رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

بهتر کردن [Exam/]

ارسال‌های توصیه شده

به نام خداوند جان و خرد.

قطعا همه ی ما به مشکلات زیادی هنگام آزمون رانندگی برخورد کردیم، مثلا برخی پلیر ها با اسلحه به ماشین پلیر هایی که درحال انجام آزمون هستند شلیک میکنند یا با ماشین حالا چه اتفاقی و چه از عمد خیلی محکم به ماشین فرد آزمون دهنده برخورد میکنند. مثالش خود من که امروز لحظه ی که آخرین نقطه رسیدم و گفت پارک کن یکی با سرعت به شدت غیر مجاز به من کوبید و من از آزمون در لحظه پارک رد شدم.

راه حل: از لحظه ای که فرد از [Exam/] استفاده میکند، سوار بر ماشین دیگری در دنیای دیگری بدون پلیر بشود که هیچ مزاحمتی ایجاد نشه.

شاید با خود بگید پس موقع آموزش شروع بازی، فرد چگونه به پلیر تازه وارد آموزش ها را بدهد؟ مشخصه، لحظه ای که فرد از [Exam/] استفاده میکنه، به دنیا دیگری منتقل میشه و فرد هلپر هم به اون شخص تلپورت میشود.

momojaja.png

????? ??? ????? ??? ??? ?????? ??? ????

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

1 ساعت قبل، Momojaja گفته است:

به نام خداوند جان و خرد.

قطعا همه ی ما به مشکلات زیادی هنگام آزمون رانندگی برخورد کردیم، مثلا برخی پلیر ها با اسلحه به ماشین پلیر هایی که درحال انجام آزمون هستند شلیک میکنند یا با ماشین حالا چه اتفاقی و چه از عمد خیلی محکم به ماشین فرد آزمون دهنده برخورد میکنند. مثالش خود من که امروز لحظه ی که آخرین نقطه رسیدم و گفت پارک کن یکی با سرعت به شدت غیر مجاز به من کوبید و من از آزمون در لحظه پارک رد شدم.

راه حل: از لحظه ای که فرد از [Exam/] استفاده میکند، سوار بر ماشین دیگری در دنیای دیگری بدون پلیر بشود که هیچ مزاحمتی ایجاد نشه.

شاید با خود بگید پس موقع آموزش شروع بازی، فرد چگونه به پلیر تازه وارد آموزش ها را بدهد؟ مشخصه، لحظه ای که فرد از [Exam/] استفاده میکنه، به دنیا دیگری منتقل میشه و فرد هلپر هم به اون شخص تلپورت میشود.

پیشنهاد عالیه

و كلماٮ ٮاڡص مى ماٮٮد

GOVERNMENT#

A_SH_MAN.png

alirezash.png

لینک به دیدگاه

مخالفم 

بدون اینا دیگه هیجان نداره که ?

خدا برایم کافیست...

Alarm.png

ما از آن سوخته دلانیم       

که ز کس کینه نداریم 

یه شهر دشمن ماست یه دوست نداریم

𝒜𝓁𝒾                                                                         

لینک به دیدگاه

سلام.

بسته به نظر اسکریپتر + موسس + مدیریت مجموعه.

نظر خودم:فکر خوبیه ولی همانطور که گفتم به نظر تیم مدیریت بستگی داره،چون ساخت یک ورلد دیگه به طور مداوم می‌تونه باعث ایجاد باگ ها و لگ های لحظه ای و همچنین فشار به سرور باشه....

به نظرم میشه از راه کار اضافه شدن قانون استفاده کرد.

به طور مثال اگر فردی در هنگام تست به ماشین شما کوبید شما SS میگیرید و داخل فروم ارسال میکنید.فرد به دلیل Non RP،هم Ajail میشه و هم Ban (بخش استثنا).

همچنین با اضافه شدن قانون گواهینامه ی شما با تعداد ساعت ۳۰۰ دوباره شارژ بشه تا مشکلی پیش نیاد.

گواهینامه ی فرد آزار رسان هم با تعداد ساعت ۱۰۰ پس از تست دوباره شارژ بشه....

(نیاز به تکمیل).

+موفق باشید.

