رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

باگ های متعدد زندان

ProAlit

ارسال‌های توصیه شده

- عکس از محیط کاربری که می خواهید جوایز را دریافت کنید: 

ProAlit.png

- توضیح کامل باگ: درود، طی این باگ ها یا قسمت های از زندان از سمت سرور لود نمیشه یا سرور موقعیت پلیر رو به اشتباه تشخیص میده و باعث میشه از مپ خارج بشه و به قسمت های دیگه ای از بازی بره.

- قرار دادن عکس و فیلم کم حجم شده (در صورت لزوم):

AG_SA_0164.jpg

AG_SA_0163.jpg

AG_SA_0122.jpgAG_SA_0117.jpgAG_SA_0085.jpgAG_SA_0084.jpgAG_SA_0083.jpg

- توضیح دادن این که چگونه می توانیم خودمان با آن باگ برخورد کنیم. (چگونه آن باگ را Reproduce کنیم): این باگ ها اکثرا بعد از مدت زمان زیادی باز بودن بازی و فعال بودن نیم تگ و کش شدن بازی روی رم رخ میده طبق عکس پایین اگه دقت کنین گیم تازه باز شده بدون کش رم خیلی کمتری اشغال میکنه

Capture.PNG

بخاطر همین وقتی این کش ها به حد خیلی زیادی میرسه برای خودم تا یک گیگ و دویست هم میره هر کلاینت و بعد این رخ میده این مشکلات راه حلم اینه که لانچر به نحوی این کش هارو اتومات حین بازی مدیریت کنه که احتمال این مشکلات و لگ های که باعث این مشکلات میشه جلوگیری بشه. این رو هم بگم وقتی اینجوری رم مصرفی میره بالا با ریکانکت مشکل حل نمیشه و به قوت خودش باقی میمونه به غیر اینکه یک دور گیم بسته بشه و بیشترین تاثیر روی افزایش مصرف از سمت نیم تگ ها و گشتن پلیر داخل مپ بازی هست.

ویرایش شده توسط ProAlit
غلط املایی
لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

منم به این باگ برخورد کردم به طوری که میتونی بری تو hq NG 

ویرایش شده توسط ArthurMorgan

Champ.png

respect.png
............
.......................................................................

.𝓦𝓮 𝓒𝓪𝓷'𝓽 𝓒𝓱𝓪𝓷𝓰𝓮 𝓦𝓱𝓪𝓽'𝓼 𝓓𝓸𝓷𝓮, 𝓦𝓮 𝓒𝓪𝓷 𝓞𝓷𝓵𝔂 𝓜𝓸𝓿𝓮 𝓞𝓷

لینک به دیدگاه

2 ساعت قبل، ProAlit گفته است:

- عکس از محیط کاربری که می خواهید جوایز را دریافت کنید: 

ProAlit.png

- توضیح کامل باگ: درود، طی این باگ ها یا قسمت های از زندان از سمت سرور لود نمیشه یا سرور موقعیت پلیر رو به اشتباه تشخیص میده و باعث میشه از مپ خارج بشه و به قسمت های دیگه ای از بازی بره.

- قرار دادن عکس و فیلم کم حجم شده (در صورت لزوم):

AG_SA_0164.jpg

AG_SA_0163.jpg

AG_SA_0122.jpgAG_SA_0117.jpgAG_SA_0085.jpgAG_SA_0084.jpgAG_SA_0083.jpg

- توضیح دادن این که چگونه می توانیم خودمان با آن باگ برخورد کنیم. (چگونه آن باگ را Reproduce کنیم): این باگ ها اکثرا بعد از مدت زمان زیادی باز بودن بازی و فعال بودن نیم تگ و کش شدن بازی روی رم رخ میده طبق عکس پایین اگه دقت کنین گیم تازه باز شده بدون کش رم خیلی کمتری اشغال میکنه

Capture.PNG

بخاطر همین وقتی این کش ها به حد خیلی زیادی میرسه برای خودم تا یک گیگ و دویست هم میره هر کلاینت و بعد این رخ میده این مشکلات راه حلم اینه که لانچر به نحوی این کش هارو اتومات حین بازی مدیریت کنه که احتمال این مشکلات و لگ های که باعث این مشکلات میشه جلوگیری بشه. این رو هم بگم وقتی اینجوری رم مصرفی میره بالا با ریکانکت مشکل حل نمیشه و به قوت خودش باقی میمونه به غیر اینکه یک دور گیم بسته بشه و بیشترین تاثیر روی افزایش مصرف از سمت نیم تگ ها و گشتن پلیر داخل مپ بازی هست.

