رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

بن و مزاحمت AliAgent

Ara

ارسال‌های توصیه شده

• عکس سایز کوچک شما از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: Ara.png

• عکس سایز کوچک کسی که از او شکایت دارید از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: AliAgent.png

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری"  از شاهدین از طریق کنترل پنل: 

WASTE.png

TravisScott.png

• توضیحات: 
با سلام

1- ایشون در حالت اسپکت که بنده داشتم با دوستم WASTE صحبت میکردم و حرف هایی زده شده بوده بین ما گفتند شما توهین به ادمین کردید و به همین دلیل بنده رو 6 روز بن دادند

2- ایشون حق نداشتند رو من گوتو کنند در حالی که من داشتم با رفیقم صحبت میکردم و بنده رو تهدید کنند

• مدارک (فیلم یا عکس): 

مدرک گوتو:

AG-SA-0789.jpg

مدرک بن:

AG-SA-0790.jpg

مدرک شاهدین حضور داشتند:

AG-SA-0791.jpg

مدارک صحبت های ایشون در ویس و صحبت های قبل از این ویس با دوستم برای @Empty @Kamyab ارسال شد!

مدارک

هم اکنون، Ara گفته است:

3- و سوم اینکه باید بنده 3 روز بن میشدم چون یک بار بن شدم توهین به ادمین به اشتباه بوده و تاریخچه هم معلومه:

bandicam-2023-12-22-19-53-32-490.jpg

• هاها 1

The Rulers Of The West Are OuTLawS 

Ara.png

:My Bro's

TravisScott.png

Shahrooz.png

Playboi.png

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام.

شما در جواب بهترین برخورد من و تلاش صادقانه ی من برای آوردنتان به تیم استف و اصلاح رفتار های شما که موجب متشنج کردن جو استف بود در حین عدم حضور من بدترین برخورد ممکن را نسبت به من داشتید و به خانواده ی من اهانت کردید و من همچنان بهترین برخورد ممکن را به دور از هرگونه خصومت با شما داشتم و اگر با تمام اینها خیال میکنید جواب این رفتار شما سکوت از طرف بنده هست سخت در اشتباهید.

مدارک جهت دفاعیه ارسال گردید.

24 دقیقه قبل، Ara گفته است:

3- و سوم اینکه باید بنده 3 روز بن میشدم چون یک بار بن شدم توهین به ادمین به اشتباه بوده و تاریخچه هم معلومه:

این مورد مقبول است و ممانعتی با مجازاتش نیست، پوزش بنده را بابت دقت ناکافی پذیرا باشید.

لینک به دیدگاه

با سلام و احترام خدمت شاکی عزیز @Ara

اوقات به کام:

شکایت شما تایید شد.

اَدمینِ مربوطه مجازات خواهند شد.

+موفق باشید.

+بسته شد!

EnDWaY.png 

𝙸𝚝 𝚒𝚜 𝚎𝚗𝚘𝚞𝚐𝚑 𝚝𝚑𝚊𝚝 𝚠𝚎 𝚍𝚒𝚍 𝚗𝚘𝚝𝚕𝚒𝚟𝚎, 𝚠𝚎 𝚊𝚛𝚎 𝚗𝚘𝚝 𝚊𝚏𝚛𝚊𝚒𝚍 𝚘𝚏 𝚍𝚢𝚒𝚗𝚐

لینک به دیدگاه

• Kamyab موضوع را قفل کرد
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...