36 دقیقه قبل، Alarm گفته است:

مخالفم 

این هم هست،زمانی که فرد در یک ورلد خالی تست بده،ممکنه وقتی در مکان های شلوغ رانندگی می‌کنه نتونه کنترلی روی وضعیت داشته باشه...

🍁🍁

وُرْتِلُوُ مانندِ اُتِلْلْوُ🫰🏻

Blue_And_Red_Futuristic_Game_YouTube_Cha

لینک به دیدگاه

3 ساعت قبل، Alarm گفته است:

مخالفم 

ببخشید اینو میگم اما امیدوارم سرت بیاد که دیگه این حرف رو نزنی گلم. ?

3 ساعت قبل، AmirVortlu گفته است:

سلام.

بسته به نظر اسکریپتر + موسس + مدیریت مجموعه.

نظر خودم:فکر خوبیه ولی همانطور که گفتم به نظر تیم مدیریت بستگی داره،چون ساخت یک ورلد دیگه به طور مداوم می‌تونه باعث ایجاد باگ ها و لگ های لحظه ای و همچنین فشار به سرور باشه....

به نظرم میشه از راه کار اضافه شدن قانون استفاده کرد.

به طور مثال اگر فردی در هنگام تست به ماشین شما کوبید شما SS میگیرید و داخل فروم ارسال میکنید.فرد به دلیل Non RP،هم Ajail میشه و هم Ban (بخش استثنا).

همچنین با اضافه شدن قانون گواهینامه ی شما با تعداد ساعت ۳۰۰ دوباره شارژ بشه تا مشکلی پیش نیاد.

گواهینامه ی فرد آزار رسان هم با تعداد ساعت ۱۰۰ پس از تست دوباره شارژ بشه....

(نیاز به تکمیل).

+موفق باشید.

این هم هست،زمانی که فرد در یک ورلد خالی تست بده،ممکنه وقتی در مکان های شلوغ رانندگی می‌کنه نتونه کنترلی روی وضعیت داشته باشه...

کاملا مخالفم

1.) چون پلیر تازه وارد این موضوع را بلد نیست.

2.) بعضی وقتا عمدی نیست.

3.) گرفتن مدرک از این موضوع کار آسونی نیست و نیاز به Record داره که من آخرین Record که گرفتم مال ساله 2020 هستش، چه برسه به دیگر پلیر های اندروید که حتا یک بار هم Record نگرفتند.

نکته: نهایتا شاید روزانه 100 نفر با وجود این که کمتر هستش از [/Exam] استفاده کنند که بیشتر آنها پلیر های تازه ثبت نام کرده هستند که اگر از الان این مشکل براشون پیش بیاد قطعا از سرور زده خواهند شد. قطعا زمانی که چنین دنیایی توسط دسته متوسط ها در وار ها به مقدار 3 عدد همزمان ساخته می شود، احتمال لگ برای دنیایی سبک بدون هیچ ماشین و پلیر (فقط یک پلیر و یک ماشین آزمون) هستش خیلی پایین بوده.

3 ساعت قبل، AmirVortlu گفته است:

گلم شما داری Grand Theft Auto San Andreas بازی میکنی نه دنیای واقعی همراه با ملیارد ها آدم واقعی با اخلاقیات مختلف بدون محدودیت.

همه ی ما با سرعت 150 تا 220 به طور میانگین در شهر که تازه خلاف هستش رانندگی میکنیم. همیشه هم تصادف میکنیم. چه آزمون رانندگی تو دنیای با پلیر باشه، چه دنیای بی پلیر.

momojaja.png

لینک به دیدگاه

23 دقیقه قبل، Momojaja گفته است:

ببخشید اینو میگم اما امیدوارم سرت بیاد که دیگه این حرف رو نزنی گلم

خیلی سرم اومده 

اگه کسی از قصد هی به شما میکوبه میتونید مدرک تهیه کنید و شکایت کنید 

ولی اینکه به صورت رندوم یکی به شما برخورد کند در گاهی اوقات، معمولی هست واسه سروری که هر روز پلیر جدید واردش میشه 

خدا برایم کافیست...

Alarm.png

ما از آن سوخته دلانیم       

که ز کس کینه نداریم 

𝒜𝓁𝒾                                                                         

لینک به دیدگاه

31 دقیقه قبل، Momojaja گفته است:

بعضی وقتا عمدی نیست.