چه باگ خوبی??

1 ساعت قبل، Alonso گفته است:

کاش میرفتی جاب تست میکردی?

?

فقط اونجایی که اف پی اس رو کم میکنی و از در گیت هم رد میشی میری بیرون

و زمان زندان  در حال بازی تموم میشه?

2d0b26_24%D9%84%D8%B0%D8%B0%D8%B0%D8%B0%        f5b526_24%D9%84%D9%84%D9%84.png

لینک به دیدگاه

آقایون ادمین محترم حین بازی ریپورت رو جواب نمیدید حداثل گوشی رو خاموش نکنید که چهل بار به ادمین های آنلاین زنگ زدم هیچ کدوم جواب نداد آخه این چه باگیه من الان پوینت هام سر هیچی رفت یک ساعت و چهل هم الکی افتادم زندان، وسط جی بی بودم بیل آخرو زدم داشتم میدوییدم سمت ماشین یهو باگ خوردم افتادم توی زیر زمین زیر زندان و ماشین بالا سرم موند هی چی ریپورت و کال هم دادم هیچی جواب نداد و بیست دقیقه رد و اطلس منو کشت حداقل پوینت هامو برگردونید من الان چکار کنم! عکس هارو ببینین

AG_SA_0234.jpg

AG_SA_0235.jpg

AG_SA_0236.jpg

AG_SA_0237.jpg

AG_SA_0238.jpg

AG_SA_0240.jpg

AG_SA_0241.jpg

لینک به دیدگاه

درود، میتونم بپرسم چطوری موقع راه رفتن یهو زیر پاتون خالی میشه؟ فکر نکنم تا به حال کسی به این نوع باگ برخورده باشه. میشه از طریق باگ های مپ و سواستفاده هایی به زیر زمین جیل (به دلیل سنگین بودن مپ) رفت ولی بنده تا‌به‌حال ندیدم به صورت اتفاقی زیر پای شخصی خالی بشه، اگر براتون ممکن هست فیلم تهیه کنید.

• مرسی 1

Farab.png
?????? ??? ??????

لینک به دیدگاه

16 دقیقه قبل، Farab گفته است:

درود، میتونم بپرسم چطوری موقع راه رفتن یهو زیر پاتون خالی میشه؟ فکر نکنم تا به حال کسی به این نوع باگ برخورده باشه. میشه از طریق باگ های مپ و سواستفاده هایی به زیر زمین جیل (به دلیل سنگین بودن مپ) رفت ولی بنده تا‌به‌حال ندیدم به صورت اتفاقی زیر پای شخصی خالی بشه، اگر براتون ممکن هست فیلم تهیه کنید.

همونطور که گفتم وقتی بازی روی رم کش میشه این اتفاق خیلی رایج تر از قبل رخ میده منم وسط جی بی فیلم که نبود ولی تا بیل آخرو زدم اسپان که میکنه پشت نرده ها داخل زندان برای بیلی که بری بیرون انداخت پایین من معمولا از ساعت ده صبح تا ده تا دوازده شب آنلاینم توی این مدت دو تا سه بار برای اینکه باگ نخورم کامل میبندم دوباره باز میکنم برای همین میگم اگه راهی باشه آرسا بتونه این کش رو اتومات خودش مدیریت کنه به حد خاصی رسید پاک کنه یا بک جوری ریست کنه عالی میشه اف پی اس هم که میبینین من سخت افزاری مشکلی نیست که از اون باشه اینترنت هم پینگ داخل بازی بیست تا بیست و پنج هست پکت لاست هم چک کردم صفره و جیتر هم موردی نداشت. این دفعه حالا اگه شد که با بندی ضبط میکنم اما میگم این مشکل از کش کردن بازیه و نیم تگ و جست و جوی مپ بیشترین تاثیر رو داره. 

• دوست دارم که 1
لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...
  • توسعه دهنده

سلام عزیزم، ممنون بابت گزارشتون.

این مورد رو دوباره بررسی کردیم ولی با چنین مشکلی برخورد نکردیم.

در صورت همچنان پا بر جا بودن این مشکل، لطفا دوباره گزارش خود را ثبت کنید.

COMFORTABILITY KILLS

لینک به دیدگاه

• Mohny موضوع را قفل کرد
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...