رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

توهین های قومیتی

ارسال‌های توصیه شده

چه محتوای جالبی داره این تاپیک 

7 ساعت قبل، Alonso گفته است:

(+) 

محمد جان اینارو حساب نمیکنیم ناراحت شدن

طرف اومده فحش ناموسی میده میان طرفداری میکنن 

من زیرکش نیستم ولی روی ناموسم حساسم و ولش هم نمیکنم

و بعدش هم بالاسری؟؟ 

من خودم اومدم بالا خودمم بالاسری خودمم حتی شما بخاطر فحاشی ازتون شکایت شد

من خودم اوایل اومدنم به کاپ داشتن خیلی الکی شکایت میکردن ازم ولی نتونستن الانم رنک ۴ رو گرفتم 

پس هرچی دارید میگید کذبی بیش نیست. با تشکر

به درگیری نیست به چندین نفر فحاشی الکی کرده...

قضاوت با خودت 

متین جان سطح خودتو پایین نیار با این جر و بحث های الکی

• دوست دارم که 1

respect.png

Champ.png

................................................................................

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

به شدت مخالفم با پیشنهادتون

به دلایل زیر

ببنید دوست عزیز طبق قوانین توهین های شدت پایین مثل خر مجازاتی ندارد

حالا طرف بیاد بگه ترک خر، توهین شدت پایین حساب میشه

و در ضمن ترک هم یک کلمه‌ی مفرده و ترک‌ها میشه فحاشی به قومیت که اونم بازم شدت پایین حساب میشه که مجازاتی ندارد و بنده دلیلی نمی‌بینیم که مجازاتی اعمال شده

و اگر هم بگید که مثلاً پدر و مادرتون ترک هستن و به اونها میگه خر بازم توهین شدت پایینه

اگر طرف اومد به شما گفت ترک فلان فلان شده 

اره شما درست میگی اما

صادقانه بخوام بگم 

آقا یکم شل کنید، همه‌ی ما میایم گیم می‌زنیم که خودمونو سرگرم کنیم و از مشکلات زندگیمون فاصله بگیریم 

حالا یه نفر میاد به شما میگه ترک خر

شما اصلا اهمیت نده یا فرد مقابل رو میوت کن

قوانین همینطور سختگیرانه هست، لطفاً سخت ترش نکنید.

تو دنیای واقعی به اندازه کافی دردسر داریم دیگه نیاید تویه سرور هم برامون سردرد درست کنید.

Champ.png

respect.png
............
.......................................................................

.𝓦𝓮 𝓒𝓪𝓷'𝓽 𝓒𝓱𝓪𝓷𝓰𝓮 𝓦𝓱𝓪𝓽'𝓼 𝓓𝓸𝓷𝓮, 𝓦𝓮 𝓒𝓪𝓷 𝓞𝓷𝓵𝔂 𝓜𝓸𝓿𝓮 𝓞𝓷

لینک به دیدگاه

در ۱۴۰۲/۱۰/۸ در 11:16، SiahSefid گفته است:

با سلام.

آقای @Ali کجایی بیای ببینی تو سرور چه توهین هایی میکنن.

سرورو دادید دسته Manager که بیاد تصمیم بگیره اونم به اشتباه.

آقا ژرف میاد میگه تورک خر بعد ادمین شکایت رد میکنه تو قوانین ذکر شده که اگه خر بگی مجازات اعمال نمیشه نه اینکه بگی تورک خر!

دقیقا آقای @CLown یه بار این حرکتو به من زد و در حالی که داشتم شکایت هارو میدیدم دیدم باز شکایت کردن اونم گفته بازم تورک خر

خب با این کاری که @Kamyab انجام میده و تصمیم به رد کردن شکایت میکنه سطح شعور این آدما پایین میاد و منجر میشه هی توهین کنه و وقتی که شکایت کنیم رد بشه.

آقای @Ali خواهش میکنم یه قانون در مورد توهین های قومیت بزارید که این آدما دیگه جرئت این کارو نداشته باشن

الان تقریبا نصف سرور تورک زبان هستند، آقا ما با شمایی که فارس هستید مشکل نداریم اون شمایید که با ما مشکل دارید. ما همه توی یه کشور زندگی میکنیم پس هم وطن هستیم نه دشمن که!

خلاصه اینکه تقاضای اینو دارم که تویه قوانین مجازات توهین به قومیت هم اضافه بشه @Ali

نه موافقم نه مخالف
ولی می خواستم یک نکته ای بهت بگم همیشه در جامعه اشخاصی هستن از شعور و شخصیت پایینی برخوردارن و فحاشی می کنن تو اگر بخوای وایسا و ادامه بدی و با اون شخص هم کلام بشی تو هم مثل اونی و اگر هم بخوای برای بد دهنی از طرف شکایت کنی هم یک مقدار از وقت خودت رو هدر دادی و هم به خودت توهین کردی با وقت گذاشتن روی همچین موضوعی وقتی اون فرد قرار نیست خودش رو اصلاح کنه 
در اخر هم بگم که قبول کن دوست من خیلی از ما ها حساسیت بیش از اندازه به قومیت خود نشان میدیم و خوب تا اونجایی که من دیدم این در دوستان ترک و کرد ما خیلی زیاده اشتباه داستان هم همینجاست باید از کنارش رد شی بگذری خودش بعد یک مدت خسته میشه و تمومش میکنه

grandpa.png

grandpa%5B2%5D.png

grandpa%5B3%5D.png

grandpa%5B4%5D.png

لینک به دیدگاه

4 ساعت قبل، grandpa گفته است:

