگاه

21 ساعت قبل، illusion گفته است:

اینکه پس ادمین وظیفش چیه؟!

رسیدگی به ریپورت، انجمن، شکایات، وارن ها، تایم زدن، و مهم تر از همه AFK کردن به مدت های طولانی

لینک به دیدگاه

10 دقیقه قبل، Fayez گفته است:

مهم تر از همه AFK کردن به مدت های طولانی

حاجی نزن این حرفو ?

همین AFK های طولانی برا رسیدگی به امور انجمنه دیگه 

OmidReza.png

dc9418_24download.png

یا حیدر کرّار            

لینک به دیدگاه

9 ساعت قبل، OmidGH گفته است:

همون‌طور که گفتم اینکه بشه فقط روی فردی که باهاش Helpme داره بزنه باعث می‌شه نشه نظم سرور رو بهم زد.

به این فکر کردید که یک هلپر ناشناس تمام اشخاصی که باهاش هلپمی میخوره رو کیک کنه چی میشه؟ طبیعتا باز هم نظم سرور به هم میریزه

در مرحله بعدی هلپر باید به قوانین سرور مسلط باشه و تشخیص شدت حرفای فرد هم کار سختی نیست.

این موردی که گفتید شاید برای بعضی از قدیمی های تیم کارکنان و بعضی دوستان درست باشه اما بسیاری از هلپر های جدید مخصوصا AGSAMP پلیرا با این مورد اشنایی کافی ندارن بنابراین به ادمین میگن تا کارو انجام بده

و اینکه مجازات های فحاشی رو فقط ادمین اعمال می‌کنه اگه این سیستم اجرایی شه هلپر فقط کیک می‌کنه و مدرک فحاشی طرفو می‌ده به ادمین ها هدف این سیستم اینه که Helpme هایی که موجب آزار و اذیته به اتمام برسن چون بستن Helpme نیازمند تایید عدم نیاز به کمک بیشتر توسط فرد مقابله.

بله موردی که دارید میگید از ماه ها پیش مطرح شده بود چه در میتینگ استف چه به صورت خصوصی چه عمومی

اما مدیریت قبول نکرد همچین پیشنهادی رو

دلایلشم چیزایی بود که گفتم.

بحرحال اطلاعات رو منتقل کردم

امیدوارم مفید بوده باشه

ما با ترس غریبه ایم

لینک به دیدگاه

• Mohny موضوع را قفل کرد
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...