+دوربین کنترل سرعت در اون محدوده برای راحتی کار.

31 دقیقه قبل، Momojaja گفته است:

.) چون پلیر تازه وارد این موضوع را بلد نیست.

اگر همچین اتفاقی بیوفته میشه یک وارن برای ادمین های بره+ادمین ها میرن پیگیری می‌کنند توضیح میدهند تا مشکل حل بشه.

33 دقیقه قبل، Momojaja گفته است:

گرفتن مدرک از این موضوع کار آسونی نیست و نیاز به Record داره که من آخرین Record که گرفتم مال ساله 2020 هستش، چه برسه به دیگر پلیر های اندروید که حتا یک بار هم Record

SS از Who kill + وارن که برای ادمین می‌ره.

34 دقیقه قبل، Momojaja گفته است:

نکته: نهایتا شاید روزانه 100 نفر با وجود این که کمتر هستش از [/Exam] استفاده کنند که بیشتر آنها پلیر های تازه ثبت نام کرده هستند که اگر از الان این مشکل براشون پیش بیاد قطعا از سرور زده خواهند شد. قطعا زمانی که چنین دنیایی توسط دسته متوسط ها در وار ها به مقدار 3 عدد همزمان ساخته می شود، احتمال لگ برای دنیایی سبک بدون هیچ ماشین و پلیر (فقط یک پلیر و یک ماشین آزمون) هستش خیلی پایین بوده.

نکته ی خوبی بود،اما فقط ۳+ ورلد.

وقتی ۱۰۰ ورلد در طول روز ایجاد بشه واقعا سطح لگ رو بالا میبره.این موضوع رو من نظر نمیدم و کار دوستان در بخش تاسیس.

35 دقیقه قبل، Momojaja گفته است:

گلم شما داری Grand Theft Auto San Andreas بازی میکنی نه دنیای واقعی همراه با ملیارد ها آدم واقعی با اخلاقیات مختلف بدون محدودیت.

همه ی ما با سرعت 150 تا 220 به طور میانگین در شهر که تازه خلاف هستش رانندگی میکنیم. همیشه هم تصادف میکنیم. چه آزمون رانندگی تو دنیای با پلیر باشه، چه دنیای بی پلیر.

این مورد برای بیمه ی خوده پلیر هست.

ببنید اگر شما بدون پلیر از مکان های زیادی مثل CNN عبور کنید،هدف یک تیر و دو نشان گواهینامه بی معنی میشه!

در واقع با این کار سرور هم جا های مهم به پلیر آموزش داده میشه (اگر پلیر نباشه تو CNN اصلا معلوم نیست برای چی هست!) و هم آموزش رانندگی.

14 دقیقه قبل، Alarm گفته است:

ولی اینکه به صورت رندوم یکی به شما برخورد کند در گاهی اوقات، معمولی هست واسه سروری که هر روز پلیر جدید واردش میشه 

اگر هم اتفاقی باشه،وارن برای ادمین مربوطه نمیره.

ولی اگر با سرعت غیر معمول مانند 170Km به اون فرد برخورد کنه،علاوه بر مجازات دوربین کنترل سرعت،مجازات NonRP نیز اعمال میشود.

همچنین میشود از قانون Attack of cop car استفاده بشه.

و وارن هم مانند وارن کاپ بره برای ادمین ها.....

اما باید یک سنسور مانند در مناطق تست ایجاد بشه که این اتک ها رو فقط اونجا بگیره.

در واقع در کنار دوربین ها....

(نیاز به تکمیل بیشتر.....)

🍁🍁

لینک به دیدگاه

8 دقیقه قبل، AmirVortlu گفته است:

اگر هم اتفاقی باشه،وارن برای ادمین مربوطه نمیره.

ولی اگر با سرعت غیر معمول مانند 170Km به اون فرد برخورد کنه،علاوه بر مجازات دوربین کنترل سرعت،مجازات NonRP نیز اعمال میشود.

همچنین میشود از قانون Attack of cop car استفاده بشه.

و وارن هم مانند وارن کاپ بره برای ادمین ها.....

اما باید یک سنسور مانند در مناطق تست ایجاد بشه که این اتک ها رو فقط اونجا بگیره.

در واقع در کنار دوربین ها....