نه موافقم نه مخالف
ولی می خواستم یک نکته ای بهت بگم همیشه در جامعه اشخاصی هستن از شعور و شخصیت پایینی برخوردارن و فحاشی می کنن تو اگر بخوای وایسا و ادامه بدی و با اون شخص هم کلام بشی تو هم مثل اونی و اگر هم بخوای برای بد دهنی از طرف شکایت کنی هم یک مقدار از وقت خودت رو هدر دادی و هم به خودت توهین کردی با وقت گذاشتن روی همچین موضوعی وقتی اون فرد قرار نیست خودش رو اصلاح کنه 
در اخر هم بگم که قبول کن دوست من خیلی از ما ها حساسیت بیش از اندازه به قومیت خود نشان میدیم و خوب تا اونجایی که من دیدم این در دوستان ترک و کرد ما خیلی زیاده اشتباه داستان هم همینجاست باید از کنارش رد شی بگذری خودش بعد یک مدت خسته میشه و تمومش میکنه

اینم صحیح، شما درست میگید

سکوتـ قـوے تریـن فریاد است.

:Mҽ

Jules.png‌‌

:ᴍʏ ʙʀᴏᴛʜᴇʀ

Luigi.png

لینک به دیدگاه

در ۱۴۰۲/۱۰/۱۶ در 22:17، Champ گفته است:

به شدت مخالفم با پیشنهادتون

به دلایل زیر

ببنید دوست عزیز طبق قوانین توهین های شدت پایین مثل خر مجازاتی ندارد

حالا طرف بیاد بگه ترک خر، توهین شدت پایین حساب میشه

و در ضمن ترک هم یک کلمه‌ی مفرده و ترک‌ها میشه فحاشی به قومیت که اونم بازم شدت پایین حساب میشه که مجازاتی ندارد و بنده دلیلی نمی‌بینیم که مجازاتی اعمال شده

و اگر هم بگید که مثلاً پدر و مادرتون ترک هستن و به اونها میگه خر بازم توهین شدت پایینه

اگر طرف اومد به شما گفت ترک فلان فلان شده 

اره شما درست میگی اما

صادقانه بخوام بگم 

آقا یکم شل کنید، همه‌ی ما میایم گیم می‌زنیم که خودمونو سرگرم کنیم و از مشکلات زندگیمون فاصله بگیریم 

حالا یه نفر میاد به شما میگه ترک خر

شما اصلا اهمیت نده یا فرد مقابل رو میوت کن

قوانین همینطور سختگیرانه هست، لطفاً سخت ترش نکنید.

تو دنیای واقعی به اندازه کافی دردسر داریم دیگه نیاید تویه سرور هم برامون سردرد درست کنید.

??

1 ساعت قبل، Areno گفته است:

موضوع جالبیه ?

بنظر می‌رسه کسی حاضر به تموم کردن این بحث بی‌فایده نیست.

MySelf

27.png

iElyas.png

142.png

PiNo.pngMy Brother

iBlack.png

لینک به دیدگاه

@Mohnyلطفاً به این تاپیک سریع تر رسیدگی شود

تا از بحث های بیشتر جلوگیری شود.

Champ.png

respect.png
............
.......................................................................

.𝓦𝓮 𝓒𝓪𝓷'𝓽 𝓒𝓱𝓪𝓷𝓰𝓮 𝓦𝓱𝓪𝓽'𝓼 𝓓𝓸𝓷𝓮, 𝓦𝓮 𝓒𝓪𝓷 𝓞𝓷𝓵𝔂 𝓜𝓸𝓿𝓮 𝓞𝓷

لینک به دیدگاه

• توسعه دهنده

هرگونه بی احترامی، قابل پیگیری بوده، این مورد هم میتوان به همین گونه باشد.

نه تنها در مجموعه آرساکیا گیم، بلکه در تمام دنیا، شرط اصلی انسانیت، شعور و شخصیت حکم میکند همگی، احترام یکدیگر را با هر رنگ پوست، هر قومیت، هر نژاد و ... حفظ کنند، و این مورد نیز از این شرط خارج نیست.

از مدیریت محترم مجموعه تقاضا میشود این مورد را بررسی کند.

این تاپیک، تا اطلاع ثانوی (یا برای همیشه) بسته شد.

پ.ن: همچنین در صورت کمبود و عدم توجه به موردی در قوانین، بازی و دیگر بخش های مجموعه توسط مسئولین، میتوانید آنرا در قالب پیشنهاد یا انتقاد، به همراه راه حل های پیشنهادی خود، برای ما ارسال بفرمائید.

• دوست دارم که 1

COMFORTABILITY KILLS

لینک به دیدگاه

• Mohny موضوع را قفل کرد
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...