رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

BSMats

999

ارسال‌های توصیه شده

سلام با توجه به اینکه BSMats جمع کردن برای بعضی ها سخته این قابلیت باشه که بتوانیم BSMats بفروشیم حالا به هر قیمتی یا اینکه بشه Buff رو بفروشیم با این روش فکر می کنم جنگ های دسته متوسط جذاب تر و باحال تر بشه فقط هم جنگ های دسته متوسط جذاب نمیشه بلکه در FTP ها و... جذاب میشه، با تشکر

هم اکنون، MiCRuB گفته است:

سلام با توجه به اینکه BSMats جمع کردن برای بعضی ها سخته این قابلیت باشه که بتوانیم BSMats بفروشیم حالا به هر قیمتی یا اینکه بشه Buff رو بفروشیم با این روش فکر می کنم جنگ های دسته متوسط جذاب تر و باحال تر بشه فقط هم جنگ های دسته متوسط جذاب نمیشه بلکه در FTP ها و... جذاب میشه، با تشکر

@Ali

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

منم موافقم

خدا برایم کافیست...

Alarm.png

ما از آن سوخته دلانیم       

که ز کس کینه نداریم 

یه شهر دشمن ماست یه دوست نداریم

𝒜𝓁𝒾                                                                         

لینک به دیدگاه

درود بر تو

سیستمی که عرض کردی خوبی و بدی های خودش رو داره

نظر خودم روی این سیستم خنثی‌است، نه تایید میکنم نه تکذیب.

چرا که، خوبیش اینه که دسترسی به مقدار قابل توجه ای از BSMats ها برای پلیر ها الخصوص دسته متوسط باز میشه و به راحتی میتونن تهیه کنن.

و از اون‌طرف یه سیستم درآمدزایی جدید ایجاد میشه که پلیرها میتونن وقت بزارن و در مپ BSmats هارو پیدا، و به قیمت خوبی بفروشن و درآمد کسب کنند.

اما از نظر من، بدیش اینه که بین دو نفر در دسته متوسط، که یکی شاید وضعیت مالی خوبی نداشته باشه و کل مپ رو میگرده و ذره ذره زحمت میکشه تا BSmats جمع کنه

با یکی که وضعیت خوبی داره و راحت تهیه می‌کنه

خیلی فرق میکنه، و عادلانه نیست.

و از اونطرف، تهیه buff بیش از اندازه راحت میشه و همین مورد بازی رو از نظر من مسخره میکنه

با تشکر فراوان.

لینک به دیدگاه

48 دقیقه قبل، MK4 گفته است:

بدیش اینه که بین دو نفر در دسته متوسط، که یکی شاید وضعیت مالی خوبی نداشته باشه و کل مپ رو میگرده و ذره ذره زحمت میکشه تا BSmats جمع کنه

از نظر من، ملاک برای تهیه Buff رو پول نباید کرد.

همین سیستم الان که ملاک بر اساس مقدار تلاش و گشتن (برای بدست آوردن BsMats) هستش، باید بمونه.

لینک به دیدگاه

ارسال شده در (ویرایش شده)
6 ساعت قبل، MK4 گفته است:

درود بر تو

سیستمی که عرض کردی خوبی و بدی های خودش رو داره

نظر خودم روی این سیستم خنثی‌است، نه تایید میکنم نه تکذیب.

چرا که، خوبیش اینه که دسترسی به مقدار قابل توجه ای از BSMats ها برای پلیر ها الخصوص دسته متوسط باز میشه و به راحتی میتونن تهیه کنن.

و از اون‌طرف یه سیستم درآمدزایی جدید ایجاد میشه که پلیرها میتونن وقت بزارن و در مپ BSmats هارو پیدا، و به قیمت خوبی بفروشن و درآمد کسب کنند.

اما از نظر من، بدیش اینه که بین دو نفر در دسته متوسط، که یکی شاید وضعیت مالی خوبی نداشته باشه و کل مپ رو میگرده و ذره ذره زحمت میکشه تا BSmats جمع کنه

و از اونطرف، تهیه buff بیش از اندازه راحت میشه و همین مورد بازی رو از نظر من مسخره میکنه

با تشکر فراوان.

اون کسی وضعیت خوبی نداره میتونه  اصلا نخره و بدون بی اس مت بره جنگ.

6 ساعت قبل، Cheater گفته است:

فک کن اینو اد بدن

برا عید دیگه پیشنهاد ویژه نمیزارن رو گلدا ?

جالبه ?

5 ساعت قبل، Yatoro گفته است:

بی اس مت ضرر داره ولی خب

چه ضرری؟

ویرایش شده توسط MiCRuB
لینک به دیدگاه

• 2 ماه بعد...
  • توسعه دهنده

درود، ممنون بابت پیشنهاد/انتقاد شما.

پیشنهاد شما رد شد.

در آینده نیز مشتاق پیشنهادات و انتقادات ارزشمند شما هستیم.

COMFORTABILITY KILLS

لینک به دیدگاه

• Mohny موضوع را قفل کرد
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...