(نیاز به تکمیل بیشتر

داداش یکی غیر عمد بخوره چی؟ 

نمیشه قانونی در این باره وضع کرد 

یا باید بره یک ورلد دیگه 

یا با همین بسوزیم و بسازیم

خدا برایم کافیست...

Alarm.png

ما از آن سوخته دلانیم       

که ز کس کینه نداریم 

𝒜𝓁𝒾                                                                         

لینک به دیدگاه

هم اکنون، Alarm گفته است:

یا باید بره یک ورلد دیگه 

گفتم دیگه..

«دوربین کنترل سرعت با SpeedLimit ۱۳۰ در مکان های Exam [به غیر از برخی مکان های کم تردد] ایجاد میشه)

🍁🍁

لینک به دیدگاه

3 دقیقه قبل، AmirVortlu گفته است:

گفتم دیگه..

«دوربین کنترل سرعت با SpeedLimit ۱۳۰ در مکان های Exam [به غیر از برخی مکان های کم تردد] ایجاد میشه

همون ورلد جدید بیاد بهتره ??

خدا برایم کافیست...

Alarm.png

ما از آن سوخته دلانیم       

که ز کس کینه نداریم 

𝒜𝓁𝒾                                                                         

لینک به دیدگاه

3 دقیقه قبل، Alarm گفته است:

صد درصد بهتره.....

یک ایده به ذهنم رسید....

آقا تایپیک های قبلی من رو بی خیال...

ببینید میتونیم یک ورلد (فقط یک ورلد) ایجاد کنیم...

بعد پس از زدن /Exam بریم تو اون ورلد و تست بدیم (تایم لیمیت ۲۰ دقیقه هم میزاریم سو استفاده نشه).

ولی فرقش اینه خودت تنها نیستی همه اونجا تلپورت میشن و تست میدن و بعد میرن تو ورلد اصلی (شبیه یک ایونت 24/7 در Free World).

(تکمیل شده دیگه پس تگ میکنم،چون نه مشکلی پیش میاد،نه سرور لگ میگیره @Toofan @Ali @Kamyab).

در آخر یک پیام دارم برای @Momojajaعزیز ??.

ماقز???

🍁🍁

لینک به دیدگاه

1 ساعت قبل، Alarm گفته است:

خیلی سرم اومده 

اگه کسی از قصد هی به شما میکوبه میتونید مدرک تهیه کنید و شکایت کنید 

داستان همینه که من میخوام اصلا این پیش نیاد.

1 ساعت قبل، AmirVortlu گفته است:

نکته ی خوبی بود،اما فقط ۳+ ورلد.

وقتی ۱۰۰ ورلد در طول روز ایجاد بشه واقعا سطح لگ رو بالا میبره.این موضوع رو من نظر نمیدم و کار دوستان در بخش تاسیس.

هر ورلد بعد از آزمون حذف میشه.

اگر همچین اتفاقی بیوفته میشه یک وارن برای ادمین های بره+ادمین ها میرن پیگیری می‌کنند توضیح میدهند تا مشکل حل بشه.

همینطوریش وارن ها زیاد هستند که با این کار روند کار ادمین ها سخت تر خواهد شد و همچنین این مورد یا اصلا غیر ممکنه که براش وارن گذاشته بشه و یا وارن بی مورد ارسال میشه مثل Ramming on cop.

دوربین کنترل سرعت در اون محدوده برای راحتی کار.

خیلی این موضوع اختلال در روند PD و دیگر پلیر ها ایجاد میکنه.

این مورد برای بیمه ی خوده پلیر هست.

ببنید اگر شما بدون پلیر از مکان های زیادی مثل CNN عبور کنید،هدف یک تیر و دو نشان گواهینامه بی معنی میشه!

در واقع با این کار سرور هم جا های مهم به پلیر آموزش داده میشه (اگر پلیر نباشه تو CNN اصلا معلوم نیست برای چی هست!)

واقعا قابل درک نیست. ما در دنیای واقعی نیستیم. اینجا فقط یک بازی هستش.

بازیکن تازه وارد میخواد فقط قبول بشه که بتونه از لذت رانندگی بهره ببره.

momojaja.png

لینک به دیدگاه

51 دقیقه قبل، Momojaja گفته است:

داستان همینه که من میخوام اصلا این پیش نیاد.

