رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

ایجاد وارن برای آژیر های ماشین Cop و Medic

Nicolay

ارسال‌های توصیه شده

به نام خدا

پیشنهاد بنده در مورد آژیر های ماشین های پلیس هست نظر بنده در این هست که وقتی فرد با دکمه H آژیر ماشین را روشن میکند یک عدد وارن براش بیاد که آژیر این ماشین روشن یا خاموش شده مانند خاموش و روشن کردن نئون های ماشین هایی که داریم, حالا چرا میگم وارن بیاد چون در بعضی ساعات بازی آژیر ها اصلا قابل نمایش نیست . این وارن ها برای این مواقع خوبه شاید بعضی ها بگن خوب از رو صداش میفهمیم بالاخره دیگه ولی این مورد هم برای گرفتن مدرک توسط خود پلیس خوبه که با یک اسکرین شات نشان میدهد که در اون موقع اژیرش روشن بوده و همچنین در مواقعی که بازی رو بدون صدا پلی میدیم مفید واقع خواهد شد.

منتظر نظرات شما هستیم. @Mohny @Ali @Toofan @Omid

• دوست دارم که 1
  • مرسی 2
لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

والا نظر منکه مفنیه، دلیلش هم اینه که کلا آژیر زدن چون با دکمه بوق یکیه، هی باید بوق رو بزنی چندبار تا آژیر خاموش یا روشن بشه و همین خودش کلی اسپم میشه

• هاها 1

output_onlinepngtools.png جـرم: غــمی که تو دلم بود.

ForbiddeN.png

TiZMAR.png

Bye Guys ✋

ForbiddeN  © 2024 - 2014 

لینک به دیدگاه

والا نظرم هم مثبته هم منفی 

مثبت خوبه چون باعث میشه کار ما سبک شه 

منفی 

وارنا همینجوری زیاده 

در کل 50 50 

5 ساعت قبل، Supervisor گفته است:

والا نظر منکه مفنیه، دلیلش هم اینه که کلا آژیر زدن چون با دکمه بوق یکیه، هی باید بوق رو بزنی چندبار تا آژیر خاموش یا روشن بشه و همین خودش کلی اسپم میشه

موافقم

King Of The North

Be Hold The King, The Kings of king

Diamond Family 

Omid.png

لینک به دیدگاه

16 ساعت قبل، Supervisor گفته است:

10 ساعت قبل، Omid گفته است:

منفی 

وارنا همینجوری زیاده 

در کل 50 50 

موافقم

اگه قرار باشه با کلید H وارن بیاد، خب من یه بوق میزنم از وارن عکس میگیریم میگم بیا آژیر رو روشن کردم! بهتره وارن طوری تنظیم شه که فقط با روشن خاموش شدن آژیر نمایش داده بشه.

لینک به دیدگاه

2 دقیقه قبل، aSoheyl گفته است:

اگه قرار باشه با کلید H وارن بیاد، خب من یه بوق میزنم از وارن عکس میگیریم میگم بیا آژیر رو روشن کردم! بهتره وارن طوری تنظیم شه که فقط با روشن خاموش شدن آژیر نمایش داده بشه.

سری رو که درد نمیکنه رو که دستمال نمی‌بندن، بنظرم اگه یه جور دیگه بشه زد خوب میشه. مثلا وقتی سوار ماشین کاپ هستیم و آژیر میزنیم، بالا اسممون با قرمز بنویسه مثلا: Busy یا موارد اینچنینی، نیاز نیست برای همه وارن بره

• دوست دارم که 2

output_onlinepngtools.png جـرم: غــمی که تو دلم بود.

ForbiddeN.png

TiZMAR.png

Bye Guys ✋

ForbiddeN  © 2024 - 2014 

لینک به دیدگاه

3 دقیقه قبل، Supervisor گفته است:

سری رو که درد نمیکنه رو که دستمال نمی‌بندن، بنظرم اگه یه جور دیگه بشه زد خوب میشه. مثلا وقتی سوار ماشین کاپ هستیم و آژیر میزنیم، بالا اسممون با قرمز بنویسه مثلا: Busy یا موارد اینچنینی، نیاز نیست برای همه وارن بره

موافقم

لینک به دیدگاه

2 ساعت قبل، Supervisor گفته است:

ایده خوبی هست به نظرم کلا این اژیر باید از رو دکمه H برداشته بشه و یک حالتی باشه که نشون دهنده اژیر با یک وارن یا موردی که خودتون گفتید باشه

13 ساعت قبل، Omid گفته است:

منفی 

وارنا همینجوری زیاده 

در کل 50 50 

موافقم

درسته وارن ها زیاده و میتونیم یک کاری کنیم که از رو H برداشته بشه و یک حالت بهتری بهش بدیم

لینک به دیدگاه

در ۱۴۰۲/۱۰/۴ در 15:40، Nicolay گفته است:

به نام خدا

پیشنهاد بنده در مورد آژیر های ماشین های پلیس هست نظر بنده در این هست که وقتی فرد با دکمه H آژیر ماشین را روشن میکند یک عدد وارن براش بیاد که آژیر این ماشین روشن یا خاموش شده مانند خاموش و روشن کردن نئون های ماشین هایی که داریم, حالا چرا میگم وارن بیاد چون در بعضی ساعات بازی آژیر ها اصلا قابل نمایش نیست . این وارن ها برای این مواقع خوبه شاید بعضی ها بگن خوب از رو صداش میفهمیم بالاخره دیگه ولی این مورد هم برای گرفتن مدرک توسط خود پلیس خوبه که با یک اسکرین شات نشان میدهد که در اون موقع اژیرش روشن بوده و همچنین در مواقعی که بازی رو بدون صدا پلی میدیم مفید واقع خواهد شد.

منتظر نظرات شما هستیم. @Mohny @Ali @Toofan @Omid

نظر خوبیه و خیلی کمک میکنه

ولی بیشتر با نظر @Supervisor عزیز موافقم

وارن فقط بدرد شکایات میخوره

مثلا موقعی که یک فرد عضو اقلیت های دسته ی ملایم دراگ استفاده میکنه

بدرد میخوره اما دو تا چیز هست

یک اینکه اکثر باگ ها از گور همین وارن ها بلند میشن

و دو اینکه وارن فقط بدرد شکایات بازیکنان میخوره و سود دیگه ای نداره

به نظرم یه حالت مثل همون Busy که گفته شد میشه گذاشت

یا مثلا حالتی که مشخص کنه فرد مورد نظر آزیر وسیله ی نقلیه ش رو فعال کرده

حالا یا با همون H یا با یک CMD جدید

که هم جنبه ی مدرک برای شکایات رو داره

هم یک تم خاص و زیبایی جذابی به نیک نیم میده

• دوست دارم که 1

Paramedics

============================================================================

----------------------------------------------- DO NOT TRUST TO ANYONE  -----------------------------------------------

=======================================================================

Bogart.png

CopyRight.png

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...
  • 2 ماه بعد...
  • توسعه دهنده

درود، ممنون بابت پیشنهاد/انتقاد شما.

پیشنهاد شما رد شد/تکراری است.

در آینده نیز مشتاق پیشنهادات و انتقادات ارزشمند شما هستیم.

COMFORTABILITY KILLS

لینک به دیدگاه

• Mohny موضوع را قفل کرد
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...