هر ورلد بعد از آزمون حذف میشه.

همینطوریش وارن ها زیاد هستند که با این کار روند کار ادمین ها سخت تر خواهد شد و همچنین این مورد یا اصلا غیر ممکنه که براش وارن گذاشته بشه و یا وارن بی مورد ارسال میشه مثل Ramming on cop.

خیلی این موضوع اختلال در روند PD و دیگر پلیر ها ایجاد میکنه.

واقعا قابل درک نیست. ما در دنیای واقعی نیستیم. اینجا فقط یک بازی هستش.

بازیکن تازه وارد میخواد فقط قبول بشه که بتونه از لذت رانندگی بهره ببره.

گفتم دیگه دا،

یک ورلد باشه همه توش تست بدن.

هیچ کس دیگه توش نباشه.

🍁🍁

لینک به دیدگاه

19 ساعت قبل، AmirVortlu گفته است:

گفتم دیگه دا،

یک ورلد باشه همه توش تست بدن.

هیچ کس دیگه توش نباشه.

این خوبه، اما بازم واسه یک روز اگه تست بشه که چند ورلد لگ نداشت چند تا باشه، اخه ممکنه برخی از پلیر های تازه وارد اتفاقی با یک پلیر تازه وارد دیگه تصادف کنند که این موجب این میشه که پلیر از بازی زده بشه.

من بار ها هنگام آموزش پلیر تازه وارد به عنوان هلپر شاهد این بودم که پلیر از چند ثانیه بعد از این که ماشینش به هر دلیلی خراب شد از سرور خارج شده و دیگه هیچ وقت نیومده.

من یکی از هلپر هایی هستم که به آموزش پلیر تازه وارد خیلی اهمیت میدم و بعدا اگه خدا بخواد پیشنهاد های دیگری هم در این رابطه دارم که خواهم گفت.

momojaja.png

لینک به دیدگاه

2 دقیقه قبل، Momojaja گفته است:

این خوبه، اما بازم واسه یک روز اگه تست بشه که چند ورلد لگ نداشت چند تا باشه، اخه ممکنه برخی از پلیر های تازه وارد اتفاقی با یک پلیر تازه وارد دیگه تصادف کنند که این موجب این میشه که پلیر از بازی زده بشه.

من بار ها هنگام آموزش پلیر تازه وارد به عنوان هلپر شاهد این بودم که پلیر از چند ثانیه بعد از این که ماشینش به هر دلیلی خراب شد از سرور خارج شده و دیگه هیچ وقت نیومده.

من یکی از هلپر هایی هستم که به آموزش پلیر تازه وارد خیلی اهمیت میدم و بعدا اگه خدا بخواد پیشنهاد های دیگری هم در این رابطه دارم که خواهم گفت.

@Mohny

🍁🍁

لینک به دیدگاه

ارسال شده در (ویرایش شده)
22 ساعت قبل، Alarm گفته است:

یا باید بره یک ورلد دیگه 

اینم هست، که قطعا @Ali @Kamyab @Meli @Mohny @Toofan هدفشون بهتر کردن روند سرور هستش بنابر این تلاش میکنند با این پیشنهاد یا یک راه بهتر این مشکل را حل کنند.

مثلا این هم میتونه عالی باشه که مثل جلوی در های Spray که ماشین ها از توی هم رد می شوند این اتفاق هنگام آزمون رانندگی هم بیوفته و همچنین کل منطقه شامل تست رانندگی یک محدوده Safezone بشه که کسی به ماشین پلیر ها شلیک نکنه.

22 ساعت قبل، AmirVortlu گفته است:

صد درصد بهتره.....

یک ایده به ذهنم رسید....

بعد پس از زدن /Exam بریم تو اون ورلد و تست بدیم (تایم لیمیت ۲۰ دقیقه هم میزاریم سو استفاده نشه).

ولی فرقش اینه خودت تنها نیستی همه اونجا تلپورت میشن و تست میدن و بعد میرن تو ورلد اصلی (شبیه یک ایونت 24/7 در Free World).

(تکمیل شده دیگه پس تگ میکنم،چون نه مشکلی پیش میاد،نه سرور لگ میگیره @Toofan @Ali @Kamyab).

ماقز???

عالیه، اما این پیشنهاد زرده که من دادم احتمالا زحمت بیشتری تو برنامه نویسی میبره اما کاملا BEST هستش.

همچنین اگه پلیر از ماشین خارج بشه ماشینش هذف بشه و وارد ورلد اصلی بشه.

نتیجه گیری:

22 ساعت قبل، AmirVortlu گفته است:

صد درصد بهتره.....

یک ایده به ذهنم رسید....

ماقز???

+
همچنین اگه پلیر از ماشین خارج بشه ماشینش هذف بشه و وارد ورلد اصلی بشه.
+

5 دقیقه قبل، Momojaja گفته است:

اینم هست، که قطعا @Ali @Kamyab @Meli @Mohny @Toofan هدفشون بهتر کردن روند سرور هستش بنابر این تلاش میکنند با این پیشنهاد یا یک راه بهتر این مشکل را حل کنند.

مثلا این هم میتونه عالی باشه که مثل جلوی در های Spray که ماشین ها از توی هم رد می شوند این اتفاق هنگام آزمون رانندگی هم بیوفته و همچنین کل منطقه شامل تست رانندگی یک محدوده Safezone بشه که کسی به ماشین پلیر ها شلیک نکنه.

یا زرده، یا چیزی که @AmirVortlu گفت با همون آبی رنگ که گفتم.

ویرایش شده توسط Momojaja
تغییر اندازه و رنگ قسمت دوم در ادامه ی پیشنهاد.

momojaja.png

لینک به دیدگاه

در ۱۴۰۲/۱۰/۱۰ در 11:28، Momojaja گفته است:

به نام خداوند جان و خرد.

پیشنهاد خوبیه ولی در کنار منفعت ضرر هم داره?

برای مثال خیلی از ما مولتی هایی داریم که برای همشون نمیتونیم وسیله بخریم و اسپانشون اسپان اصلی بازی هست.

خب قاعدتا هممون میدونیم که تا فرسخ ها اونور تر ماشین و وسیله ای نیست.

با اضافه شدن این قابلیت دیگه نمیشه با ماشین های [Exam/] به مناطق مختلف شهر رفت و از محلی که توش سردرد میشیم دور بشیم.

در ۱۴۰۲/۱۰/۱۰ در 13:41، Alarm گفته است:

مخالفم 

??

کل کیفش به همون بالا رفتن آدرنالینشه وقتی که میبینی یه ماشین از روبروت خلاف میاد

22 ساعت قبل، Alarm گفته است:

والا.

اینجوری که گفت محدودیت ها خیلی زیاد میشه و خیلی الکی و بی دلیل بن و ادمین جیل و ... میشی با یه شات که عمدی نبوده چون قانونه

MySelf

27.png

iElyas.png

142.png

PiNo.pngMy Brother

iBlack.png

لینک به دیدگاه

13 دقیقه قبل، Cry گفته است:

نمیتونیم وسیله بخریم و اسپانشون اسپان اصلی بازی هست.

با اضافه شدن این قابلیت دیگه نمیشه با ماشین های [Exa

تازه خوبه تو قوانین هم هست سو استفاده ممنوعه??

🍁🍁

لینک به دیدگاه

12 دقیقه قبل، Cry گفته است:

پیشنهاد خوبیه ولی در کنار منفعت ضرر هم داره?

برای مثال خیلی از ما مولتی هایی داریم که برای همشون نمیتونیم وسیله بخریم و اسپانشون اسپان اصلی بازی هست.

با اضافه شدن این قابلیت دیگه نمیشه با ماشین های [Exam/] به مناطق مختلف شهر رفت و از محلی که توش سردرد میشیم دور بشیم.

اتفاقا میشه. میری جایی که میخوای، بعد پیاده میشی و وارد دنیای اصلی میشی.

momojaja.png

لینک به دیدگاه

30 دقیقه قبل، Momojaja گفته است:

زرده

با این کار دمیج هم به وسیله وارد نمیشه،شاید بشه باید امتحان کرد...

(منظور از دمیج هنگام برخورد با آبجکت ها هست)

1 دقیقه قبل، Momojaja گفته است:

با TP اوتوماتیک بله چرا نشه،صد در صد میشه.

🍁🍁

لینک به دیدگاه

14 دقیقه قبل، Cry گفته است:

??

کل کیفش به همون بالا رفتن آدرنالینشه وقتی که میبینی یه ماشین از روبروت خلاف میاد

الیاس تو از نظر خودت میبینی، من به فکر پلیر مبایل تازه واردی هستم که حتا نمیتونه تو دنیا بدون پلیر به درستی رانندگی کنه، چه برسه به وضعیت حال حاضر که برخی پلیر ها هم کار را بد تر کردند.

17 دقیقه قبل، Cry گفته است:

والا.

اینجوری که گفت محدودیت ها خیلی زیاد میشه و خیلی الکی و بی دلیل بن و ادمین جیل و ... میشی با یه شات که عمدی نبوده چون قانونه

شما ادمین نبودید، منم نبودم اما دانش کافی رو راجبش دارم که میدونم اگه اونطوری می شد علاوه بر مجازات های علکی که موجب اخراج شدن برخی ادمین ها می شود، انقدری وارن های ادمین ها زیاد میشه که خود ادمینا استعفا میدن.

6 دقیقه قبل، AmirVortlu گفته است:

آبجکت شامل Map میشه، دمیج حاصل از مپ به ماشین وارد میشه. مشکلی ایجاد نمیکنه.

momojaja.png

لینک به دیدگاه

10 دقیقه قبل، AmirVortlu گفته است:

تازه خوبه تو قوانین هم هست سو استفاده ممنوعه??

کدوم قسمت قوانین گفته سو استفاده از ماشین Exam ممنوعه؟??

11 دقیقه قبل، Momojaja گفته است:

قطعا اینجوری نخواهد بود.

اینطوری که شما گفتید پس از اتمام تست

/GoBack میخورید قسمتی که 

/Exam زدید.

MySelf

27.png

iElyas.png

142.png

PiNo.pngMy Brother

iBlack.png

لینک به دیدگاه

7 دقیقه قبل، AmirVortlu گفته است:

با TP اوتوماتیک بله چرا نشه،صد در صد میشه.

عجب چیزی، داشتم به این فکر میکردم که پلیر هایی که ماشین رو دور از DMV خراب میکنند باید تا اونجا راه برن که اینم میشه که مثل قسمت تست Dealer Ship این مورد اضافه بشه که پلیر بعد از خراب کردن ماشین به Dealer Ship TP بشه.

momojaja.png

لینک به دیدگاه

10 دقیقه قبل، Momojaja گفته است:

الیاس تو از نظر خودت میبینی، من به فکر پلیر مبایل تازه واردی هستم که حتا نمیتونه تو دنیا بدون پلیر به درستی رانندگی کنه، چه برسه به وضعیت حال حاضر که برخی پلیر ها هم کار را بد تر کردند.

داداش از نظر خودم ببینم از دید دیگرانم بهش نگاه میکنم.

میدونم چقدر اذیت میکنن خودم بار ها و بار ها کشته شدم و خیلی ها در هنگام تست با یه گانی بهم تیر اندازی کردن و لقب "نوب" بهم دادن.

ولی خودت بگو.

یکم بی حس و روح نمیشه بازی؟

باید جامعه تغییر کنه و برای این کار باید از خودمون شروع کنیم.

تا وقتی که اینجور رفتار ها و عادت های ناپسند باشه هر کاری هم بکنی جلوگیری نمیشه کرد.

الان بر فرض یه ورلد دیگه آوردند؛ خب به مشکلاتی بر نمیخوریم باز؟

13 دقیقه قبل، Momojaja گفته است:

شما ادمین نبودید، منم نبودم اما دانش کافی رو راجبش دارم که میدونم اگه اونطوری می شد علاوه بر مجازات های علکی که موجب اخراج شدن برخی ادمین ها می شود، انقدری وارن های ادمین ها زیاد میشه که خود ادمینا استعفا میدن.

خب منم دارم همینو میگم.

با این شرایطی که شما در نظر گرفتید ( گزینه 2.شرایط جایگزین برای اضافه نشدن دنیایی جدید )

کلی وارن الکی میره برای ادمین ها و سخت گیری ها بیشتر میشه الکی.

MySelf

27.png

iElyas.png

142.png

PiNo.pngMy Brother

iBlack.png

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید.
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   بازگردانی قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...